Calendari de Divisió d'Honor del Grup 2

Jornada 1ª

03.09.2016 - 04.09.2016
03/09 Athletic Club 1 - 3 Eibar Fi
03/09 Real Sociedad 0 - 3 AD San Juan Fi
03/09 Antiguoko 3 - 1 Varea Fi
03/09 Oberena 0 - 3 Danok Bat Fi
04/09 Chantrea 1 - 2 Atlético Osasuna Fi
04/09 CD Getxo 1 - 1 Aurrera Vitoria Fi
04/09 Santutxu 2 - 2 Ardoi Fi
04/09 Alavés 2 - 1 Numancia Fi
 

Jornada 2ª

10.09.2016 - 11.09.2016
10/09 Atlético Osasuna 1 - 3 Real Sociedad Fi
10/09 Danok Bat 0 - 1 Chantrea Fi
10/09 Eibar 0 - 0 CD Getxo Fi
10/09 Aurrera Vitoria 1 - 0 Oberena Fi
10/09 AD San Juan 1 - 1 Antiguoko Fi
11/09 Ardoi 0 - 4 Alavés Fi
11/09 Varea 2 - 1 Santutxu Fi
11/09 Numancia 0 - 4 Athletic Club Fi
 

Jornada 3ª

17.09.2016 - 18.09.2016
17/09 Atlético Osasuna 2 - 0 Danok Bat Fi
17/09 Real Sociedad 2 - 0 Antiguoko Fi
17/09 Oberena 1 - 1 Eibar Fi
17/09 CD Getxo 2 - 0 Numancia Fi
17/09 Athletic Club 1 - 0 Ardoi Fi
17/09 Alavés 1 - 1 Varea Fi
18/09 Chantrea 0 - 2 Aurrera Vitoria Fi
18/09 Santutxu 3 - 2 AD San Juan Fi
 

Jornada 4ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Danok Bat 3 - 2 Real Sociedad Fi
24/09 AD San Juan 1 - 1 Alavés Fi
24/09 Aurrera Vitoria 1 - 5 Atlético Osasuna Fi
24/09 Varea 3 - 3 Athletic Club Fi
24/09 Ardoi 1 - 2 CD Getxo Fi
25/09 Numancia 2 - 1 Oberena Fi
25/09 Eibar 1 - 0 Chantrea Fi
25/09 Antiguoko 0 - 0 Santutxu Fi
 

Jornada 5ª

01.10.2016 - 02.10.2016
01/10 Athletic Club 3 - 0 AD San Juan Fi
01/10 Real Sociedad 1 - 0 Santutxu Fi
01/10 Oberena 6 - 3 Ardoi Fi
01/10 CD Getxo 1 - 1 Varea Fi
01/10 Danok Bat 2 - 2 Aurrera Vitoria Fi
02/10 Alavés 0 - 0 Antiguoko Fi
02/10 Atlético Osasuna 2 - 1 Eibar Fi
02/10 Chantrea 2 - 2 Numancia Fi
 

Jornada 6ª

07.10.2016 - 09.10.2016
07/10 Eibar 1 - 0 Danok Bat Fi
07/10 Santutxu 1 - 1 Alavés Fi
08/10 Numancia 1 - 1 Atlético Osasuna Fi
08/10 Ardoi 1 - 2 Chantrea Fi
08/10 AD San Juan 0 - 0 CD Getxo Fi
08/10 Aurrera Vitoria 2 - 3 Real Sociedad Fi
08/10 Antiguoko 0 - 1 Athletic Club Fi
09/10 Varea 2 - 0 Oberena Fi
 

Jornada 7ª

12.10.2016
12/10 Aurrera Vitoria 1 - 1 Eibar Fi
12/10 Oberena 3 - 2 AD San Juan Fi
12/10 Atlético Osasuna 1 - 0 Ardoi Fi
12/10 Chantrea 0 - 1 Varea Fi
12/10 CD Getxo 0 - 0 Antiguoko Fi
12/10 Danok Bat 4 - 0 Numancia Fi
12/10 Athletic Club 4 - 0 Santutxu Fi
12/10 Real Sociedad 2 - 3 Alavés Fi
 

Jornada 8ª

15.10.2016 - 16.10.2016
15/10 Alavés 2 - 4 Athletic Club Fi
15/10 Varea 1 - 3 Atlético Osasuna Fi
15/10 AD San Juan 0 - 0 Chantrea Fi
16/10 Numancia 0 - 2 Aurrera Vitoria Fi
16/10 Ardoi 1 - 0 Danok Bat Fi
16/10 Antiguoko 3 - 1 Oberena Fi
16/10 Santutxu 0 - 1 CD Getxo Fi
16/10 Eibar 1 - 1 Real Sociedad Fi
 

Jornada 9ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 Real Sociedad 2 - 2 Athletic Club Fi
22/10 Danok Bat 6 - 0 Varea Fi
22/10 Eibar 0 - 1 Numancia Fi
23/10 Aurrera Vitoria 0 - 1 Ardoi Fi
23/10 Chantrea 1 - 0 Antiguoko Fi
23/10 Oberena 0 - 1 Santutxu Fi
23/10 CD Getxo 1 - 1 Alavés Fi
23/10 Atlético Osasuna 2 - 0 AD San Juan Fi
 

Jornada 10ª

29.10.2016 - 30.10.2016
29/10 Athletic Club 4 - 1 CD Getxo Fi
29/10 Numancia 2 - 0 Real Sociedad Fi
29/10 Antiguoko 1 - 3 Atlético Osasuna Fi
30/10 Varea 5 - 0 Aurrera Vitoria Fi
30/10 AD San Juan 2 - 0 Danok Bat Fi
30/10 Ardoi 4 - 2 Eibar Fi
30/10 Alavés 3 - 0 Oberena Fi
30/10 Santutxu 1 - 2 Chantrea Fi
 

Jornada 11ª

05.11.2016 - 06.11.2016
05/11 Atlético Osasuna 3 - 0 Santutxu Fi
05/11 Danok Bat 4 - 2 Antiguoko Fi
05/11 Oberena 1 - 5 Athletic Club Fi
05/11 Eibar 3 - 0 Varea Fi
06/11 Aurrera Vitoria 2 - 1 AD San Juan Fi
06/11 Numancia 4 - 2 Ardoi Fi
06/11 Chantrea 1 - 2 Alavés Fi
06/11 Real Sociedad 4 - 2 CD Getxo Fi
 

Jornada 12ª

12.11.2016 - 13.11.2016
12/11 Athletic Club 0 - 1 Chantrea Fi
12/11 Varea 4 - 1 Numancia Fi
12/11 Ardoi 2 - 5 Real Sociedad Fi
12/11 AD San Juan 3 - 0 Eibar Fi
12/11 Antiguoko 0 - 0 Aurrera Vitoria Fi
13/11 Alavés 3 - 2 Atlético Osasuna Fi
13/11 Santutxu 2 - 3 Danok Bat Fi
13/11 CD Getxo 2 - 0 Oberena Fi
 

Jornada 13ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Real Sociedad 4 - 0 Oberena Fi
19/11 Danok Bat 3 - 1 Alavés Fi
19/11 Aurrera Vitoria 0 - 1 Santutxu Fi
19/11 Ardoi 1 - 4 Varea Fi
20/11 Numancia 0 - 1 AD San Juan Fi
20/11 Atlético Osasuna 3 - 1 Athletic Club Fi
20/11 Chantrea 2 - 3 CD Getxo Fi
20/11 Eibar 2 - 1 Antiguoko Fi
 

Jornada 14ª

26.11.2016 - 27.11.2016
26/11 Alavés 3 - 0 Aurrera Vitoria Fi
26/11 Athletic Club 1 - 3 Danok Bat Fi
26/11 Real Sociedad 7 - 0 Varea Fi
26/11 AD San Juan 2 - 1 Ardoi Fi
26/11 Antiguoko 0 - 3 Numancia Fi
26/11 Santutxu 0 - 1 Eibar Fi
27/11 Oberena 0 - 4 Chantrea Fi
27/11 CD Getxo 2 - 3 Atlético Osasuna Fi
 

Jornada 15ª

03.12.2016 - 04.12.2016
03/12 Atlético Osasuna 4 - 0 Oberena Fi
03/12 Eibar 1 - 1 Alavés Fi
03/12 Danok Bat 2 - 3 CD Getxo Fi
04/12 Aurrera Vitoria 1 - 1 Athletic Club Fi
04/12 Varea 1 - 1 AD San Juan Fi
04/12 Ardoi 0 - 0 Antiguoko Fi
04/12 Chantrea 2 - 2 Real Sociedad Fi
04/12 Numancia 2 - 1 Santutxu Fi
 

Jornada 16ª

08.12.2016 - 11.12.2016
08/12 Danok Bat 6 - 2 Oberena Fi
10/12 Ardoi 2 - 1 Santutxu Fi
10/12 Varea 0 - 1 Antiguoko Fi
10/12 AD San Juan 2 - 1 Real Sociedad Fi
10/12 Aurrera Vitoria 1 - 1 CD Getxo Fi
10/12 Eibar 1 - 1 Athletic Club Fi
11/12 Atlético Osasuna 4 - 2 Chantrea Fi
11/12 Numancia 1 - 2 Alavés Fi
 

Jornada 17ª

17.12.2016 - 25.01.2017
17/12 Real Sociedad 0 - 0 Atlético Osasuna Fi
17/12 Athletic Club 4 - 3 Numancia Fi
17/12 Santutxu 0 - 2 Varea Fi
17/12 Antiguoko 2 - 1 AD San Juan Fi
18/12 Chantrea 1 - 2 Danok Bat Fi
18/12 CD Getxo 2 - 0 Eibar Fi
18/12 Alavés 5 - 2 Ardoi Fi
25/01 Oberena 1 - 0 Aurrera Vitoria Fi
 

Jornada 18ª

07.01.2017 - 08.01.2017
07/01 Ardoi 2 - 4 Athletic Club Fi
07/01 Danok Bat 0 - 1 Atlético Osasuna Fi
07/01 Antiguoko 0 - 2 Real Sociedad Fi
08/01 Aurrera Vitoria 0 - 2 Chantrea Fi
08/01 AD San Juan 3 - 1 Santutxu Fi
08/01 Varea 1 - 5 Alavés Fi
08/01 Numancia 5 - 3 CD Getxo Fi
08/01 Eibar 4 - 1 Oberena Fi
 

Jornada 19ª

14.01.2017 - 15.01.2017
14/01 Athletic Club 2 - 0 Varea Fi
14/01 Real Sociedad 3 - 1 Danok Bat Fi
15/01 Atlético Osasuna 2 - 1 Aurrera Vitoria Fi
15/01 Chantrea 1 - 2 Eibar Fi
15/01 Alavés 1 - 0 AD San Juan Fi
15/01 Santutxu 1 - 1 Antiguoko Fi
15/01 CD Getxo 2 - 0 Ardoi Fi
15/01 Oberena 1 - 1 Numancia Fi
 

Jornada 20ª

21.01.2017 - 22.01.2017
21/01 Santutxu 1 - 1 Real Sociedad Fi
21/01 AD San Juan 2 - 0 Athletic Club Fi
21/01 Antiguoko 0 - 0 Alavés Fi
22/01 Aurrera Vitoria 1 - 1 Danok Bat Fi
22/01 Numancia 1 - 2 Chantrea Fi
22/01 Varea 4 - 1 CD Getxo Fi
22/01 Ardoi 1 - 2 Oberena Fi
22/01 Eibar 0 - 2 Atlético Osasuna Fi
 

Jornada 21ª

28.01.2017 - 29.01.2017
28/01 Danok Bat 2 - 0 Eibar Fi
28/01 Oberena 0 - 0 Varea Fi
28/01 Athletic Club 3 - 1 Antiguoko Fi
29/01 Real Sociedad 5 - 1 Aurrera Vitoria Fi
29/01 Atlético Osasuna 4 - 2 Numancia Fi
29/01 Chantrea 2 - 0 Ardoi Fi
29/01 CD Getxo 0 - 0 AD San Juan Fi
29/01 Alavés 4 - 1 Santutxu Fi
 

Jornada 22ª

04.02.2017 - 05.02.2017
04/02 Santutxu 1 - 2 Athletic Club Fi
04/02 Ardoi 2 - 2 Atlético Osasuna Fi
04/02 Antiguoko 3 - 4 CD Getxo Fi
04/02 Eibar 1 - 2 Aurrera Vitoria Fi
05/02 Numancia 0 - 0 Danok Bat Fi
05/02 Varea 1 - 2 Chantrea Fi
05/02 AD San Juan 1 - 0 Oberena Fi
05/02 Alavés 1 - 0 Real Sociedad Fi
 

Jornada 23ª

11.02.2017 - 12.02.2017
11/02 Oberena 0 - 2 Antiguoko Fi
11/02 Real Sociedad 0 - 2 Eibar Fi
11/02 Danok Bat 1 - 2 Ardoi Fi
12/02 Atlético Osasuna 5 - 1 Varea Fi
12/02 Aurrera Vitoria 2 - 3 Numancia Fi
12/02 Chantrea 2 - 4 AD San Juan Fi
12/02 Athletic Club 1 - 0 Alavés Fi
12/02 CD Getxo 1 - 1 Santutxu Fi
 

Jornada 24ª

18.02.2017 - 19.02.2017
18/02 Athletic Club 1 - 0 Real Sociedad Fi
18/02 Numancia 0 - 1 Eibar Fi
18/02 AD San Juan 3 - 1 Atlético Osasuna Fi
18/02 Antiguoko 1 - 0 Chantrea Fi
18/02 Santutxu 3 - 0 Oberena Fi
19/02 Varea 4 - 2 Danok Bat Fi
19/02 Ardoi 3 - 0 Aurrera Vitoria Fi
19/02 Alavés 2 - 3 CD Getxo Fi
 

Jornada 25ª

04.03.2017 - 05.03.2017
04/03 Real Sociedad 3 - 2 Numancia Fi
04/03 Danok Bat 3 - 0 AD San Juan Fi
04/03 CD Getxo 0 - 2 Athletic Club Fi
05/03 Aurrera Vitoria 1 - 4 Varea Fi
05/03 Atlético Osasuna 2 - 2 Antiguoko Fi
05/03 Chantrea 0 - 1 Santutxu Fi
05/03 Oberena 1 - 4 Alavés Fi
05/03 Eibar 3 - 2 Ardoi Fi
 

Jornada 26ª

11.03.2017 - 12.03.2017
11/03 Ardoi 1 - 2 Numancia Fi
11/03 Varea 1 - 2 Eibar Fi
11/03 Athletic Club 2 - 2 Oberena Fi
11/03 Antiguoko 2 - 1 Danok Bat Fi
12/03 Alavés 2 - 0 Chantrea Fi
12/03 Santutxu 1 - 2 Atlético Osasuna Fi
12/03 CD Getxo 0 - 6 Real Sociedad Fi
12/03 AD San Juan 1 - 0 Aurrera Vitoria Fi
 

Jornada 27ª

18.03.2017 - 19.03.2017
18/03 Numancia 5 - 2 Varea Fi
19/03 Atlético Osasuna 2 - 3 Alavés Fi
19/03 Oberena 0 - 0 CD Getxo Fi
19/03 Real Sociedad 4 - 2 Ardoi Fi
19/03 Chantrea 4 - 1 Athletic Club Fi
19/03 Aurrera Vitoria 2 - 1 Antiguoko Fi
19/03 Danok Bat 1 - 2 Santutxu Fi
19/03 Eibar 1 - 0 AD San Juan Fi
 

Jornada 28ª

25.03.2017 - 26.03.2017
25/03 Athletic Club 0 - 1 Atlético Osasuna Fi
25/03 Santutxu 2 - 1 Aurrera Vitoria Fi
25/03 Alavés 3 - 2 Danok Bat Fi
25/03 Varea 4 - 2 Ardoi Fi
25/03 Antiguoko 3 - 3 Eibar Fi
26/03 AD San Juan 2 - 0 Numancia Fi
26/03 CD Getxo 1 - 4 Chantrea Fi
26/03 Oberena 0 - 4 Real Sociedad Fi
 

Jornada 29ª

01.04.2017 - 02.04.2017
01/04 Atlético Osasuna 2 - 0 CD Getxo Fi
01/04 Eibar 1 - 1 Santutxu Fi
01/04 Chantrea 3 - 1 Oberena Fi
02/04 Danok Bat 2 - 5 Athletic Club Fi
02/04 Aurrera Vitoria 0 - 2 Alavés Fi
02/04 Ardoi 1 - 1 AD San Juan Fi
02/04 Numancia 3 - 3 Antiguoko Fi
02/04 Varea 1 - 0 Real Sociedad Fi
 

Jornada 30ª

08.04.2017 - 09.04.2017
08/04 AD San Juan 2 - 0 Varea Fi
08/04 Alavés 2 - 2 Eibar Fi
08/04 Athletic Club 6 - 2 Aurrera Vitoria Fi
08/04 Antiguoko 7 - 0 Ardoi Fi
08/04 Real Sociedad 7 - 1 Chantrea Fi
09/04 Oberena 3 - 3 Atlético Osasuna Fi
09/04 CD Getxo 0 - 1 Danok Bat Fi
09/04 Santutxu 1 - 3 Numancia Fi
 

Buscador de deportes