Calendari de Tercera divisió del Grup 4

Jornada 1ª

27.08.2016 - 28.08.2016
27/08 Real Sociedad C 0 - 0 C.Durango Fi
27/08 Beasain 0 - 0 Santurtzi Fi
27/08 Zalla 0 - 0 Deusto Fi
27/08 Portugalete 2 - 1 Pasaia KE Fi
27/08 Club Bermeo 1 - 1 Baskonia Fi
27/08 Amurrio 0 - 1 CD Vitoria Fi
27/08 Sodupe 3 - 1 Balmaseda Fi
27/08 Tolosa 0 - 1 Lagun Onak Fi
28/08 CD Getxo 0 - 2 Aurrerá Ondarroa Fi
28/08 Alavés B 4 - 0 Santutxu Fi
 

Jornada 2ª

03.09.2016 - 04.09.2016
03/09 Pasaia KE 2 - 2 Beasain Fi
03/09 Aurrerá Ondarroa 0 - 2 Alavés B Fi
03/09 CD Vitoria 2 - 0 CD Getxo Fi
03/09 Deusto 1 - 1 Portugalete Fi
03/09 Baskonia 2 - 0 Zalla Fi
03/09 C.Durango 1 - 0 Amurrio Fi
03/09 Balmaseda 1 - 0 Real Sociedad C Fi
03/09 Lagun Onak 1 - 0 Sodupe Fi
04/09 Santutxu 0 - 1 Club Bermeo Fi
04/09 Santurtzi 0 - 0 Tolosa Fi
 

Jornada 3ª

09.09.2016 - 11.09.2016
09/09 Real Sociedad C 2 - 1 Lagun Onak Fi
09/09 Beasain 0 - 2 Tolosa Fi
10/09 Pasaia KE 0 - 1 Deusto Fi
10/09 CD Getxo 0 - 1 C.Durango Fi
10/09 Club Bermeo 1 - 0 Aurrerá Ondarroa Fi
10/09 Zalla 0 - 0 Santutxu Fi
11/09 Portugalete 0 - 0 Baskonia Fi
11/09 Alavés B 2 - 1 CD Vitoria Fi
11/09 Amurrio 1 - 1 Balmaseda Fi
11/09 Sodupe 3 - 2 Santurtzi Fi
 

Jornada 4ª

17.09.2016 - 18.09.2016
17/09 Tolosa 3 - 1 Sodupe Fi
17/09 Baskonia 1 - 1 Pasaia KE Fi
17/09 Balmaseda 2 - 0 CD Getxo Fi
17/09 Lagun Onak 2 - 0 Amurrio Fi
17/09 C.Durango 1 - 1 Alavés B Fi
18/09 Deusto 1 - 0 Beasain Fi
18/09 Santutxu 0 - 2 Portugalete Fi
18/09 Santurtzi 2 - 0 Real Sociedad C Fi
18/09 CD Vitoria 0 - 0 Club Bermeo Fi
18/09 Aurrerá Ondarroa 1 - 0 Zalla Fi
 

Jornada 5ª

24.09.2016 - 25.09.2016
24/09 Deusto 0 - 0 Baskonia Fi
24/09 CD Getxo 2 - 0 Lagun Onak Fi
24/09 Alavés B 1 - 0 Balmaseda Fi
24/09 Amurrio 2 - 0 Santurtzi Fi
24/09 Beasain 3 - 1 Sodupe Fi
24/09 Real Sociedad C 2 - 1 Tolosa Fi
25/09 Portugalete 2 - 1 Aurrerá Ondarroa Fi
25/09 Pasaia KE 0 - 2 Santutxu Fi
25/09 Club Bermeo 1 - 0 C.Durango Fi
25/09 Zalla 0 - 1 CD Vitoria Fi
 

Jornada 6ª

01.10.2016 - 02.10.2016
01/10 Santutxu 1 - 2 Deusto Fi
01/10 Aurrerá Ondarroa 2 - 2 Pasaia KE Fi
01/10 CD Vitoria 1 - 2 Portugalete Fi
01/10 Lagun Onak 0 - 2 Alavés B Fi
01/10 Balmaseda 1 - 0 Club Bermeo Fi
01/10 Baskonia 0 - 1 Beasain Fi
01/10 Sodupe 1 - 0 Real Sociedad C Fi
01/10 C.Durango 3 - 0 Zalla Fi
02/10 Santurtzi 1 - 0 CD Getxo Fi
02/10 Tolosa 1 - 0 Amurrio Fi
 

Jornada 7ª

06.10.2016 - 09.10.2016
06/10 Amurrio 3 - 1 Sodupe Fi
07/10 Portugalete 2 - 2 C.Durango Fi
07/10 Deusto 2 - 0 Aurrerá Ondarroa Fi
07/10 Pasaia KE 1 - 3 CD Vitoria Fi
07/10 CD Getxo 0 - 0 Tolosa Fi
07/10 Baskonia 2 - 1 Santutxu Fi
07/10 Beasain 2 - 0 Real Sociedad C Fi
08/10 Club Bermeo 1 - 1 Lagun Onak Fi
08/10 Zalla 1 - 1 Balmaseda Fi
09/10 Alavés B 2 - 0 Santurtzi Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2016
12/10 Santutxu 2 - 2 Beasain Fi
12/10 Santurtzi 2 - 1 Club Bermeo Fi
12/10 CD Vitoria 5 - 1 Deusto Fi
12/10 C.Durango 3 - 1 Pasaia KE Fi
12/10 Real Sociedad C 0 - 2 Amurrio Fi
12/10 Tolosa 0 - 0 Alavés B Fi
12/10 Lagun Onak 1 - 0 Zalla Fi
12/10 Balmaseda 1 - 1 Portugalete Fi
12/10 Sodupe 1 - 4 CD Getxo Fi
12/10 Aurrerá Ondarroa 0 - 0 Baskonia Fi
 

Jornada 9ª

15.10.2016 - 16.10.2016
15/10 Pasaia KE 1 - 0 Balmaseda Fi
15/10 Beasain 1 - 0 Amurrio Fi
15/10 Club Bermeo 1 - 1 Tolosa Fi
15/10 Baskonia 0 - 3 CD Vitoria Fi
15/10 Zalla 2 - 2 Santurtzi Fi
15/10 Alavés B 4 - 0 Sodupe Fi
16/10 Santutxu 0 - 1 Aurrerá Ondarroa Fi
16/10 Deusto 2 - 4 C.Durango Fi
16/10 Portugalete 1 - 1 Lagun Onak Fi
16/10 CD Getxo 0 - 1 Real Sociedad C Fi
 

Jornada 10ª

22.10.2016 - 23.10.2016
22/10 CD Vitoria 1 - 1 Santutxu Fi
22/10 Tolosa 2 - 2 Zalla Fi
22/10 Aurrerá Ondarroa 0 - 2 Beasain Fi
22/10 Lagun Onak 2 - 0 Pasaia KE Fi
22/10 C.Durango 2 - 1 Baskonia Fi
22/10 Balmaseda 3 - 2 Deusto Fi
23/10 Santurtzi 2 - 4 Portugalete Fi
23/10 Real Sociedad C 1 - 2 Alavés B Fi
23/10 Amurrio 1 - 0 CD Getxo Fi
23/10 Sodupe 1 - 1 Club Bermeo Fi
 

Jornada 11ª

29.10.2016 - 30.10.2016
29/10 Aurrerá Ondarroa 0 - 1 CD Vitoria Fi
29/10 Pasaia KE 0 - 2 Santurtzi Fi
29/10 Deusto 0 - 0 Lagun Onak Fi
29/10 Club Bermeo 2 - 1 Real Sociedad C Fi
29/10 Beasain 0 - 0 CD Getxo Fi
29/10 Baskonia 1 - 2 Balmaseda Fi
29/10 Zalla 0 - 0 Sodupe Fi
30/10 Santutxu 0 - 2 C.Durango Fi
30/10 Portugalete 1 - 1 Tolosa Fi
30/10 Alavés B 0 - 0 Amurrio Fi
 

Jornada 12ª

05.11.2016 - 06.11.2016
05/11 Amurrio 1 - 1 Club Bermeo Fi
05/11 CD Vitoria 0 - 1 Beasain Fi
05/11 C.Durango 1 - 1 Aurrerá Ondarroa Fi
05/11 Balmaseda 1 - 1 Santutxu Fi
05/11 Sodupe 3 - 3 Portugalete Fi
05/11 CD Getxo 1 - 0 Alavés B Fi
05/11 Real Sociedad C 2 - 2 Zalla Fi
06/11 Santurtzi 3 - 0 Deusto Fi
06/11 Tolosa 1 - 0 Pasaia KE Fi
06/11 Lagun Onak 0 - 0 Baskonia Fi
 

Jornada 13ª

12.11.2016 - 13.11.2016
12/11 Deusto 2 - 0 Tolosa Fi
12/11 Pasaia KE 1 - 3 Sodupe Fi
12/11 CD Vitoria 2 - 1 C.Durango Fi
12/11 Club Bermeo 1 - 1 CD Getxo Fi
12/11 Beasain 1 - 0 Alavés B Fi
12/11 Zalla 1 - 1 Amurrio Fi
13/11 Santutxu 3 - 0 Lagun Onak Fi
13/11 Baskonia 2 - 1 Santurtzi Fi
13/11 Portugalete 0 - 0 Real Sociedad C Fi
13/11 Aurrerá Ondarroa 0 - 0 Balmaseda Fi
 

Jornada 14ª

19.11.2016 - 20.11.2016
19/11 Alavés B 1 - 1 Club Bermeo Fi
19/11 Lagun Onak 2 - 1 Aurrerá Ondarroa Fi
19/11 Tolosa 2 - 1 Baskonia Fi
19/11 C.Durango 1 - 1 Beasain Fi
19/11 CD Getxo 4 - 0 Zalla Fi
19/11 Balmaseda 1 - 2 CD Vitoria Fi
20/11 Santurtzi 0 - 0 Santutxu Fi
20/11 Real Sociedad C 0 - 1 Pasaia KE Fi
20/11 Amurrio 1 - 1 Portugalete Fi
20/11 Sodupe 2 - 0 Deusto Fi
 

Jornada 15ª

26.11.2016 - 27.11.2016
26/11 CD Vitoria 2 - 1 Lagun Onak Fi
26/11 Aurrerá Ondarroa 2 - 1 Santurtzi Fi
26/11 Pasaia KE 1 - 1 Amurrio Fi
26/11 C.Durango 1 - 0 Balmaseda Fi
26/11 Zalla 0 - 1 Alavés B Fi
26/11 Beasain 2 - 3 Club Bermeo Fi
26/11 Deusto 0 - 0 Real Sociedad C Fi
27/11 Santutxu 0 - 0 Tolosa Fi
27/11 Baskonia 3 - 1 Sodupe Fi
27/11 Portugalete 0 - 0 CD Getxo Fi
 

Jornada 16ª

03.12.2016 - 04.12.2016
03/12 Real Sociedad C 2 - 2 Baskonia Fi
03/12 Amurrio 2 - 0 Deusto Fi
03/12 Club Bermeo 6 - 1 Zalla Fi
03/12 Balmaseda 0 - 1 Beasain Fi
03/12 Lagun Onak 0 - 3 C.Durango Fi
03/12 Sodupe 2 - 0 Santutxu Fi
03/12 CD Getxo 2 - 0 Pasaia KE Fi
03/12 Tolosa 1 - 1 Aurrerá Ondarroa Fi
04/12 Santurtzi   -   CD Vitoria 11:15h.
04/12 Alavés B   -   Portugalete 11:30h.
 

Jornada 17ª

11.12.2016
11/12 Balmaseda   -   Lagun Onak -:-
11/12 C.Durango   -   Santurtzi -:-
11/12 CD Vitoria   -   Tolosa -:-
11/12 Aurrerá Ondarroa   -   Sodupe -:-
11/12 Santutxu   -   Real Sociedad C -:-
11/12 Baskonia   -   Amurrio -:-
11/12 Deusto   -   CD Getxo -:-
11/12 Pasaia KE   -   Alavés B -:-
11/12 Portugalete   -   Club Bermeo -:-
11/12 Beasain   -   Zalla -:-
 

Jornada 18ª

18.12.2016
18/12 Beasain   -   Lagun Onak -:-
18/12 Santurtzi   -   Balmaseda -:-
18/12 Tolosa   -   C.Durango -:-
18/12 Sodupe   -   CD Vitoria -:-
18/12 Real Sociedad C   -   Aurrerá Ondarroa -:-
18/12 Amurrio   -   Santutxu -:-
18/12 CD Getxo   -   Baskonia -:-
18/12 Alavés B   -   Deusto -:-
18/12 Club Bermeo   -   Pasaia KE -:-
18/12 Zalla   -   Portugalete -:-
 

Jornada 19ª

31.12.2016
31/12 Lagun Onak   -   Santurtzi -:-
31/12 Balmaseda   -   Tolosa -:-
31/12 C.Durango   -   Sodupe -:-
31/12 CD Vitoria   -   Real Sociedad C -:-
31/12 Aurrerá Ondarroa   -   Amurrio -:-
31/12 Santutxu   -   CD Getxo -:-
31/12 Baskonia   -   Alavés B -:-
31/12 Deusto   -   Club Bermeo -:-
31/12 Pasaia KE   -   Zalla -:-
31/12 Portugalete   -   Beasain -:-
 

Jornada 20ª

08.01.2017
08/01 C.Durango   -   Real Sociedad C -:-
08/01 Balmaseda   -   Sodupe -:-
08/01 Pasaia KE   -   Portugalete -:-
08/01 Deusto   -   Zalla -:-
08/01 Baskonia   -   Club Bermeo -:-
08/01 Lagun Onak   -   Tolosa -:-
08/01 Aurrerá Ondarroa   -   CD Getxo -:-
08/01 CD Vitoria   -   Amurrio -:-
08/01 Santurtzi   -   Beasain -:-
08/01 Santutxu   -   Alavés B -:-
 

Jornada 21ª

15.01.2017
15/01 Portugalete   -   Deusto -:-
15/01 Alavés B   -   Aurrerá Ondarroa -:-
15/01 Amurrio   -   C.Durango -:-
15/01 Beasain   -   Pasaia KE -:-
15/01 Club Bermeo   -   Santutxu -:-
15/01 Zalla   -   Baskonia -:-
15/01 Real Sociedad C   -   Balmaseda -:-
15/01 Tolosa   -   Santurtzi -:-
15/01 CD Getxo   -   CD Vitoria -:-
15/01 Sodupe   -   Lagun Onak -:-
 

Jornada 22ª

22.01.2017
22/01 Lagun Onak   -   Real Sociedad C -:-
22/01 Santurtzi   -   Sodupe -:-
22/01 Deusto   -   Pasaia KE -:-
22/01 Baskonia   -   Portugalete -:-
22/01 Santutxu   -   Zalla -:-
22/01 Aurrerá Ondarroa   -   Club Bermeo -:-
22/01 C.Durango   -   CD Getxo -:-
22/01 Balmaseda   -   Amurrio -:-
22/01 Tolosa   -   Beasain -:-
22/01 CD Vitoria   -   Alavés B -:-
 

Jornada 23ª

29.01.2017
29/01 Beasain   -   Deusto -:-
29/01 Zalla   -   Aurrerá Ondarroa -:-
29/01 Alavés B   -   C.Durango -:-
29/01 Portugalete   -   Santutxu -:-
29/01 Pasaia KE   -   Baskonia -:-
29/01 Sodupe   -   Tolosa -:-
29/01 CD Getxo   -   Balmaseda -:-
29/01 Real Sociedad C   -   Santurtzi -:-
29/01 Club Bermeo   -   CD Vitoria -:-
29/01 Amurrio   -   Lagun Onak -:-
 

Jornada 24ª

05.02.2017
05/02 Baskonia   -   Deusto -:-
05/02 Tolosa   -   Real Sociedad C -:-
05/02 Santutxu   -   Pasaia KE -:-
05/02 Aurrerá Ondarroa   -   Portugalete -:-
05/02 CD Vitoria   -   Zalla -:-
05/02 C.Durango   -   Club Bermeo -:-
05/02 Lagun Onak   -   CD Getxo -:-
05/02 Santurtzi   -   Amurrio -:-
05/02 Sodupe   -   Beasain -:-
05/02 Balmaseda   -   Alavés B -:-
 

Jornada 25ª

12.02.2017
12/02 Beasain   -   Baskonia -:-
12/02 Deusto   -   Santutxu -:-
12/02 Pasaia KE   -   Aurrerá Ondarroa -:-
12/02 Portugalete   -   CD Vitoria -:-
12/02 Zalla   -   C.Durango -:-
12/02 Club Bermeo   -   Balmaseda -:-
12/02 Alavés B   -   Lagun Onak -:-
12/02 CD Getxo   -   Santurtzi -:-
12/02 Amurrio   -   Tolosa -:-
12/02 Real Sociedad C   -   Sodupe -:-
 

Jornada 26ª

19.02.2017
19/02 Santutxu   -   Baskonia -:-
19/02 Aurrerá Ondarroa   -   Deusto -:-
19/02 CD Vitoria   -   Pasaia KE -:-
19/02 C.Durango   -   Portugalete -:-
19/02 Balmaseda   -   Zalla -:-
19/02 Lagun Onak   -   Club Bermeo -:-
19/02 Santurtzi   -   Alavés B -:-
19/02 Tolosa   -   CD Getxo -:-
19/02 Sodupe   -   Amurrio -:-
19/02 Real Sociedad C   -   Beasain -:-
 

Jornada 27ª

26.02.2017
26/02 Beasain   -   Santutxu -:-
26/02 Baskonia   -   Aurrerá Ondarroa -:-
26/02 Deusto   -   CD Vitoria -:-
26/02 Pasaia KE   -   C.Durango -:-
26/02 Portugalete   -   Balmaseda -:-
26/02 Zalla   -   Lagun Onak -:-
26/02 Club Bermeo   -   Santurtzi -:-
26/02 Alavés B   -   Tolosa -:-
26/02 CD Getxo   -   Sodupe -:-
26/02 Amurrio   -   Real Sociedad C -:-
 

Jornada 28ª

05.03.2017
05/03 Aurrerá Ondarroa   -   Santutxu -:-
05/03 CD Vitoria   -   Baskonia -:-
05/03 C.Durango   -   Deusto -:-
05/03 Balmaseda   -   Pasaia KE -:-
05/03 Lagun Onak   -   Portugalete -:-
05/03 Santurtzi   -   Zalla -:-
05/03 Tolosa   -   Club Bermeo -:-
05/03 Sodupe   -   Alavés B -:-
05/03 Real Sociedad C   -   CD Getxo -:-
05/03 Amurrio   -   Beasain -:-
 

Jornada 29ª

12.03.2017
12/03 Beasain   -   Aurrerá Ondarroa -:-
12/03 Santutxu   -   CD Vitoria -:-
12/03 Baskonia   -   C.Durango -:-
12/03 Deusto   -   Balmaseda -:-
12/03 Pasaia KE   -   Lagun Onak -:-
12/03 Portugalete   -   Santurtzi -:-
12/03 Zalla   -   Tolosa -:-
12/03 Club Bermeo   -   Sodupe -:-
12/03 Alavés B   -   Real Sociedad C -:-
12/03 CD Getxo   -   Amurrio -:-
 

Jornada 30ª

19.03.2017
19/03 CD Vitoria   -   Aurrerá Ondarroa -:-
19/03 C.Durango   -   Santutxu -:-
19/03 Balmaseda   -   Baskonia -:-
19/03 Lagun Onak   -   Deusto -:-
19/03 Santurtzi   -   Pasaia KE -:-
19/03 Tolosa   -   Portugalete -:-
19/03 Sodupe   -   Zalla -:-
19/03 Real Sociedad C   -   Club Bermeo -:-
19/03 Amurrio   -   Alavés B -:-
19/03 CD Getxo   -   Beasain -:-
 

Jornada 31ª

26.03.2017
26/03 Beasain   -   CD Vitoria -:-
26/03 Aurrerá Ondarroa   -   C.Durango -:-
26/03 Santutxu   -   Balmaseda -:-
26/03 Baskonia   -   Lagun Onak -:-
26/03 Deusto   -   Santurtzi -:-
26/03 Pasaia KE   -   Tolosa -:-
26/03 Portugalete   -   Sodupe -:-
26/03 Zalla   -   Real Sociedad C -:-
26/03 Club Bermeo   -   Amurrio -:-
26/03 Alavés B   -   CD Getxo -:-
 

Jornada 32ª

02.04.2017
02/04 C.Durango   -   CD Vitoria -:-
02/04 Balmaseda   -   Aurrerá Ondarroa -:-
02/04 Lagun Onak   -   Santutxu -:-
02/04 Santurtzi   -   Baskonia -:-
02/04 Tolosa   -   Deusto -:-
02/04 Sodupe   -   Pasaia KE -:-
02/04 Real Sociedad C   -   Portugalete -:-
02/04 Amurrio   -   Zalla -:-
02/04 CD Getxo   -   Club Bermeo -:-
02/04 Alavés B   -   Beasain -:-
 

Jornada 33ª

09.04.2017
09/04 Beasain   -   C.Durango -:-
09/04 Pasaia KE   -   Real Sociedad C -:-
09/04 Deusto   -   Sodupe -:-
09/04 Baskonia   -   Tolosa -:-
09/04 CD Vitoria   -   Balmaseda -:-
09/04 Portugalete   -   Amurrio -:-
09/04 Santutxu   -   Santurtzi -:-
09/04 Aurrerá Ondarroa   -   Lagun Onak -:-
09/04 Zalla   -   CD Getxo -:-
09/04 Club Bermeo   -   Alavés B -:-
 

Jornada 34ª

13.04.2017
13/04 Balmaseda   -   C.Durango -:-
13/04 Lagun Onak   -   CD Vitoria -:-
13/04 Santurtzi   -   Aurrerá Ondarroa -:-
13/04 Tolosa   -   Santutxu -:-
13/04 Sodupe   -   Baskonia -:-
13/04 Real Sociedad C   -   Deusto -:-
13/04 Amurrio   -   Pasaia KE -:-
13/04 CD Getxo   -   Portugalete -:-
13/04 Alavés B   -   Zalla -:-
13/04 Club Bermeo   -   Beasain -:-
 

Jornada 35ª

23.04.2017
23/04 Baskonia   -   Real Sociedad C -:-
23/04 Santutxu   -   Sodupe -:-
23/04 Aurrerá Ondarroa   -   Tolosa -:-
23/04 Beasain   -   Balmaseda -:-
23/04 Pasaia KE   -   CD Getxo -:-
23/04 Deusto   -   Amurrio -:-
23/04 CD Vitoria   -   Santurtzi -:-
23/04 C.Durango   -   Lagun Onak -:-
23/04 Portugalete   -   Alavés B -:-
23/04 Zalla   -   Club Bermeo -:-
 

Jornada 36ª

30.04.2017
30/04 Lagun Onak   -   Balmaseda -:-
30/04 Santurtzi   -   C.Durango -:-
30/04 Tolosa   -   CD Vitoria -:-
30/04 Sodupe   -   Aurrerá Ondarroa -:-
30/04 Real Sociedad C   -   Santutxu -:-
30/04 Amurrio   -   Baskonia -:-
30/04 CD Getxo   -   Deusto -:-
30/04 Alavés B   -   Pasaia KE -:-
30/04 Club Bermeo   -   Portugalete -:-
30/04 Zalla   -   Beasain -:-
 

Jornada 37ª

07.05.2017
07/05 Lagun Onak   -   Beasain -:-
07/05 Balmaseda   -   Santurtzi -:-
07/05 C.Durango   -   Tolosa -:-
07/05 CD Vitoria   -   Sodupe -:-
07/05 Aurrerá Ondarroa   -   Real Sociedad C -:-
07/05 Santutxu   -   Amurrio -:-
07/05 Baskonia   -   CD Getxo -:-
07/05 Deusto   -   Alavés B -:-
07/05 Pasaia KE   -   Club Bermeo -:-
07/05 Portugalete   -   Zalla -:-
 

Jornada 38ª

14.05.2017
14/05 Santurtzi   -   Lagun Onak -:-
14/05 Tolosa   -   Balmaseda -:-
14/05 Sodupe   -   C.Durango -:-
14/05 Real Sociedad C   -   CD Vitoria -:-
14/05 Amurrio   -   Aurrerá Ondarroa -:-
14/05 CD Getxo   -   Santutxu -:-
14/05 Alavés B   -   Baskonia -:-
14/05 Club Bermeo   -   Deusto -:-
14/05 Zalla   -   Pasaia KE -:-
14/05 Beasain   -   Portugalete -:-