Els equips participants a la Copa Catalunya de Futbol Sala

El màxim torneig del futsal català es disputarà a la ciutat de Manresa

06.10.2016 | 13:31
La plantilla del FC Barcelona

MANRESA FS

1 Adil Daali, Adil Porter
4 Carles Lavado, Lavado Ala-tanca
5 Alejandro Ramírez, Alejandro Tanca
6 Oriol Tantiñà, Tanti Ala
7 Said Nour, Said Ala
9 José Antonio Calvo, Josan Ala
10 Antonio Cortés, Gordillo Ala-tanca
11 Ivan Lora, Lora Ala
14 Asis Boukhres, Asis Ala
15 Aleix Dalmau, Aleix Porter
20 José Aguilera, Josete Pivot
21 Edu Saavedra, Saavedra Ala-tanca
Entrenador: Jordi Rozas
Segon entrenador: Javier Franco
Delegat: Josep Maria Puig
Fisioterapeuta: Oliver Pradales
Auxiliar: Alfonso Salguero
Scouting: Lino Gil

FS CASTELLAR

1-Josep M. Martínez Castillo, Josep María Porter
3-Victor del Olmo Abad, Victor Ala
4-Manel López Navarro, Manel Pivot
5-Francesc Tarruell Mas, Xec Ala
6-Roger Carrera López, Carrera Tanca
7-Alex Martínez Pastor, Alex Ala
8-Darío Martínez Domene, Darío Tanca
9-Albert López Navarro, Albert Ala-tanca
10-Aleix Navarro Amigó, Aleix Ala-pivot
11-Ivan Sequera López, Ivan Pivot
12-Javi Hervás Muñoz, Javi Tanca
13-Gerard Gomà Roca, Gomà Porter
14-Sergi Bracons Ros, Ubra Ala
26-Roger Martínez Cortijo, Roger Porter
Entrenador: Borja Burgos

FC BARCELONA

28-Francisco Sedano Antolín, Paco Sedano Porter
12-Juan José Angosto Hernández, Juanjo Porter
2-Jesús Nazaret Aicardo Collantes, Aicardo Ala-tanca
3-Rómulo Alves Nobre, Rómulo Tanca
4-Marc Tolrà, Tolrà Tanca
6-Joao Batista Barreto, Joao Ala-tanca
7-Dyego Henrique Zuffo, Dyego Ala
8-Adolfo Fernández Díaz, Adolfo Ala-tanca
9-Sergio Lozano, Sergio Lozano (lesionat) Ala
10-Dione Alex Veroneze, Bateria Ala
11-Carlos Vagner Gularte Filho, Ferrao Pivot
13-José A. Fernández Castellano, Joselito Ala
14-Roger Serrano Bernat, Roger Ala
23-Diego Quintela Carril, Quintela Pivot
20-Miquel Feixas, Feixas Porter
Entrenador: Andreu Plaza

CATGAS SANTA COLOMA

31-Alfonso Prieto Echebarría, Prieto Porter
15-Esteve Plana Soto, Esteve Porter
17-Rafael López Expósito, Rafa López Ala-tanca
11-Maximiliano Rescia, Maxi Rescia Ala-tanca
10-Sergio Sierra De Los Santos, Sepe Ala-tanca
4-Pablo Del Moral Giménez, Pablo Ala-tanca
9- Javi Rodríguez Rodríguez, Javi Rodríguez Ala
21-Sergio González Jiménez, Sergio González Ala
12-Carlos Corvo González, Corvo Ala-pivot
8-Daniel Salgado Marcilla, Dani Salgado Pivot
13-Javier Rangel Peña, Rangel Ala
1-Abraham Garcia Páez, Abraham Porter
16-David Álvarez, David Ala
2-Mario López, Mario Tanca
20-Aleix Besalduch, Besal Ala
19-Pol Tolrà Garcia, Tolrà Ala
Entrenador: Óscar Redondo

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook

Buscador de deportes

Enllaços recomanats: Premis cinema