Regió7 » Esports » Bàsquet » Euroliga » Lliga regular

Resultats i calendari de l'Euroliga

Grup

Jornada 1ª

12.10.2017 - 13.10.2017
12/10 Efes P. 74 - 88 Real Madrid Real Madrid Fi
12/10 CSKA CSKA Moscú 93 - 84 Olimpia Milan Milano Fi
12/10 Brose Brose Bamberg 71 - 88 Maccabi E. Fi
12/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 75 - 64 Baskonia Fi
12/10 Unicaja Unicaja 68 - 67 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
13/10 Khimki Moscú 75 - 70 Valencia B. Fi
13/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 78 - 76 Estrella Roja Fi
13/10 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 98 - 71 Panathinaikos Panathinaikos Fi

Jornada 2ª

19.10.2017 - 20.10.2017
19/10 Maccabi E. 74 - 68 Baskonia Fi
19/10 Panathinaikos Panathinaikos 93 - 83 Brose Bamberg Brose Fi
19/10 Milano Olimpia Milan 86 - 92 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
19/10 Real Madrid Real Madrid 82 - 69 CSKA Moscú CSKA Fi
20/10 Estrella Roja 90 - 82 FC Barcelona Lassa FB Barcelona Fi
20/10 Khimki Moscú 85 - 77 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
20/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 80 - 75 Unicaja Unicaja Fi
20/10 Valencia B. 78 - 71 Efes P. Fi

Jornada 3ª

24.10.2017 - 25.10.2017
24/10 Khimki Moscú 85 - 78 Estrella Roja Fi
24/10 Maccabi E. 68 - 69 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
24/10 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 75 - 81 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
24/10 Real Madrid Real Madrid 100 - 90 Olimpia Milan Milano Fi
25/10 CSKA CSKA Moscú 81 - 63 Panathinaikos Panathinaikos Fi
25/10 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 81 - 70 Efes P. Fi
25/10 Baskonia 63 - 80 Valencia B. Fi
25/10 Unicaja Unicaja 76 - 80 Brose Bamberg Brose Fi

Jornada 4ª

26.10.2017 - 27.10.2017
26/10 Estrella Roja 87 - 84 Maccabi E. Fi
26/10 Zalguiris Zalgiris Kaunas 66 - 87 Real Madrid Real Madrid Fi
26/10 Olympiacos Olympiacos Piraeus 92 - 75 Khimki Moscú Fi
26/10 Milano Olimpia Milan 78 - 74 FC Barcelona Lassa FB Barcelona Fi
27/10 Efes P. 80 - 98 CSKA Moscú CSKA Fi
27/10 Brose Brose Bamberg 78 - 72 Baskonia Fi
27/10 Panathinaikos Panathinaikos 70 - 68 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
27/10 Valencia B. 91 - 53 Unicaja Unicaja Fi

Jornada 5ª

02.11.2017 - 03.11.2017
02/11 Estrella Roja 69 - 75 Brose Bamberg Brose Fi
02/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 79 - 66 Valencia B. Fi
02/11 Baskonia 85 - 84 Panathinaikos Panathinaikos Fi
02/11 Maccabi E. 79 - 68 Olimpia Milan Milano Fi
02/11 Real Madrid Real Madrid 80 - 86 Khimki Moscú Fi
03/11 CSKA CSKA Moscú 94 - 91 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
03/11 Efes P. 74 - 79 Unicaja Unicaja Fi
03/11 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 73 - 51 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi

Jornada 6ª

09.11.2017 - 10.11.2017
09/11 CSKA CSKA Moscú 94 - 67 Valencia B. Fi
09/11 Maccabi E. 90 - 83 Real Madrid Real Madrid Fi
09/11 Milano Olimpia Milan 62 - 94 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
09/11 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 85 - 89 Efes P. Fi
10/11 Khimki Moscú 91 - 90 Baskonia Fi
10/11 Brose Brose Bamberg 57 - 80 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
10/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus 62 - 70 Panathinaikos Panathinaikos Fi
10/11 Unicaja Unicaja 79 - 65 Estrella Roja Fi

Jornada 7ª

14.11.2017 - 15.11.2017
14/11 Maccabi E. 72 - 92 Efes P. Fi
14/11 Panathinaikos Panathinaikos 93 - 65 Khimki Moscú Fi
14/11 Baskonia 105 - 75 Real Madrid Real Madrid Fi
14/11 Unicaja Unicaja 83 - 85 Zalgiris Kaunas Zalguiris Fi
15/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 83 - 90 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
15/11 Estrella Roja 59 - 85 CSKA Moscú CSKA Fi
15/11 Brose Brose Bamberg 84 - 81 FC Barcelona Lassa FB Barcelona Fi
15/11 Valencia B. 98 - 103 Olimpia Milan Milano Fi

Jornada 8ª

16.11.2017 - 17.11.2017
16/11 Khimki Moscú 69 - 77 Maccabi E. Fi
16/11 Efes P. 81 - 82 Panathinaikos Panathinaikos Fi
16/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas 77 - 97 Baskonia Fi
16/11 Real Madrid Real Madrid 89 - 57 Unicaja Unicaja Fi
17/11 CSKA CSKA Moscú 93 - 95 Fenerbahce Istanbul F. Ulker Fi
17/11 Olympiacos Olympiacos Piraeus 85 - 59 Estrella Roja Fi
17/11 Milano Olimpia Milan 71 - 62 Brose Bamberg Brose Fi
17/11 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 89 - 71 Valencia B. Fi

Jornada 9ª

23.11.2017 - 24.11.2017
23/11 Zalguiris Zalgiris Kaunas 91 - 83 Efes P. Fi
23/11 Brose Brose Bamberg 83 - 82 Valencia B. Fi
23/11 Milano Olimpia Milan 85 - 86 Olympiacos Piraeus Olympiacos Fi
23/11 Estrella Roja 81 - 85 Baskonia Fi
23/11 FB Barcelona FC Barcelona Lassa 89 - 67 Maccabi E. Fi
24/11 F. Ulker Fenerbahce Istanbul 71 - 67 Khimki Moscú Fi
24/11 Panathinaikos Panathinaikos 82 - 80 Real Madrid Real Madrid Fi
24/11 Unicaja Unicaja 80 - 89 CSKA Moscú CSKA Fi

Jornada 10ª

30.11.2017 - 01.12.2017
30/11 Khimki Moscú   -   Brose Bamberg Brose 18:00h.
30/11 Efes P.   -   Olimpia Milan Milano 18:30h.
30/11 Maccabi E.   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:05h.
30/11 Baskonia   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:30h.
30/11 Valencia B.   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:30h.
01/12 CSKA CSKA Moscú   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 18:00h.
01/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Unicaja Unicaja 20:00h.
01/12 Real Madrid Real Madrid   -   Estrella Roja 21:00h.

Jornada 11ª

07.12.2017 - 08.12.2017
07/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Panathinaikos Panathinaikos 19:00h.
07/12 Brose Brose Bamberg   -   CSKA Moscú CSKA 20:00h.
07/12 Maccabi E.   -   Valencia B. 20:05h.
07/12 Baskonia   -   Unicaja Unicaja 20:30h.
07/12 Milano Olimpia Milan   -   Khimki Moscú 20:45h.
08/12 Estrella Roja   -   Efes P. 19:00h.
08/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.
08/12 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.

Jornada 12ª

14.12.2017 - 15.12.2017
14/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:45h.
14/12 Brose Brose Bamberg   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:00h.
14/12 Real Madrid Real Madrid   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:45h.
14/12 Unicaja Unicaja   -   Khimki Moscú 20:45h.
15/12 CSKA CSKA Moscú   -   Maccabi E. 18:00h.
15/12 Efes P.   -   Baskonia 18:30h.
15/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Olimpia Milan Milano 20:15h.
15/12 Valencia B.   -   Estrella Roja 20:30h.

Jornada 13ª

19.12.2017 - 20.12.2017
19/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Estrella Roja 18:45h.
19/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Brose Bamberg Brose 19:00h.
19/12 Panathinaikos Panathinaikos   -   Maccabi E. 20:15h.
19/12 Real Madrid Real Madrid   -   Valencia B. 20:45h.
20/12 Khimki Moscú   -   Efes P. 17:30h.
20/12 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   CSKA Moscú CSKA 20:00h.
20/12 Milano Olimpia Milan   -   Baskonia 20:45h.
20/12 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Unicaja Unicaja 21:00h.

Jornada 14ª

21.12.2017 - 22.12.2017
21/12 Estrella Roja   -   Panathinaikos Panathinaikos 19:00h.
21/12 Brose Brose Bamberg   -   Real Madrid Real Madrid 20:00h.
21/12 Maccabi E.   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:05h.
21/12 Valencia B.   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:45h.
22/12 CSKA CSKA Moscú   -   Khimki Moscú 18:00h.
22/12 Efes P.   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:30h.
22/12 Baskonia   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:30h.
22/12 Unicaja Unicaja   -   Olimpia Milan Milano 20:45h.

Jornada 15ª

28.12.2017 - 29.12.2017
28/12 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Real Madrid Real Madrid 18:45h.
28/12 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 19:00h.
28/12 Maccabi E.   -   Unicaja Unicaja 20:05h.
28/12 Valencia B.   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.
29/12 Khimki Moscú   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 18:00h.
29/12 Efes P.   -   Brose Bamberg Brose 18:30h.
29/12 Baskonia   -   CSKA Moscú CSKA 20:30h.
29/12 Milano Olimpia Milan   -   Estrella Roja 20:45h.

Jornada 16ª

04.01.2018 - 05.01.2018
04/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Efes P. 20:15h.
04/01 Unicaja Unicaja   -   Valencia B. 20:45h.
04/01 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   CSKA Moscú CSKA 21:00h.
05/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Baskonia 18:45h.
05/01 Estrella Roja   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 19:00h.
05/01 Brose Brose Bamberg   -   Khimki Moscú 20:00h.
05/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Olimpia Milan Milano 20:00h.
05/01 Real Madrid Real Madrid   -   Maccabi E. 20:45h.

Jornada 17ª

11.01.2018 - 12.01.2018
11/01 Efes P.   -   Estrella Roja 18:30h.
11/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:00h.
11/01 Maccabi E.   -   Brose Bamberg Brose 20:05h.
11/01 Milano Olimpia Milan   -   CSKA Moscú CSKA 20:45h.
11/01 Valencia B.   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:45h.
12/01 Khimki Moscú   -   Real Madrid Real Madrid 17:30h.
12/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Unicaja Unicaja 19:00h.
12/01 Baskonia   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:30h.

Jornada 18ª

16.01.2018 - 17.01.2018
16/01 Estrella Roja   -   Khimki Moscú 19:00h.
16/01 Brose Brose Bamberg   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:00h.
16/01 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Maccabi E. 20:00h.
16/01 Valencia B.   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:30h.
17/01 CSKA CSKA Moscú   -   Efes P. 18:00h.
17/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Panathinaikos Panathinaikos 18:45h.
17/01 Milano Olimpia Milan   -   Unicaja Unicaja 20:45h.
17/01 Real Madrid Real Madrid   -   Baskonia 20:45h.

Jornada 19ª

18.01.2018 - 19.01.2018
18/01 Khimki Moscú   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 17:30h.
18/01 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Valencia B. 19:00h.
18/01 Maccabi E.   -   Estrella Roja 20:05h.
18/01 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Brose Bamberg Brose 21:00h.
19/01 Efes P.   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 18:30h.
19/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   CSKA Moscú CSKA 20:15h.
19/01 Baskonia   -   Olimpia Milan Milano 20:30h.
19/01 Unicaja Unicaja   -   Real Madrid Real Madrid 20:45h.

Jornada 20ª

25.01.2018 - 26.01.2018
25/01 Panathinaikos Panathinaikos   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:15h.
25/01 Valencia B.   -   Khimki Moscú 20:30h.
25/01 Real Madrid Real Madrid   -   Efes P. 20:45h.
26/01 CSKA CSKA Moscú   -   Brose Bamberg Brose 18:00h.
26/01 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 18:45h.
26/01 Estrella Roja   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 19:00h.
26/01 Unicaja Unicaja   -   Baskonia 20:45h.
26/01 Milano Olimpia Milan   -   Maccabi E. 20:45h.

Jornada 21ª

01.02.2018 - 02.02.2018
01/02 Efes P.   -   Valencia B. 18:00h.
01/02 CSKA CSKA Moscú   -   Real Madrid Real Madrid 18:00h.
01/02 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Maccabi E. 19:00h.
01/02 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 20:00h.
01/02 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Olimpia Milan Milano 21:00h.
02/02 Khimki Moscú   -   Unicaja Unicaja 17:30h.
02/02 Brose Brose Bamberg   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:00h.
02/02 Baskonia   -   Estrella Roja 20:30h.

Jornada 22ª

08.02.2018 - 09.02.2018
08/02 Maccabi E.   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:05h.
08/02 Panathinaikos Panathinaikos   -   Baskonia 20:15h.
08/02 Valencia B.   -   CSKA Moscú CSKA 20:30h.
08/02 Unicaja Unicaja   -   Efes P. 20:45h.
09/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Brose Bamberg Brose 18:45h.
09/02 Estrella Roja   -   Olimpia Milan Milano 19:00h.
09/02 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Khimki Moscú 19:00h.
09/02 Real Madrid Real Madrid   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:45h.

Jornada 23ª

22.02.2018 - 23.02.2018
22/02 CSKA CSKA Moscú   -   Baskonia 18:00h.
22/02 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Olimpia Milan Milano 18:45h.
22/02 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Valencia B. 20:00h.
22/02 Unicaja Unicaja   -   Maccabi E. 20:45h.
23/02 Khimki Moscú   -   Panathinaikos Panathinaikos 17:30h.
23/02 Efes P.   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 18:30h.
23/02 Brose Brose Bamberg   -   Estrella Roja 20:00h.
23/02 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Real Madrid Real Madrid 21:00h.

Jornada 24ª

01.03.2018 - 02.03.2018
01/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 19:00h.
01/03 Maccabi E.   -   CSKA Moscú CSKA 20:05h.
01/03 Milano Olimpia Milan   -   Efes P. 20:45h.
01/03 Baskonia   -   Khimki Moscú 21:00h.
02/03 Estrella Roja   -   Unicaja Unicaja 19:00h.
02/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 20:15h.
02/03 Valencia B.   -   Brose Bamberg Brose 20:30h.
02/03 Real Madrid Real Madrid   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 21:00h.

Jornada 25ª

08.03.2018 - 09.03.2018
08/03 Khimki Moscú   -   Olimpia Milan Milano 17:30h.
08/03 Efes P.   -   Maccabi E. 18:30h.
08/03 Valencia B.   -   Baskonia 20:30h.
08/03 Real Madrid Real Madrid   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.
09/03 CSKA CSKA Moscú   -   Unicaja Unicaja 18:00h.
09/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 19:00h.
09/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Brose Bamberg Brose 20:00h.
09/03 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Estrella Roja 21:00h.

Jornada 26ª

12.03.2018 - 16.03.2018
12/03 Milano Olimpia Milan   -   Real Madrid Real Madrid 20:45h.
15/03 Brose Brose Bamberg   -   Efes P. 20:00h.
15/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:00h.
15/03 Maccabi E.   -   Khimki Moscú 20:05h.
15/03 Baskonia   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:45h.
16/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   CSKA Moscú CSKA 18:45h.
16/03 Estrella Roja   -   Valencia B. 19:00h.
16/03 Unicaja Unicaja   -   Panathinaikos Panathinaikos 21:00h.

Jornada 27ª

20.03.2018 - 21.03.2018
20/03 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Maccabi E. 18:45h.
20/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   Olimpia Milan Milano 19:00h.
20/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Estrella Roja 20:15h.
20/03 Valencia B.   -   Real Madrid Real Madrid 20:30h.
21/03 CSKA CSKA Moscú   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 18:00h.
21/03 Efes P.   -   Khimki Moscú 18:45h.
21/03 Baskonia   -   Brose Bamberg Brose 20:30h.
21/03 Unicaja Unicaja   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 20:45h.

Jornada 28ª

22.03.2018 - 23.03.2018
22/03 Estrella Roja   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 19:00h.
22/03 Maccabi E.   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:05h.
22/03 Milano Olimpia Milan   -   Valencia B. 20:45h.
22/03 Real Madrid Real Madrid   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:45h.
23/03 Khimki Moscú   -   CSKA Moscú CSKA 17:30h.
23/03 Brose Brose Bamberg   -   Unicaja Unicaja 20:00h.
23/03 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Efes P. 20:00h.
23/03 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Baskonia 21:00h.

Jornada 29ª

29.03.2018 - 30.03.2018
29/03 Khimki Moscú   -   Fenerbahce Istanbul F. Ulker 18:30h.
29/03 Efes P.   -   FC Barcelona Lassa FB Barcelona 19:00h.
29/03 Brose Brose Bamberg   -   Olimpia Milan Milano 20:00h.
29/03 Baskonia   -   Maccabi E. 21:00h.
30/03 Estrella Roja   -   Real Madrid Real Madrid 19:00h.
30/03 Zalguiris Zalgiris Kaunas   -   CSKA Moscú CSKA 19:00h.
30/03 Panathinaikos Panathinaikos   -   Valencia B. 20:15h.
30/03 Unicaja Unicaja   -   Olympiacos Piraeus Olympiacos 21:00h.

Jornada 30ª

05.04.2018 - 06.04.2018
05/04 F. Ulker Fenerbahce Istanbul   -   Unicaja Unicaja 19:15h.
05/04 Milano Olimpia Milan   -   Panathinaikos Panathinaikos 20:45h.
05/04 Baskonia   -   Efes P. 21:00h.
05/04 FB Barcelona FC Barcelona Lassa   -   Khimki Moscú 21:00h.
06/04 CSKA CSKA Moscú   -   Estrella Roja 19:00h.
06/04 Olympiacos Olympiacos Piraeus   -   Zalgiris Kaunas Zalguiris 20:00h.
06/04 Valencia B.   -   Maccabi E. 20:30h.
06/04 Real Madrid Real Madrid   -   Brose Bamberg Brose 21:00h.

Classificació del grup en la jornada 9ª

EQUIP Punts PJ PG PP PF PC (Dif)
1 CSKA Moscú CSKA 7 9 7 2 786 689 (+97)
2 Olympiacos Piraeus Olympiacos 7 9 7 2 675 644 (+31)
3 Fenerbahce Istanbul F. Ulker 6 9 6 3 684 636 (+48)
4 Panathinaikos Panathinaikos 6 9 6 3 708 703 (+5)
5 Real Madrid Real Madrid 5 9 5 4 764 719 (+45)
6 Maccabi E. 5 9 5 4 699 696 (+3)
7 Zalgiris Kaunas Zalguiris 5 9 5 4 727 731 (-4)
8 Khimki Moscú 5 9 5 4 698 728 (-30)
9 Brose Bamberg Brose 5 9 5 4 673 712 (-39)
10 FC Barcelona Lassa FB Barcelona 4 9 4 5 746 682 (+64)
11 Baskonia 4 9 4 5 729 715 (+14)
12 Valencia B. 3 9 3 6 679 681 (-2)
13 Olimpia Milan Milano 3 9 3 6 692 742 (-50)
14 Unicaja Unicaja 3 9 3 6 639 707 (-68)
15 Efes P. 2 9 2 7 714 754 (-40)
16 Estrella Roja 2 9 2 7 664 738 (-74)

Buscador de deportes