24 de abril de 2019
24.04.2019

Consulta les llistes electorals de l'Alt Urgell per a les eleccions municipals

Albert Batalla es presenta en l'últim lloc de la candidatura de Junts per La Seu

24.04.2019 | 14:22
Els candidats de Junts per la Seu i ERC la Seu.

ALÀS I CERC


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Ignacio Finestres Baronet
2. Lluís Betriu Sabata
3. Jordi Sala Solans 04. Carlos Puit Casals
5. Raquel Lopez Cañete
6. Maria Teresa Gutierrez Guirau
7. Juan Puit Llena

SUPLENTS:
1. Montserrat Rodríguez Ginesta
2. Meliton Grau Potrony
3. José Balletbo Miró

JUNTS PER ALÀS I CERC (JxCAT-JUNTS)

1. Mª Carme Ribó i Cerqueda
2. Ramon Ribera i Casanovas
3. Mª Mercè Cerqueda i Casanovas
4. Ramon Dolcet i Duran
5. Albert Soldevila i Travé
6. Jordi Fanés i Solans
7. Aleix Porta i Isern

SUPLENTS:
1. Francesc Josep Casal i Jorquera
2. Francesc Miró i Puigdemasa
3. Jordi Egea i Serrano
4. Hans Urban

COMPROMÍS X ALÀS I CERC-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxAC-CP)

1. Jordi Nadal Queralt
2. Maite Jou Escribà
3. Marc Segarra Andreu
4. Josep Miquel Pi Sopeña
5. José Benito González Silva
6. Josep Solans Catafal
7. Aleix Cortés López-Triviño

SUPLENTS: 1. Josep Maria Pal Pal

ARSÈGUEL


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Antonio Casanovas i Alis
2. Antonio Barral i Miró
3. Miquel Perez i Majoral

SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS X ARSÈGUEL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

1. Joaquim Boquet Estruch

2. Irene Coca Espejo (Independiente)

SUPLENTS: Sense candidats

100 - JUNTS PER ARSÈGUEL (JxCAT – JUNTS)

1. Eduard Subira Viladomat

SUPLENTS: Sense candidats

BASSELLA


COMPROMÍS x BASSELLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxB-CP)

1. Gerard Sureda Nocete

SUPLENTS:
Sense candidats

BASSELLA SOM TOTS (BASELLA SOM TOTS)

1. Xavier Esteve Bach
2. Josep Majoral Sala
3. Alejandro Hidalgo Horrillo 4. Joaquin Pascuet Mollet

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER BASSELLA (JxCat – JUNTS)

1. Cristina Barbens Casals
2. Josep Lluís Roca Blanch
3. Marcelino Sala Alet
4. David Torrent Ginestà

SUPLENTS: Sense candidats

CABÓ


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Ventura Obiols Benatanachs

SUPLENTS: Sense candidats


COMPROMÍS x CABÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxC-CP)

1. Xavier Bullich Coll

SUPLENTS: Sense candidats

PARTIDO POPULAR (PP)

1. Antonio Esteban Navarro

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER LA VALL DE CABÓ (JxCAT-JUNTS)

1. Josep Marqués Castany

SUPLENTS: Sense candidats

CAVA


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC – AM)

1. Santiago Barral i Gimeno

SUPLENTS: Sense candidats

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

1. Gisela Sellés Ribatallada (Independiente)
2. David Masferrer Rodellas (Independiente)

SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS x CAVA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

1. Carlos Benito Ruiz

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER CAVA (JxCAT-JUNTS)

1. Josep Maria Garcia Ridaura

SUPLENTS: Sense candidats

COLL DE NARGÓ


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Martín Riera Rovira
2. Maria Rosa Vidal Miró
3. Elisabet Garrabou Batllori
4. Emilio Molins Solà
5. Marc Gutiérrez Salas
6. Rut Guillen Mollevi
7. Francisco Martin Ferre

SUPLENTS:

1. Núria Nadal Fabrega
2. Jose Perpinyà Daura
3. Mercè Bach Puig
4. Manuel Perdigues Farré
5. Miriam Garcia Baleyto
6. Guillem Vidal Berron
7. Juan Miró Silva

COMPROMÍS X COLL DE NARGÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxCN-CPJ)

1. Josep Mª Sisteró Pal
2. Antonio Pujol Villegas
3. Joan Fàbrega Solà
4. Lourdes Pérez González
5. Josep Antoni Miró López
6. Miquel Blanco Infantes
7. José Luis Revelles Olivares

SUPLENTS:

1. Rosa Mª Rojales Tarrés
2. Paloma Manuel De Céspedes

JUNTS PER COLL DE NARGÓ (JxCAT-JUNTS)

1. Marta Soca Moreno
2. Lluís Ribes Masana
3. Natalia Espin Xifró
4. Albert Aubet Finestres
5. Laura Bentanachs Coll
6. Meritxell Feixes Betriu
7. Manel Nadal Fabrega

SUPLENTS:

1. Lidia Colom Sala
2. Montserrat Tomàs Bernadó


ESTAMARIU


COMPROMÍS x ESTAMARIU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxE-CP)

1. Carlos Ginés Miró
SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER ESTAMARIU (JxCAT-JUNTS)

1. Mª Pilar Melsió Bastida
2. Ramona Pedros Pujal
3. Joan Albiña Xancho
4. Elisabet Cirici Duran
5. Esmeralda Olivares Alba

SUPLENTS: Sense candidats

FÍGOLS I ALINYÀ


COMPROMÍS x FÍGOLS I ALINYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxFA-CP)

1. Francesc Domingo Barnils
2. Josep Miró Ros
3. Ingrid Grau Medeiros
4. Joan Estragués Sala
5. Tomàs Sarradell Estragués
6. Manel Cortina Espuñes
7. Josep Maria Espuñes Roca

SUPLENTS:

1. Enric Puyoles Garcia

JUNTS PER FÍGOLS I ALINYÀ (JxCat-JUNTS)

1. Lluis Riu Cardona
2. Joel Obiols Finch
3. Mireia Tarrats Codina (Independiente)
4. Raquel Porta Obiols
5. Miquel Lopez Sanchez
6. Miquel Filloy Espunyes
7. Marta Riba Moles

SUPLENTS:

1. Aleix Gutiérez Coll (Independiente)
2. Arnau Morgo Grau

JOSA I TUIXÉN


ENDAVANT TUIXENT-ACORD MUNICIPAL (ET-AM)

1. Jaume Ferrer Baraut
2. Miguel Jimenez Teruel
3. Marcel Marcos Benages
4. Lluís Martínez Cava

SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS x JOSA I TUIXÉN-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxJT-CP)

1. Vicenç Ripoll Miguel

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER JOSA I TUIXÉN (JxCAT-JUNTS)

1. Marta Poch Massegú
2. Silvia Riera Puig
3. Antonio Campins Chaler
4. Francesc Xavier Cadena Broto

SUPLENTS: Sense candidats

MONTFERRER I CASTELLBÒ


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Berta Vidal Berron
2. Juan Luís Morales Gomez
3. Jordi Ballester Ciuró
4. Llorenç Grau Puigcercós
5. Francesc Vidal Tor
6. Carles Berché Cruz
7. Miguel Prat Sagalés
8. Maria Teresa Barceló Aymerich
9. Jordi Alcaraz Febrero

SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS X MONTFERRER I CASTELLBÒ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxMC-CP)

1. Isabel Perera Martín
2. Montserrat González Miquel
3. Albert Porta Giró (Independiente)
4. Tesi Fernández Abollo
5. Fernando Abollo Ares
6. Nati Valls Teixidó
7. Teresa Corominas Visa
8. Joan Antonio Raya Moyano
9. Júlia Guillén Zapater

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER MONTFERRER-CASTELLBÒ (JxCat – JUNTS)

1. Albert Marquet Cases
2. Mª Urgell Ubach Cases
3. Antoni Navinés Miró
4. Jordi Gutiérrez Albanell
5. Jordi Calvet Vila
6. Pilar Novoa González
7. Ana Maria Mateo Ingles
8. Salvador Coll Cerqueda
9. Santi Calvo Company

SUPLENTS:

1. Joan Alrich Castell
2. Jordi Rabasa Roca
3. Josep Mª Rico Nogales
4. Joan Carrera Fontelles
5. Joan Baro Gannau
6. Francesc Xavier Mitjana Giró
7. Juana Mallafré Aymerich
8. Montserrat Clop Sanvicens
9. Maria Massana Cortina

OLIANA


JUNTS PER OLIANA (JxCat-JUNTS)

1. Miquel Sala Muntada
2. Ricard Pérez Llordes
3. Teresa Alert Rafel
4. Joan Figueres Espinagosa
5. Marc Solanelles Solans
6. Daniel Gonzalez Sabata
7. Antoni Puigpinos Colell
8. Pere Estany Serra
9. Gemma Esteve Llavall

SUPLENTS:

1. Pedro Luis Moran Ortigosa
2. Isabel Villegas Lopez
3. Mateu Mutada Camps

FEM OLIANA-ACORD MUNICIPAL (FO-AM)

1. Carme Lostao Otero
2. Josep Coma Solé
3. Susanna Fajula Cos
4. Alexandru Floruc Floruc
5. Ingrid Campabadal Sabaté
6. Buenaventura Molleví Muntada
7. Jordi Canes Obiols
8. Gemma Solé Clotet
9. Joan Baró Marsiñach

SUPLENTS:
1. Joan Solé Camardons

COMPROMÍS X OLIANA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

1. Jordi Vila Cosconera
2. Francesc Espuga Balletbò
3. Aleix Orrit Muñoz
4. Joaquim Puig Riu
5. Pilar Quingles Tàpies
6. Máximo Domínguez Carbonell
7. Esther Seguí Colomina
8. Joan Solé Pascuet
9. Antoni Vilaginés Vila

SUPLENTS:
1. Arcadi Payerols Solà

ORGANYÀ


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Sergi Parramon Garcia
2. Paula Martinez Rodriguez
3. Joan Carles Espluga Pizarro
4. Rosa Bentanachs Coll
5. Juan Farreres Augé
6. Mireia Suñé Lopez
7. Josep Maria Sansegundo Roig

SUPLENTS:
1. Joel Boix Codina
2. Salvador Vilana Balletbó

COMPROMÍS X ORGANYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

1. Antoni Fiol Colomar
2. Albert López Sànchez
3. Mercedes Muro Vázquez
4. Rossend Montraveta Ritort
5. Sandra Estragués Travé
6. Antonio Gil Gómez
7. Miguel Gutiérrez Esqueta

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER ORGANYÀ (JxCAT-JUNTS)

1. Celestí Vilà Betriu
2. Ana Isabel Manrique Pérez
3. Eduard Vives Espuga
4. Maria Teresa Argerich Lalinde
5. Jordi Rojals Guàrdia
6. Miriam Carrera Rubió
7. Toni Baraut Torruella

SUPLENTS:

1. Josep Porta Terrés
2. Maria Planes Sarrat
3. José Domingo Cerezo Garcia
4. Antoni Baraut Ubach

PERAMOLA


UNITS PEL MUNICIPI - ACORD MUNICIPAL (UPM-AM)

1. Gemma Orrit Capdevila
2. Joan Puig Bellido
3. Marc Vila Medina
4. Silvia Esteve Sarri
5. Jordi López Bach
6. Jesús Bach Marquès
7. Jazmin Cosme Romero

SUPLENTS:

1. Roser Guix Torrents
2. Josep Codina Sole
3. Helena Valls Batalla
4. Imma Ortonobes Alsedà
5. Joaquim Junyent Armengol
6. Francesc Puigpinós Purgimon
7. Yolanda Perez Orrit
8. Ivan Núñez Orrit

COMPROMÍS X PERAMOLA - CANDIDATURA PER PROGRÉS (CxP-CP)

1. Antoni Mas Buchaca
2. Carlota Roca Vila
3. Mònica Santin Ramos
4. Mario Belchi Estévez
5. Josep Roca Sala
6. Cristina Orrit Gómez
7. Fermí Tordesillas Casals

SUPLENTS:
1. Virginia Legrand Santin
2. José María Muñoz Gardeñas

EL PONT DE BAR


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Francesc Jordana Guspí
2. Aurea Rovira Ferrandiz
3. Pedro Herreros Sanvicens

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PEL PONT DE BAR (JxCat- JUNTS)

1. Rosa Andorrà Nicola
2. Lluís Noguera Palau
3. Mªàngels Gispert Campi
4. Daniel Jordana Puigdemasa
5. Juan Blasi Visa

SUPLENTS: Sense candidats


JUNTS FEM POBLE (C.A.P.B.T.A)

1. Agustí Porta Alsina
SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS X PONT DE BAR-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxPB-CP)

1. Agustí Porta Grau SUPLENTS: Sense candidats

RIBERA D'URGELLET


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Miquel Caminal Cerdà
2. Bernabé Fernàndez Hernando
3. Eva March Álvarez
4. Alba Gil Povea
5. Marc Vicente Cases
6. Concepció Julià Simón
7. Valentin Martin Alfonso

SUPLENTS:
1. Anna Sánchez Vicente
2. Àngela Tarrés Simon

JUNTS PER RIBERA D'URGELLET (JxCAT-JUNTS)

1. Josefina Lladós Torrent
2. Andreu Marsà Viles
3. Neus Ramos Martin
4. Imma Salvadó Caminal
5. Eduard Cerqueda Ubach
6. Joan Venanci Guitart Pubill
7. David Arpa Lecum

SUPLENTS:
1. Georgina Carmaniu Altimir
2. Maria Àngels Arnau Vilarrubla
3. Joel Patsi Martinez
4. Núria Ficapal Bentanachs

COALICIO COMPROMIS (CxRU-CP)

1. Mª Rosa Majoral Roca
2. Jordi Cadena Noves
3. Laura Requena Mir
4. Antoni Melsion Armengol
5. Constanza Felisa Romano Barra
6. Pol Capdevila Llonch
7. Aida Corbalan De Celis De La Villa

SUPLENTS: Sense candidats


LA SEU D'URGELL


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Francesc Viaplana Manresa
2. Maria Antonia (Marian) Lamolla Miret
3. Carlos Guàrdia Carbonell
4. Núria Tomàs Gimó
5. Xavier Munt Santacruz
6. Concepcion Palau Canal
7. Josep Canelles Boadella
8. Núria Turet Subirana
9. Pere Galabert Pujol
10. Maria Elisa Farré Torra
11. Antoni Rabasa Fernández
12. Mercè Corbella Buenaventura
13. Joel Pla Garriga
14. Àngela Carbonell Marin
15. Oscar España Medeiros
16. Margarita Nadal Cerqueda
17. Jaume Bertran Minguell

SUPLENTS:

1. Roser Julià Juncadella
2. Modesto Sanchez Zambrana
3. Ana Maria Rifer Besora
4. Carles-Anselm Royo Porta
5. Esther Cumplido Franquet
6. Rafael Llobet Martí
7. Mireia Pellicer Martí

LA SEU EN COMÚ-EN COMÚ GUANYEM (LseC-ECG)

1. Enric Riu Picón
2. Montserrat Rollan Espunyes
3. Jordi Pino Lacosta
4. Maria Neus Albanell Tortadès
5. Marc Rogé Sal
6. Laura Garcia Castillejo
7. Josep Carles Martín Vergara
8. Núria Salvadó Gracia
9. Francesc Pallarés Porta
10. Josefa Martínez García
11. Luís Herrero Gil
12. Maria Cristina Serrano Blanch
13. Xavier Canut Esteva
14. María Pilar Marcuello Laguna
15. Jordi (Titi) Sopena Escuder
16. Maria Soledad Gasch Duran
17. Àngel Joval Roquet

SUPLENTS:

1. Antonio Viñals Membrive
2. Núria Riart Serradell
3. Francesc Farré Salvia
4. Mercé Brunet Entizne
5. Amadeu Gallart Sort

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP - AMUNT)

1. Xènia Antona Vilarmau
2. Bernat Lavaquiol Colell
3. Virginia Álvarez Sola
4. Pau Lozano Peruchet
5. Anna Hernández Sala
6. Victor Todó Bañuls
7. Sílvia Manresa Arraut
8. Pere Cortés Manyanic
9. Maria Bastida Betriu
10. Basilio Sanz Soler
11. Adriana Tàpies Ferrer
12. Didac Láinez Ferrer
13. Sara Baltrons Coca
14. Ernest Prieto Aràjol
15. Maria Vidal Lamolla
16. Èric Luque Niño
17. Sònia Mataró Sopena

SUPLENTS:
1. Josep Maria Galabert Pujol
2. Marta Tarrés Codina
3. Pol Vidal Lamolla

COMPROMÍS x LA SEU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxS-CP)

1. Òscar Ordeig Molist
2. Carlota Valls Albiol
3. Joan Barrera Aranda
4. Antoni Nadal Majoral
5. Paqui Gómez Raya
6. Àngel Rúbio Salvador
7. Cristina Moreno Castro
8. Alexandre Bertran Borrull
9. Concepció Rabasa Castellarnau
10. Rafael España Rechi
11. Marisa Puy Graell
12. Carlos Romàn Vàzquez
13. Tomás Boetto Cao
14. Laia Coll Crouseilles
15. Miguel Perruca Martín
16. Sandra Lloret Flores
17. Joan Canyet Solé

SUPLENTS:
1. Jordi Mas Ortega
2. Santiago Mallol Tuca
3. Silvia Rosas Heras
4. Pau Ganyet Casellas
5. Pilar Buisán Gil
6. Georgina Isla Rovira
7. Anass Sghyar Ghafki
8. Catalina Berrio Gómez
9. José Muñoz Márquez
10. Margarita Espinosa Martinez

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1. Carolina Castillejo Nuñez
2. Adriana Filipa Da Silva Sousa (Independiente)
3. Eduard Corral Carrillo
4. Mercedes Rodriguez Linea (Independiente)
5. Francisco Barbero De La Rosa
6. Magin Jorge Castillejo Martínez
7. Leticia Blanco Rodríguez
8. Didac Barea Reyes (Independiente)
9. Vanesa Blanco Rodríguez
10. Israel Gómez Casellas (Independiente)
11. Maria Carmen Rodríguez Puertas
12. Alfredo Castro Simal
13. Pilar Ribó Oliva
14. Juan Jose Delgado Chinarro (Independiente)
15. Isabel Rodriguez Puertas (Independiente)
16. David Cobo De Guzman Vergara (Independiente)

SUPLENTS: Sense candidats

PARTIDO POPULAR (PP)

1. Pere Chica Lozano
2. Jorge Goma Soldevila
3. Guadalupe Lopez Dieguez
4. Jordi Navarro Montiel
5. Montserrat Amador Forns
6. Alberto Riesco Sobre
7. Angels Garcia Olias
8. Luisa Morales Rodriguez
9. Jose Solduga Espuga
10. Ana Maria Orte Calvo
11. Pablo Jorge Miguelsanz
12. Pedro Hernandez Ramirez
13. Salvador Sala Baraut
14. Betsy Diana None Silveiro (Independiente)
15. Maria Camara Martin
16. Maria Fernandez Fernandez
17. Jesus Galindo Llangort

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER LA SEU (JxCat)

1. Jordi Fàbrega Sabaté
2. Mireia Font Gras
3. Joan Gurrera Lluch
4. Carme Espuga Vilaginés
5. Xavier Estival Saña
6. Joan Llobera Sanmartí
7. Olga Travesset Rey
8. Marta Roca Riu
9. Jordi Vilarrubla Bullich
10. Rosa Ginesta Bombardó
11. Arnau Navinés Ferrer
12. Juanita Menduiña Gatnau
13. Alexandre Mejías Rovira
14. Enriqueta Vidal Jofre
15. Pere Josep Porta Colom
16. Carme Sala Ribes
17. Albert Batalla Siscart

SUPLENTS:

1. Jesús Fierro Rugall
2. Anna Vives Tarrés
3. Montserrat Bonet Porqueras
4. Isidor Alberich Torruella
5. Sílvia Iscla Alviñá
6. Roger Gravet Choy
7. Maria Lourdes Santos Santana
8. Jordi Pallarès Porta
9. Fèlix Gómez Torralba
10. Antonieta Solé Sanvicens

VOX (VOX)

1. Manuel Gonzalez Valero
2. Montserrat Barba Vilaro
3. Antonio Raya Carrasquilla
4. Maria Pilar Gomez Jimenez
5. Pedro Monjo Soto 6. Sandra Mora Gomez
7. Raul Mora Gomez
8. Danna Irlanda Mercado Limpias
9. Fabian Raya Cerezo
10. Primitiva Alegre Flores
11. Tamara Raya Cerezo
12. Anastasia Flores Flores
13. Adrian Gadea Quirant
14. Rafael Gonzalez Campillos
15. Juan Bernardo Alvarez Herrera
16. Tatiana Azahara Gadea Gonzalez
17. Eva Virtudes Gonzalez Valero

SUPLENTS:

1. Miguel Bonastre Lausin

LES VALLS D'AGUILAR


INDEPENDENTS PER VALLS D'AGUILAR-ACORD MUNICIPAL (IxVA-AM)

1. Maria Dolores Vidal Guiu
2. Benjamín Guardia Capdevila
3. Antonio Graell Julià
4. Ana Maria Capdevila Bolló
5. Maria Isabel Roig Trota
6. Martí Casals Fusté
7. Josep Ritort Ferrús

SUPLENTS
1. Maria Victoria Muñoz Angulo
2. Ana Parramon Subarroca
3. Maria Rosa Bullich Farràs

JUNTS PER LES VALLS D'AGUILAR (JxCAT-JUNTS)

1. Rosa Maria Fàbrega Romà
2. Joan Bullich Rojals
3. Josep Maria Escabrós Colom
4. Sara Cecilia Marti Torres
5. Fructuoso Canals Vidal
6. Ingeborg Coenen
7. Francesc Caminal Bullich

SUPLENTS:
1. Inmaculada Gil Guilló
2. Antonio Graell Graell
3. Aurora Jurado Perez
4. Rosa Baró Bullich
5. Joan Besolí Bosch
6. Mª Mercedes Cases Torra 07. Manuel Franco Fernandez

VALLS DE VALIRA


LES INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IVV-ERC-AM)

1. Ricard Mateu Vidal (Independiente)
2. Francesc Canillo Cadena
3. Núria Duró Porta (Independiente)
4. Francisco Paula Romero Gomez (Independiente)
5. Agustí Planes Roca (Independiente)
6. Josep Maria Peña Blasi (Independiente)
7. Julià Joseph Porta (Independiente)

SUPLENTS:
1. Maria Sinfreu Clop (Independiente)
2. Juan Ripoll Benet (Independiente)
3. Carmen Rabasa Espuñes (Independiente)
4. Josefa Mortés Feliu (Independiente)

JUNTS PER VALLS DE VALIRA (JxCat-JUNTS)
1. Judith Corominas Moreno
2. Immaculada Porta Fàbrega
3. Judit Mentruit Pantebre
4. Joan Vilanova Torras
5. Paula Ferreiro Fernandez
6. Carles Colell Torà
7. Albert Jordana Puigdemasa

SUPLENTS:

1. Lluís Novo Planes
2. Jordi Betriu Roquet


LA VANSA I FÓRNOLS


ALTERNATIVA PER LA VALL (AV)

1. Daniel Tarrés Céspedes 02. Albert Farràs Puigdemasa 03. M. Mercedes Valls Rovira 04. Josep Puig López

SUPLENTS: Sense candidats

COMPROMÍS x LA VANSA I FÓRNOLS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxLVF-CP)

1. Sergi Ubach Perlaba

SUPLENTS: Sense candidats

JUNTS PER LA VANSA I FÓRNOLS (JxCat-JUNTS)

1. Josep Xavier Camps Torrens
2. Francesc Josep Muxí Majoral
3. Alfons Ferrer Julià
4. Cèlia Marlene Gomes Costa

SUPLENTS: Sense candidats

ARCAVELL I LA FARGA DE MOLES

INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IVV-ERC-AM)

1. Marta Vidal Fortó SUPLENTS: Sense candidats

ARS-INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (IVV - ERC - AM)

1. José Noves Ruf SUPLENTS: 01. Juan Sinfreu Caselles

ASNURRI 

ASNURRI 2019 (AS19)

1. Roser Salvador Serra (Independiente)

SUPLENTS: 1. Maria Isabel Gomez Font (Independiente)

INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IVV-ERC-AM)

1. Maria Sinfreu Clop SUPLENTS: Sense candidats

BESCARAN


JUNTS PER BESCARAN (JxCAT-JUNTS)

1. Judit Mentruit Pantebre

SUPLENTS:

1. Joan Bastida Caselles


CIVIS


INDEPENDENTS DE LES VALLS DE VALIRA-ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (IVV-ERC-AM)

1. Josep Maria Sinfreu Busquets

SUPLENTS:

01. Josep Maria Carrabina Servat

GUARDIA D'ARES


JUNTS PER GUÀRDIA D'ARES (JxCAT-JUNTS)

1. Joan Malgrat Butxaca

SUPLENTS:
1. Joan Besolí Bosch

JOSA DE CADI

JUNTS PER JOSA DE CADÍ (JxCAT-JUNTS)

1. Alfons Escribano Paz

SUPLENTS:
1. Mercè Lagrava Pan

OS DE CIVIS


JUNTS PER OS DE CIVÍS (JxCAT-JUNTS)

1. Jordi Betriu Roquet

SUPLENTS:
1. Celso Calviño Mella

TAUS


ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACONR MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Salvador Bigordà Bigatà

SUPLENTS:
1. Benjamin Guardia Capdevila

VILA I VALL DE CASTELLBO


JUNTS PER VILA I VALL DE CASTELLBÒ (JxCAT-JUNTS)

1. Antoni Navinés Miró

SUPLENTS:
1. Francesc Xavier Mitjana Giró

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1. Juan Luís Morales Gomez

SUPLENTS:
1. Miguel Prat Segalés

SANT JOAN FUMAT

JUNTS PER SANT JOAN FUMAT (JxCAT-JUNTS)

1. Angel Porta Cases

SUPLENTS:
1. Montserrat Porta Solè

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook