Calendari de Tercera divisió del Grup 2

Jornada 1ª

19.08.2017 - 20.08.2017
19/08 Llanes 1 - 0 Unión Ceares Fi
20/08 Valdesoto C.F 0 - 2 Oviedo B Fi
20/08 Condal 2 - 1 Llanera Fi
20/08 Atlético Lugonés 1 - 1 Tuilla Fi
20/08 TSK Roces 0 - 3 Langreo Fi
20/08 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 2 Covadonga Fi
20/08 Real Avilés 0 - 0 Praviano Fi
20/08 Colunga 0 - 1 Club Siero Fi
20/08 Marino 1 - 1 L´Entregu C.F Fi
20/08 Gijón Industrial 0 - 1 Mosconia Fi
 

Jornada 2ª

26.08.2017 - 28.08.2017
26/08 Covadonga 1 - 3 Llanes Fi
27/08 Oviedo B 0 - 0 Langreo Fi
27/08 Llanera 3 - 3 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
27/08 Unión Ceares 1 - 2 Valdesoto C.F Fi
27/08 Mosconia 4 - 0 Condal Fi
27/08 Club Siero 1 - 1 Real Avilés Fi
27/08 TSK Roces 2 - 0 Atlético Lugonés Fi
27/08 Praviano 3 - 1 Gijón Industrial Fi
27/08 Tuilla 2 - 2 Marino Fi
28/08 L´Entregu C.F 4 - 1 Colunga Fi
 

Jornada 3ª

02.09.2017 - 03.09.2017
02/09 Colunga 0 - 3 Tuilla Fi
02/09 TSK Roces 0 - 1 Oviedo B Fi
03/09 Valdesoto C.F 1 - 0 Covadonga Fi
03/09 Condal 1 - 1 Praviano Fi
03/09 Atlético Lugonés 0 - 2 Marino Fi
03/09 Llanes 1 - 3 Llanera Fi
03/09 Langreo 1 - 1 Unión Ceares Fi
03/09 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 1 Mosconia Fi
03/09 Gijón Industrial 3 - 1 Club Siero Fi
03/09 Real Avilés 2 - 1 L´Entregu C.F Fi
 

Jornada 4ª

08.09.2017 - 10.09.2017
08/09 Praviano 0 - 0 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
08/09 Oviedo B 5 - 0 Atlético Lugonés Fi
08/09 L´Entregu C.F 2 - 1 Gijón Industrial Fi
08/09 Club Siero 1 - 1 Condal Fi
10/09 Covadonga 0 - 0 Langreo Fi
10/09 Unión Ceares 2 - 1 TSK Roces Fi
10/09 Llanera 1 - 1 Valdesoto C.F Fi
10/09 Mosconia 0 - 2 Llanes Fi
10/09 Tuilla 3 - 1 Real Avilés Fi
10/09 Marino 3 - 0 Colunga Fi
 

Jornada 5ª

17.09.2017
17/09 Oviedo B 0 - 0 Unión Ceares Fi
17/09 TSK Roces 1 - 4 Covadonga Fi
17/09 Valdesoto C.F 0 - 0 Mosconia Fi
17/09 Atlético Lugonés 1 - 0 Colunga Fi
17/09 Langreo 4 - 0 Llanera Fi
17/09 Llanes 1 - 0 Praviano Fi
17/09 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 1 Club Siero Fi
17/09 Condal 0 - 2 L´Entregu C.F Fi
17/09 Gijón Industrial 1 - 2 Tuilla Fi
17/09 Real Avilés 1 - 2 Marino Fi
 

Jornada 6ª

24.09.2017
24/09 Covadonga 0 - 2 Oviedo B Fi
24/09 Praviano 2 - 1 Valdesoto C.F Fi
24/09 Mosconia 0 - 6 Langreo Fi
24/09 Unión Ceares 3 - 0 Atlético Lugonés Fi
24/09 Llanera 3 - 2 TSK Roces Fi
24/09 Tuilla 3 - 0 Condal Fi
24/09 Marino 1 - 0 Gijón Industrial Fi
24/09 Colunga 3 - 0 Real Avilés Fi
24/09 Club Siero 2 - 4 Llanes Fi
24/09 L´Entregu C.F 1 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
 

Jornada 7ª

30.09.2017 - 01.10.2017
30/09 TSK Roces 1 - 2 Mosconia Fi
01/10 Condal 0 - 4 Marino Fi
01/10 Oviedo B 5 - 2 Llanera Fi
01/10 Langreo 1 - 0 Praviano Fi
01/10 Valdesoto C.F 1 - 2 Club Siero Fi
01/10 Unión Ceares 1 - 1 Covadonga Fi
01/10 Gijón Industrial 2 - 3 Colunga Fi
01/10 Llanes 2 - 1 L´Entregu C.F Fi
01/10 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 3 Tuilla Fi
01/10 Atlético Lugonés 1 - 0 Real Avilés Fi
 

Jornada 8ª

08.10.2017
08/10 Covadonga 2 - 1 Atlético Lugonés Fi
08/10 Tuilla 2 - 0 Llanes Fi
08/10 Mosconia 0 - 4 Oviedo B Fi
08/10 Llanera 0 - 1 Unión Ceares Fi
08/10 Praviano 4 - 2 TSK Roces Fi
08/10 Club Siero 0 - 7 Langreo Fi
08/10 L´Entregu C.F 0 - 1 Valdesoto C.F Fi
08/10 Marino 5 - 0 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
08/10 Colunga 2 - 0 Condal Fi
08/10 Real Avilés 2 - 2 Gijón Industrial Fi
 

Jornada 9ª

12.10.2017 - 15.10.2017
12/10 Valdesoto C.F 0 - 0 Tuilla Fi
12/10 Unión Ceares 2 - 0 Mosconia Fi
15/10 Covadonga 2 - 1 Llanera Fi
15/10 Oviedo B 2 - 0 Praviano Fi
15/10 TSK Roces 2 - 0 Club Siero Fi
15/10 Condal 1 - 1 Real Avilés Fi
15/10 Atlético Lugonés 0 - 0 Gijón Industrial Fi
15/10 Langreo 4 - 1 L´Entregu C.F Fi
15/10 Llanes 0 - 0 Marino Fi
15/10 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 1 Colunga Fi
 

Jornada 10ª

22.10.2017
22/10 L´Entregu C.F 2 - 0 TSK Roces Fi
22/10 Gijón Industrial 5 - 0 Condal Fi
22/10 Llanera 2 - 4 Atlético Lugonés Fi
22/10 Praviano 1 - 2 Unión Ceares Fi
22/10 Mosconia 0 - 1 Covadonga Fi
22/10 Colunga 0 - 1 Llanes Fi
22/10 Club Siero 0 - 3 Oviedo B Fi
22/10 Tuilla 0 - 4 Langreo Fi
22/10 Marino 2 - 0 Valdesoto C.F Fi
22/10 Real Avilés 1 - 3 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
 

Jornada 11ª

28.10.2017 - 29.10.2017
28/10 Llanera 1 - 3 Mosconia Fi
28/10 TSK Roces 0 - 0 Tuilla Fi
28/10 Covadonga 2 - 0 Praviano Fi
29/10 Oviedo B 4 - 0 L´Entregu C.F Fi
29/10 Valdesoto C.F 1 - 1 Colunga Fi
29/10 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 1 Gijón Industrial Fi
29/10 Unión Ceares 1 - 0 Club Siero Fi
29/10 Atlético Lugonés 1 - 3 Condal Fi
29/10 Llanes 1 - 0 Real Avilés Fi
29/10 Langreo 0 - 0 Marino Fi
 

Jornada 12ª

01.11.2017
01/11 Mosconia 1 - 0 Atlético Lugonés Fi
01/11 Praviano 3 - 2 Llanera Fi
01/11 Club Siero 1 - 2 Covadonga Fi
01/11 Marino 5 - 2 TSK Roces Fi
01/11 Condal 0 - 2 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
01/11 Colunga 2 - 0 Langreo Fi
01/11 Real Avilés 1 - 0 Valdesoto C.F Fi
01/11 Gijón Industrial 0 - 2 Llanes Fi
01/11 L´Entregu C.F 1 - 1 Unión Ceares Fi
01/11 Tuilla 3 - 1 Oviedo B Fi
 

Jornada 13ª

04.11.2017 - 05.11.2017
04/11 TSK Roces 2 - 1 Colunga Fi
05/11 Valdesoto C.F 1 - 0 Gijón Industrial Fi
05/11 Unión Ceares 1 - 1 Tuilla Fi
05/11 Mosconia 0 - 2 Praviano Fi
05/11 Llanes 1 - 1 Condal Fi
05/11 Llanera 1 - 0 Club Siero Fi
05/11 Atlético Lugonés 2 - 0 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
05/11 Oviedo B 1 - 3 Marino Fi
05/11 Covadonga 1 - 2 L´Entregu C.F Fi
05/11 Langreo 4 - 1 Real Avilés Fi
 

Jornada 14ª

11.11.2017 - 12.11.2017
11/11 Colunga 1 - 1 Oviedo B Fi
12/11 Marino 1 - 0 Unión Ceares Fi
12/11 Real Avilés 2 - 0 TSK Roces Fi
12/11 Condal 4 - 0 Valdesoto C.F Fi
12/11 EI San Martín del Rey Aurelio 3 - 2 Llanes Fi
12/11 Praviano 2 - 0 Atlético Lugonés Fi
12/11 Tuilla 0 - 1 Covadonga Fi
12/11 L´Entregu C.F 1 - 0 Llanera Fi
12/11 Gijón Industrial 2 - 2 Langreo Fi
12/11 Club Siero 1 - 1 Mosconia Fi
 

Jornada 15ª

19.11.2017
19/11 Covadonga 0 - 0 Marino Fi
19/11 Oviedo B 2 - 1 Real Avilés Fi
19/11 TSK Roces 0 - 3 Gijón Industrial Fi
19/11 Valdesoto C.F 0 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
19/11 Atlético Lugonés 0 - 1 Llanes Fi
19/11 Unión Ceares 0 - 3 Colunga Fi
19/11 Praviano 2 - 1 Club Siero Fi
19/11 Mosconia 1 - 0 L´Entregu C.F Fi
19/11 Llanera 3 - 1 Tuilla Fi
19/11 Langreo 0 - 1 Condal Fi
 

Jornada 16ª

26.11.2017
26/11 Club Siero 1 - 1 Atlético Lugonés Fi
26/11 Real Avilés 0 - 0 Unión Ceares Fi
26/11 Condal 1 - 1 TSK Roces Fi
26/11 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 0 Langreo Fi
26/11 Colunga 2 - 1 Covadonga Fi
26/11 Llanes 2 - 1 Valdesoto C.F Fi
26/11 Tuilla 3 - 0 Mosconia Fi
26/11 L´Entregu C.F 1 - 1 Praviano Fi
26/11 Marino 2 - 0 Llanera Fi
26/11 Gijón Industrial 1 - 4 Oviedo B Fi
 

Jornada 17ª

02.12.2017 - 03.12.2017
02/12 Mosconia 1 - 2 Marino Fi
02/12 TSK Roces 0 - 2 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
03/12 Praviano 1 - 1 Tuilla Fi
03/12 Oviedo B 4 - 0 Condal Fi
03/12 Covadonga 5 - 1 Real Avilés Fi
03/12 Unión Ceares 0 - 2 Gijón Industrial Fi
03/12 Llanera 2 - 1 Colunga Fi
03/12 Atlético Lugonés 1 - 0 Valdesoto C.F Fi
03/12 Club Siero 0 - 3 L´Entregu C.F Fi
03/12 Langreo 4 - 1 Llanes Fi
 

Jornada 18ª

06.12.2017 - 30.12.2017
06/12 Real Avilés 1 - 0 Llanera Fi
06/12 Condal 1 - 2 Unión Ceares Fi
06/12 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 0 Oviedo B Fi
08/12 Colunga 2 - 3 Mosconia Fi
20/12 Marino 1 - 1 Praviano Fi
20/12 Gijón Industrial 0 - 1 Covadonga Fi
20/12 Atlético Lugonés 0 - 1 L´Entregu C.F Fi
20/12 Llanes 3 - 0 TSK Roces Fi
23/12 Tuilla 4 - 1 Club Siero Fi
30/12 Valdesoto C.F 0 - 3 Langreo Fi
 

Jornada 19ª

16.12.2017 - 17.12.2017
16/12 Oviedo B 4 - 0 Llanes Fi
16/12 L´Entregu C.F 1 - 1 Tuilla Fi
16/12 Langreo 5 - 1 Atlético Lugonés Fi
17/12 Praviano 1 - 1 Colunga Fi
17/12 Mosconia 1 - 2 Real Avilés Fi
17/12 TSK Roces 3 - 0 Valdesoto C.F Fi
17/12 Club Siero 1 - 5 Marino Fi
17/12 Covadonga 4 - 1 Condal Fi
17/12 Unión Ceares 1 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
17/12 Llanera 1 - 1 Gijón Industrial Fi
 

Jornada 20ª

07.01.2018 - 24.01.2018
07/01 Oviedo B 1 - 0 Valdesoto C.F Fi
07/01 L´Entregu C.F 1 - 5 Marino Fi
07/01 Club Siero 3 - 0 Colunga Fi
07/01 Unión Ceares 1 - 2 Llanes Fi
07/01 Covadonga 6 - 0 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
07/01 Llanera 0 - 0 Condal Fi
07/01 Mosconia 2 - 1 Gijón Industrial Fi
07/01 Tuilla 5 - 1 Atlético Lugonés Fi
07/01 Langreo 3 - 0 TSK Roces Fi
24/01 Praviano 1 - 0 Real Avilés Fi
 

Jornada 21ª

14.01.2018
14/01 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 0 Llanera Fi
14/01 Gijón Industrial 1 - 0 Praviano Fi
14/01 Valdesoto C.F 0 - 0 Unión Ceares Fi
14/01 Real Avilés 0 - 1 Club Siero Fi
14/01 Condal 0 - 2 Mosconia Fi
14/01 Llanes 1 - 3 Covadonga Fi
14/01 Colunga 0 - 0 L´Entregu C.F Fi
14/01 Atlético Lugonés 1 - 0 TSK Roces Fi
14/01 Langreo 1 - 1 Oviedo B Fi
14/01 Marino 0 - 0 Tuilla Fi
 

Jornada 22ª

21.01.2018
21/01 Oviedo B 2 - 0 TSK Roces Fi
21/01 Covadonga 2 - 0 Valdesoto C.F Fi
21/01 Club Siero 2 - 2 Gijón Industrial Fi
21/01 Llanera 3 - 0 Llanes Fi
21/01 Mosconia 1 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
21/01 Tuilla 2 - 0 Colunga Fi
21/01 Unión Ceares 0 - 1 Langreo Fi
21/01 Praviano 2 - 0 Condal Fi
21/01 L´Entregu C.F 4 - 0 Real Avilés Fi
21/01 Marino 0 - 0 Atlético Lugonés Fi
 

Jornada 23ª

27.01.2018 - 28.01.2018
27/01 TSK Roces 1 - 2 Unión Ceares Fi
28/01 Atlético Lugonés 0 - 1 Oviedo B Fi
28/01 Valdesoto C.F 2 - 2 Llanera Fi
28/01 Colunga 1 - 1 Marino Fi
28/01 Condal 4 - 2 Club Siero Fi
28/01 Real Avilés 0 - 2 Tuilla Fi
28/01 Gijón Industrial 3 - 1 L´Entregu C.F Fi
28/01 EI San Martín del Rey Aurelio 0 - 0 Praviano Fi
28/01 Llanes 2 - 1 Mosconia Fi
28/01 Langreo 4 - 0 Covadonga Fi
 

Jornada 24ª

03.02.2018 - 04.02.2018
03/02 Unión Ceares 0 - 0 Oviedo B Fi
03/02 Praviano 0 - 1 Llanes Fi
03/02 Colunga 1 - 1 Atlético Lugonés Fi
03/02 Tuilla 0 - 2 Gijón Industrial Fi
03/02 Marino 4 - 1 Real Avilés Fi
03/02 Covadonga 2 - 2 TSK Roces Fi
04/02 Llanera 1 - 3 Langreo Fi
04/02 Mosconia 0 - 0 Valdesoto C.F Fi
04/02 L´Entregu C.F 0 - 1 Condal Fi
04/02 Club Siero 2 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
 

Jornada 25ª

11.02.2018
11/02 Atlético Lugonés 0 - 1 Unión Ceares Fi
11/02 Oviedo B 2 - 1 Covadonga Fi
11/02 TSK Roces 1 - 3 Llanera Fi
11/02 Valdesoto C.F 2 - 2 Praviano Fi
11/02 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 1 L´Entregu C.F Fi
11/02 Condal 1 - 0 Tuilla Fi
11/02 Llanes 1 - 0 Club Siero Fi
11/02 Real Avilés 1 - 3 Colunga Fi
11/02 Langreo 1 - 1 Mosconia Fi
11/02 Gijón Industrial 1 - 0 Marino Fi
 

Jornada 26ª

18.02.2018
18/02 Real Avilés 3 - 0 Atlético Lugonés Fi
18/02 Llanera 0 - 0 Oviedo B Fi
18/02 Mosconia 2 - 1 TSK Roces Fi
18/02 Praviano 0 - 0 Langreo Fi
18/02 L´Entregu C.F 0 - 4 Llanes Fi
18/02 Colunga 2 - 0 Gijón Industrial Fi
18/02 Covadonga 1 - 1 Unión Ceares Fi
18/02 Club Siero 1 - 0 Valdesoto C.F Fi
18/02 Tuilla 2 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
18/02 Marino 5 - 0 Condal Fi
 

Jornada 27ª

24.02.2018 - 25.02.2018
24/02 TSK Roces 1 - 2 Praviano Fi
25/02 Atlético Lugonés 1 - 3 Covadonga Fi
25/02 Oviedo B 2 - 0 Mosconia Fi
25/02 Valdesoto C.F 1 - 3 L´Entregu C.F Fi
25/02 Condal 1 - 2 Colunga Fi
25/02 Unión Ceares 4 - 0 Llanera Fi
25/02 EI San Martín del Rey Aurelio 2 - 0 Marino Fi
25/02 Llanes 2 - 0 Tuilla Fi
25/02 Langreo 4 - 0 Club Siero Fi
25/02 Gijón Industrial 4 - 1 Real Avilés Fi
 

Jornada 28ª

03.03.2018 - 04.03.2018
03/03 L´Entregu C.F 1 - 2 Langreo Fi
03/03 Marino 1 - 0 Llanes Fi
04/03 Tuilla 1 - 1 Valdesoto C.F Fi
04/03 Colunga 0 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
04/03 Real Avilés 1 - 1 Condal Fi
04/03 Llanera 3 - 3 Covadonga Fi
04/03 Mosconia 1 - 1 Unión Ceares Fi
04/03 Praviano 1 - 0 Oviedo B Fi
04/03 Club Siero 0 - 0 TSK Roces Fi
04/03 Gijón Industrial 1 - 2 Atlético Lugonés Fi
 

Jornada 29ª

10.03.2018 - 11.03.2018
10/03 Unión Ceares 1 - 1 Praviano Fi
10/03 Valdesoto C.F 0 - 4 Marino Fi
10/03 TSK Roces 0 - 0 L´Entregu C.F Fi
10/03 Langreo 1 - 1 Tuilla Fi
11/03 Atlético Lugonés 1 - 1 Llanera Fi
11/03 Oviedo B 4 - 0 Club Siero Fi
11/03 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 0 Real Avilés Fi
11/03 Condal 2 - 0 Gijón Industrial Fi
11/03 Covadonga 5 - 0 Mosconia Fi
11/03 Llanes 1 - 1 Colunga Fi
 

Jornada 30ª

18.03.2018
18/03 Praviano 2 - 4 Covadonga Fi
18/03 L´Entregu C.F 1 - 1 Oviedo B Fi
18/03 Colunga 2 - 0 Valdesoto C.F Fi
18/03 Real Avilés 1 - 4 Llanes Fi
18/03 Condal 1 - 0 Atlético Lugonés Fi
18/03 Mosconia 0 - 1 Llanera Fi
18/03 Club Siero 2 - 1 Unión Ceares Fi
18/03 Tuilla 1 - 0 TSK Roces Fi
18/03 Gijón Industrial 1 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
18/03 Marino 1 - 1 Langreo Fi
 

Jornada 31ª

24.03.2018 - 12.04.2018
24/03 Unión Ceares 2 - 1 L´Entregu C.F Fi
24/03 TSK Roces 0 - 1 Marino Fi
25/03 Atlético Lugonés 0 - 2 Mosconia Fi
25/03 Covadonga 3 - 1 Club Siero Fi
25/03 Oviedo B 0 - 0 Tuilla Fi
25/03 EI San Martín del Rey Aurelio 2 - 2 Condal Fi
25/03 Llanera 0 - 2 Praviano Fi
25/03 Langreo 3 - 0 Colunga Fi
25/03 Llanes 3 - 2 Gijón Industrial Fi
12/04 Valdesoto C.F 0 - 2 Real Avilés Fi
 

Jornada 32ª

29.03.2018 - 01.04.2018
29/03 Praviano 1 - 2 Mosconia Fi
29/03 L´Entregu C.F 2 - 2 Covadonga Fi
29/03 Marino 0 - 1 Oviedo B Fi
29/03 Gijón Industrial 2 - 0 Valdesoto C.F Fi
29/03 EI San Martín del Rey Aurelio 2 - 0 Atlético Lugonés Fi
29/03 Real Avilés 0 - 2 Langreo Fi
29/03 Condal 4 - 1 Llanes Fi
29/03 Tuilla 1 - 1 Unión Ceares Fi
29/03 Colunga 1 - 0 TSK Roces Fi
01/04 Club Siero 0 - 0 Llanera Fi
 

Jornada 33ª

07.04.2018 - 08.04.2018
07/04 Mosconia 1 - 4 Club Siero Fi
07/04 Unión Ceares 1 - 0 Marino Fi
07/04 TSK Roces 1 - 0 Real Avilés Fi
07/04 Langreo 0 - 1 Gijón Industrial Fi
08/04 Oviedo B 4 - 1 Colunga Fi
08/04 Covadonga 4 - 3 Tuilla Fi
08/04 Llanera 3 - 2 L´Entregu C.F Fi
08/04 Valdesoto C.F 1 - 2 Condal Fi
08/04 Atlético Lugonés 0 - 1 Praviano Fi
08/04 Llanes 1 - 3 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
 

Jornada 34ª

14.04.2018 - 15.04.2018
14/04 Gijón Industrial 3 - 0 TSK Roces Fi
14/04 L´Entregu C.F 2 - 1 Mosconia Fi
15/04 Real Avilés 0 - 1 Oviedo B Fi
15/04 Condal 1 - 1 Langreo Fi
15/04 Tuilla 1 - 1 Llanera Fi
15/04 Club Siero 0 - 0 Praviano Fi
15/04 Marino 3 - 1 Covadonga Fi
15/04 EI San Martín del Rey Aurelio 2 - 1 Valdesoto C.F Fi
15/04 Llanes 6 - 1 Atlético Lugonés Fi
15/04 Colunga 0 - 2 Unión Ceares Fi
 

Jornada 35ª

21.04.2018 - 22.04.2018
21/04 TSK Roces 1 - 0 Condal Fi
21/04 Unión Ceares 1 - 0 Real Avilés Fi
22/04 Atlético Lugonés 0 - 0 Club Siero Fi
22/04 Oviedo B 4 - 0 Gijón Industrial Fi
22/04 Praviano 0 - 1 L´Entregu C.F Fi
22/04 Langreo 4 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
22/04 Valdesoto C.F 2 - 1 Llanes Fi
22/04 Covadonga 3 - 0 Colunga Fi
22/04 Llanera 1 - 1 Marino Fi
22/04 Mosconia 2 - 1 Tuilla Fi
 

Jornada 36ª

28.04.2018 - 29.04.2018
28/04 Condal 0 - 0 Oviedo B Fi
28/04 Gijón Industrial 1 - 1 Unión Ceares Fi
28/04 L´Entregu C.F 1 - 0 Club Siero Fi
28/04 Real Avilés 2 - 2 Covadonga Fi
29/04 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 1 TSK Roces Fi
29/04 Tuilla 2 - 3 Praviano Fi
29/04 Valdesoto C.F 2 - 0 Atlético Lugonés Fi
29/04 Marino 0 - 0 Mosconia Fi
29/04 Llanes 3 - 1 Langreo Fi
29/04 Colunga 3 - 1 Llanera Fi
 

Jornada 37ª

05.05.2018 - 06.05.2018
05/05 TSK Roces 1 - 2 Llanes Fi
05/05 Langreo 2 - 1 Valdesoto C.F Fi
06/05 Oviedo B 3 - 1 EI San Martín del Rey Aurelio Fi
06/05 Covadonga 6 - 0 Gijón Industrial Fi
06/05 Unión Ceares 6 - 0 Condal Fi
06/05 L´Entregu C.F 5 - 0 Atlético Lugonés Fi
06/05 Praviano 0 - 0 Marino Fi
06/05 Mosconia 1 - 1 Colunga Fi
06/05 Club Siero 1 - 3 Tuilla Fi
06/05 Llanera 1 - 1 Real Avilés Fi
 

Jornada 38ª

13.05.2018
13/05 Tuilla 2 - 2 L´Entregu C.F Fi
13/05 Marino 3 - 0 Club Siero Fi
13/05 Colunga 2 - 3 Praviano Fi
13/05 Real Avilés 4 - 1 Mosconia Fi
13/05 Gijón Industrial 2 - 1 Llanera Fi
13/05 Condal 2 - 2 Covadonga Fi
13/05 EI San Martín del Rey Aurelio 1 - 1 Unión Ceares Fi
13/05 Llanes 2 - 1 Oviedo B Fi
13/05 Valdesoto C.F 4 - 0 TSK Roces Fi
13/05 Atlético Lugonés 0 - 2 Langreo Fi
 

Buscador de deportes