Regió7 » Esports » Bàsquet » LEB Or » Calendari

Calendari de LEB Or

Jornada 1ª

30.09.2016 - 02.10.2016
30/09 Huesca 73 - 80 Coruña Fi
30/09 Marín Peixegalego 78 - 72 Melilla Fi
30/09 Ourense 72 - 77 Unión Financiera Oviedo Fi
30/09 Burgos 81 - 88 Lleida Fi
30/09 Cáceres 77 - 94 Palencia Fi
01/10 Aurteneche Maq. 87 - 76 Amics Castelló Fi
02/10 Palma Air Europa 67 - 75 Guipúzcoa Basket Fi
02/10 Barcelona B 72 - 84 Prat Jov. Fi
02/10 Clavijo 87 - 109 Leche Río Fi
 

Jornada 2ª

07.10.2016 - 08.10.2016
07/10 Guipúzcoa Basket 69 - 54 Aurteneche Maq. Fi
07/10 Amics Castelló 76 - 64 Barcelona B Fi
07/10 Palencia 77 - 69 Huesca Fi
07/10 Lleida 78 - 66 Cáceres Fi
07/10 Melilla 74 - 68 Palma Air Europa Fi
07/10 Coruña 71 - 65 Marín Peixegalego Fi
08/10 Prat Jov. 84 - 72 Ourense Fi
08/10 Unión Financiera Oviedo 85 - 74 Clavijo Fi
08/10 Leche Río 87 - 76 Burgos Fi
 

Jornada 3ª

12.10.2016 - 15.10.2016
12/10 Palma Air Europa 86 - 73 Coruña Fi
14/10 Clavijo 73 - 76 Prat Jov. Fi
14/10 Huesca 102 - 105 Marín Peixegalego Fi
14/10 Barcelona B 55 - 63 Guipúzcoa Basket Fi
14/10 Ourense 82 - 81 Amics Castelló Fi
14/10 Burgos 106 - 83 Unión Financiera Oviedo Fi
14/10 Cáceres 50 - 113 Leche Río Fi
14/10 Palencia 77 - 85 Lleida Fi
15/10 Aurteneche Maq. 93 - 84 Melilla Fi
 

Jornada 4ª

18.10.2016
18/10 Guipúzcoa Basket 65 - 70 Ourense Fi
18/10 Lleida 78 - 59 Huesca Fi
18/10 Prat Jov. 65 - 73 Burgos Fi
18/10 Amics Castelló 83 - 76 Clavijo Fi
18/10 Leche Río 89 - 87 Palencia Fi
18/10 Unión Financiera Oviedo 88 - 78 Cáceres Fi
18/10 Melilla 64 - 80 Barcelona B Fi
18/10 Coruña 79 - 65 Aurteneche Maq. Fi
18/10 Marín Peixegalego 65 - 78 Palma Air Europa Fi
 

Jornada 5ª

21.10.2016 - 23.10.2016
21/10 Clavijo 73 - 78 Guipúzcoa Basket Fi
21/10 Burgos 105 - 81 Amics Castelló Fi
21/10 Cáceres 68 - 65 Prat Jov. Fi
21/10 Palencia 72 - 70 Unión Financiera Oviedo Fi
21/10 Lleida 88 - 77 Leche Río Fi
22/10 Aurteneche Maq. 82 - 71 Marín Peixegalego Fi
22/10 Ourense 77 - 72 Melilla Fi
23/10 Huesca 82 - 67 Palma Air Europa Fi
23/10 Barcelona B 69 - 84 Coruña Fi
 

Jornada 6ª

28.10.2016 - 06.12.2016
28/10 Guipúzcoa Basket 78 - 66 Burgos Fi
28/10 Melilla 90 - 75 Clavijo Fi
29/10 Prat Jov. 62 - 81 Palencia Fi
29/10 Unión Financiera Oviedo 88 - 84 Lleida Fi
29/10 Coruña 79 - 67 Ourense Fi
29/10 Leche Río 71 - 74 Huesca Fi
29/10 Marín Peixegalego 67 - 79 Barcelona B Fi
30/10 Palma Air Europa 70 - 63 Aurteneche Maq. Fi
06/12 Cáceres 62 - 72 Amics Castelló Fi
 

Jornada 7ª

04.11.2016 - 05.11.2016
04/11 Clavijo 85 - 96 Coruña Fi
04/11 Huesca 79 - 81 Aurteneche Maq. Fi
04/11 Barcelona B 69 - 77 Palma Air Europa Fi
04/11 Burgos 89 - 75 Melilla Fi
04/11 Cáceres 73 - 58 Guipúzcoa Basket Fi
04/11 Palencia 79 - 78 Amics Castelló Fi
04/11 Lleida 67 - 65 Prat Jov. Fi
05/11 Ourense 74 - 54 Marín Peixegalego Fi
05/11 Leche Río 95 - 78 Unión Financiera Oviedo Fi
 

Jornada 8ª

08.11.2016
08/11 Guipúzcoa Basket 73 - 69 Palencia Fi
08/11 Prat Jov. 84 - 92 Leche Río Fi
08/11 Amics Castelló 77 - 80 Lleida Fi
08/11 Aurteneche Maq. 72 - 65 Barcelona B Fi
08/11 Unión Financiera Oviedo 81 - 66 Huesca Fi
08/11 Melilla 79 - 72 Cáceres Fi
08/11 Coruña 83 - 76 Burgos Fi
08/11 Marín Peixegalego 81 - 83 Clavijo Fi
08/11 Palma Air Europa 95 - 107 Ourense Fi
 

Jornada 9ª

11.11.2016 - 13.11.2016
11/11 Burgos 69 - 67 Marín Peixegalego Fi
11/11 Palencia 87 - 84 Melilla Fi
11/11 Lleida 71 - 73 Guipúzcoa Basket Fi
12/11 Ourense 71 - 76 Aurteneche Maq. Fi
12/11 Unión Financiera Oviedo 80 - 74 Prat Jov. Fi
12/11 Leche Río 82 - 65 Amics Castelló Fi
13/11 Cáceres 88 - 84 Coruña Fi
13/11 Huesca 73 - 71 Barcelona B Fi
13/11 Clavijo 70 - 101 Palma Air Europa Fi
 

Jornada 10ª

18.11.2016 - 20.11.2016
18/11 Amics Castelló 63 - 64 Unión Financiera Oviedo Fi
18/11 Guipúzcoa Basket 80 - 65 Leche Río Fi
18/11 Melilla 75 - 65 Lleida Fi
18/11 Coruña 82 - 88 Palencia Fi
19/11 Aurteneche Maq. 87 - 71 Clavijo Fi
19/11 Prat Jov. 93 - 78 Huesca Fi
19/11 Marín Peixegalego 77 - 68 Cáceres Fi
20/11 Palma Air Europa 62 - 57 Burgos Fi
20/11 Barcelona B 70 - 79 Ourense Fi
 

Jornada 11ª

25.11.2016 - 26.11.2016
25/11 Clavijo 80 - 71 Barcelona B Fi
25/11 Huesca 81 - 92 Ourense Fi
25/11 Burgos 97 - 84 Aurteneche Maq. Fi
25/11 Cáceres 91 - 82 Palma Air Europa Fi
25/11 Palencia 94 - 61 Marín Peixegalego Fi
25/11 Lleida 80 - 89 Coruña Fi
26/11 Prat Jov. 84 - 101 Amics Castelló Fi
26/11 Unión Financiera Oviedo 72 - 64 Guipúzcoa Basket Fi
26/11 Leche Río 80 - 76 Melilla Fi
 

Jornada 12ª

29.11.2016 - 06.12.2016
29/11 Guipúzcoa Basket 76 - 65 Prat Jov. Fi
29/11 Amics Castelló 65 - 72 Huesca Fi
29/11 Palma Air Europa 77 - 79 Palencia Fi
29/11 Aurteneche Maq. 80 - 86 Cáceres Fi
29/11 Marín Peixegalego 62 - 85 Lleida Fi
29/11 Barcelona B 71 - 76 Burgos Fi
29/11 Ourense 79 - 72 Clavijo Fi
30/11 Melilla 71 - 51 Unión Financiera Oviedo Fi
06/12 Coruña 94 - 85 Leche Río Fi
 

Jornada 13ª

02.12.2016 - 03.12.2016
02/12 Amics Castelló 79 - 73 Guipúzcoa Basket Fi
02/12 Leche Río 88 - 66 Marín Peixegalego Fi
02/12 Huesca 75 - 84 Clavijo Fi
02/12 Burgos 79 - 60 Ourense Fi
02/12 Cáceres 83 - 78 Barcelona B Fi
02/12 Palencia 82 - 94 Aurteneche Maq. Fi
02/12 Lleida 73 - 72 Palma Air Europa Fi
03/12 Prat Jov. 77 - 87 Melilla Fi
03/12 Unión Financiera Oviedo 82 - 72 Coruña Fi
 

Jornada 14ª

09.12.2016 - 11.12.2016
09/12 Clavijo 72 - 79 Burgos Fi
09/12 Guipúzcoa Basket 69 - 58 Huesca Fi
09/12 Melilla 82 - 71 Amics Castelló Fi
09/12 Ourense 79 - 55 Cáceres Fi
10/12 Coruña 90 - 97 Prat Jov. Fi
10/12 Marín Peixegalego 65 - 76 Unión Financiera Oviedo Fi
10/12 Barcelona B 65 - 74 Palencia Fi
10/12 Aurteneche Maq. 87 - 75 Lleida Fi
11/12 Palma Air Europa 96 - 86 Leche Río Fi
 

Jornada 15ª

06.12.2016 - 17.12.2016
06/12 Lleida 71 - 64 Barcelona B Fi
16/12 Amics Castelló 88 - 82 Coruña Fi
16/12 Huesca 61 - 68 Burgos Fi
16/12 Cáceres 83 - 80 Clavijo Fi
16/12 Palencia 83 - 77 Ourense Fi
16/12 Guipúzcoa Basket 66 - 61 Melilla Fi
17/12 Prat Jov. 96 - 81 Marín Peixegalego Fi
17/12 Unión Financiera Oviedo 90 - 76 Palma Air Europa Fi
17/12 Leche Río 80 - 88 Aurteneche Maq. Fi
 

Jornada 16ª

19.12.2016 - 28.12.2016
19/12 Huesca 61 - 68 Melilla Fi
20/12 Coruña 93 - 88 Guipúzcoa Basket Fi
20/12 Palma Air Europa 84 - 72 Prat Jov. Fi
20/12 Aurteneche Maq. 75 - 86 Unión Financiera Oviedo Fi
20/12 Clavijo 81 - 76 Palencia Fi
20/12 Marín Peixegalego 77 - 83 Amics Castelló Fi
20/12 Ourense 76 - 60 Lleida Fi
20/12 Burgos 91 - 69 Cáceres Fi
28/12 Leche Río 85 - 70 Barcelona B Fi
 

Jornada 17ª

30.12.2016
30/12 Cáceres 73 - 57 Huesca Fi
30/12 Palencia 65 - 93 Burgos Fi
30/12 Lleida 56 - 80 Clavijo Fi
30/12 Leche Río 87 - 74 Ourense Fi
30/12 Unión Financiera Oviedo 80 - 60 Barcelona B Fi
30/12 Prat Jov. 106 - 100 Aurteneche Maq. Fi
30/12 Amics Castelló 86 - 77 Palma Air Europa Fi
30/12 Guipúzcoa Basket 83 - 64 Marín Peixegalego Fi
30/12 Melilla 63 - 55 Coruña Fi
 

Jornada 18ª

03.01.2017 - 28.03.2017
03/01 Guipúzcoa Basket 78 - 73 Palma Air Europa Fi
03/01 Lleida 78 - 80 Burgos Fi
03/01 Palencia 89 - 74 Cáceres Fi
04/01 Coruña 95 - 66 Huesca Fi
04/01 Amics Castelló 81 - 83 Aurteneche Maq. Fi
04/01 Unión Financiera Oviedo 70 - 74 Ourense Fi
04/01 Melilla 91 - 63 Marín Peixegalego Fi
26/01 Prat Jov. 77 - 78 Barcelona B Fi
28/03 Leche Río   -   Clavijo 20:45h.
 

Jornada 19ª

06.01.2017 - 10.01.2017
06/01 Cáceres 79 - 84 Lleida Fi
06/01 Burgos 83 - 92 Leche Río Fi
07/01 Aurteneche Maq. 77 - 60 Guipúzcoa Basket Fi
08/01 Ourense 74 - 79 Prat Jov. Fi
08/01 Clavijo 64 - 65 Unión Financiera Oviedo Fi
08/01 Palma Air Europa 85 - 82 Melilla Fi
08/01 Huesca 63 - 76 Palencia Fi
08/01 Marín Peixegalego 73 - 67 Coruña Fi
10/01 Barcelona B 68 - 81 Amics Castelló Fi
 

Jornada 20ª

13.01.2017 - 15.01.2017
13/01 Amics Castelló 75 - 80 Ourense Fi
13/01 Guipúzcoa Basket 87 - 81 Barcelona B Fi
13/01 Lleida 78 - 80 Palencia Fi
13/01 Melilla 80 - 72 Aurteneche Maq. Fi
14/01 Prat Jov. 79 - 70 Clavijo Fi
14/01 Leche Río 84 - 78 Cáceres Fi
14/01 Marín Peixegalego 73 - 71 Huesca Fi
14/01 Unión Financiera Oviedo 86 - 66 Burgos Fi
15/01 Coruña 92 - 88 Palma Air Europa Fi
 

Jornada 21ª

20.01.2017 - 23.01.2017
20/01 Clavijo 81 - 66 Amics Castelló Fi
20/01 Palencia 97 - 89 Leche Río Fi
20/01 Burgos 87 - 64 Prat Jov. Fi
20/01 Ourense 79 - 85 Guipúzcoa Basket Fi
21/01 Aurteneche Maq. 85 - 89 Coruña Fi
22/01 Cáceres 102 - 100 Unión Financiera Oviedo Fi
22/01 Palma Air Europa 80 - 69 Marín Peixegalego Fi
22/01 Barcelona B 61 - 67 Melilla Fi
23/01 Huesca 77 - 67 Lleida Fi
 

Jornada 22ª

03.02.2017 - 05.02.2017
03/02 Amics Castelló 77 - 87 Burgos Fi
03/02 Melilla 80 - 77 Ourense Fi
03/02 Guipúzcoa Basket 75 - 70 Clavijo Fi
03/02 Coruña 93 - 85 Barcelona B Fi
04/02 Prat Jov. 68 - 88 Cáceres Fi
04/02 Unión Financiera Oviedo 93 - 89 Palencia Fi
04/02 Leche Río 78 - 81 Lleida Fi
04/02 Marín Peixegalego 76 - 60 Aurteneche Maq. Fi
05/02 Palma Air Europa 79 - 72 Huesca Fi
 

Jornada 23ª

10.02.2017 - 12.02.2017
10/02 Amics Castelló 82 - 86 Cáceres Fi
10/02 Clavijo 75 - 83 Melilla Fi
10/02 Huesca 65 - 86 Leche Río Fi
10/02 Palencia 88 - 77 Prat Jov. Fi
10/02 Burgos 85 - 78 Guipúzcoa Basket Fi
10/02 Lleida 70 - 68 Unión Financiera Oviedo Fi
11/02 Aurteneche Maq. 76 - 81 Palma Air Europa Fi
11/02 Ourense 81 - 71 Coruña Fi
12/02 Barcelona B 92 - 74 Marín Peixegalego Fi
 

Jornada 24ª

17.02.2017 - 19.02.2017
17/02 Amics Castelló 96 - 94 Palencia Fi
17/02 Guipúzcoa Basket 81 - 70 Cáceres Fi
17/02 Coruña 62 - 71 Clavijo Fi
17/02 Melilla 77 - 66 Burgos Fi
18/02 Aurteneche Maq. 71 - 75 Huesca Fi
18/02 Prat Jov. 74 - 73 Lleida Fi
18/02 Unión Financiera Oviedo 104 - 107 Leche Río Fi
18/02 Marín Peixegalego 78 - 86 Ourense Fi
19/02 Palma Air Europa 63 - 86 Barcelona B Fi
 

Jornada 25ª

24.02.2017 - 26.02.2017
24/02 Clavijo 83 - 77 Marín Peixegalego Fi
24/02 Lleida 92 - 69 Amics Castelló Fi
24/02 Palencia 92 - 83 Guipúzcoa Basket Fi
24/02 Burgos 86 - 89 Coruña Fi
24/02 Cáceres 104 - 99 Melilla Fi
24/02 Huesca 77 - 70 Unión Financiera Oviedo Fi
25/02 Ourense 79 - 82 Palma Air Europa Fi
25/02 Leche Río 90 - 76 Prat Jov. Fi
26/02 Barcelona B 78 - 70 Aurteneche Maq. Fi
 

Jornada 26ª

03.03.2017 - 05.03.2017
03/03 Amics Castelló 88 - 96 Leche Río Fi
03/03 Guipúzcoa Basket 71 - 65 Lleida Fi
03/03 Coruña 83 - 69 Cáceres Fi
04/03 Aurteneche Maq. 73 - 79 Ourense Fi
04/03 Prat Jov. 79 - 97 Unión Financiera Oviedo Fi
04/03 Marín Peixegalego 79 - 89 Burgos Fi
04/03 Melilla 88 - 76 Palencia Fi
05/03 Palma Air Europa 94 - 79 Clavijo Fi
05/03 Barcelona B 97 - 84 Huesca Fi
 

Jornada 27ª

10.03.2017 - 11.03.2017
10/03 Clavijo 68 - 82 Aurteneche Maq. Fi
10/03 Huesca 83 - 76 Prat Jov. Fi
10/03 Ourense 69 - 71 Barcelona B Fi
10/03 Palencia 85 - 66 Coruña Fi
10/03 Cáceres 83 - 67 Marín Peixegalego Fi
10/03 Lleida 87 - 82 Melilla Fi
10/03 Burgos 85 - 66 Palma Air Europa Fi
11/03 Unión Financiera Oviedo 97 - 87 Amics Castelló Fi
11/03 Leche Río 86 - 92 Guipúzcoa Basket Fi
 

Jornada 28ª

17.03.2017 - 19.03.2017
17/03 Amics Castelló 94 - 79 Prat Jov. Fi
17/03 Aurteneche Maq. 70 - 87 Burgos Fi
17/03 Coruña 83 - 71 Lleida Fi
17/03 Melilla 101 - 105 Leche Río Fi
17/03 Ourense 81 - 65 Huesca Fi
17/03 Guipúzcoa Basket 87 - 78 Unión Financiera Oviedo Fi
18/03 Marín Peixegalego 74 - 84 Palencia Fi
19/03 Palma Air Europa 97 - 83 Cáceres Fi
19/03 Barcelona B 83 - 77 Clavijo Fi
 

Jornada 29ª

24.03.2017 - 26.03.2017
24/03 Clavijo 93 - 77 Ourense Fi
24/03 Leche Río 104 - 73 Coruña Fi
24/03 Burgos 85 - 77 Barcelona B Fi
24/03 Lleida 73 - 79 Marín Peixegalego Fi
24/03 Palencia 78 - 70 Palma Air Europa Fi
25/03 Unión Financiera Oviedo 62 - 73 Melilla Fi
25/03 Prat Jov. 80 - 70 Guipúzcoa Basket Fi
26/03 Cáceres 83 - 82 Aurteneche Maq. Fi
26/03 Huesca 78 - 76 Amics Castelló Fi
 

Jornada 30ª

31.03.2017 - 02.04.2017
31/03 Guipúzcoa Basket   -   Amics Castelló 21:00h.
31/03 Melilla   -   Prat Jov. 21:00h.
31/03 Ourense   -   Burgos 21:00h.
01/04 Marín Peixegalego   -   Leche Río 20:00h.
02/04 Clavijo   -   Huesca 12:00h.
02/04 Coruña   -   Unión Financiera Oviedo 12:30h.
02/04 Palma Air Europa   -   Lleida 18:00h.
02/04 Barcelona B   -   Cáceres 18:00h.
02/04 Aurteneche Maq.   -   Palencia 18:00h.
 

Jornada 31ª

07.04.2017 - 09.04.2017
07/04 Amics Castelló   -   Melilla 20:30h.
07/04 Cáceres   -   Ourense 21:00h.
07/04 Burgos   -   Clavijo 21:00h.
07/04 Palencia   -   Barcelona B 21:00h.
07/04 Lleida   -   Aurteneche Maq. 21:00h.
08/04 Prat Jov.   -   Coruña 18:15h.
08/04 Leche Río   -   Palma Air Europa 19:15h.
09/04 Huesca   -   Guipúzcoa Basket 12:15h.
09/04 Unión Financiera Oviedo   -   Marín Peixegalego 13:00h.
 

Jornada 32ª

12.04.2017 - 16.04.2017
12/04 Ourense   -   Palencia 21:00h.
16/04 Coruña   -   Amics Castelló 12:00h.
16/04 Marín Peixegalego   -   Prat Jov. 12:15h.
16/04 Barcelona B   -   Lleida 18:00h.
16/04 Palma Air Europa   -   Unión Financiera Oviedo 18:00h.
16/04 Clavijo   -   Cáceres 18:30h.
16/04 Melilla   -   Guipúzcoa Basket 19:00h.
16/04 Burgos   -   Huesca 19:00h.
16/04 Aurteneche Maq.   -   Leche Río 20:30h.
 

Jornada 33ª

21.04.2017
21/04 Lleida   -   Ourense 21:00h.
21/04 Palencia   -   Clavijo 21:00h.
21/04 Barcelona B   -   Leche Río 21:00h.
21/04 Guipúzcoa Basket   -   Coruña 21:00h.
21/04 Melilla   -   Huesca 21:00h.
21/04 Amics Castelló   -   Marín Peixegalego 21:00h.
21/04 Prat Jov.   -   Palma Air Europa 21:00h.
21/04 Unión Financiera Oviedo   -   Aurteneche Maq. 21:00h.
21/04 Cáceres   -   Burgos 21:00h.
 

Jornada 34ª

28.04.2017
28/04 Clavijo   -   Lleida 21:00h.
28/04 Palma Air Europa   -   Amics Castelló 21:00h.
28/04 Huesca   -   Cáceres 21:00h.
28/04 Ourense   -   Leche Río 21:00h.
28/04 Aurteneche Maq.   -   Prat Jov. 21:00h.
28/04 Marín Peixegalego   -   Guipúzcoa Basket 21:00h.
28/04 Coruña   -   Melilla 21:00h.
28/04 Burgos   -   Palencia 21:00h.
28/04 Barcelona B   -   Unión Financiera Oviedo 21:00h.
 

Buscador de deportes