Regió7 » Esports » Futbol » Tercera divisió » Promoció ascens a segona divisió B

Promoció ascens a segona divisió B

Partits de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 2ª

Calendari
25/06 18:00h. Laredo 0 - 0 CD El Ejido Fi
25/06 18:00h. Conquense 1 - 1 Mutilvera Fi
25/06 18:00h. Cerceda 0 - 2 At. Sanluqueño Fi
25/06 18:30h. Caudal 1 - 0 Haro Fi
25/06 18:30h. Zaragoza B 0 - 1 Palencia Balompié Fi
26/06 12:00h. Osasuna B 4 - 2 Elche Ilicitano Fi
26/06 18:00h. Navalcarnero 2 - 0 Tarazona Fi
26/06 18:00h. CD Águilas FC 1 - 1 S.Fernando Fi
26/06 18:30h. Gavá 2 - 2 Castellón Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 1ª

18/06 17:00h. Mutilvera 0 - 0 Conquense Fi
18/06 19:30h. At. Sanluqueño 0 - 0 Cerceda Fi
18/06 20:30h. CD El Ejido 1 - 0 Laredo Fi
19/06 18:00h. Elche Ilicitano 2 - 1 Osasuna B Fi
19/06 18:00h. Haro 0 - 2 Caudal Fi
19/06 18:00h. Tarazona 2 - 2 Navalcarnero Fi
19/06 19:00h. Palencia Balompié 1 - 0 Zaragoza B Fi
19/06 19:00h. Castellón 2 - 2 Gavá Fi
19/06 20:30h. S.Fernando 3 - 1 CD Águilas FC Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase. Jornada 2ª

11/06 17:00h. Cerceda 2 - 0 Azuqueca Fi
11/06 18:30h. Laredo 1 - 1 Almansa Fi
11/06 19:30h. At. Sanluqueño 2 - 0 L.Palmas At. Fi
12/06 11:30h. Zaragoza B 2 - 0 Choco Fi
12/06 12:00h. Osasuna B 1 - 0 Mar Menor Fi
12/06 12:00h. At. Malagueño 0 - 0 Castellón Fi
12/06 13:00h. Villa Santa Brígida 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
12/06 18:00h. Conquense 2 - 0 Jerez CF Fi
12/06 18:00h. Caudal 1 - 0 Cayón Fi
12/06 18:00h. Navalcarnero 1 - 0 Deportivo B Fi
12/06 18:00h. Ontinyent 3 - 2 Tarazona Fi
12/06 18:00h. Langreo 2 - 2 Haro Fi
12/06 18:00h. CD Águilas FC 2 - 0 Lagun Onak Fi
12/06 18:00h. SD Logroñés 1 - 3 Palencia Balompié Fi
12/06 18:00h. Almagro CF 0 - 1 Gavá Fi
12/06 19:00h. Zamora 0 - 2 Mutilvera Fi
12/06 19:00h. CF Lorca Deportiva 1 - 2 CD El Ejido Fi
12/06 20:00h. CD Calahorra 1 - 1 S.Fernando Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Segona fase. Jornada 1ª

04/06 18:00h. Mutilvera 3 - 1 Zamora Fi
04/06 18:00h. Jerez CF 2 - 3 Conquense Fi
04/06 18:00h. Cayón 0 - 2 Caudal Fi
04/06 18:00h. Lagun Onak 1 - 0 CD Águilas FC Fi
04/06 18:00h. Gavá 3 - 0 Almagro CF Fi
04/06 19:00h. Azuqueca 1 - 1 Cerceda Fi
05/06 12:00h. Elche Ilicitano 3 - 0 Villa Santa Brígida Fi
05/06 12:00h. Deportivo B 2 - 1 Navalcarnero Fi
05/06 13:00h. L.Palmas At. 3 - 1 At. Sanluqueño Fi
05/06 18:00h. Tarazona 1 - 0 Ontinyent Fi
05/06 18:00h. Haro 1 - 1 Langreo Fi
05/06 18:00h. Palencia Balompié 0 - 1 SD Logroñés Fi
05/06 18:30h. Choco 1 - 2 Zaragoza B Fi
05/06 19:00h. Mar Menor 0 - 0 Osasuna B Fi
05/06 19:00h. CD El Ejido 1 - 1 CF Lorca Deportiva Fi
05/06 19:00h. Almansa 0 - 1 Laredo Fi
05/06 19:00h. Castellón 2 - 1 At. Malagueño Fi
05/06 20:00h. S.Fernando 2 - 1 CD Calahorra Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase. Jornada 2ª

28/05 17:30h. At. Cirbonero 0 - 2 Cayón Fi
28/05 18:00h. Laredo 1 - 0 Zamudio Fi
28/05 18:00h. Ontinyent 1 - 0 Teruel Fi
28/05 18:00h. Gavá 3 - 2 Marino Fi
28/05 18:00h. Racing B 0 - 1 L.Palmas At. Fi
28/05 18:30h. Club Bermeo 3 - 2 CD El Ejido Fi
29/05 11:30h. S.S Reyes 3 - 1 Villa Santa Brígida Fi
29/05 11:30h. Formentera 0 - 2 Mar Menor Fi
29/05 12:00h. Mallorca B 2 - 0 Zaragoza B Fi
29/05 12:00h. Osasuna B 1 - 0 Prat Fi
29/05 12:00h. SD Logroñés 1 - 1 Constancia Fi
29/05 12:00h. At. Malagueño 2 - 0 Vilafranca FC Fi
29/05 12:00h. El Palmar 1 - 1 Deportivo B Fi
29/05 12:00h. Loja 0 - 3 Palencia Balompié Fi
29/05 12:00h. Poz. Alarcón 0 - 2 Haro Fi
29/05 17:00h. Langreo 2 - 0 C.D. Alcalá Fi
29/05 17:00h. Real Avilés 1 - 0 Lagun Onak Fi
29/05 17:30h. Extremadura 2 - 0 Conquense Fi
29/05 18:00h. Caudal 1 - 0 Boiro Fi
29/05 18:00h. CD Calahorra 2 - 0 At. Saguntino Fi
29/05 18:00h. Navalcarnero 2 - 0 Tenisca Fi
29/05 18:00h. Almagro CF 0 - 0 At. Madrid B Fi
29/05 18:00h. Lanzarote 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
29/05 18:00h. Cerceda 2 - 1 Villaralbo Fi
29/05 18:00h. G. Torrelavega 1 - 0 Mutilvera Fi
29/05 18:00h. G.Segoviana 0 - 1 Jerez CF Fi
29/05 18:00h. Andorra CF 0 - 0 Almansa Fi
29/05 18:00h. Arroyo 2 - 1 Azuqueca Fi
29/05 18:00h. Tarazona 1 - 0 San Juan Fi
29/05 18:00h. Europa 2 - 3 S.Fernando Fi
29/05 18:30h. CD Águilas FC 2 - 1 Balmaseda Fi
29/05 19:00h. Zamora 0 - 2 At. Mancha Fi
29/05 19:00h. CF Lorca Deportiva 0 - 3 Córdoba B Fi
29/05 19:00h. CD Badajoz 2 - 2 Choco Fi
29/05 19:00h. Santa Eulalia 0 - 1 Castellón Fi
29/05 21:30h. At. Sanluqueño 1 - 0 Náxara Fi

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase. Jornada 1ª

21/05 12:00h. Zaragoza B 0 - 0 Mallorca B Fi
21/05 18:00h. Mutilvera 2 - 0 G. Torrelavega Fi
21/05 18:00h. Marino 1 - 1 Gavá Fi
21/05 18:00h. Cayón 2 - 1 At. Cirbonero Fi
21/05 18:00h. Náxara 0 - 0 At. Sanluqueño Fi
21/05 18:00h. San Juan 0 - 0 Tarazona Fi
21/05 19:00h. Zamudio 3 - 1 Laredo Fi
21/05 19:30h. Azuqueca 1 - 0 Arroyo Fi
22/05 11:30h. C.D. Alcalá 2 - 1 Langreo Fi
22/05 11:45h. Mar Menor 0 - 1 Formentera Fi
22/05 12:00h. At. Mancha 3 - 1 Zamora Fi
22/05 12:00h. Prat 3 - 1 Osasuna B Fi
22/05 12:00h. At. Madrid B 0 - 2 Almagro CF Fi
22/05 12:00h. Constancia 1 - 2 SD Logroñés Fi
22/05 12:00h. CD El Ejido 3 - 0 Club Bermeo Fi
22/05 12:00h. Deportivo B 4 - 0 El Palmar Fi
22/05 12:00h. L.Palmas At. 1 - 0 Racing B Fi
22/05 12:15h. Conquense 0 - 0 Extremadura Fi
22/05 13:00h. Villa Santa Brígida 1 - 0 S.S Reyes Fi
22/05 13:00h. Tenisca 2 - 1 Navalcarnero Fi
22/05 17:00h. Elche Ilicitano 2 - 0 Lanzarote Fi
22/05 17:00h. Choco 2 - 1 CD Badajoz Fi
22/05 17:30h. Teruel 0 - 2 Ontinyent Fi
22/05 18:00h. Boiro 2 - 0 Caudal Fi
22/05 18:00h. At. Saguntino 2 - 0 CD Calahorra Fi
22/05 18:00h. Villaralbo 1 - 1 Cerceda Fi
22/05 18:00h. Vilafranca FC 0 - 0 At. Malagueño Fi
22/05 18:00h. Jerez CF 1 - 1 G.Segoviana Fi
22/05 18:00h. Palencia Balompié 1 - 2 Loja Fi
22/05 18:00h. Haro 0 - 0 Poz. Alarcón Fi
22/05 18:00h. Lagun Onak 1 - 0 Real Avilés Fi
22/05 18:00h. Castellón 1 - 0 Santa Eulalia Fi
22/05 18:30h. Balmaseda 1 - 1 CD Águilas FC Fi
22/05 18:30h. Almansa 0 - 0 Andorra CF Fi
22/05 19:00h. Córdoba B 1 - 2 CF Lorca Deportiva Fi
22/05 19:00h. S.Fernando 1 - 1 Europa Fi

Buscador de deportes

Olimpiadas 2012

Olimpiadas

Juegos Olímpicos

Sigue a España en los , Juegos Olímpicos y mantente informado con las últimas noticias de cada deporte.