Calendari de Tercera divisió del Grup 15

Jornada 1ª

20.08.2016 - 21.08.2016
20/08 Valle de Egüés 1 - 2 Cantolagua Fi
20/08 Pamplona 1 - 1 Erriberri Fi
20/08 San Juan 2 - 2 Peña Sport Fi
20/08 Huarte 2 - 0 Ardoi Fi
20/08 Lourdes 2 - 1 At. Cirbonero Fi
20/08 Burladés 0 - 0 Cortes Fi
20/08 Chantrea 2 - 2 Iruña Fi
21/08 River Ega 3 - 0 Atlético Valtierrano Fi
21/08 Corellano 1 - 0 Subiza Fi
21/08 Oberena 1 - 2 Idoya Fi
 

Jornada 2ª

26.08.2016 - 28.08.2016
26/08 At. Cirbonero 2 - 1 Oberena Fi
27/08 Subiza 3 - 4 River Ega Fi
27/08 Cantolagua 0 - 2 Huarte Fi
27/08 Cortes 2 - 0 Pamplona Fi
27/08 Atlético Valtierrano 1 - 1 Burladés Fi
28/08 Ardoi 4 - 0 San Juan Fi
28/08 Iruña 0 - 1 Corellano Fi
28/08 Peña Sport 2 - 1 Lourdes Fi
28/08 Erriberri 0 - 3 Valle de Egüés Fi
28/08 Idoya 3 - 2 Chantrea Fi
 

Jornada 3ª

02.09.2016 - 04.09.2016
02/09 Burladés 2 - 0 Subiza Fi
03/09 River Ega 0 - 4 Iruña Fi
03/09 Pamplona 1 - 3 Atlético Valtierrano Fi
03/09 Lourdes 2 - 1 Oberena Fi
03/09 Chantrea 0 - 0 At. Cirbonero Fi
03/09 San Juan 1 - 2 Cantolagua Fi
04/09 Peña Sport 5 - 0 Ardoi Fi
04/09 Valle de Egüés 2 - 1 Cortes Fi
04/09 Huarte 3 - 0 Erriberri Fi
04/09 Corellano 1 - 0 Idoya Fi
 

Jornada 4ª

09.09.2016 - 11.09.2016
09/09 Oberena 3 - 2 Chantrea Fi
10/09 Iruña 2 - 1 Burladés Fi
10/09 Atlético Valtierrano 0 - 3 Valle de Egüés Fi
10/09 Cortes 1 - 1 Huarte Fi
10/09 Cantolagua 1 - 2 Peña Sport Fi
10/09 Erriberri 0 - 2 San Juan Fi
10/09 Ardoi 3 - 0 Lourdes Fi
10/09 Subiza 1 - 2 Pamplona Fi
11/09 Idoya 4 - 1 River Ega Fi
11/09 At. Cirbonero 1 - 0 Corellano Fi
 

Jornada 5ª

16.09.2016 - 12.10.2016
16/09 Ardoi 2 - 1 Cantolagua Fi
17/09 Pamplona 1 - 3 Iruña Fi
17/09 Huarte 3 - 0 Atlético Valtierrano Fi
17/09 Burladés 2 - 1 Idoya Fi
17/09 Lourdes 1 - 1 Chantrea Fi
17/09 Valle de Egüés 1 - 1 Subiza Fi
17/09 San Juan 0 - 0 Cortes Fi
18/09 Corellano 2 - 2 Oberena Fi
18/09 River Ega 0 - 3 At. Cirbonero Fi
12/10 Peña Sport 1 - 0 Erriberri Fi
 

Jornada 6ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Cortes 0 - 4 Peña Sport Fi
24/09 Subiza 0 - 0 Huarte Fi
24/09 Chantrea 0 - 0 Corellano Fi
24/09 Oberena 1 - 0 River Ega Fi
24/09 Atlético Valtierrano 1 - 3 San Juan Fi
25/09 Iruña 1 - 0 Valle de Egüés Fi
25/09 Cantolagua 1 - 1 Lourdes Fi
25/09 Erriberri 0 - 1 Ardoi Fi
25/09 Idoya 0 - 0 Pamplona Fi
25/09 At. Cirbonero 4 - 0 Burladés Fi
 

Jornada 7ª

30.09.2016 - 02.10.2016
30/09 Burladés 0 - 1 Oberena Fi
01/10 Cortes 1 - 0 Ardoi Fi
01/10 Pamplona 0 - 1 At. Cirbonero Fi
01/10 San Juan 2 - 2 Subiza Fi
01/10 Huarte 0 - 0 Iruña Fi
01/10 Lourdes 1 - 2 Corellano Fi
02/10 Cantolagua 5 - 1 Erriberri Fi
02/10 Peña Sport 2 - 0 Atlético Valtierrano Fi
02/10 Valle de Egüés 2 - 0 Idoya Fi
02/10 River Ega 0 - 2 Chantrea Fi
 

Jornada 8ª

08.10.2016 - 12.10.2016
08/10 Subiza 2 - 4 Peña Sport Fi
08/10 Erriberri 1 - 1 Lourdes Fi
08/10 At. Cirbonero 2 - 1 Valle de Egüés Fi
08/10 Chantrea 2 - 0 Burladés Fi
08/10 Oberena 1 - 0 Pamplona Fi
08/10 Atlético Valtierrano 1 - 1 Ardoi Fi
09/10 Iruña 1 - 0 San Juan Fi
09/10 Idoya 3 - 1 Huarte Fi
09/10 Corellano 2 - 2 River Ega Fi
12/10 Cortes 2 - 1 Cantolagua Fi
 

Jornada 9ª

14.10.2016 - 16.10.2016
14/10 San Juan 4 - 0 Idoya Fi
15/10 Ardoi 1 - 1 Subiza Fi
15/10 Huarte 1 - 0 At. Cirbonero Fi
15/10 Pamplona 3 - 1 Chantrea Fi
15/10 Lourdes 2 - 1 River Ega Fi
15/10 Burladés 2 - 0 Corellano Fi
15/10 Valle de Egüés 1 - 0 Oberena Fi
16/10 Cantolagua 4 - 0 Atlético Valtierrano Fi
16/10 Erriberri 0 - 3 Cortes Fi
16/10 Peña Sport 3 - 0 Iruña Fi
 

Jornada 10ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 Subiza 0 - 1 Cantolagua Fi
22/10 Cortes 1 - 0 Lourdes Fi
22/10 Chantrea 2 - 2 Valle de Egüés Fi
22/10 River Ega 2 - 2 Burladés Fi
23/10 Iruña 2 - 0 Ardoi Fi
23/10 At. Cirbonero 2 - 0 San Juan Fi
23/10 Corellano 3 - 0 Pamplona Fi
23/10 Atlético Valtierrano 1 - 2 Erriberri Fi
23/10 Idoya 0 - 2 Peña Sport Fi
23/10 Oberena 2 - 0 Huarte Fi
 

Jornada 11ª

28.10.2016 - 29.10.2016
28/10 Valle de Egüés 0 - 1 Corellano Fi
28/10 Huarte 4 - 2 Chantrea Fi
28/10 San Juan 2 - 0 Oberena Fi
29/10 Erriberri 3 - 2 Subiza Fi
29/10 Ardoi 1 - 2 Idoya Fi
29/10 Pamplona 2 - 0 River Ega Fi
29/10 Cantolagua 0 - 2 Iruña Fi
29/10 Cortes 2 - 0 Atlético Valtierrano Fi
29/10 Lourdes 0 - 0 Burladés Fi
29/10 Peña Sport 1 - 1 At. Cirbonero Fi
 

Jornada 12ª

01.11.2016
01/11 Iruña 1 - 0 Erriberri Fi
01/11 Burladés 1 - 1 Pamplona Fi
01/11 Subiza 2 - 1 Cortes Fi
01/11 Idoya 3 - 0 Cantolagua Fi
01/11 At. Cirbonero 0 - 1 Ardoi Fi
01/11 Corellano 2 - 3 Huarte Fi
01/11 River Ega 2 - 1 Valle de Egüés Fi
01/11 Chantrea 3 - 0 San Juan Fi
01/11 Atlético Valtierrano 0 - 1 Lourdes Fi
01/11 Oberena 1 - 0 Peña Sport Fi
 

Jornada 13ª

05.11.2016 - 06.11.2016
05/11 Cortes 1 - 2 Iruña Fi
05/11 Ardoi 1 - 2 Oberena Fi
05/11 Huarte 1 - 2 River Ega Fi
05/11 Valle de Egüés 5 - 1 Burladés Fi
06/11 Lourdes 1 - 1 Pamplona Fi
06/11 Cantolagua 0 - 1 At. Cirbonero Fi
06/11 Atlético Valtierrano 0 - 1 Subiza Fi
06/11 Erriberri 0 - 0 Idoya Fi
06/11 Peña Sport 1 - 0 Chantrea Fi
06/11 San Juan 2 - 2 Corellano Fi
 

Jornada 14ª

12.11.2016 - 13.11.2016
12/11 Subiza 2 - 1 Lourdes Fi
12/11 Pamplona 2 - 2 Valle de Egüés Fi
12/11 Chantrea 0 - 1 Ardoi Fi
12/11 Oberena 1 - 1 Cantolagua Fi
12/11 Burladés 3 - 1 Huarte Fi
13/11 Iruña 4 - 0 Atlético Valtierrano Fi
13/11 Corellano 2 - 2 Peña Sport Fi
13/11 Idoya 3 - 1 Cortes Fi
13/11 At. Cirbonero 2 - 0 Erriberri Fi
13/11 River Ega 1 - 1 San Juan Fi
 

Jornada 15ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Cortes 2 - 0 At. Cirbonero Fi
19/11 Lourdes 2 - 0 Valle de Egüés Fi
19/11 Cantolagua 0 - 2 Chantrea Fi
19/11 Ardoi 1 - 1 Corellano Fi
19/11 Subiza 1 - 3 Iruña Fi
19/11 San Juan 1 - 1 Burladés Fi
19/11 Huarte 1 - 1 Pamplona Fi
19/11 Atlético Valtierrano 1 - 1 Idoya Fi
20/11 Erriberri 1 - 0 Oberena Fi
20/11 Peña Sport 3 - 1 River Ega Fi
 

Jornada 16ª

26.11.2016 - 27.11.2016
26/11 Pamplona 0 - 0 San Juan Fi
26/11 Oberena 2 - 1 Cortes Fi
26/11 Chantrea 4 - 1 Erriberri Fi
26/11 Valle de Egüés 1 - 0 Huarte Fi
27/11 Iruña 2 - 1 Lourdes Fi
27/11 Burladés 4 - 1 Peña Sport Fi
27/11 Idoya 0 - 2 Subiza Fi
27/11 At. Cirbonero 2 - 0 Atlético Valtierrano Fi
27/11 Corellano 2 - 2 Cantolagua Fi
27/11 River Ega 0 - 2 Ardoi Fi
 

Jornada 17ª

03.12.2016 - 04.12.2016
03/12 Iruña 2 - 0 Idoya Fi
03/12 Cortes 5 - 0 Chantrea Fi
03/12 Ardoi 0 - 0 Burladés Fi
03/12 Erriberri 1 - 0 Corellano Fi
03/12 Subiza 2 - 2 At. Cirbonero Fi
03/12 San Juan 2 - 0 Valle de Egüés Fi
03/12 Atlético Valtierrano 1 - 2 Oberena Fi
04/12 Lourdes 0 - 2 Huarte Fi
04/12 Cantolagua 0 - 3 River Ega Fi
04/12 Peña Sport 3 - 0 Pamplona Fi
 

Jornada 18ª

08.12.2016 - 11.12.2016
08/12 Burladés 2 - 1 Cantolagua Fi
10/12 Lourdes   -   Idoya 15:30h.
10/12 Pamplona   -   Ardoi 15:30h.
10/12 At. Cirbonero   -   Iruña 16:00h.
10/12 Oberena   -   Subiza 16:30h.
10/12 Chantrea   -   Atlético Valtierrano 16:30h.
10/12 Valle de Egüés   -   Peña Sport 17:15h.
11/12 Corellano   -   Cortes 15:45h.
11/12 Huarte   -   San Juan 16:00h.
11/12 River Ega   -   Erriberri 16:30h.
 

Jornada 19ª

18.12.2016
18/12 Idoya   -   At. Cirbonero -:-
18/12 Iruña   -   Oberena -:-
18/12 Subiza   -   Chantrea -:-
18/12 Atlético Valtierrano   -   Corellano -:-
18/12 Cortes   -   River Ega -:-
18/12 Erriberri   -   Burladés -:-
18/12 Cantolagua   -   Pamplona -:-
18/12 Ardoi   -   Valle de Egüés -:-
18/12 Peña Sport   -   Huarte -:-
18/12 San Juan   -   Lourdes -:-
 

Jornada 20ª

08.01.2017
08/01 Subiza   -   Corellano -:-
08/01 Iruña   -   Chantrea -:-
08/01 Peña Sport   -   San Juan -:-
08/01 Ardoi   -   Huarte -:-
08/01 Cantolagua   -   Valle de Egüés -:-
08/01 Idoya   -   Oberena -:-
08/01 Cortes   -   Burladés -:-
08/01 Atlético Valtierrano   -   River Ega -:-
08/01 At. Cirbonero   -   Lourdes -:-
08/01 Erriberri   -   Pamplona -:-
 

Jornada 21ª

15.01.2017
15/01 San Juan   -   Ardoi -:-
15/01 Pamplona   -   Cortes -:-
15/01 River Ega   -   Subiza -:-
15/01 Lourdes   -   Peña Sport -:-
15/01 Valle de Egüés   -   Erriberri -:-
15/01 Huarte   -   Cantolagua -:-
15/01 Corellano   -   Iruña -:-
15/01 Oberena   -   At. Cirbonero -:-
15/01 Burladés   -   Atlético Valtierrano -:-
15/01 Chantrea   -   Idoya -:-
 

Jornada 22ª

22.01.2017
22/01 Idoya   -   Corellano -:-
22/01 At. Cirbonero   -   Chantrea -:-
22/01 Ardoi   -   Peña Sport -:-
22/01 Cantolagua   -   San Juan -:-
22/01 Erriberri   -   Huarte -:-
22/01 Cortes   -   Valle de Egüés -:-
22/01 Subiza   -   Burladés -:-
22/01 Iruña   -   River Ega -:-
22/01 Oberena   -   Lourdes -:-
22/01 Atlético Valtierrano   -   Pamplona -:-
 

Jornada 23ª

29.01.2017
29/01 Lourdes   -   Ardoi -:-
29/01 Huarte   -   Cortes -:-
29/01 Pamplona   -   Subiza -:-
29/01 San Juan   -   Erriberri -:-
29/01 Peña Sport   -   Cantolagua -:-
29/01 Chantrea   -   Oberena -:-
29/01 Burladés   -   Iruña -:-
29/01 Corellano   -   At. Cirbonero -:-
29/01 Valle de Egüés   -   Atlético Valtierrano -:-
29/01 River Ega   -   Idoya -:-
 

Jornada 24ª

05.02.2017
05/02 Cantolagua   -   Ardoi -:-
05/02 Oberena   -   Corellano -:-
05/02 Erriberri   -   Peña Sport -:-
05/02 Cortes   -   San Juan -:-
05/02 Atlético Valtierrano   -   Huarte -:-
05/02 Subiza   -   Valle de Egüés -:-
05/02 Idoya   -   Burladés -:-
05/02 At. Cirbonero   -   River Ega -:-
05/02 Chantrea   -   Lourdes -:-
05/02 Iruña   -   Pamplona -:-
 

Jornada 25ª

12.02.2017
12/02 Lourdes   -   Cantolagua -:-
12/02 Ardoi   -   Erriberri -:-
12/02 Peña Sport   -   Cortes -:-
12/02 San Juan   -   Atlético Valtierrano -:-
12/02 Huarte   -   Subiza -:-
12/02 Valle de Egüés   -   Iruña -:-
12/02 Pamplona   -   Idoya -:-
12/02 Burladés   -   At. Cirbonero -:-
12/02 River Ega   -   Oberena -:-
12/02 Corellano   -   Chantrea -:-
 

Jornada 26ª

19.02.2017
19/02 Erriberri   -   Cantolagua -:-
19/02 Ardoi   -   Cortes -:-
19/02 Atlético Valtierrano   -   Peña Sport -:-
19/02 Subiza   -   San Juan -:-
19/02 Iruña   -   Huarte -:-
19/02 Idoya   -   Valle de Egüés -:-
19/02 At. Cirbonero   -   Pamplona -:-
19/02 Oberena   -   Burladés -:-
19/02 Chantrea   -   River Ega -:-
19/02 Corellano   -   Lourdes -:-
 

Jornada 27ª

26.02.2017
26/02 Lourdes   -   Erriberri -:-
26/02 Cantolagua   -   Cortes -:-
26/02 Ardoi   -   Atlético Valtierrano -:-
26/02 Peña Sport   -   Subiza -:-
26/02 San Juan   -   Iruña -:-
26/02 Huarte   -   Idoya -:-
26/02 Valle de Egüés   -   At. Cirbonero -:-
26/02 Pamplona   -   Oberena -:-
26/02 Burladés   -   Chantrea -:-
26/02 River Ega   -   Corellano -:-
 

Jornada 28ª

05.03.2017
05/03 Cortes   -   Erriberri -:-
05/03 Atlético Valtierrano   -   Cantolagua -:-
05/03 Subiza   -   Ardoi -:-
05/03 Iruña   -   Peña Sport -:-
05/03 Idoya   -   San Juan -:-
05/03 At. Cirbonero   -   Huarte -:-
05/03 Oberena   -   Valle de Egüés -:-
05/03 Chantrea   -   Pamplona -:-
05/03 Corellano   -   Burladés -:-
05/03 River Ega   -   Lourdes -:-
 

Jornada 29ª

12.03.2017
12/03 Lourdes   -   Cortes -:-
12/03 Erriberri   -   Atlético Valtierrano -:-
12/03 Cantolagua   -   Subiza -:-
12/03 Ardoi   -   Iruña -:-
12/03 Peña Sport   -   Idoya -:-
12/03 San Juan   -   At. Cirbonero -:-
12/03 Huarte   -   Oberena -:-
12/03 Valle de Egüés   -   Chantrea -:-
12/03 Pamplona   -   Corellano -:-
12/03 Burladés   -   River Ega -:-
 

Jornada 30ª

19.03.2017
19/03 Atlético Valtierrano   -   Cortes -:-
19/03 Subiza   -   Erriberri -:-
19/03 Iruña   -   Cantolagua -:-
19/03 Idoya   -   Ardoi -:-
19/03 At. Cirbonero   -   Peña Sport -:-
19/03 Oberena   -   San Juan -:-
19/03 Chantrea   -   Huarte -:-
19/03 Corellano   -   Valle de Egüés -:-
19/03 River Ega   -   Pamplona -:-
19/03 Burladés   -   Lourdes -:-
 

Jornada 31ª

26.03.2017
26/03 Lourdes   -   Atlético Valtierrano -:-
26/03 Cortes   -   Subiza -:-
26/03 Erriberri   -   Iruña -:-
26/03 Cantolagua   -   Idoya -:-
26/03 Ardoi   -   At. Cirbonero -:-
26/03 Peña Sport   -   Oberena -:-
26/03 San Juan   -   Chantrea -:-
26/03 Huarte   -   Corellano -:-
26/03 Valle de Egüés   -   River Ega -:-
26/03 Pamplona   -   Burladés -:-
 

Jornada 32ª

02.04.2017
02/04 Subiza   -   Atlético Valtierrano -:-
02/04 Iruña   -   Cortes -:-
02/04 Idoya   -   Erriberri -:-
02/04 At. Cirbonero   -   Cantolagua -:-
02/04 Oberena   -   Ardoi -:-
02/04 Chantrea   -   Peña Sport -:-
02/04 Corellano   -   San Juan -:-
02/04 River Ega   -   Huarte -:-
02/04 Burladés   -   Valle de Egüés -:-
02/04 Pamplona   -   Lourdes -:-
 

Jornada 33ª

09.04.2017
09/04 Lourdes   -   Subiza -:-
09/04 Peña Sport   -   Corellano -:-
09/04 Ardoi   -   Chantrea -:-
09/04 Cantolagua   -   Oberena -:-
09/04 Atlético Valtierrano   -   Iruña -:-
09/04 San Juan   -   River Ega -:-
09/04 Erriberri   -   At. Cirbonero -:-
09/04 Cortes   -   Idoya -:-
09/04 Huarte   -   Burladés -:-
09/04 Valle de Egüés   -   Pamplona -:-
 

Jornada 34ª

16.04.2017
16/04 Iruña   -   Subiza -:-
16/04 Idoya   -   Atlético Valtierrano -:-
16/04 At. Cirbonero   -   Cortes -:-
16/04 Oberena   -   Erriberri -:-
16/04 Chantrea   -   Cantolagua -:-
16/04 Corellano   -   Ardoi -:-
16/04 River Ega   -   Peña Sport -:-
16/04 Burladés   -   San Juan -:-
16/04 Pamplona   -   Huarte -:-
16/04 Valle de Egüés   -   Lourdes -:-
 

Jornada 35ª

23.04.2017
23/04 Cantolagua   -   Corellano -:-
23/04 Erriberri   -   Chantrea -:-
23/04 Cortes   -   Oberena -:-
23/04 Lourdes   -   Iruña -:-
23/04 Peña Sport   -   Burladés -:-
23/04 Ardoi   -   River Ega -:-
23/04 Atlético Valtierrano   -   At. Cirbonero -:-
23/04 Subiza   -   Idoya -:-
23/04 San Juan   -   Pamplona -:-
23/04 Huarte   -   Valle de Egüés -:-
 

Jornada 36ª

30.04.2017
30/04 Idoya   -   Iruña -:-
30/04 At. Cirbonero   -   Subiza -:-
30/04 Oberena   -   Atlético Valtierrano -:-
30/04 Chantrea   -   Cortes -:-
30/04 Corellano   -   Erriberri -:-
30/04 River Ega   -   Cantolagua -:-
30/04 Burladés   -   Ardoi -:-
30/04 Pamplona   -   Peña Sport -:-
30/04 Valle de Egüés   -   San Juan -:-
30/04 Huarte   -   Lourdes -:-
 

Jornada 37ª

07.05.2017
07/05 Idoya   -   Lourdes -:-
07/05 Iruña   -   At. Cirbonero -:-
07/05 Subiza   -   Oberena -:-
07/05 Atlético Valtierrano   -   Chantrea -:-
07/05 Cortes   -   Corellano -:-
07/05 Erriberri   -   River Ega -:-
07/05 Cantolagua   -   Burladés -:-
07/05 Ardoi   -   Pamplona -:-
07/05 Peña Sport   -   Valle de Egüés -:-
07/05 San Juan   -   Huarte -:-
 

Jornada 38ª

14.05.2017
14/05 At. Cirbonero   -   Idoya -:-
14/05 Oberena   -   Iruña -:-
14/05 Chantrea   -   Subiza -:-
14/05 Corellano   -   Atlético Valtierrano -:-
14/05 River Ega   -   Cortes -:-
14/05 Burladés   -   Erriberri -:-
14/05 Pamplona   -   Cantolagua -:-
14/05 Valle de Egüés   -   Ardoi -:-
14/05 Huarte   -   Peña Sport -:-
14/05 Lourdes   -   San Juan -:-