FUTBOL

Els equips de Tercera Catalana de la Catalunya Central, repartits en sis grups

10.07.2016 | 19:53

Els equips de casa nostra que jugaran a Tercera Catalana estaran repartits en sis grups aquesta propera temporada, que s'iniciarà el cap de setmana del 3 i 4 de setembre. Una campanya més, en el grup 5 hi seran el Moià i l'Avinyó amb conjunts de l'Osona; en el grup 6 han estat col·locats l'Avià B i el Masquefa amb equips vallesans; en el 7 hi són les formacions del Bages i la resta del Berguedà (Olvan, Sant Salvador i Puig-reig), completat amb clubs del Vallès; en el 8, entitats del Baix Nord com el Martorell B, l'Abrera, l'Esparreguera At. i el Sant Esteve Sesrovires; en el 12, els equips anoiencs amb els del Penedès; i en el 14, també com és habitual, el Solsona B i l'Oliana.


Grup 5: Voltregà, Viladrau, Pradenc, Llerona, Moià, Borgonyà, Olímpic La Garriga, OAR Vic, Gurb, Sant Feliu de Codines, Folgueroles, Sant Vicenç de Torelló, Sant Julià de Vilatorta, Torelló, Avinyó, Tona B, Balenyà iTaradell
Primera jornada: Voltregà-Pradenc; Tona B-Moià, Torelló-Olímpic La Garriga; Sant Vicenç Torelló-Gurb; Sant Feliu de Codines-Folgueroles; OAR Vic-Sant Julià Vilatorta; Borbonyà-Avinyó; Llerona-Balenyà; Taradell-Viladrau

Grup 6: Can Parellada, Barberà Andalucia, Castellbisbal, Avià B, Bonaire, La Romànica, Júnior B, Llorençà, Masquefa, Montcada, Peña Deportiva Pajaril, Sabadellenca, Sant Andreu de la Barca B, Santa Maria de Montcada, Tibidabo, Castellar B, La Planada i At.- Can Deu
Propera jornada: Can Parellada-Castellbisbal; Castellar B-Bonaire; Santa Maria de Montcada-Júnior B; Sabadellenca-Masquefa; Montcada-PD Pajaril; Llorençà-Sant Andreu de la Barca B; la Romànica-Tibidabo; Avià B-La Planada; At. Can Deu-Barberà Andalucia

Grup 7: Can Trias, Cardona, Fruitosenc, Joanenc, Olvan, Juan XXIII, Llano de Sabadell, Marganell, Mirasol Baco, Pueblo Nuevo, Puig-reig, Sant Pere Nord, Sant Salvador, Santpedor, Súria, Viladecavalls, Vilomara i Pirinaica
Propera jornada: Can Trias-Fruitosenc; Viladecavalls-Olvan; Santpedor-Llano de Sabadell; sant Pere Nord-Mirasol Baco; Pueblo Nuevo-Puig-reig, Marganell-Sant Salvador; Juan XXIII-Súria; Joanenc-Vilomara; Pirinaica-Cardona

Grup 8: Abrera, Cervelló, Esparreguera At., Martorell B, Molins de Rei, Olesa, PR Sant Feliu de Llobregat, Peña Unión Màlaga, Pallejà, Sant Esteve Sesrovires, Papiol, Sector Montserratina, Torrelles, Sant Andreu de la Barca, Vallirana, Castelldefels B, Viladecans B i Sant Vicenç dels Horts
Propera jornada: Abrera-Esparreguera At.; Castelldefels B-Molins de Rei; Sant Andreu de la Barca-PR Sant Feliu de Llobregat; Sector Montserratina-Pallejà; Sannt Esteve Sesrovires-Papiol; Peña Unión Màlaga-Torrelles; Olesa-Vallirana; Martorell B-Viladecans B; Sant Vicenç dels Horts-Cervelló

Grup 12: Suburense B, Sitges, Joventut Ribetana, Sant Cugat Sesgarrigues, Riudebitlles, Piera, Olivella, Òdena, Sant Pere Molanta, Carme, La Múnia, Calaf, Martinenca, Hostalets de Pierola, Hortonenc, Cubelles, Bigues i Anoia
Propera jornada: Suburense B-Joventut Ribetana; Cubelles-Riudebitlles; Hostalets de Pierola-Olivella; Calaf-Sant Pere Molanta; Carme-La Múnia; Òdena-Martinenca; Piera-Hortonenc; Sant Cugat Sesgarrigues-Begues; Anoia-Sitges

Grup 14: Verdú Vall del Corb, Angularia d´Anglesola, Rialp, Oliana, Solsona B, Vallfogona de Balaguer, Pobla de Segur, Torà, Bellcairenc, Tornabous, Arbeca, Butsenit, Tremp, Cervera B, Guissona B, EF Tàrrega, Vilanova de l´Aguda i Ponts
Propera jornada: Verdú Vall Corb-Rialp; EF Tàrrega-Solsona B; Cervera B-Pobla de Segur; Butsenit-Bellcairenc; Tornabous-Arbeca; Torà-Tremp; Vallfogona de Balaguer-Guissona B; Oliana-Vilanova de l´Aguda, Ponts-Angularia Anglesola

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook

Buscador de deportes

L'últim El més llegit
Enllaços recomanats: Premis cinema