Regi7 Esports Bsquet Eurocup Lliga prèvia

Resultats i calendari de l'Eurocup

Grup A

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Cedevita   -   FIAT Turin 19:45h.
11/10 Andorra   -   Unics Kazan 20:00h.
11/10 Paris Levallois   -   Darussafaka Dogus 20:30h.

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 FIAT Turin   -   Andorra 20:30h.
18/10 Unics Kazan   -   Paris Levallois 18:00h.
18/10 Darussafaka Dogus   -   Cedevita 19:15h.

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Darussafaka Dogus   -   Unics Kazan 19:15h.
25/10 Cedevita   -   Andorra 19:45h.
25/10 Paris Levallois   -   FIAT Turin 20:30h.

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Andorra   -   Paris Levallois 20:00h.
01/11 Cedevita   -   Unics Kazan 19:45h.
01/11 FIAT Turin   -   Darussafaka Dogus 20:30h.

Jornada 5ª

08.11.2017
08/11 Paris Levallois   -   Cedevita -:-
08/11 Darussafaka Dogus   -   Andorra -:-
08/11 Unics Kazan   -   FIAT Turin -:-

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 Darussafaka Dogus   -   Paris Levallois -:-
15/11 Unics Kazan   -   Andorra -:-
15/11 FIAT Turin   -   Cedevita -:-

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Andorra   -   FIAT Turin -:-
06/12 Paris Levallois   -   Unics Kazan -:-
06/12 Cedevita   -   Darussafaka Dogus -:-

Jornada 8ª

13.12.2017
13/12 Unics Kazan   -   Darussafaka Dogus -:-
13/12 FIAT Turin   -   Paris Levallois -:-
13/12 Andorra   -   Cedevita -:-

Jornada 9ª

20.12.2017
20/12 Paris Levallois   -   Andorra -:-
20/12 Darussafaka Dogus   -   FIAT Turin -:-
20/12 Unics Kazan   -   Cedevita -:-

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 FIAT Turin   -   Unics Kazan -:-
27/12 Andorra   -   Darussafaka Dogus -:-
27/12 Cedevita   -   Paris Levallois -:-

Classificació del grup A en la jornada 1ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Cedevita 0 0 0 0 0 0 (0)
2 Darussafaka Dogus 0 0 0 0 0 0 (0)
3 FIAT Turin 0 0 0 0 0 0 (0)
4 Paris Levallois 0 0 0 0 0 0 (0)
5 Andorra 0 0 0 0 0 0 (0)
6 Unics Kazan 0 0 0 0 0 0 (0)

Grup B

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietkabelis Panevezys   -   H. Jerusalem 18:00h.
11/10 KK Buducnost m:tel   -   Grissin Bon Reggio Emilia 19:00h.
11/10 Galatasaray   -   FC Bayern Munich 19:00h.

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 H. Jerusalem   -   KK Buducnost m:tel 19:00h.
18/10 FC Bayern Munich   -   Lietkabelis Panevezys 20:30h.
18/10 Grissin Bon Reggio Emilia   -   Galatasaray 20:30h.

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Lietkabelis Panevezys   -   Grissin Bon Reggio Emilia 18:00h.
25/10 H. Jerusalem   -   FC Bayern Munich 18:30h.
25/10 KK Buducnost m:tel   -   Galatasaray 19:00h.

Jornada 4ª

01.11.2017
01/11 Galatasaray   -   Lietkabelis Panevezys 18:00h.
01/11 KK Buducnost m:tel   -   FC Bayern Munich 19:00h.
01/11 Grissin Bon Reggio Emilia   -   H. Jerusalem 20:30h.

Jornada 5ª

07.11.2017 - 08.11.2017
07/11 Lietkabelis Panevezys   -   KK Buducnost m:tel -:-
08/11 H. Jerusalem   -   Galatasaray -:-
08/11 FC Bayern Munich   -   Grissin Bon Reggio Emilia -:-

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 H. Jerusalem   -   Lietkabelis Panevezys -:-
15/11 FC Bayern Munich   -   Galatasaray -:-
15/11 Grissin Bon Reggio Emilia   -   KK Buducnost m:tel -:-

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Galatasaray   -   Grissin Bon Reggio Emilia -:-
06/12 Lietkabelis Panevezys   -   FC Bayern Munich -:-
06/12 KK Buducnost m:tel   -   H. Jerusalem -:-

Jornada 8ª

13.12.2017
13/12 FC Bayern Munich   -   H. Jerusalem -:-
13/12 Grissin Bon Reggio Emilia   -   Lietkabelis Panevezys -:-
13/12 Galatasaray   -   KK Buducnost m:tel -:-

Jornada 9ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 Lietkabelis Panevezys   -   Galatasaray -:-
20/12 H. Jerusalem   -   Grissin Bon Reggio Emilia -:-
20/12 FC Bayern Munich   -   KK Buducnost m:tel -:-

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 Grissin Bon Reggio Emilia   -   FC Bayern Munich -:-
27/12 Galatasaray   -   H. Jerusalem -:-
27/12 KK Buducnost m:tel   -   Lietkabelis Panevezys -:-

Classificació del grup B en la jornada 1ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 KK Buducnost m:tel 0 0 0 0 0 0 (0)
2 FC Bayern Munich 0 0 0 0 0 0 (0)
3 Galatasaray 0 0 0 0 0 0 (0)
4 Grissin Bon Reggio Emilia 0 0 0 0 0 0 (0)
5 H. Jerusalem 0 0 0 0 0 0 (0)
6 Lietkabelis Panevezys 0 0 0 0 0 0 (0)

Grup C

Jornada 1ª

11.10.2017
11/10 Lietuvos   -   Bilbao Basket 18:00h.
11/10 Limoges CSP Elite   -   Lokomotiv Kuban 20:00h.
11/10 Alba Berlin   -   Partizán B. 20:00h.

Jornada 2ª

18.10.2017
18/10 Lokomotiv Kuban   -   Alba Berlin 19:00h.
18/10 Partizán B.   -   Lietuvos 20:00h.
18/10 Bilbao Basket   -   Limoges CSP Elite 20:30h.

Jornada 3ª

24.10.2017
24/10 Lietuvos   -   Lokomotiv Kuban 18:00h.
24/10 Limoges CSP Elite   -   Alba Berlin 20:00h.
24/10 Bilbao Basket   -   Partizán B. 20:30h.

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Limoges CSP Elite   -   Partizán B. 20:00h.
01/11 Lokomotiv Kuban   -   Bilbao Basket 18:00h.
01/11 Alba Berlin   -   Lietuvos 20:00h.

Jornada 5ª

08.11.2017
08/11 Lietuvos   -   Limoges CSP Elite -:-
08/11 Bilbao Basket   -   Alba Berlin -:-
08/11 Partizán B.   -   Lokomotiv Kuban -:-

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 Bilbao Basket   -   Lietuvos -:-
15/11 Partizán B.   -   Alba Berlin -:-
15/11 Lokomotiv Kuban   -   Limoges CSP Elite -:-

Jornada 7ª

05.12.2017 - 06.12.2017
05/12 Alba Berlin   -   Lokomotiv Kuban -:-
06/12 Lietuvos   -   Partizán B. -:-
06/12 Limoges CSP Elite   -   Bilbao Basket -:-

Jornada 8ª

12.12.2017 - 13.12.2017
12/12 Alba Berlin   -   Limoges CSP Elite -:-
13/12 Partizán B.   -   Bilbao Basket -:-
13/12 Lokomotiv Kuban   -   Lietuvos -:-

Jornada 9ª

20.12.2017
20/12 Lietuvos   -   Alba Berlin -:-
20/12 Bilbao Basket   -   Lokomotiv Kuban -:-
20/12 Partizán B.   -   Limoges CSP Elite -:-

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 Lokomotiv Kuban   -   Partizán B. -:-
27/12 Alba Berlin   -   Bilbao Basket -:-
27/12 Limoges CSP Elite   -   Lietuvos -:-

Classificació del grup C en la jornada 1ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Alba Berlin 0 0 0 0 0 0 (0)
2 Lietuvos 0 0 0 0 0 0 (0)
3 Limoges CSP Elite 0 0 0 0 0 0 (0)
4 Lokomotiv Kuban 0 0 0 0 0 0 (0)
5 Partizán B. 0 0 0 0 0 0 (0)
6 Bilbao Basket 0 0 0 0 0 0 (0)

Grup D

Jornada 1ª

10.10.2017 - 11.10.2017
10/10 Ratiopharm Ulm   -   Tofas SC Bursa 19:30h.
10/10 Herbalife G.C.   -   Zenit St. Petersburgo 21:00h.
11/10 Dolmiti Energi Trento   -   Asvel Lyon-Villeurbanne 20:30h.

Jornada 2ª

17.10.2017 - 18.10.2017
17/10 Tofas SC Bursa   -   Herbalife G.C. 19:00h.
18/10 Zenit St. Petersburgo   -   Dolmiti Energi Trento 19:00h.
18/10 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Ratiopharm Ulm 20:00h.

Jornada 3ª

25.10.2017
25/10 Ratiopharm Ulm   -   Herbalife G.C. 19:30h.
25/10 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Zenit St. Petersburgo 20:00h.
25/10 Dolmiti Energi Trento   -   Tofas SC Bursa 20:30h.

Jornada 4ª

31.10.2017 - 01.11.2017
31/10 Ratiopharm Ulm   -   Zenit St. Petersburgo 19:30h.
01/11 Tofas SC Bursa   -   Asvel Lyon-Villeurbanne 18:00h.
01/11 Herbalife G.C.   -   Dolmiti Energi Trento 21:00h.

Jornada 5ª

08.11.2017
08/11 Dolmiti Energi Trento   -   Ratiopharm Ulm -:-
08/11 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Herbalife G.C. -:-
08/11 Zenit St. Petersburgo   -   Tofas SC Bursa -:-

Jornada 6ª

15.11.2017
15/11 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Dolmiti Energi Trento -:-
15/11 Zenit St. Petersburgo   -   Herbalife G.C. -:-
15/11 Tofas SC Bursa   -   Ratiopharm Ulm -:-

Jornada 7ª

06.12.2017
06/12 Herbalife G.C.   -   Tofas SC Bursa -:-
06/12 Dolmiti Energi Trento   -   Zenit St. Petersburgo -:-
06/12 Ratiopharm Ulm   -   Asvel Lyon-Villeurbanne -:-

Jornada 8ª

13.12.2017
13/12 Zenit St. Petersburgo   -   Asvel Lyon-Villeurbanne -:-
13/12 Tofas SC Bursa   -   Dolmiti Energi Trento -:-
13/12 Herbalife G.C.   -   Ratiopharm Ulm -:-

Jornada 9ª

20.12.2017
20/12 Dolmiti Energi Trento   -   Herbalife G.C. -:-
20/12 Asvel Lyon-Villeurbanne   -   Tofas SC Bursa -:-
20/12 Zenit St. Petersburgo   -   Ratiopharm Ulm -:-

Jornada 10ª

27.12.2017
27/12 Tofas SC Bursa   -   Zenit St. Petersburgo -:-
27/12 Herbalife G.C.   -   Asvel Lyon-Villeurbanne -:-
27/12 Ratiopharm Ulm   -   Dolmiti Energi Trento -:-

Classificació del grup D en la jornada 1ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Asvel Lyon-Villeurbanne 0 0 0 0 0 0 (0)
2 Dolmiti Energi Trento 0 0 0 0 0 0 (0)
3 Herbalife G.C. 0 0 0 0 0 0 (0)
4 Ratiopharm Ulm 0 0 0 0 0 0 (0)
5 Tofas SC Bursa 0 0 0 0 0 0 (0)
6 Zenit St. Petersburgo 0 0 0 0 0 0 (0)

Grup E


Grup F

Buscador de deportes