Regió7 » Esports » Bàsquet » Lliga ACB » Classificació

Resultats i classificació de Lliga ACB

Resultats de la jornada 9ª

18.11.2017 - 19.11.2017
18/11 Real Betis Real Betis Energía Plus 63 - 98 Real Madrid Real Madrid Fi
18/11 Fuenlabrada Montakit Fuenlabrada 88 - 82 Tecnyconta Zaragoza Zaragoza Fi
19/11 Joventut Divina Seguros Joventut 76 - 67 Delteco GBC Guipuzcoa B. Fi
19/11 San Pablo Burgos San Pablo Burgos 76 - 100 Baskonia Baskonia Fi
19/11 Andorra MoraBanc Andorra 66 - 60 Unicaja Unicaja Fi
19/11 UCAM Murcia UCAM Murcia 82 - 71 RETAbet Bilbao Basket Bilbao Basket Fi
19/11 Herbalife G.C. Herbalife Gran Canaria 99 - 95 Movistar Estudiantes Estudiantes Fi
19/11 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 75 - 64 Iberostar Tenerife Iberostar T. Fi
19/11 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 79 - 74 Valencia Basket Valencia B. Fi
 

Classificació jornada 9ª Lliga ACB

EQUIP PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Real Madrid Real Madrid 9 8 1 821 716 (+105)
2 FC Barcelona Lassa FB Barcelona 9 7 2 805 707 (+98)
3 Valencia Basket Valencia B. 9 7 2 746 708 (+38)
4 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 9 7 2 665 647 (+18)
5 Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada 9 7 2 696 687 (+9)
6 Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. 9 6 3 787 728 (+59)
7 Baskonia Baskonia 9 5 4 754 732 (+22)
8 Unicaja Unicaja 9 4 5 704 663 (+41)
9 MoraBanc Andorra Andorra 9 4 5 736 720 (+16)
10 Tecnyconta Zaragoza Zaragoza 9 4 5 747 738 (+9)
11 UCAM Murcia UCAM Murcia 9 4 5 708 711 (-3)
12 Iberostar Tenerife Iberostar T. 9 4 5 654 661 (-7)
13 Movistar Estudiantes Estudiantes 8 3 5 642 668 (-26)
14 Divina Seguros Joventut Joventut 8 3 5 619 652 (-33)
15 Delteco GBC Guipuzcoa B. 9 3 6 713 703 (+10)
16 RETAbet Bilbao Basket Bilbao Basket 9 3 6 710 764 (-54)
17 San Pablo Burgos San Pablo Burgos 9 1 8 697 839 (-142)
18 Real Betis Energía Plus Real Betis 9 0 9 655 815 (-160)

Buscador de deportes

Proxima jornada

Jor. 10ª 02.12.2017 - 03.12.2017
02/12 Guipuzcoa B. Delteco GBC   -   Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada 19:00h.
02/12 Iberostar T. Iberostar Tenerife   -   Real Betis Energía Plus Real Betis 21:30h.
03/12 Valencia B. Valencia Basket   -   MoraBanc Andorra Andorra 12:30h.
03/12 Baskonia Baskonia   -   Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 12:30h.
03/12 Bilbao Basket RETAbet Bilbao Basket   -   San Pablo Burgos San Pablo Burgos 12:30h.
03/12 Estudiantes Movistar Estudiantes   -   UCAM Murcia UCAM Murcia 12:30h.
03/12 Zaragoza Tecnyconta Zaragoza   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 18:00h.
03/12 Real Madrid Real Madrid   -   Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. 18:30h.
03/12 Unicaja Unicaja   -   Divina Seguros Joventut Joventut 18:30h.