Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix

Resultats i classificació de l'Amistosos de seleccions

Resultats de la jornada 1ª

01.07.2017 - 13.06.2018
01/07 EEUU 2 - 1 Ghana Fi
02/07 México 2 - 1 Paraguay Fi
27/07 Ecuador 3 - 1 Trinidad y Tobago Fi
16/08 Andorra 0 - 1 Qatar Fi
02/09 Indonesia 0 - 0 Fiji Fi
02/09 Mozambique 1 - 1 KenIa Fi
03/09 Canada 2 - 0 Jamaica Fi
05/10 Irán 2 - 0 Togo Fi
05/10 Iraq 2 - 1 KenIa Fi
06/10 Japón 2 - 1 Nueva Zelanda Fi
07/10 Tanzania 1 - 1 Malaui Fi
07/10 Rusia 4 - 2 Rep. Corea Fi
08/10 Tailandia 1 - 0 KenIa Fi
08/10 El Salvador 1 - 0 Canada Fi
10/10 Japón 3 - 3 Haití Fi
10/10 Rep. Corea 1 - 3 Marruecos Fi
10/10 Rusia 1 - 1 Irán Fi
08/11 Islandia 1 - 2 República Checa Fi
09/11 Emiratos Arabes 0 - 0 Egipto apla.
09/11 Armenia 4 - 1 Bielorrusia Fi
09/11 Finlandia 3 - 0 Estonia Fi
09/11 Rumania 2 - 0 Turquía Fi
09/11 Irán 2 - 1 Panamá Fi
09/11 Luxemburgo 2 - 1 Hungría Fi
09/11 Escocia 0 - 1 Holanda Fi
10/11 Rep. Corea 2 - 1 Colombia Fi
10/11 China 0 - 2 Serbia Fi
10/11 Japón 1 - 3 Brasil Fi
10/11 Georgia 1 - 0 Chipre Fi
10/11 Ucrania 2 - 1 Eslovaquia Fi
10/11 Bélgica 3 - 3 México Fi
10/11 Polonia 0 - 0 Uruguay Fi
10/11 Inglaterra 0 - 0 Alemania Fi
10/11 Francia 2 - 0 Gales Fi
10/11 Portugal 3 - 0 Arabia Saudi Fi
11/11 Rusia 0 - 1 Argentina Fi
11/11 Qatar 0 - 1 República Checa Fi
11/11 Macedonia 2 - 0 Noruega Fi
11/11 España 5 - 0 Costa Rica Fi
12/11 Malta 0 - 3 Estonia Fi
12/11 Benin 1 - 1 Tanzania Fi
12/11 Curazao 0 - 0 Bolivia apla.
13/11 Armenia 3 - 2 Chipre Fi
13/11 Georgia 2 - 2 Bielorrusia Fi
13/11 Venezuela 0 - 1 Irán Fi
13/11 Bulgaria 1 - 0 Arabia Saudi Fi
13/11 Turquía 2 - 3 Albania Fi
13/11 Kosovo 4 - 3 Lituania Fi
13/11 Polonia 0 - 1 México Fi
14/11 KenIa 0 - 0 Zambia apla.
14/11 Rep. Corea 1 - 1 Serbia Fi
14/11 China 0 - 4 Colombia Fi
14/11 Argentina 2 - 4 Nigeria Fi
14/11 Qatar 1 - 1 Islandia Fi
14/11 Eslovaquia 1 - 0 Noruega Fi
14/11 Rusia 3 - 3 España Fi
14/11 Rumania 0 - 3 Holanda Fi
14/11 Hungría 1 - 0 Costa Rica Fi
14/11 Austria 2 - 1 Uruguay Fi
14/11 Bélgica 1 - 0 Japón Fi
14/11 Alemania 2 - 2 Francia Fi
14/11 Gales 1 - 1 Panamá Fi
14/11 Inglaterra 0 - 0 Brasil Fi
14/11 Portugal 1 - 1 EEUU Fi
19/11 Fiji 0 - 2 Estonia Fi
23/11 Vanuatu 0 - 1 Estonia Fi
25/11 Indonesia 2 - 1 Guyana Fi
26/11 Nueva Caledonia 1 - 1 Estonia Fi
14/01 Indonesia 1 - 4 Islandia Fi
27/01 Rep. Corea 1 - 0 Moldova Fi
29/01 EEUU 0 - 0 Bosnia and Herzegovina Fi
30/01 Rep. Corea 2 - 2 Jamaica Fi
30/01 Azerbaijan 0 - 0 Moldova Fi
01/02 México 1 - 0 Bosnia and Herzegovina Fi
02/02 Azerbaijan 0 - 0 Kosovo apla.
03/02 Rep. Corea 1 - 0 Lituania Fi
26/02 Arabia Saudi   -   Moldova 18:30h.
28/02 Iraq   -   Arabia Saudi 17:00h.
14/03 Irán   -   Libya 16:00h.
21/03 Liechtenstein   -   Andorra 18:00h.
22/03 Malta   -   Luxemburgo 18:00h.
22/03 Denmark   -   Panamá 20:00h.
22/03 Faroe Islands   -   Lituania 20:00h.
23/03 México   -   Islandia 01:00h.
23/03 Japón   -   Mali 13:20h.
23/03 Georgia   -   Lithuania 16:00h.
23/03 Rusia   -   Brasil 17:00h.
23/03 Serbia   -   Marruecos 17:00h.
23/03 Azerbaijan   -   Bielorrusia 18:00h.
23/03 Noruega   -   Australia 18:00h.
23/03 Chipre   -   Montenegro 19:00h.
23/03 Hungría   -   Kazakhstan 19:00h.
23/03 Tunisia   -   Irán 19:00h.
23/03 Bulgaria   -   Bosnia and Herzegovina 20:00h.
23/03 Finlandia   -   Macedonia 20:00h.
23/03 Peru   -   Croatia 20:30h.
23/03 Austria   -   Slovenia 20:45h.
23/03 Alemania   -   España 20:45h.
23/03 Italy   -   Argentina 20:45h.
23/03 Holanda   -   Inglaterra 20:45h.
23/03 Polonia   -   Nigeria 20:45h.
23/03 Portugal   -   Egipto 20:45h.
23/03 Escocia   -   Costa Rica 20:45h.
23/03 Turquía   -   Republic of Ireland 20:45h.
23/03 Francia   -   Colombia 21:00h.
23/03 Greece   -   Switzerland 21:00h.
23/03 Arabia Saudi   -   Ucrania 21:00h.
24/03 Armenia   -   Estonia 15:00h.
24/03 Northern Ireland   -   Rep. Corea 15:00h.
24/03 Sweden   -   Chile 18:00h.
24/03 Israel   -   Rumania 19:30h.
24/03 Canada   -   Nueva Zelanda 22:00h.
25/03 Gibraltar   -   Lituania 16:00h.
25/03 Faroe Islands   -   Liechtenstein 18:00h.
26/03 Albania   -   Noruega 19:00h.
26/03 Portugal   -   Holanda 20:45h.
26/03 Bulgaria   -   Kazakhstan 21:00h.
26/03 Finlandia   -   Malta 21:00h.
27/03 Armenia   -   Lithuania 15:00h.
27/03 Georgia   -   Estonia 16:00h.
27/03 Irán   -   Algeria 16:00h.
27/03 Marruecos   -   Uzbekistan 17:00h.
27/03 Rusia   -   Francia 17:50h.
27/03 Azerbaijan   -   Macedonia 19:00h.
27/03 Switzerland   -   Panamá 19:00h.
27/03 Montenegro   -   Turquía 19:10h.
27/03 Denmark   -   Chile 20:00h.
27/03 Egipto   -   Greece 20:00h.
27/03 Hungría   -   Escocia 20:00h.
27/03 Slovenia   -   Bielorrusia 20:15h.
27/03 Luxemburgo   -   Austria 20:30h.
27/03 Rumania   -   Sweden 20:30h.
27/03 Bélgica   -   Arabia Saudi 20:45h.
27/03 Alemania   -   Brasil 20:45h.
27/03 Polonia   -   Rep. Corea 20:45h.
27/03 Inglaterra   -   Italy 21:00h.
27/03 Islandia   -   Peru 21:00h.
27/03 Nigeria   -   Serbia 21:00h.
27/03 Tunisia   -   Costa Rica 21:00h.
27/03 España   -   Argentina 21:30h.
28/03 Croatia   -   México 00:00h.
28/03 EEUU   -   Paraguay 02:00h.
08/05 Irán   -   Uzbekistan 16:00h.
25/05 Nigeria   -   Congo DR 21:00h.
28/05 Irán   -   Turquía 16:00h.
28/05 México   -   Gales 20:45h.
28/05 Francia   -   Republic of Ireland 21:00h.
28/05 Italy   -   Arabia Saudi 21:00h.
29/05 Azerbaijan   -   Kyrgyzstan 21:00h.
29/05 Panamá   -   Northern Ireland 21:45h.
29/05 Peru   -   Escocia 22:00h.
30/05 Austria   -   Rusia 20:45h.
31/05 Luxemburgo   -   Senegal 17:00h.
01/06 Francia   -   Italy 21:00h.
02/06 Inglaterra   -   Nigeria 18:15h.
02/06 Montenegro   -   Slovenia 19:45h.
02/06 Sweden   -   Denmark 19:45h.
02/06 Austria   -   Alemania 21:00h.
02/06 Bélgica   -   Portugal 21:00h.
02/06 Islandia   -   Noruega 21:00h.
02/06 Republic of Ireland   -   EEUU 21:00h.
02/06 México   -   Escocia 22:00h.
03/06 Arabia Saudi   -   Peru 21:00h.
03/06 España   -   Switzerland 21:00h.
03/06 Costa Rica   -   Northern Ireland 21:45h.
05/06 Luxemburgo   -   Georgia 21:00h.
05/06 Rusia   -   Turquía 21:00h.
06/06 Bélgica   -   Egipto 20:00h.
06/06 Noruega   -   Panamá 20:00h.
06/06 República Checa   -   Nigeria 21:00h.
07/06 Inglaterra   -   Costa Rica 21:00h.
08/06 Croatia   -   Senegal 16:00h.
08/06 Alemania   -   Arabia Saudi 19:30h.
08/06 Polonia   -   Chile 20:45h.
08/06 Switzerland   -   Japón 21:00h.
09/06 Finlandia   -   Bielorrusia 16:00h.
09/06 Denmark   -   México 21:00h.
09/06 Francia   -   EEUU 21:00h.
09/06 Lituania   -   Azerbaijan 21:00h.
09/06 España   -   Tunisia 21:00h.
09/06 Sweden   -   Peru 21:00h.
11/06 Bélgica   -   Costa Rica 20:00h.
12/06 Polonia   -   Lithuania 18:00h.
13/06 Paraguay   -   Japón 00:00h.

Classificació jornada 1ª Amistosos de seleccions

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC

Buscador de deportes

Regió 7 - Página no existeix