24 de abril de 2019
24.04.2019

Consulta totes les llistes de l'Anoia per a les eleccions municipals

El BOP ha publicat de manera oficial les candidatures que concorreran als comicis del proper 26-M

24.04.2019 | 11:00
Marc Castells i Enric Conill.


ARGENÇOLA


Esquerra Republicana De Catalunya
- Acord Municipal (ERC- Am)
1 Gumersind Parcerisas Serra Erc-Am
2 Marina Berenguer Cabado Erc-Am
3 Josep Albareda Franquesa Erc-Am
4 Maria Descarrega Font Erc-Am
5 Mercè Hernández Lora Erc-Am

Junts Per Catalunya (JUNTS)
1 Salvador Enrich Bosch Junts
2 Mónica Cortés Mas Junts
3 Gemma Sabaté Garcia Junts
4 Iñaki Erdoiza Barua Junts
5 Jordi Gili Ardevol Junts


BELLPRAT


Units Per Bellprat - Acord Municipal (UpB - Am)

1 Carles Pol Gual Upb - Am
2 Joan Carbó Solé Upb - Am 3
Josep Soler Casellas Upb -

Junts Per Catalunya (JUNTS)
1 Gemma Casas Gil Independent Junts


EL BRUC


Unitat Pel Bruc - Candidatura De Progrés (UB -CP)

1 Carles Castro Taboada Independent Ub -CP
2 Alejandro Rodríguez Ramos Ub -CP
3 Nuria Binefa Del Val Ub -CP
4 Mònica Casullera Remigio Ub -CP
5 Miguel Manuel Tamayo García Ub -CP
6 Concepción Raquel Jiménez Pulido Ub -CP
7 Cristóbal Carrasco Millán Ub -CP
8 Domingo Aparicio Alcántara Ub -CP
9 Remigio Pérez Alcaraz Ub -CP
10 Francisca Horna Cebrian Ub -CP
11 Miguel Angel Valverde Gomez Ub -CP

Junts Pel Bruc (JUNTS)

1 Rafael Galvan Rodríguez Junts
2 Maria Teresa Camps Ferran Junts
3 Natàlia Carrique Puig Junts
4 Jordi Tormo Egea Junts
5 Juan Gómez Iglèsias Junts
6 Abril Domínguez Parcerisas Junts
7 Marc Jorba Camps Junts
8 Ernest Gómez Nieto Junts
9 Angeles Rubio Castro Junts
10 Liliana Patricia Gonçalves Leonardo Junts
11 Pere Redón Trabal Junts

Suplent
1 Héctor Lavandeira Rubio Junts

BrucViu -Acord Municipal (BV Am)

1 Bàrbara Ortuño Escriu Bv Am
2 Enric Canela Vallès Bv Am
3 Glòria Sànchez Tarridas Bv Am
4 Cristian Lopez Mondejar Bv Am
5 Antonio Madrid Pérez Bv Am
6 Núria Marzal Camallonga Bv Am
7 Raül Ramos Portillo Bv Am
8 Marc Jorba Pedrosa Bv Am
9 Juan Carlos Ramos Portillo Bv Am
10 Imma Ribes Gonzàlez Bv Am
11 Manuel Jesus Reyes Castellano Bv Am

Suplent
1 Laura Mañas Rial Bv Am
2 Sandra Arolas Farré Bv Am
3 Isaac Pons Martín Bv Am
4 Manuel Rivero Rossi Bv Am
5 Roger Muset Pérez Bv Am
6 Jaume Abayà Palau Bv Am
7 Joaquin Juan Cudós Trallero Bv Am
8 Laura Pons Marcet Bv Am
9 German Barquero Duque Bv Am

El Bruc Ets Tu (EBET)

1 Ana Margarita Badell Velarde Ebet
2 M.De La Santa Natividad López Gama Ebet
3 Jorge Gifre Ramón Ebet
4 Juan Jose Marques Gonzalez Ebet


CABRERA D'ANOIA 


Partit Dels Socialistes - Candidatura De Progrés (PSC -CP)

1 Salustià Monteagudo Hidalgo Psc -CP
2 Dani Zorrilla Osorio Ps C -CP
3 Dani Vallejo Álvarez Psc -CP
4 Ismael Pelayo Patón Maldonado Psc -CP
5 Elisabet Cuenca Lomas Psc -CP
6 Ruben Hernández Romero Psc -CP
7 Maria Leyva Barroso Psc -CP
8 Sheila Delgado Gutiérrez Psc -CP
9 Toni Gómez España Psc -CP

Suplent
1 Rosario Notario Martínez Psc -CP
2 Jordi Oliveda Gómez Psc -CP
3 Inés Ortega Borrás Psc -CP
4 Montse Flores Ruiz Psc -CP
5 Silvia Cuenca Lomas Psc -CP
6 Carmen Bueno Martínez Psc -CP
7 Esther Arrufat Monreal Psc -CP
8 Amparo Monteagudo Hidalgo Psc -CP
9 David Fouz Margenet Psc -CP
10 Eva Maria Monteagudo Martínez Psc -CP

CIUTADANS, Partido De La Ciudadanía (Cs)
1 José Antonio Lanuza Lasala Cs
2 Gabriel Medina Campos Cs
3 María Elena Roman Miguel Cs
4 Manuel Rodríguez García Cs
5 Aurora Sánchez Lebrón Cs
6 Miguel Ahumada Benitez Cs
7 Ricardo Rodriguez Palomares Cs
8 Mireia Sánchez Sánchez Cs
9 Lourdes Sánchez Vela Cs

Suplent
1 Juan Antonio García Serrano Cs
2 Sebastian Caballero Luque Cs

Units Per Cabrera - Esquerra Republicana - Acord Municipal
1 Jaume Gorrea Orti Z Uc -ERC -AM
2 Elisabet Hidalgo Ortega Uc -ERC -AM
3 Francesc Cirera Calvet Uc -ERC -AM
4 Miquel Ortega Morató Uc -ERC -AM
5 Montserrat Aranda Rubio Uc -ERC -AM
6 Marc Balaguer Arroyo Uc -ERC -AM
7 Roger Pinet Vega Uc -ERC -AM
8 Merce Gorrea Juarez Uc -ERC -AM
9 Carme Ferrer Santacana Uc -ERC -AM

Suplent
1 Maria Dolores Martin Vazquez Uc -ERC -AM
2 Cesar Nebreda Alcobé Uc -ERC -AM
3 Anna Maria Torres Pérez Uc -ERC -AM
4 Ferran Foixench Ribes Uc -ERC -AM
5 Arantza Serrano Jimeno Uc -ERC -AM
6 Francesc Hernàndez Jaen Uc -ERC -AM
7 Antonia Juárez Benavente Uc -ERC -AM
8 Montserrat Sánchez Bergaz Uc -ERC -AM
9 Francesc Cirera Toret Uc -ERC -AM

Podemos (PODEMOS)
1 Mª Angeles Losada Rodríguez Podemos
2 Gabriel Rubio Tordillo Podemos
3 Judith Morales Munné Podemos
4 José Antonio Morales Jiménez Podemos
5 Eliseo Martínez Palao Podemos
6 Fernando Campoy Moya Podemos
7 Jonathan Lozano Latorre Podemos
8 Rosa Mª Mayorga Geira Podemos
9 Mª Dolores Sánchez Mateos Podemos

JUNTS Per Cabrera D'anoia (JUNTS)
1 José Manuel Alonso Hernández Independents Junts
2 Sheila Dominguez Cortes Independents Junts
3 José Antonio Fernández Monasterio Independents Junts
4 Betsabe Pellejero Zambrano Independents Junts
5 Rosalia Sánchez Navarro Independents Junts
6 Santiago Zamora Calvet Independents Junts
7 Francisco Cordoba Hinojosa Independents Junts
8 Montserrat Dalmases Sánchez Independents Junts
9 José Miñano Grau Independents Junts


Calaf


Junts Per Calaf - Acord Municipal (JC -AM)
1 Jordi Badia Perea Jc -AM
2 Montse Mases Sala Jc -AM
3 Jordi Fitó Giralt Jc -AM
4 Mercè Biosca Sugrañes Jc -AM
5 Jordi Biosca Pou Jc -AM
6 Elisabet Miquel Verdés Jc -AM
7 Tomàs Agulló Lloret Jc -AM
8 Teresa Maria Bujons Lloret Jc -AM
9 Sebastià Bacardit Moncunill Jc -AM
10 Eva Raich Soriguera Jc -AM
11 Josep Torra Parés Jc -AM

Suplent
1 Regina Besora Palou Jc -AM
2 Sergi Fitó Giralt Jc -AM
3 Anna Roca Manrique Jc -AM
4 Said Oulhaj Khaffou Jc -AM
5 Lidia Giralt Colom Jc -AM
6 Vicenç Sugrañes Creus Jc -AM
7 Teresa Torrijos Gassó Jc -AM
8 Frances Xavier Torrijos Gassó Jc -AM
9 Antonino Mestres Ballús Jc -AM
10 Josep Huguet Mas Jc -AM

Grup D'independents Per Calaf - Veïns Amb Veu (GIC -VV)
1 Jaume Simo Soler Gic -VV
2 Salvador Prat Casanovas Gic -VV
3 Mª Angels Vila Soler Gic -VV
4 Guillermina Ruich Cera Gic -VV
5 Josep Casulleras Closa Gic -VV
6 Neus Aparicio Cervantes Gic -VV
7 Juli Resano Serret Gic -VV
8 Davinia Zamora Lozano Gic -VV
9 Aleix Estruch Diaz Gic -VV
10 Roser Rodríguez Carreras Gic -VV
11 Xavier Selles Grau Gic -VV

Suplent
1 Zoila Castelo Estrada Gic -VV
2 Joan Closa Gázquez Gic -VV
3 Vanesa Martín De La Orden Gic -VV
4 Jaume Guirao Buscart Gic -VV
5 Rosa Maria Piñol Gilabert Gic -VV
6 Antonio Fernández González Gic -VV
7 Maria Alba Prat Casanovas Gic -VV

Junts Per Catalunya (JUNTS)
1 Joan Caballol Pérez Pdcat Junts
2 Àngela Salut Moià Independent Junts
3 Sergi Alonso Pérez Independent Junts
4 Maria Del Mar Puerta Tello Independent Junts
5 Montserrat Gangonells Viñals Indendent Junts
6 Anna Escorihuela Martí Independent Junts
7 Maria Pilar Cardona Jorques Independent Junts
8 José Manuel Navarro Jacinto Independent Junts
9 Antonio Puig Vidal Indendent Junts
10 Antonio Guix Coll Independent Junts
11 Maria Antónia Trullàs Povedano Pdcat Junts

Suplent
1 Pere Grau Marimón Independent Junts

CALONGE DE SEGARRA

CANDIDATURA NÚM. 1: AVANCEM PER CALONGE DE SEGARRA- ACORD MUNICIPAL (ApC-AM)

1 Georgina Carreño Fernàndez ApC-AM

CANDIDATURA NÚM. 2: JUNTS PER CALONGE DE SEGARRA (JUNTS)

1 XAVIER NADAL MASANA INDEPENDENT JUNTS
2 ROSANNA SAGUÉS CASULLERAS INDEPENDENT JUNTS
3 RAMON CAMPÀ PONS INDEPENDENT JUNTS
4 MARCEL·LÍ CASTELLS VIÑALS INDEPENDENT JUNTS
5 ABEL DUOCASTELLA COLOM INDEPENDENT JUNTS

CAPELLADES


PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA PROGRÉS (PSC-CP)

1 AARON ALCAZAR GUTIERREZ PSC-CP
2 NURIA BONFILL ROCABERT PSC-CP
3 SORAYA PELAEZ MORALES PSC-CP
4 JOSE MIGUEL MARTINEZ TORRES PSC-CP
5 JOSE ROZAS QUESADA PSC-CP
6 SORAYA BEN-NASR VILCHES PSC-CP
7 JUAN RAMON RAMOS PEREZ PSC-CP
8 ROSA MARIA ENCINAS SORIANO PSC-CP
9 ERIC LARA GALLEGO PSC-CP
10 FRANCISCO OLVERA MANZANO PSC-CP
11 BENIGNO RAMIREZ TORREBLANCA PSC-CP
12 MERCEDES CANO HERRERA PSC-CP
13 CARMEN CANO HERRERA PSC-CP

Suplent:
1 JOSE MARIA TORRES LOPEZ

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 Valentín GUERRA BURGOS Cs
2 Francisco MALDONADO ARCHILLA Cs
3 Mercedes MEDINA ALCANTARA Cs
4 Daniel COLOMA DIAZ Cs
5 Sacramento PEREZ MARTOS Cs
6 Manuel ARENAS GOMEZ Cs
7 Pablo CONTRERAS LARA Cs
8 Matilde CHECA CONTRERAS Cs
9 MªGloria CASTRO JIMÉNEZ Cs
10 MªTeresa MURILLO QUESADA Cs
11 Francisca VILLENA GOMEZ Cs
12 Juan Manuel CUERVA GARRIDO Cs
13 Crisóstomo Bartolomé MATURANA PARRA Cs

Suplents:
1 Francisco GONZÁLEZ GONZÁLEZ
2 David MALDONADO ARCHILLA

VILA de Capellades- Cup - Alternativa Municipalista

1 Susana Moreno Blanco Vdc -CUP -AMUNT
2 Miquel Sabaté Solà Vdc -CUP -AMUNT
3 Adela Morera Rodriguez Vdc -CUP -AMUNT
4 Marta Caballero Salas Vdc -CUP -AMUNT
5 Javier Vitali Jurado Vdc -CUP -AMUNT
6 Alexandre Manel Talan Franco Vdc -CUP -AMUNT
7 Maria Delgado Martínez Vdc -CUP -AMUNT
8 Aleix Auber Álvarez Vdc -CUP -AMUNT
9 Violeta Mata Carbonell Vdc -CUP -AMUNT
10 Sergio Pérez Castillo Vdc -CUP -AMUNT
11 Oriol Castells Ansaldo Vdc -CUP -AMUNT
12 Moisès Mas Almirall Vdc -CUP -AMUNT
13 Meritxell Martínez Masoni Vdc -CUP -AMUNT

Suplents
1 Ivan Olvera Baena Vdc Cup -AMUNT
2 Concepción Ventura Alemany Independent Independent
3 Gemma Vives Soler Vdc -CUP -AMUNT
4 Antoni Marlès Díaz Vdc -CUP -AMUNT
5 Ana Maria Ansaldo Lanzón Independent Independent
6 Laura Vela Ventura Vdc-Cup-Amunt
7 Arcadi Roig Amat Vdc-Cup-Amunt
8 Guiomar Cuatrecasas Amell Independent Independent
9 Mònica Mallén Montoliu Vdc-Cup-Amunt
10 Sergio López Recio Vdc -CUP -AMUNT

Esquerra Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Salvador Vives Alari Erc -AM
2 Esther Ramos Gimeno Erc -AM
3 Àngel Soteras Largo Erc -AM
4 Anna Maria Xaus Flo Erc -AM
5 Jaume Solé Carol Erc -AM
6 Marta Alarcón Chillón Erc -AM
7 Antoni Illa Creixell Erc -AM
8 Montserrat Garcia Botines Erc -AM
9 Jordi Hortet Pacheco Erc -AM
10 Marta Rodríguez Polonio Erc -AM
11 Antonio Millan López Erc -AM
12 Marceline Vanlommeren Miranda Erc -AM
13 Joaquim Sánchez -Fortuny Balada Erc -AM

Suplent
1 Cristina Roca Farriol Erc -AM
2 Jordi Bartrolí Tutusaus Erc -AM
3 Josefa Marqués Busquets Erc -AM
4 Frederic Riu Costansa Erc -AM
5 Irene Boix Font Erc -AM
6 Pedro Nadal Guzman Erc -AM
7 Dolors Soteras Bernadet Erc -AM
8 Jaume Morera Sanahuja Erc -AM
9 Núria Mora Díaz Erc -AM
10 Martí Soler Fernàndez Erc -AM

Junts Per Capellades - Junts (JUNTS)
1 Marcel·lí Martorell Font Junts
2 Jordi Xaubet Pujadó Junts
3 Elisabet Serret Sanvicente Junts
4 Juana Sánchez Xaus Junts
5 Susana Olivares Barrera Junts
6 Anna Gabarró Bartrolí Junts
7 Diego Grande Álvarez Junts
8 Eduardo Iglésias Torres Junts
9 Marc Rosell Martorell Junts
10 Maria Carmen Portela Castellano Junts
11 Laura Blázquez Hinojosa Junts
12 Ana Maria Sánchez Carrera Junts
13 Ignacio Azcón Grácia Junts

Suplent
1 Antonio Pons Tort Junts
2 José Carreras Bartrolí Junts
3 Juli Moreno López Junts
4 Mireia Font Piñas Junts
5 Bàrbara Pons Bartrolí Junts
6 Francesc Sabater Roca Junts
7 Sónia Pérez Garcia Junts


CARME


CARME Endavant - Acord Municipal (CE -AM)

1 Marc Sanchez Rodríguez Ce -AM
2 Núria Forn Vilamajo Ce -AM
3 Pau Pastor Bru Ce -AM
4 Rosa Mª Riba Balcells Ce -AM
5josep Llorens Balada Ce -AM
6 Laia Viñals Ferrer Ce -AM
7 Claudi Farré Claramunt Ce -AM

Suplents:
1 Imma Hernan Sendra Ce -AM
2 Maria Eulàlia Ventura Palet Ce -AM
3 Mª Teresa Sellarès Pascual Ce -AM
4 Andrea Florina Buhazi Ce -AM
5 Lupulescu Constanta Buhazi Ce -AM
6 Maria Del Mar Amat Vidal Ce -AM
7 Anca Maria Cocis Ce -AM


CASTELLFOLLIT De RIUBREGÓS


SUMEM Per Castellfollit - Acord Municipal(Spc -AM)

1 Gerard Batista Serarols Spc -AM
2 Eva Tarres Traserra Spc -AM
3 Maria Isabel Albiac Diaz Spc -AM
4 Maria Teresa Testagorda Graells Spc -AM


CASTELLOLÍ


PLATAFORMA Units Per Castellolí - Acord Municipal (PUC -AM)

1 Joan Serra Muset Puc -AM
2 Carla Peña Pelegrí Puc -AM
3 Teresa Guixà Seuba Puc -AM
4 Sergi Vila Martínez Puc -AM
5 David Arana Torras Puc -AM
6 Sílvia Costa Alsina Puc -AM
7 Alexis Andreu Garcia Puc -AM

Suplent
1 Montserrat Costa Castelltort Puc -AM
2 Aleix Sabrià Vidal Puc -AM
3 Antoni Cos Mateu Puc -AM
4 Xavier Tort Costa Puc -AM
5 Jordi Ollé Muntané Puc -AM
6 Eduard Burgès Fernàndez Puc -AM
7 Sílvia Soteras Gibert Puc -AM
8 Gerard Noguera Esquius Puc -AM
9 Vicenç Serra Muset Puc -AM
10 Joaquim Folqué Solé Puc -AM

Junts Per Catalunya (JUNTS)

1 Francesc Xavier Brugués Brugués Junts
2 José Manuel López Moreno Independent Junts
3 Marisa Ill Alsina Independent Junts
4 Abel Brugués Claramunt Independent Junts
5 Ramon Mir Ferrer Junts
6 Rosario Miquel Vilanova Independent Junts
7 Isabel Hernández Muñoz Independent Junts

Suplent
1 Montserrat Arderiu Gomà Junts


COLLBATÓ


SOCIALISTES DE COLLBATÓ- CANDIDATURA DE PROGRÉS (SdeC-CP)

1 GEMMA RODRÍGUEZ QUIÑONERO SdeC-CP
2 LIBRY JOHANNA AHUMADA BAYUELO SdeC-CP
3 MARC ÁLVAREZ MASALLERAS INDEPENDENT SdeC-CP
4 PEDRO PEDREÑO CROUSIELLES SdeC-CP
5 ADRIÁN ULRICH STETTER SÁNCHEZ INDEPENDENT SdeC-CP
6 ELISA GARRIDO RONCERO INDEPENDENT SdeC-CP
7 JOAQUIM GONZÁLEZ MARTÍN INDEPENDENT
8 EMILIA RABADÁN SALGADO SdeC-CP
9 ÁNGEL VENTURA GARCÍA INDEPENDENT SdeC-CP
10 SALVADOR VALLS CUELLO SdeC-CP
11 CONCEPCIÓ ALSINA SOLÉ SdeC-CP

SUPLENT
1 ROBERTO RODRÍGUEZ DEL CASTILLO SdeC-CP
2 GERARD FARRIOLS PAULO SdeC-CP
3 ISABEL RUIZ ALACIO

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 Juan Antonio Mani Ibáñez Cs
2 Albert Gascón Sotoca Cs
3 Isabel Orduña Rodriguez Cs
4 María Asunción Chillida Aparicio Cs
5 Mónica Carol Rodriguez del Castillo Cs
6 Antonia Cabezas Vega Cs
7 Antonia Aguilar Alot Cs
8 Juan José Gómez Aguilar Cs
9 Juan José Gómez Jiménez Cs
10 Ibana Briz Sánchez Cs
11 Nelson Cárcamo Miquel Cs

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-GRUP D'INDEPENDENTS DE COLLBATÓ- ACORD MUNICIPAL (ERC-GIC-AM)

1 Miquel Solà Navarro ERC-GIC-AM
2 José Estradé Calmet ERC-GIC-AM
3 Mar Andreu Rojas ERC-GIC-AM
4 Jordi Riera Heredia ERC-GIC-AM
5 Lourdes Vilalta Nicuesa ERC-GIC-AM
6 Cristina Fernandez Mora ERC-GIC-AM
7 Alexandre Samaranch Jover ERC-GIC-AM
8 Isabel Rodríguez Mateo ERC-GIC-AM
9 Josep Anton Serra Solá ERC-GIC-AM
10 Anna Marimon Aragonès ERC-GIC-AM
11 Elia Ripoll Llagostera ERC-GIC-AM

SUPLENT
1 Maria Núria Torné Balagué ERC-GIC-AM
2 Josep Lluís Rubio Espinosa ERC-GIC-AM
3 Raquel Garcia Lopez ERC-GIC-AM
4 Jesús Aguilera Fernàndez ERC-GIC-AM
5 Maria Betlem Cubas Moray ERC-GIC-AM
6 Sergi Palacios Pérez ERC-GIC-AM
7 Leila Lisri ERC-GIC-AM
8 Joan Palomeras Anglada ERC-GIC-AM
9 Jeanette Castells González ERC-GIC-AM
10 Esteve Pouget Bures ERC-GIC-AM

JUNTS PER COLLBATÓ (JUNTS)

1 MARIA TERESA CASANOVAS ARCHS JUNTS
2 SILVIA BARALDÉS VAL JUNTS
3 MERCÉ JUTGLÁ VALDEPERAS
4 LLUÍS CAPDEVILA ESTEVE JUNTS
5 JUAN MAYOR SEGURA MES COLLBATÓ
6 JOSÉ LUÍS ESCRIU JUSTO MES COLLBATÓ
7 MARIA LURDES VALENTÍ GARCÍA JUNTS
8 DANIEL CUSSÓ GARCIA JUNTS
9 XAVIER GÓMEZ TRAVESSET JUNTS
10 BERTA PIQUÉ JUTGLÀ JUNTS
11 JORDI TOMÀS SABATÉ MES COLLBATÓ

SUPLENT
1 ÀNGELS MARRACO JORBA JUNTS
2 ISAAC NOEL CORTÉS-RUSSELL MIGUEL JUNTS
3 CARLES SERRAT PIÈ JUNTS
4 MONTSERRAT CLAVELL JIMÉNEZ MES COLLBATÓ
5 MÓNICA CRISTINA CALPE ALONSO JUNTS
6 JOAN ROS BALLAÁ JUNTS
7 NEUS MAYOR FUNTANET MES COLLBATÓ
8 ENRIQUE SERRA ROGENT JUNTS
9 AGUSTÍN ARANDA CANTOS

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 ARTURO RUIZ HOYO PP
2 CARLOS TORRUBIANO BLANCO PP
3 ISABEL RUEDA GARCIA PP
4 FRANCISCA GUERRERO RUEDA PP
5 MARIA GLORIA ROMERA REYES PP
6 JUAN BURGOS GARCIA PP
7 AURELIO HERNANDEZ MEDINA PP
8 MIGUEL JOSE VILLALONGA KINCH PP
9 ROCIO FERNÁNDEZ GUERRERO PP
10 ROSA MARIA MARTIN JASO PP
11 MARCO ANTONIO CORTES GUERRERO PP

SUPLENT
1 INMACULADA CONCEPCION CALDERON RODRIGUEZ


COPONS


ARA Copons (AC)

1 Alejandro Prehn Faura Ac
2 Javier Aparisi Ramón Ac
3 Inmaculada Lliró Torrens Ac
4 Montserrat Soteras Corbella Ac
5 Susana Guix Tomas Ac
6 Maria Dolors Brusau Alos Ac
7 Francesc Sole Doucastella Ac

Suplent
1 Rosa Mata Francesc Ac
2 Sonia Aguilera Brunet Ac
3 Georgina Serrano Vives Ac

JUNTS Per Copons - Acord Municipal (JC -AM)

1 Cesc Salamé Sabater Jc - Am
2 Mª Dolors Cortés Casellas Jc -AM
3 Jaume Jové Martí Jc -AM
4 Maria Alba Closa Franquet Jc -AM
5 David Martí Toledo Jc -AM
6 Teresa Múnera Pascual Jc -AM
7 Maria Gràcia Carreras Verdaguer Jc -AM Suplent S Joan Gusí Castellví Jc -AM

Candidatura Núm. 3: Junts Per Catalunya - Fem Copons (JUNTS)
1 Joaquim Palet Orpinell Independent Junts
2 José Manuel Vivancos Salas Independent Junts
3 Belinda Tirado Jimenez Independent Junts
4 Albert Escoda Martinez Independent Junts
5 Ivan Sánchez Carmona Independent Junts
6 Isidro Bravo Navia Independent Junts
7 Roger Alemany Miserachs Independent Junts

Suplent
1 Ivan Vallejo Gumà Independent Junts
2 Juana Maria Ordoñez Moreno Independent Junts


HOSTALETS DE PIEROLA


Candidatura Núm. 1: PARTIT Popular / Partido Popular (PP)
1 Jose Francisco Barrios Merino Pp
2 Aaron Hidalgo Cañete Pp
3 Juan Diaz Arcediano Pp
4 Ana-Maria Pareja Gimenez Pp
5 Concepcion Bautista Cortes Pp
6 Emiliano Leyton Torres Pp
7 Eduardo Fuentes Gonzalez Pp
8 Josefa Lucía Rios Caballero Pp
9 Alicia Diaz Jimenez Pp
10 Maria Aurea Jimenez Chica Pp
11 Jose Aurelio Castrillo Perez Pp

Suplent
1 Rafael Sanchez Cobo Pp

Candidatura Núm. 2: CIUTADANS - Partido De La Ciudadanía (Cs)
1 Raúl García Dil Cs
2 Sergio Martínez Fernández Cs
3 Debora Ana Sánchez Sánchez Cs
4 Juan Francisco Luque Ramírez Cs
5 Emma Rodríguez Graus Cs
6 Sergio Sánchez Gil Cs
7 Raquel Piqué Tur Cs
8 Jose Manuel Ariza Moreno Cs
9 Jose Antonio Garrido Pijuan Cs
10 Marta Ferre Zorrilla Cs
11 Ana Maria Garcia Gonzalez Cs

CANDIDATURA NÚM 3. ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)
1 Gerard Parcerisas Valls ERC-AM
2 Gemma Fabrès Casals ERC-AM
3 Xavier Forner Esteve ERC-AM
4 Javier Alberich Ruiz ERC-AM
5 Irene Abad Gil ERC-AM
6 Iolanda Gallardo Magdaleno ERC-AM
7 Francisco Castillo Goded ERC-AM
8 Ernest Pujol Gonzalez ERC-AM
9 Azahara Martínez Sorroche ERC-AM
10 Esther Nogué Bonet ERC-AM
11 Jordi Calpe Carbonell ERC-AM

SUPLENT
1 Blanca Perez Milla ERC-AM
2 Miquel Àngel Vázquez Pérez ERC-AM
3 Joan Carles Isart Masià ERC-AM
4 Esther Martín Gonzalez ERC-AM
5 Francesc Esteve Tomàs ERC-AM
6 Montserrat Jabalera Parcerisas ERC-AM
7 Ferran Gerez Martínez ERC-AM
8 Jorge Faro Pellicer ERC-AM
9 Ramon Junyent Santamaria ERC-AM
10 Xavier Pujol Mestres ERC-AM

CANDIDATURA NÚM. 4: SUMEM PELS HOSTALETS, CANDIDATURA DE PROGRÉS (SUMEM-CP)
1 DANIEL VENDRELL DOMINGUEZ INDEPENDENT SUMEM-CP
2 CARME ZARAGOZA OTON SUMEM-CP
3 JAUME TRIAS CAMBRA SUMEM-CP
4 JORDI RAMAS HINOJOSA SUMEM-CP
5 DEBORA FUENTES GUILLEN SUMEM-CP
6 SANDRA SERRANO CARRASCO SUMEM-CP
7 MOISES MESAS RUBIO SUMEM-CP
8 DAVID ALVAREZ FLORENTIN SUMEM-CP
9 JONATHAN REQUENA ROMERA SUMEM-CP
10 BENOIT HUERTAS HERNANDEZ SUMEM-CP
11 ANTONIO TORRAS SELGA SUMEM-CP

SUPLENT
1 GLORIA MARCO SEBASTIAN SUMEM-CP
2 FRANCISCO ALVAREZ BARBA SUMEM-CP
3 RAFA LOZANO SALINAS SUMEM-CP
4 ALBERTO BARON BARON SUMEM-CP
5 PUJOL FRANCESC PARCERISAS SUMEM-CP
6 PACO LUQUE RODRIGUEZ SUMEM-CP
7 MARGA REQUENA DEL FRESNO SUMEM-CP
8 PERE SARRA MARTINEZ SUMEM-CP
9 PEDRO BARBADO MARISCAL

Candidatura Núm. 5: Junts Per Hostalets - Junts Per Catalunya (JUNTS)
1 Jordi Parcerisas Valls Independen T Junts
2 Maria Dels Àngels Lorés Otzet Independent Junts
3 Maria Cristina Cintora Torres Independent Junts
4 Francisco Javier Coll Miralles Independent Junts
5 Diana Abad Gil Independent Junts
6 Ricard Picart Sanfeli Independent Junts
7 Albert Rovira Crespo Independent Junts
8 José Ramon Hernández Calero Independent Junts
9 Maria Mar Blanc Baucells Independent Junts
10 Esther Bofarull Vidal Independent Junts
11 Nicolau Sagrera Castells Independent Junts

Suplent
1 Francesc Valdivia Font Independent Junts
2 Gemma Diumenjó Boada Independent Junts
3 Jordi Ritort Ferrús Independent Junts
4 Felix Egea Krier Independent Junts
5 Maria Cristina Sagrera Vallès Independent Junts
6 Antoni Boada Juncosa Independent Junts
7 Maria Teresa Luis Rodrigo Independent Junts


 IGUALADA


CANDIDATURA Núm. 1: PARTIT Popular -PARTIDO Popular (PP)
1 Juan Agramunt Seuba Pp
2 Miguel Marcé Prats Pp
3 Natividad Parra Martínez Pp
4 Martín Llenas Bernardo Pp
5 Montserrat Martinez Carrasco Pp
6 Raquel Aguilar Ferri Pp
7 José Juan Sierra Labarta Pp
8 Sonia Alcantarilla Bel Pp
9 Juan Palomeque Armadas Pp
10 Tania Exparis Miñarro Pp
11 Jose Daspenas Vigo Pp
12 Ana Maria Grau Gutiérrez Pp
13 Millan Martinez Garcia Pp
14 Maria Rosa Delgado Solans Pp
15 Juan Riba Roca Pp
16 Maria Cristina González Amaro Pp
17 Manuel Feliu Cereza Pp
18 Amparo Bravo Polo Pp
19 Andrés Navarrete Valero Pp
20 Pilar Seuba Grau Pp
21 Pedro Calbó Roca Pp

Suplent
1 Juan Pino Domingo Pp
2 Josefa Martinez Ruiz Pp

Candidatura Núm. 2: IGUALADA Som -HI - Psc D'igualada - Comuns D'igualada - Igualada Oberta - Candidatura De Progrés - Is -PSC -COM -IO -CP
1 Jordi Cuadras Oliva Is -PSC -COM -IO -CP
2 Montse Montaña Peironcely Is -PSC -CO M -IO -CP
3 Quim Roca Martí Is -PSC -COM -IO -CP
4 Irene Gil Torroglosa Is -PSC -COM -IO -CP
5 Manel Pla Vilanova Is -PSC -COM -IO -CP
6 Rafael Moya Buades Is -PSC -COM -IO -CP
7 Marta Comas Lleonart Is -PSC -COM -IO -CP
8 Francesc Badia Roca Is -PSC -COM -IO -CP
9 Rocio Avilés Lumbreras Is -PSC -COM -IO -CP
10 Farah Benserhir Benserhir Is -PSC -COM -IO -CP
11 Edu Fernández Brunet Is -PSC -COM -IO -CP
12 Marisol López González Is -PSC -COM -IO -CP
13 Javier Recio Rodríguez Is -PSC -COM -IO -CP
14 María Jesús Iglesias Hernández Is -PSC -COM -IO -CP
15 Julián Borrega García Is -PSC -COM -IO -CP
16 Irene Salvadó Segura Is -PSC -COM -IO -CP
17 Salvador Pelfort Prat Is -PSC -COM -IO -CP
18 Maribel Soriano Solà Is -PSC -COM -IO -CP
19 Maribel Nogué Felip Is -PSC -COM -IO -CP
20 Jordi Riba Colom Is -PSC -COM -IO -CP
21 Pere Pascual Domènech Is -PSC -COM -IO -CP

Suplent
1 Toni Doncel Galeano Is -PSC -COM -IO -CP
2 Clarisa Freixas Begueria Is -PSC -COM -IO -CP
3 Soledad Exparis García Is -PSC -COM -IO -CP

Candidatura Núm. 3: Ciutadans - Partido De La Ciudadanía (Cs)
1 Carmen Alicia Manchón Villaverde Cs
2 Santiago Quintana Palau Cs
3 Agustín Gordillo Rodríguez Cs
4 Ayman El Hamouchi El Bouchtili Cs
5 Lucila Peña Bueno Cs
6 Juan Antonio Palencia Del Amo Cs
7 Francisca Fernández Fuentes Cs
8 Joaquin Medina García Cs
9 Francisco Vera Prieto Cs
10 Adelphi María Almira Almira Cs
11 Axel Sanchez Miranda Cs
12 Luis Montes Peña Cs
13 Cristina García García Cs
14 Ismael Montaño Berenguer Cs
15 Maria Antonia García García Cs
16 Juan Pedro Amor Pina Cs
17 Mariano Castellà Pedro Cs
18 Eva Hernánde Z Dengra Cs
19 María Inmaculada Rodríguez Vicente Cs
20 Mercedes García Lahuerta Cs
21 Miriam Martín Hernandez Cs

Suplent
1 Francisco Asis Martínez Sorribas Cs
2 Montserrat Murillo Muñoz Cs

Candidatura Núm. 4: Poble Actiu Cup - Alternativa Municipalista (PA Cup -AMUNT)
1 Maria Neus Carles Roqué Pa Cup -AMUNT
2 Eva Pedraza Aguilera Pa Cup -AMUNT
3 Pau Ortínez Martí Pa Cup -AMUNT
4 Antoni Olivé Tomàs Pa Cup -AMUNT
5 Judit Balasch Costa Pa Cup -AMUNT
6 Albert Mateu Martínez Pa Cup -AMUNT
7 Elisabet Farres Cobeta Pa Cup -AMUNT
8 Oriol Calichs Soler Pa Cup -AMUNT
9 Maria Rosa Perelló Vives Pa Cup -AMUNT
10 Claudia Cecilia Torres Franco Pa Cup -AMUNT
11 Pau Aymerich Montrabeta Pa Cup -AMUNT
12 Marina Muñoz Agudo Pa Cup -AMUNT
13 José Luis Pérez Goye Pa Cup -AMUNT
14 Maria De Les Neus Pelfort Carné Pa Cup -AMUNT
15 Verónica González Caldito Pa Cup -AMUNT
16 Aura Ferrer Vallès Pa Cup -AMUNT
17 Miquel Benito Mullerat Pa Cup -AMUNT
18 Núria Falcones Ferrer Pa Cup -AMUNT
19 Abraham Giménez Josa Pa Cup -AMUNT
20 Marta Vallès Pareta Pa Cup -AMUNT
21 Joan Domingo Caballol Pa Cup -AMUNT

Suplent
1 Francisca Cañete Soto Pa Cup -AMUNT
2 Carles Costa Castells Pa Cup -AMUNT
3 Mònica Solà Solà Pa Cup -AMUNT
4 Jordi Balsells Casanovas Pa Cup -AMUNT
5 Meritxell Tudela Montané Pa Cup -AMUNT
6 Joan Baliu Mas Pa Cup -AMUNT
7 Iria Vives Riba Pa Cup -AMUNT
8 Joan Llorens Carol Pa Cup -AMUNT
9 Sílvia Del Fresno Marimon Pa Cup -AMUNT
10 Oriol Marimón Castelltort Pa Cup -AMUNT

Candidatura Núm. 5: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Muncipal (ERC -AM)
1 Enric Conill Tort Erc -AM
2 Montserrat Argelich Solé Erc -AM
3 David Prat Jorba Erc -AM
4 Iolanda Gandia Martínez Erc -AM
5 Joan Valentí Cortès Erc -AM
6 Cristina Navarro Reixachs Erc -AM
7 Pere -Jaume Ferrer Travesset Erc -AM
8 Gabriela Lylia Basurto Chamorro Erc -AM
9 Roger Roca Dalmau Erc -AM
10 Núria Ramon Aribau Erc -AM
11 Ángel Asensi Blanch Erc -AM
12 Laura Farreras Pérez Erc -AM
13 Joan Teixidó Falcó Erc -AM
14 Mònica Morros Serra Erc -AM
15 Josep Maria Colomé Castellví Erc -AM
16 Maria Fernàndez Mestres Erc -AM
17 David Cantero Barroso Erc -AM
18 Susanna Campo Aledo Erc -AM
19 Josep Maria Palau Arnau Erc -AM
20 Saloua El Mouloudi Massaoudi Erc -AM
21 Antoni Dalmau Ribalta Erc -AM

Suplent
1 Carolina Telechea Lozano Erc -AM
2 Joan Requesens Roca Erc -AM
3 Isabel Caballero Humet Erc -AM
4 Sergi Guillén Sànchez Erc -AM
5 Eulàlia Closa Ballús Er C -AM
6 Jordi Besa Valls Erc -AM
7 Gemma Balsells Casanovas Erc -AM
8 David Tarrida Canals Erc -AM
9 Paula Berrocal Riba Erc -AM
10 Lluís Segura Rosich Erc -AM

Candidatura Núm. 6: Junts Per Igualada (JUNTS)
1 Marc Castells Berzosa Junts
2 Carme Riera Minguet Independent
3 Marisa Vila Berzosa Independent
4 Fermí Capdevila Navarro Junts
5 Carlota Carner Carrer Independent
6 Jordi Marcè Termes Independent
7 Patricia Illa Borge Junts
8 Pere Camps Oviedo Independent
9 Miquel Vives Singla Junts
10 Montserrat Duch Solé Junts
11 Maribel Cuadras Nieto Junts
12 Mireia Duran Segura Junts
13 Elagi Deitg Fabrega Independent
14 Imma Soteras Bartolí Junts
15 Daniel Roig Iglesias Junts
16 Jordi Segura Carles Junts
17 Laura Llanas Queralt Junts
18 José Cañadas Serrano Independent
19 Rosa Maria Plassa Soler Independent
20 Jordi Pont Gassó Junts
21 Maria Àngels Chacon Feixas Junts

Suplent
1 Teresa Miquel Torras Junts
2 Teresa Codinachs Llinares Junts
3 Enric Senserrich Vives Junts
4 Carles Domènec Huddlestone Junts
5 Josep Maria Mestres Ballús Junts
6 Maria Pola Lliró Junts
7 Jordi Tomàs Vila Junts
8 Jaime Augé Pujadó Junts
9 Maria Àngels Garcia Romeu Junts
10 Maria Senserrich Guitart Junts


JORBA


CANDIDATURA Núm. 1: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 David Sànchez García Erc -AM
2 Sílvia Escura Sabaté Erc -AM
3 Mari Carme Marcé Gassó Erc -AM
4 Gemma Gonzàlez Freixas Erc -AM
5 Miquel Albareda Soler Erc -AM
6 Olga Torra Soteras Erc -AM
7 Bernat Ruíz Garcia Erc -AM

Suplent
1 Jordi López Mula Erc -AM
2 Albert Alsina Luis Erc -AM
3 Eliza Luiza Duarte Erc -AM
4 Josepa Castells Soler Erc -AM
5 Pep Vallès Solà Erc -AM
6 Cristina Roca Álamo Erc -AM
7 Isabel Marmi Roca Erc -AM
8 Ruben Sarle Laplana Erc -AM
9 Marçal Roig Jorba Erc -AM
10 Robert Sallés Caminal Erc -AM

Candidatura Núm. 2: Junts Jorba (JUNTS)
1 Miguel Guerrero Anguiano Junts
2 Maria Carmen Gabarró Cantero Junts
3 Marc Solsona Santos Junts
4 Tomás Garcia Verdugo Junts
5 Juan Sabater Comellas Junts
6 Oriol Calabuig Penalva Junts
7 Joana Torner Paguera Junts

Suplent
1. Ana Maria Galán Anguiano Junts


LA Llacuna


Candidatura Núm. 1: JUNTS Per La Llacuna -ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal - (JLL -ERC -AM)
1 Albert Valiente Alentorn Jll -ERC -AM
2 Sebastià Jódar Quesada Jll -ERC -AM
3 Miquel Grau Rivera Jll -ERC -AM
4 Cristina Poch Galisteo Jll -ERC -AM
5 Oriol Martinez Vallespí Jll -ERC -AM
6 Anna Massague Palau Jll -ERC -AM
7 Concepció Ventura Marimo N Jll -ERC -AM

Suplent
1 Inmaculada Busquet Pujó Jll -ERC -AM
2 Mercè González Martínez Jll -ERC -AM
3 Román Nebreda González Jll -ERC -AM

Candidatura Núm. 2: Compromís Amb La Llacuna (CxLL -JUNTS)
1 Josep Parera Tort Cxll - Junts
2 José Martí Morgades Independent Cxll - Junts
3 Javier Trillas Camps Independent Cxll - Junts
4 Maria Rosa Busquet Marbres Independent Cxll - Junts
5 Juan Carlos Moral Calvo Independent Cxll - Junts
6 Maria Concepción Segura Raventós Independent Cxll - Junts
7 José Luis Guijarro Calero Independent Cxll - Junts

Suplent
1 Josep Beumala Busquet Independent Cxll - Junts
2 Joaquin Ramos Mayor Independent Cxll - Junts
3 Josep Maria Celda Torres Independent Cxll - Junts
4 Santes De Blas Redondo Independent Cxll - Junts
5 Salvador Bueno Molto Independent Cxll - Junts
6 Rosa Camps Poch Independent Cxll - Junts
7 Ana Ferrer Pujol Independent Cxll - Junts
8 Maria Dolores Matias Sancho Independent Cxll - Junts
9 Mercedes Teva Rey Independent Cxll - Junts


MASQUEFA


CANDIDATURA Núm. 1:Partit Popular/Partido Popular (PP)
1 Manuel Roldan Jimenez Pp
2 Jessica Orovio Tabares Pp
3 José Luís Díaz Moya Pp
4 Jose Manuel Cantillo Romero Pp
5 Nuria Barco Rioja Pp
6 Elio Mariano Rodríguez Macia Pp
7 Maria Victoria Rodriguez Pp
8 Nataliya Butyreva Butyreva Pp
9 Manuel Navas Hernandez Pp
10 Jose Ignacio Martos Tapio Pp
11 Maria Rocio Bernandez Lopez Pp
12 Rafael Sanz Estrella Pp
13 Julia Perez De La Fuente Pp

Suplent
1 Angel Bellido Del Pino Pp
2 Nuria Josefa Diez Villafaina Pp
3 Manuel Martinez Castro Pp

Candidatura Núm. 2:Ciutadans, Partido De La Ciutadanía (Cs)
1 Adolfo Serna Fuertes Cs
2 Judith Ribas Martín Cs
3 Carlos Prusi Menéndez Cs
4 Marisol García Hernández Cs
5 Antonio Moisés Fernández Sánchez Cs
6 Virginia Berenjeno González Cs
7 María Del Carmen Sanz Lucia Cs
8 Elisabet Rivera Solanilla Cs
9 Carlos Gómez Rodríguez Cs
10 Adrian Álvarez Flores Cs
11 Sonia Agudo Buceda Cs
12 Jose Antonio Mellado Gómez Cs
13 Rocio Álvarez García Cs

Suplent
1 Verónica Almeda Garrote Cs

Candidatura Núm. 3: Cup Amunt Masquefa - Alternativa Municipalista(Cup -AMUNT)
1 Silvia Rotger Gomila Cup - Amunt
2 Carles Bou Rodriguez Cup - Amunt
3 Anna Mas Estruch Cup - Amunt
4 Raúl Navarro Moreno Cup - Amunt
5 Ariadna Isern Gil Cup - Amunt
6 Àngel Salgado Gràcia Cup - Amunt
7 Cristina Gibert Cuartielles Cup - Amunt
8 Marc Gil Negrete Cup - Amunt
9 Marta Cid Albiol Cup - Amunt
10 Gerard Vela Gascón Cup - Amunt
11 Marta Peiró Casco Cup - Amunt
12 Francisco Javier Pina Peralta Cup - Amunt
13 Elena Roche Peña Cup - Amunt

Suplent
1 Fernando Ferrara Cambronero Cup - Amunt
2 Marta Diago Marco Cup - Amunt
3 Josep Olmo Cifre Cup - Amunt
4 Anna Diaz Ferreira Cup - Amunt
5 Adrián Caravaca Caparrós Cup - Amunt
6 Cristina Rios Arrabal Cup - Amunt
7 Arnau Palet De La Viuda Cup - Amunt
8 Laura Exposito Caballero Cup - Amunt
9 David Minoves Jiménez Cup - Amunt
10 Maria Gemma Solias Marimon Cup - Amunt

Candidatura Núm. 4: Esquerra Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Xavier Pérez Fornés Erc -AM
2 Amparo Ferrer Gordillo Erc -AM
3 Jordi Ferron Canela Erc -AM
4 Laia Pascual Castillo Erc -AM
5 Ricard Vinyets Cid Erc -AM
6 Meritxell Salvia Viles Erc -AM
7 Pol Marco Ferras Erc -AM
8 Chantal Martín Martínez Erc -AM
9 Soledad Bonastre Morales Erc -AM
10 Marc Soler Codina Erc -AM
11 Ana Maria Martínez Badias Erc -AM
12 Olga Codina Santasusana Erc -AM
13 Oriol Satorre Bern Erc -AM

Suplent
1 M.Teresa Gros Comellas Erc -AM
2 Francisco Javier Melendo Gonzàlez Erc -AM
3 Rosa Folch Planell Erc -AM
4 Miquel Alfonso Mitjans Erc -AM
5 Maria Carme Bas Juez Erc -AM
6 Alejandro Gil Galera Erc -AM
7 Judit Bonet Torres Erc -AM
8 Ramon Bonet Olivella Erc -AM
9 Isabel Marchena Garcia Erc -AM
10 Jordi Gonzalez Garrote Erc -AM

Candidatura Núm. 5: PARTIT Dels Socialistes De Catalunya -CANDIDATURA De Progrés (PSC -CP)
1 Daniel Gutiérrez Espartero Psc -CP
2 Pilar Irigaray Pérez Psc -CP
3 Iban Fraile Climent Psc -CP
4 Isis Abad Ruiz Psc -CP
5 Roberto Martínez Del Moral Psc -CP
6 Mª Soledad Fernández Montes Psc -CP
7 Iván López Cañadas Psc -CP
8 Evaristo Luciano Moreno Domínguez Psc -CP
9 Mercedes San Miguel López Psc -CP
10 Silvia Alcalde Perea Psc -CP
11 Julieta Torrents Esteller Psc -CP
12 Juan Carlos Aparicio Arrebola Psc -CP
13 Teresa Beas Fernández Psc -CP

Suplent
1 Cristian Fraile Climent Psc -CP
2 Mª Teresa Estruch Mestres Psc -CP
3 Carmen Romero Fernández Psc -CP
4 Javier Cabanillas Ruiz Psc -CP
5 Valentí Vázquez López Psc -CP

Candidatura Núm. 6: Junts Per Masquefa (JUNTS)
1 Xavier Boquete Saiz Junts
2 Elena Fernández Fernández Junts
3 Enrique Gómez Milan Junts
4 Laia Albiol Arango Junts
5 Carles Mernissi Coarasa Junts
6 Alvaro Pérez Gamero Junts
7 Maria Rosa Hernandez Valls Junts
8 Maria Isabel Ferrer Hidalgo Junts
9 Luis Juncal Sanmartin Junts
10 Antonio Pastor Prieto Junts
11 Josefa Buitrago Moreno Junts
12 Maria Luisa Guerrero Farcia Junts
13 Salvador Panareda Clopés Junts

Suplent
1 Ramon Cunillera Aragón Junts
2 Carolina Pérez Dominguez Junts
3 Mario Sánchez Torres Junts
4 Juan Manuel Llamas Pérez Junts
5 Margarita Zambrano Sánchez Junts
6 Maria Inmaculada Aljaro Salado Junts
7 David Pérez Martin Junts
8 David Matas Benet Junts
9 Maria Isabel Esparza Alvaro Junts
10 Juan Manuel Llamas Rabanal Junts


MONTMANEU


CANDIDATURA Núm. 1: JUNTS Per Montmaneu - Acord Municipal (JM -ERC -AM)
1 Josep Maria Albareda Bacardit Jm -ERC -AM

Candidatura Núm. 2 TOTS Fem Montmaneu -JUNTS Per Montmaneu (TFM -JUNTS)
1 Àngel Farré Carulla Tfm -JUNTS
2 Maria Del Carme Marsà Pinós Independent Tfm -JUNTS
3 Joan Vilajoana Tardà Independent Tfm -JUNTS
4 Josep Tosquella Queralt Independent Tfm -JUNTS
5 Alberto Urgell Farràs Independent Tfm -JUNTS


ÒDENA


CANDIDATURA Núm. 1: PARTIT Dels Socialistes De Catalunya - Psx -ÒDENA Òdena Progrés - Candidatura De Progrés (PSC -ÒDENA Progrés -CP)
1 Francisco Guisado Santano Independent Psc - Òdena Progrés - Cp
2 Sandra Fernández Cuadra Psc - Òdena Progrés - Cp
3 Valentín Robles Rodríguez Psc - Òdena Progrés - Cp
4 Amparo Hernández Dengra Psc - Òdena Progrés - Cp
5 Oriol Almirón Ruiz Psc - Òdena Progrés - Cp
6 Vanesa Massons Vives Psc - Òdena Progrés - Cp
7 Carlos Palomino Sebastián Psc - Òdena Progrés - Cp
8 Amelia Solà Serrano Psc - Òdena Progrés - Cp
9 Carmen Robles Rodríguez Psc - Òdena Progrés - Cp
10 Julian Lucha Campayo Psc - Òdena Progrés - Cp
11 Mariano Ruiz Comino Psc - Òdena Progrés - Cp

Suplent
1 Raúl Almirón Rodríguez Psc - Òdena Progrés - Cp
2 Luis Guisado Quirós Psc - Òdena Progrés - Cp
3 Dolores Guisado Santano Psc - Òdena Progrés - Cp

Candidatura Núm. 2: ÒDENA A Fons Avancem -AGRUPACIÓ Electors (OAF)
1 Andrés García Sánchez Independent Oaf
2 Sergio Lozano Montero Independent Oaf
3 Piedad Rovira Niso Independent Oaf
4 Manuel Contreras Fernández Independent Oaf
5 Maria Jesús Martínez Vera Independent Oaf
6 Joan Xavier Gabarró Viñals Independent Oaf
7 Anabel Cortés Pérez Independent Oaf
8 Jordi Gassó Guixá Independent Oaf
9 Manuel Iglesias Hernández Independent Oaf
10 Carme Iglesias Majó Independent Oaf
11 David Mora Cantero Independent Oaf

Suplent
1 Angela Cañellas Puig Independent Oaf
2 Jesús Vargas Lozano Independent Oaf
3 Esther Comamala Balada Independent Oaf
4 Fernando Grau Cañellas Independent Oaf

Candidatura Núm. 3:Fem Òdena - Acord Municipal (FEM -AM)
1 Maria Sayavera Seuba Fem -AM
2 Raul Galán Santano Fem -AM
3 Alba Gallardo Sola Fem -AM
4 Pepe Copoví Robles Fem -AM
5 Vanessa Garcia Ribera Fem -AM
6 Joan Estruch Riba Fem -AM
7 Ester Garriga Gabarró Fem -AM
8 Jordi Raventós Farré Fem -AM
9 Gemma Aurich Muntané Fem -AM
10 Joan Planella Núñez Fem -AM
11 Carles Albert Casanova Miranda Fem -AM

Suplent
1 Sònia Garcia Ribera Fem -AM
2 Victor López Gargallo Fem -AM
3 Imma Ribera Jorba Fem -AM
4 Daniel Redón Monfort Fem -AM
5 Carme Planell Oller Fem -AM
6 David Martínez Soriano Fem -AM
7 Eva Oliver González Fem -AM
8 Miquel Zenon Martí Fem -AM
9 Núria Ollé De San José Fem -AM
10 Jaume Xaus Regordosa Fem -AM

Candidatura Núm. 4: JUNTS Per Catalunya (JUNTS)
1 Lluís Piqué Reche Independent Junts
2 Eduard Corrons Roca Independent Junts
3 Francisco Javier Carrero Jara Independent Junts
4 Olga Solé Mula Junts
5 Maria Pilar Gavilán Gracia Independent Junts
6 Yolanda Lozano Doncel Independent Junts
7 Anna Maria Escriche Magallón Independent Junts
8 Francesc Vidal Martinez Independent Junts
9 Mari Rosa Piqué Reche Independent Junts
10 Jordi Torra Vendrell Junts
11 Ramon Felip Bolba Independent Junts

Candidatura Núm. 5: VEÏNS Amb Veu (VV)
1 Sandra Encinas Triviño Vv
2 Ramón Lainez Pérez Vv
3 Elisenda Barquilla Méndez Vv
4 Maria Del Mar Rodríguez Ruiz Vv
5 Ismael Belouadnine Mañas Vv
6 Sonia Martínez Sanchez Vv
7 Sergio Merino Martínez Vv
8 Fernanda Moreno Clemente Vv
9 Angel Cervera Rico Vv
10 Esteban Cividanes Blanco Vv
11 Maria Del Carmen Escudero Cano Vv


ORPÍ


CANDIDATURA Núm. 1: INDEPENDENTES Per Orpí -ACORD Municipal (IO -AM)
1 Imma Palet Rubió Io -AM
2 Sandra Tort Jové Io -AM
3 Daniel Sanchez Lorenzo Io -AM
4 Josep Pons Calaf Io -AM

Candidatura Núm. 2: JUNTS Per Orpí (JUNTS)
1 Joaquim Vich Enrich Independent Junts
2 Alexis Urgell Soteras Independent Junts
3 Xavier Company Gallart Independent Junts


PIERA


CANDIDATURA Núm. 1: Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrés(Psc -CP)
1 Francisco Javier Perellon Bravo Psc -CP
2 Maria Del Carmen Gonzalez Anjauma Independent Psc -CP
3 Juan Miguel Ramirez Fernandez Psc -CP
4 Montserrat Porras Rodriguez Independent Psc -CP
5 Maria Del Carmen Ramirez Sanchez Psc -CP
6 Emilio Usero Castro Independent Psc -CP
7 Carmen Bueno Granados Independent Psc -CP
8 Fernando Torres Gomez Psc -CP
9 Anna Gonzalez Anjauma Independent Psc -CP
10 Magdalena Arruga Farres Independent Psc -CP
11 Ivan Vides Morcillo Independent Psc -CP
12 Sandra Cambil Ruiz Independent Psc -CP
13 Francisca Borrallo Martinez Independent Psc -CP
14 David Manzanera Facerias Psc -CP
15 Ascension Padilla Gil Independent Psc -CP
16 Antonio Munne Valles Independent Psc -CP
17 Elena Isart Munne Psc -CP

Suplent
1 Pedro Sayago Hernandez Psc -CP
2 Agustina Ruiz Marin Psc -CP
3 Jose Tauste Cuenca Psc -CP

PARTIT Popular / Partido Popular (PP)
1 Francisco Ibáñez López Pp
2 Cristina Perez Porcet Pp
3 David Solís Ribas Pp
4 Guillermo Sans Castellvi Pp
5 María Carmen Morales Cánovas Pp
6 Rafael Torres Perez Pp
7 Ana Maria Torres Gonzalez Pp
8 María Dolores López Ramos Pp
9 Luz Maria Carmona Oliver Pp
10 Erik Gutiérrez Gutiérrez I Domínguez Pp
11 Juan Lopez Ramos Pp
12 Arturo Tena Luna Pp
13 Maria Trinidad Romero Ortiz Pp
14 Liviu -DANIEL Simiuc Pp
15 Judit Muntane Capellan Pp
16 Gloria Huertas Barrera Pp
17 Antonio Sorroche Delgado Pp

Suplent
1 Carlos Iñigo López Pp

Candidatura Núm. 3: Ciutadans Partido De La Ciutadanía (Cs)
1 Jorge Javier Bernués Jorba Cs
2 Antonio Guillén Frias Cs
3 María Dacil Zurita Espinosa Cs
4 Juan García Expósito Cs
5 Carmen Pérez Martínez Cs
6 Miguel Pampin Iglesias Cs
7 María Montserrat Muntane Bonastre Cs
8 Santiago López Gallego Cs
9 Ana María Calabuig Bacete Cs
10 Oscar Vaz López Cs
11 Roberto Ezequiel Castro Pilalo Cs
12 María Nieto Babiano Cs
13 Esther Doña Cruz Cs
14 Isabel Moreno Bedia Cs
15 Montserrat Ruiz María Dolores Cs
16 Jose Luis Garriga Crespo Cs
17 Fernando Lorenzo Nuñez Cs

Suplent
1 Jose María Miguel Quiroga Cs
2 Ricardo Miguel Fernández Cs
3 Laura Fernández González Cs

Candidatura Núm. 4: CUP Amunt Piera -ALTERNATIVA Municipalista (CUP -AMUNT)
1 Julia Bueno García Cup - Amunt
2 Roger Matamoros Aparicio Cup - Amunt
3 Joaquin Ribas Canosa Cup - Amunt
4 Mònica Aixalà Folch Cup - Amunt
5 Juan Vera Homs Cup - Amunt
6 Ot Ribas Garibaldi Cup - Amunt
7 Ana Victòria Cornellá Cases Cup - Amunt
8 Aleix Del Cid Aixalà Cup - Amunt
9 Iolanda Masó García Cup - Amunt
10 Jose Reig Raigal Cup - Amunt
11 Anna Navarro Arjona Cup - Amunt
12 Maria Yolanda Díaz Rodríguez Cup - Amunt
13 Elisabet Travesi García Cup - Amunt
14 Victor Carratala Olive Cup - Amunt
15 Eva Morales Pedraza Cup - Amunt
16 Jose Del Cid Vega Cup - Amunt
17 Maria Josepa Ribera Vallès Cup - Amunt

Suplent
1 Raúl Cánovas García Cup - Amunt
2 Cristina Guirado García Cup - Amunt
3 Jose Maria Martín Benitez Cup - Amunt
4 Ana Maria Cayuela Luria Cup - Amunt

Candidatura Núm. 5: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Jordi Madrid Roca Erc -AM
2 Neus Núñez Bosch Erc -AM
3 Jaume Raventós Bonavida Erc -AM
4 Margarita Immaculada Rivademar Estela Erc -AM
5 Àngel Sabaté Solà Erc -AM
6 Raquel Calsina Galán Erc -AM
7 Sergi Tort Comas Erc -AM
8 Rebeca Oliva Martínez Erc -AM
9 Said El Idrissi Soumar Erc -AM
10 Susana Jornalé Villarroya Erc -AM
11 Israel Cabello Barrena Erc -AM
12 Anna Riba Sorribas Erc -AM
13 Juan Jose Vallejo Muñoz Erc -AM
14 Carme Canal Pons Erc -AM
15 Luis Basurte Jorba Erc -AM
16 Vanessa Brenes Espin Erc -AM
17 Eduard Montivero Vicent Erc -AM

Suplent
1 Laura Mata Ribas Erc -AM
2 Daniel Rubio Tortosa Er C -AM
3 Marina Torras Tarrida Erc -AM
4 Alfredo Eirin Seoane Erc -AM
5 Lourdes Costa Izquierdo Erc -AM
6 Enric Falo Zamora Erc -AM
7 Iolanda Marty Matas Erc -AM
8 Toni Lobato Vallès Erc -AM
9 Núria Gonzalez Andreu Erc -AM
10 Jordi Cerdà Fuster Erc -AM

Candidatura Núm. 6: ARA És Demà -EN Comú Guanyem (AED -ECG)
1 Sandra Bernad Martinez Aed -ECG
2 Maria Araceli Alcalde Repullo Aed -ECG
3 Xavier Pizarro Homs Aed -ECG
4 Lidia Olmedo Bueno Aed -ECG
5 Antonio Maraver Moreno Aed -ECG
6 Maria Nieves Sole Sicilia Aed -ECG
7 Pere Bosch Morera Aed -ECG
8 Maria Jose Gil Della Aed -ECG
9 Miguel Diaz Chamorro Aed -ECG
10 Jose Luis Sanchez -MONTAÑES Ortega Aed -ECG
11 Monica Lopez Flores Aed -ECG
12 Miguel Jove Figueras Aed -ECG
13 Manoli Izquierdo Cortes Aed -ECG
14 Tania Cerezuela Sole Aed -ECG
15 Didac Toscano Martin Aed -ECG
16 Pastora Caudet Fernandez Aed - Ecg
17 Albert Llatge Gros Aed -ECG

Suplent
1 Irene Lopez Santos Aed -ECG
2 Jose Manuel Alvarez Cruz Aed -ECG
3 Vicente Ventura Soriano Aed

Candidatura Núm. 7: JUNTS Per Piera (JUNTS)
1 Josep Llopart Gardela Junts
2 Anna Pallerols Ferrer Junts
3 Josep Maria Rosell Bruna Junts
4 Jordi Pau Cardus Junts
5 Míriam Carreras Moragrega Junts
6 Isaac Mateos Rodriguez Junts
7 Jenifer Nuñez Rubia Junts
8 Francesc Collado Ruiz Junts
9 Albert Sola Lopez Junts
10 Maria Dels Angels Planella Nuñez Junts
11 Sergi Romera Clausell Junts
12 Merime Amine Bel -AKHAL Junts
13 Francesc Gimeno Lopez Junts
14 Maria Del Rosario Rechi Caparros Junts
15 Xavier Anreu Almenara Junts
16 Martina Romero Obono Junts
17 Albert Cases Lutgardo Junts

Suplent
1 Julian Lopez Giraldo Junts
2 Maria Dolors Casanoves Pla Junts
3 Josep Bosch Castelló Junts
4 Nuria Gàrcia Calvo Junts
5 Esteban Medina Manrique Junts
6 Maria Asuncion Muntane Rovira Junts
7 Xavier Llongueras Parera Junts
8 Marina Sáez Sanchez Junts
9 Juan Farres Prat Junts
10 Jaume Salvador Guixà Soteras Junts


LA Pobla De Claramunt


Candidatura Número 1: Participa #VOLEMUNAPOBLAMILLOR(P!)
1 Antoni Mabras Marimon P!
2 Maria Paz Castaño Vega P!
3 Berta Pons Molina P!
4 Montserrat Sanou Catasus P!
5 Xavier Surroca Miquel P!
6 Joana Torras Vizcarrondo P!
7 Pol Robert Vich P!
8 Josefa Vilarrubias Calaf P!
9 Joan Tort Gimenez P!
10 Ricard Martinez Andres P!
11 Raimon Lucas Rabell P!

Suplent
1 Oriol Ricart Vilarrubias P!
2 Alicia Borrega Escalante P!
3 Josefina Soteras Riba P!
4 Gemma Ramis Roig P!
5 Francesc Mestre Dalmau P! B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 
6 Isidoro Farré Pomés P!
7 Joan Mabras Marimon P!
8 Nuria Ais Pons P!
9 Lidia Cabezas López P!
10 Elisabeth Díaz Santaolalla P!

Candidatura Núm. 2: Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrés (PSC -CP)
1 Frederic Marí Casanovas Psc -CP
2 Anna Mª Marín Gili Psc -CP
3 Juan Blas García Pulido Psc -CP
4 Juan Luis Maturana García Psc -CP
5 Rosa Rabell Padró Psc -CP
6 Montserrat Cervelló Gabarri Psc -CP
7 Carles Martínez Moreno Psc -CP
8 Manuel Gavilán Ramos Psc -CP
9 Miquel Comino García Psc -CP
10 Sílvia García Pacheco Psc -CP
11 Francisco Javier Muñoz González Psc -CP

Candidatura Núm. 3: AVANCEM Per La Pobla (JUNTS)
1 Santiago Broch Miquel Pdcat Junts
2 Lluis Perez Mañosas Pdcat Junts
3 Mª Carme Vallès Amatllert Independent Junts
4 Esther Touriñan Morist Pdcat
5 Javier González Sánchez Independent Junts
6 Maria Del Carmen Garcia Gallego Independent
7 Josep Aloy Corominas Pdcat Junts
8 Josep Maria Prat Jimenez Independent Junts
9 David Famolir Nebot Independent Junts
10 Juan Carlos Pérez Alonso Independent Junts
11 Maria Del Carme Maldonado Jimenez Independent Junts

Suplent
1 Francisco Guillén Frenández Independent Junts
2 Antonia Dalmau Casellas Independent Junts
3 Mireia Ferrer Touriñan Independent Junt

Candidatura Núm.4: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Albert Duran Serra Erc -AM
2 Jordi Puiggrós Ascón Erc -AM
3 Abel Martos Rozas Erc -AM
4 Olga Alamillo Ávila Erc -AM
5 Josep Palà Ibàñez Erc -AM
6 Josep Maria Fito Lliro Erc -AM
7 Cristina López Hernàndez Erc -AM
8 Marc Ferrer Tuset Erc -AM
9 Jordi Puiggrós Pola Erc -AM
10 Manel Ramoneda Coch Erc -AM
11 Josep Aguilera Borrull Erc -AM

Suplents
Joan Baptista Viscarro Grau Erc -AM


PRATS DE REI


Candidatura Núm. 1: Grup D'acció Per Prat -ACORD Municipal (GAP -AM)
1 Maria Cristina Mas Soteras Gap -AM
2 Conxita Tornavaca Lázaro Gap -AM
3 Maria Del Roser Regordosa Pons Gap -AM
4 Santiago Latas Lafuente Gap -AM
5 Olga Saumell Roca Gap -AM
6 Joan Guixé Puigcernau Gap -AM
7 Maria Mercè Pubill Vila Gap -AM

Suplent
1 Ester Gómez Enrich Gap -AM
2 Josep Anye Palomas Gap -AM
3 Carla Casas Valls Gap -AM
4 Marc Sendiu Bertrán Gap -AM


PUJALT


CANDIDATURA Núm. 1: Junts Per Pujalt - Acord Municipal (JP -AM)
1 Pere Masana Nadal Jp - Am
2 Albert Esteve Benedico Jp - Am

Candidatura Núm. 2: JUNTS Per Catalunya (JUNTS)
1 Antoni De Solá Pereta Junts
2 Salvador Bosch Casanovas Junts
3 Laura Carulla Castellví Junts


RUBIÓ


CANDIDATURA Núm. 1: Esquerra Republicana De Catalunya - Acord Municipal (IR -AM)
1 Sandra Aymerich Garcia Ir -AM
2 Jérôme Loos Ir -AM
3 José Antonio Pardo Torres Ir -AM

Candidatura Núm. 2: Junts Per Rubió (JUNTS)
1 Francisco Miguel Archela Gil Junts
2 Cristina Segura Mateo Junts
3 Maria Teresa Esquius Fernández Junts
4 Maria Carmen Serra Vilardell Junts
5 Elisabet Florensa Casals Junts


SANT MARTÍ DE TOUS


Candidatura Núm. 1: Candidatura D'unitat Popular Tous - Alternativa Municipalista (CUP Tous -AMUNT)
1 Marta Gràcia Marimon Cup Tous - Amunt
2 Teresa Vidal Amat Cup Tous - Amunt
3 Martí Senserrich Estruch Cup Tous - Amunt
4 Adrián José Pet Herrera Cup Tous - Amunt
5 Xavier Tort Bisbal Cup Tous - Amunt
6 Judit Nuñez Sala Cup Tous - Amunt
7 Èrica Alejandro Parra Cup Tous - Amunt
8 Miguel Díaz López Cup Tous - Amunt
9 Anna Queraltó Closa Cup Tous - Amunt

Suplent
1 Pau Santacana Cantarell Cup Tous - Amunt
2 Mònica Martin Lucas Cup Tous - Amunt
3 Jordi Vidal Vilaseca Cup Tous - Amunt
4 Blanca Torà Micheli Cup Tous - Amunt
5 Eduard Bagó Codina Cup Tous - Amunt
6 Floriane Virginie Mylene Bardini Cup Tous - Amunt
7 Javier Cámara Manzaneda Cup Tous - Amunt
8 Aina Valls Claramunt Cup Tous - Amunt
9 Jordi Aribau Lopez Cup Tous - Amunt
10 Eva Alejandro Parra Cup Tous - Amunt

Candidatura Núm. 2: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 David Alquézar Claramunt Erc -AM
2 Pau Mir Molina Erc -AM
3 Pere Enrich Rodríguez Erc -AM
4 Irene Santos Escalona Erc -AM
5 M. Mercè Cantarell Vendrell Erc -AM
6 Maria Dolors Moreno Rodríguez Erc -AM
7 Joan Vidal Marsal Erc -AM
8 Montserrat Figueras Costa Erc -AM
9 Gemma Hernández Tarrats Erc -AM

Suplent
1 Josep Anton Ruiz Martínez Erc -AM
2 Jordi Marimon Fàbregas Erc -AM
3 Natàlia Mas Guix Erc -AM
4 Lídia Morcillo Jordana Erc -AM
5 Roger Marsal Cuadras Erc -AM
6 Joan Tort Garcia Erc -AM
7 Oriol Ribera Solé Er C -AM
8 Albert Valls Domènech Erc -AM
9 Ramon Pons Viles Erc -AM
10 Ernest Brufau Torrents Erc -AM

Candidatura Núm. 3: JUNTS Per Tous (JUNTS)
1 Josep Anton Jiménez Chinarro Junts
2 Jordi Elias Regordosa Junts
3 Laia Claramunt Riba Junts
4 Marta Díaz Claramunt Junts
5 Joan Claramunt Elias Junts
6 Roger Codó Ibars Junts
7 Pablo Lara Navarra Junts
8 Mireia Segura Joan Junts
9 Xavier Solé Compte Junts

Suplent
1 Montserrat Prat Moltó Junts


SANT Martí Sesgueioles


Candidatura Núm. 1: Sant Martí Avança - Acord Municipal (SMA -AM)
1 Rosa Narbona Agustín Sma -AM
2 Anna Maria Sala Rius Sma -AM
3 Jaume Pallarols Freixas Sma -AM
4 Montserrat Franch Xampeny Sma -AM
5 Aleix Borràs Sifres Sma -AM
6 Helena Garcia Giménez Sma -AM
7 David Sala Casulleras Sma -AM
Suplent
1 Laura Muntané Alsina Sma -AM
2 Mª Antonia Vilaseca Navarro Sma -AM
3 Aitana Bitrà Sánchez Sma -AM

Candidatura Núm. 2: JUNTS Per Catalunya (JUNTS)
1 Rosa Maria Garcia Flores Independent Junts
2 Juan Capdevila Folguera Independent Junts
3 Maria Alicia Garcia Morales Independent Junts
4 Juan Llorens Creus Independent Junts
5 Jordi Rovira Smon Independent Junts
6 Josep Borrell Figuera Independent Junts
7 Teresa Torras Pelfort Independent Junts


SANT Pere Sallavinera


Candidatura Núm. 1: INDEPENDENTS Per Sant Pere Sallavinera - Acord Municipal (IEPS -AM)
1 Terència Torra Montraveta Ieps -AM
2 Josep Picanyol López Ieps -AM

Candidatura Núm. 2: JUNTS Per Sant Pere Sallavinera (JUNTS)
1 Matias Bosch Bacardit Pdcat Junts
2 Jorge Boil Casanovas Pdcat Junts
3 Maria Ortega Moyano Pdcat Junts


SANTA Margarida De Montbui


Candidatura Núm. 1: PARTIT Popular / Partido Popular (PP)
1 Adrian Cano Sevilla Pp
2 Juan Palomeque Martinez Pp
3 Jose Munne Ortinez Pp
4 Maria Del Carmen Miro Portoles Pp
5 Maria Dolores Perez Cabrero Pp
6 Mario Galtés Quintana Pp
7 Juan Gutiérrez Doménech Pp
8 Manuel Pablos Tirado Pp
9 Estibaliz Tineo Ortega Pp
10 Maria Pilar Galan Menendez Pp
11 Francisco Aguilar Martinez Pp
12 Maria Montserrat Silv A Iglesias Pp
13 Ana Belen Martin Garcia Pp

Suplent
1 Eduardo Serrano Rodriguez Pp

Candidatura Núm. 2: CIUTADANS, Partido De La Ciudadanía (Cs)
1 Ana Belen Caro Claver Cs
2 Sergio Martínez Mudarra Cs
3 Manuel Castaño Sánchez Cs
4 Sandra Simón Caro Cs
5 Manuel Villena Bergada Cs
6 Josefa García Medrano Cs
7 Antonio Fernández Porras Cs
8 Antonio Quiñonero Morcillo Cs
9 Juan Antonio Montes Muñoz Cs
10 Inmaculada Concepción Méndez Serrano Cs
11 Eric Didac Navarro García Cs
12 Fernando Abel Ayspuro Kusina Cs
13 Tomasa Sánchez López Cs

Suplent
1 Antonio Sánchez Campillo Cs
2 Olga Vélez Jorge Cs

Candidatura Núm. 3: Som Montbui - Esquerra Republicana De Catalunya -ACORD Municipal - (ERC -AM)
1 Isabel Guerrero Gonzàlez Erc -AM
2 Joel Serrano Ciria Erc -AM
3 Cristina Ferrer Gèrico Erc -AM
4 Mónica Bautista Villaescusa Erc -AM
5 Joan Bosch Blanch Erc -AM
6 Cristina Morente Màrquez Erc -AM
7 Juan Francisco Moreno Alibau Erc -AM
8 Maria Alba Carpio Carreño Erc -AM
9 Joan Cunillera Llansana Erc -AM
10 Yolanda Vera Pérez Erc -AM
11 José María Segura Moreno Erc -AM
12 Núria Torrades Jorba Erc -AM
13 Miguel Vivar Holgado Erc -AM

Suplent
1 Laura Andreu Romero Erc -AM
2 Maria Dolors Solé Ametller Erc -AM
3 Daniel Gonzàlez Caldito Erc -AM
4 Emma Mercade R Reixachs Erc -AM
5 Marc Vidal Vilà Erc -AM
6 Fernando Polo Nevado Erc -AM
7 Lídia Andrevi Mercader Erc -AM
8 Berta Hornos Cuadros Erc -AM
9 Santi Amat Rosselló Erc -AM

Candidatura Núm. 4: ARA Montbui - La Veu Dels Veïns De Montbui (AM -LVDVDM)

1 Jesús Miguel Juárez Tamayo Am -LVDVDM
2 Maria Coral Vázquez Hontoria Am -LVDVDM
3 Adrià Castelltort Mascó Am -LVDVDM
4 Jesica Arroyo López Am -LVDVDM
5 Jordi Bòria Taixé Am -LVDVDM
6 Sara Bergantiño Cabello Am -LVDVDM
7 Marcel Mateu Pijoan Am -LVDVDM
8 Diana Susín López Am -LVDVDM
9 Albert Cantarell Busqué Am -LVDVDM
10 Núria Roca Mercader Am -LVDVDM
11 David Gilberte Méndez Am -LVDVDM
12 Marta Avilés Gil A M -LVDVDM
13 Jordi Montiel Vendrell Am -LVDVDM

Suplent
1 Gloria Nasarre Madrazo Am -LVDVDM
2 Gregorio Grados García Am -LVDVDM
3 Mónica Portero Martínez Am -LVDVDM
4 Javier Moreno Morales Am -LVDVDM
5 Alfonsa Santiesteban Castillo Am -LVDVDM
6 Aitor Urbano Medina Am -LVDVDM
7 Valentina Dalmases Papaseit Am -LVDVDM
8 Jonathan Delgado Cerezo Am -LVDVDM
9 Rosa Maria Planell Raja Am -LVDVDM
10 Antonio Aguallo Ariza Am -LVDVDM

Candidatura Núm. 5: Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrés (PSC -CP)
1 Teo Romero Hernandez Independent Psc -CP
2 Jose Palacios Guerrero Psc -CP
3 Aurora Fernández Machado Psc -CP
4 Montse Carricondo Trujillo Psc -CP
5 Silvia Latorre Marquez Psc -CP
6 Josep Lechuga Arroyo Psc -CP
7 Raul Luque Jimenez Psc -CP
8 Miguel Ángel Leiva Tamargo Psc -CP
9 Sheila Latorre Almirante Psc -CP
10 Raquel Muñoz Cervera Psc -CP
11 Joan Riu S Badia Psc -CP
12 Judit Redondo Balboa Psc -CP
13 Elisabet Tamargo Bravo Psc -CP

Suplent
1 Ángel Ortega Moreno Psc -CP
2 Jordi Martinez Berrocal Psc -CP
3 Julian Loarte Corrochano Psc -CP
4 Joaquina Polo Lopez Psc -CP
5 Sonia Vázquez Borrega Psc -CP
6 Antonio Velasco Alvarez Psc -CP
7 Estela Ramos Diaz Psc -CP
8 Cristina Reguero Pelaez Psc -CP
9 Jose Luis González Alastuay Psc -CP


VALLBONA D'anoia


Candidatura Núm. 1: Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrés (PSC -CP)
1 Mª Isabel Ferrer Bosch Independent Psc -CP
2 Mª Dolores Campos Mondelo Psc -CP
3 Francisco Neira Leon Psc -CP
4 Roman Casanovas Sardà Psc -CP
5 Didac Castells Abad Psc -CP
6 Antonio Luis Carrasco Ruiz Psc -CP
7 Manuel Parejo Chillon Psc -CP
8 Ana Santos Gonzalez Psc -CP
9 Susanna Perales Sánchez Psc -CP

Suplent
1 Miriam Chamón Algaba Psc -CP
2 Victor Carrasco Carrero Psc -CP

Candidatura Núm. 2: CUP Vallbona D'anoia - Alternativa Municipalista (CUP Vallbona - Amunt)
1 Meritxell López Baqué Cup Vallbona - Amunt
2 Roc Farreras Amill Cup Vallbona - Amunt
3 Jaume Borràs Soler Cup Vallbona - Amunt
4 Patrícia Badia Delgado Cup Vallbona - Amunt
5 Antoni Borràs Parera Cup Vallbona - Amunt
6 Maria Lourdes Saumell Vallès Cup Vallbona - Amunt
7 Maria Ángeles Uri Foz Cup Vallbona - Amunt
8 Laura Moreno Martinez Cup Vallbona - Amunt
9 Salvador Saumell Baqué Cup Vallbona - Amunt

Suplent
1 Irene López Uri Cup Vallbona - Amunt
2 Daniel López Hidalgo Cup Vallbona - Amunt
3 Sara Munné Clavero Cup Vallbona - Amunt
4 Jordi Marofà López Cup Vallbona - Amunt
5 Anna Tarafa Mata Cup Vallbona - Amunt
6 Josep Martí Saumell Cup Vallbona - Amunt
7 Maria Mercè Saumell Vallès Cup Vallbona - Amun T
8 Pere Sabaté Parera Cup Vallbona - Amunt

Candidatura Núm. 3: Unidos Por Vallbona - Veïns Amb Veu (UPV -VV)
1 Francisco Corral López Upv -VV
2 Jesús Fontecha De Caso Upv -VV
3 José Luís Macarro Bocache Upv -VV
4 Antonia Corral López Upv -VV 
5 Tomas Perez Marcelo Upv -VV
6 Montserrat Senserrich Morata Upv -VV
7 Silvia Sánchez Forriol Upv -VV
8 Antonio Torres Escursell Upv -VV
9 Manuel Ramírez Cano Upv -VV

Candidatura Núm. 4: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Jordi Rabell Tarafa Erc -AM
2 Carles Vila Tort Erc -AM
3 Roser Vilà Martínez Erc -AM
4 Marta Sanahuja Balart Erc -AM
5 Esteve Martí Soteras Erc -AM
6 Mercè Iglesias Majó Erc -AM
7 Joan Garcia Semitiel Erc -AM
8 Jordi Pola Paredes Erc -AM
9 Agustí Jorba Argentí Erc -AM

Suplent
1 Josep Sabaté Ferrer Erc -AM
2 Ramon Sanz Espel Erc -AM
3 Jaume Vilaseca Serrano Erc -AM

Candidatura Núm. 5: Som Vallbona - Junts Per Vallbona (SOM Vallbona -JUNTS)
1 Pere Masagué Esteve Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
2 Pau Ter Cabrerizo Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
3 Jessica Hernández Garcia Sv -JxV -JxCA T -JUNTS
4 Benjamin Borrás Delgado Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
5 Araceli Rodriguez Cano Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
6 Pere Claver Massana Farrés Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
7 Judith Serrano Corderas Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
8 Garnik Khacha Tryan Ohanyan Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
9 José Antonio Peña Pérez Sv -JxV -JxCAT -JUNTS

Suplent
1 Maria Del Mar Casas Albújar Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
2 Jacqueline Maritza Espinosa Gaona Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
3 Maria Rosario Alastuey Jarne Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
4 Miguel Angel Tello Simón Sv -JxV -JxCAT -JUNTS
5 Francisco José Cano Garcia Sv -JxV -JxCAT -JUNTS


VECIANA


CANDIDATURA Num. 1: Esquerra Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM)
1 Jordi Gumà Serarols Erc -AM

Candidatura Núm. 2: JUNTS Per Veciana (JUNTS)
1 Jordi Servitje Turull Pdcat Junts
2 Mireia Duran Farrés Independent Junts
3 Ramon Carulla Rosines Independent Junts
4 Jordi Aymerich Puig Independent Junts


VILANOVA Del Camí Candidatura


Núm. 1: Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrés (PSC -CP)
1 Noemi Trucharte Cervera Independent Psc -CP
2 Eva Maria Vadillo Margarit Psc -CP
3 Francisco Xavier Salat Sant Psc -CP
4 Carlota Silva Solis Psc -CP
5 Rafael Gabarri Amador Psc -CP
6 Susana Gutierrez Perianes Psc -CP
7 Francisco Jose Saucedo Psc -CP
8 Laura Pavon Perez Psc -CP
9 Carlos Garcia Martos Psc -CP
10 Felicidad Ruiz Lore Psc -CP
11 David Rodriguez Perez Psc -CP
12 Maria Dolores Calvache Rodriguez Psc -CP
13 Francisco Javier Cervera Ortega Psc -CP
14 Maite Martinez Campillo Psc -CP
15 Roger Manzano Junyent Psc -CP
16 Maria Pilar Gonzalez Peralta Psc -CP
17 Adrian Muñoz Castillejo Psc -CP

Suplent
1. Felisa Moreno Cantero Psc -CP
2 Oscar Vilches Rojo Psc -CP
3 Francisca Davila Nieto Psc -CP
4 David Lopez Ortiz Psc -CP
5 Dulce Quesada Quesada Psc -CP
6 Manuel Suero Mojonero Psc -CP
7 Maria Dolores Garcia Maldonado Psc -CP
8 Juan Jose Garcia Gonzalez Psc -CP
9 Ana Maria Gomez Moreno Psc -CP
10 José Garcia Torres Psc -CP

Candidatura Núm. 2: PARTIT Popular / Partido Popular (PP)
1 Aitor Colet Contreras Pp
2 Montserrat Miñarro Bisbal Pp
3 María Del Carmen Martínez Torres Pp
4 María José Cortés Valencia Pp
5 José Olivé Bordas Pp
6 Carmen Torres López Pp
7 Concepción Prats Romagosa Pp
8 José Marcé Mestres Pp
9 Amparo Sevy Rodríguez Pp
10 Jose Salvador Suñer Cerviño Pp
11 Pedro Grau Casals Pp
12 María Remedios Contreras Pérez Pp
13 Sabrina Altamirano Rufino Pp
14 Maria Salud Rodriguez Novillo Pp
15 Luis Tostado Arias Pp
16 Bernabé Montes Muñoz Pp
17 Maria Luz Martínez Torres Pp

Suplent
1 Borja Garcia Sanchez Pp

Candidatura Núm. 3: Ciutadans, Partido De La Ciudadanía (Cs)
1 Alejandro Merino Giro Cs
2 Josep Cristof Nus Reina Cs
3 Lourdes Pons Copovi Cs
4 Esteban Pérez Gasco Cs
5 Aldara Segarra García Cs
6 Josep María Borrás Marimón Cs
7 Sara García Dil Cs
8 José Martínez García Cs
9 Julio Navarro Perez Cs
10 Carolina Serrano Mudarra Cs
11 María Jesus Galán Márquez Cs
12 Francisco Vizarro Delgado Cs
13 Naiara Corredera Caballero Cs
14 Juan Jose Calabuig Bacete Cs
15 Maria Josefa Ramallo Caballo Cs
16 Adrian Gordillo García Cs
17 Laia Guerra Herrerías Cs

Suplent
1 Fatiha Saadi Bahhou Cs

Candidatura Núm. 4: V Vilanova 365 (VILANOVA 365)
1 Vanesa Gonzalez Marquez V365
2 Aitor Centelles Gallego V365
3 Alicia Plaza Garrote V365
4 Josefa Còdol Monsó V365
5 Sergio Pérez Fernández V365
6 Miguel Reina Cáceres V365
7 Maria Rosario Grados Carrascosa V365
8 Isabel Egea Campoy V365
9 Luis Oropesa Segura V365
10 Antonio Maturana Regordosa V365
11 Cristina Torregrosa Fernández V365
12 Fèlix Palomo Giménez V365
13 Sara Luengo Patón V365
14 Antonio Molina Fernández V365
15 Ainhoa Arbiol Bertos V365
16 Cristina Moreno Egea V365
17 Josep Minguet Falguera V365

Suplent
1 Victor Barroso Romero V365
2 Cinta Fernández Espuny V365
3 Francisco Rey Lara V365

Candidatura Núm. 5: ESQUERRA Republicana De Catalunya - Acord Municipal (ERC -AM) 1 Marc Bernaldez Domingo Erc -AM
2 Glòria Vilà Martínez Erc -AM
3 David Roig Solé Erc -AM
4 Laura Pérez Pujol Erc -AM
5 Maurizio Riccio Erc -AM
6 Ester Camacho González Erc -AM
7 Carlos Fernández Romero Erc -AM
8 Laura Segura Checa Erc -AM
9 Marc Domènech Parés Erc -AM
10 Núria Trullols Rodríguez Erc -AM
11 Ramon Conesa Tejero Erc -AM
12 Laura Rodríguez Jiménez Erc -AM
13 Francesc Villaubí Pla Erc -AM
14 Mª Teresa Domingo Fabregat Erc -AM
15 Montserrat Valentí Cortés Erc -AM
16 Francisco Alonso Angullo Erc -AM
17 Pilar Cos Mateu Erc -AM

Suplent
1 Anna Maria Sans Bousquet Erc -AM
2 Gonzalo Sallan Baso Erc -AM
3 Eva Lozano Carpente Erc -AM
4 Pere Pelfort Rubio Erc -AM
5 Mª Teresa López Duro Erc -AM
6 Ivan Cunillera Islas Erc -AM
7 Ester Santularia Batlle Erc -AM
8 Javier Jover Barragan Erc -AM
9 Mª Elena Martinez Ollé Erc -AM
10 Pau Perez Camacho Erc -AM

Candidatura Núm. 6: Veïns Amb Veu (IPV -VV)
1 Juan Manuel Cividanes Alonso Ipv -VV
2 Manuel Ocaña Domínguez Ipv -VV
3 Raul Martos Santano Ipv -VV
4 Ester Conchillo Alcaide Ipv -VV
5 Cristina Barea Rodríguez Ipv -VV
6 Carlos Bolaño Martínez Ipv -VV
7 Antonio Bernal Jodas Ipv -VV
8 Juan Rodríguez Castilla Ipv -VV
9 Gemma Castillo Conchillo Ipv -VV
10 Maravillas Martínez Navarro Ipv -VV
11 Rufino Claver Galán Ipv -VV
12 Rosario Laura Cabrero Rodríguez Ipv -VV
13 Juan Antonio Fajardo Ramírez Ipv -VV
14 Andres Perez Sanchez Ipv -VV
15 Dolores Priego Perez Ipv -VV
16 Azahara Torres Barquilla Ipv -VV
17 Jesús Navarro Martínez Ipv -VV

Suplent
1 Roque Conchillo Sánchez Ipv -VV
2 Juanita Perez Jiménez Ipv -VV
3 Pedro José Sánchez Ruiz Ipv -VV
Candidatura Núm. 7: Podemos (PODEMOS) 
1 José Manuel Escarmena Alves Podemos
2 Purificación Moreno Vera Podemos
3 David Membrilla Rodríguez Podemos
4 Marta Coral Gutsems Podemos
5 Aaron Manuel Escarmena Moya Podemos
6 Eva González Baca Podemos
7 Pablo García Cámara Podemos
8 María Bellver Moreno Independent
9 Francisco Toro Bautista Podemos
10 Nuria Rius Rubió Independent
11 Guillermo Toro González Podemos
12 Juana Lara Ruiz Podemos
13 Cristian Duran Fernández Podemos
14 Judith Jiménez Moreno Independent
15 Iván Jiménez Moreno Independent
16 Rossana Alejandra Silva Arenas Independent
17 Francisco González Moriana Podemos

Candidatura Núm. 8: VA! Vilanova Del Camí Alternativa (VA!)
1 Francisco Palacios García Va!
2 Camilo Grados Galán Va!
3 Silvia Cáceres Alonso Va!
4 María José Lucena Martínez Va!
5 José María Ortiz Collado Va!
6 José Antonio González Carrillo Va!
7 Alicia García Plazas Va!
8ester Vaquero Mena Va!
9 Rebeca Arias Tebas Va!
10 Miriam Serrano Magaz Va!
11 Mariano Tostado Palomo Va!
12 Miriam Goye Pérez Va!
13 Francisca Martínez Gómez Va!
14 Ana Isabel Castillejo García Va!
15 Estefana García Arres Va!
16 Eva Maria Román Rozas Va!
17 Pedro Amor Alia Va!

Suplent
1 Ramón Camacho Alarcón Va!
2 Salvador Rosich Dalmau Va!
3 Elisabet Serrano Magaz Va!
4 José González Rodríguez Va!
5 Ana Isabel Vázquez Castillejo Va!
6 Marina Sevilla Serrano Va!
7 Lidia Barroso Rubio Va!

Candidatura Núm. 9: Derecho, Ciudadanía Y Democracia. Decide (DECIDE)
1 Imma González Narbona Decide
2 Mariano Juan Ortíz Delgado Decide
3 Jordi Pérez Leal Decide
4 Carolina Sánchez Grande Decide
5 Sandra Moreno Tomás Decide
6 Carlos Delgado Fernández Decide
7 María Eugenia Horna Cebrián Decide
8 Yolanda Cruz Escucha Decide
9 Julia Moreno Moreno Independent Decide
10 David Borrega Escalante Independent Decide
11 Inmaculada Guerrero Bassa Decide
12 María Teresa Jiménez Santano Decide
13 Francisco José Hernández Navarro Decide
14 María Teresa López Moreno Decide
15 Francisco Javier Arias Expósito Decide
16 Marta Hidalgo Simón Decide
17 Antonio Calvache Durán Decide

Suplent
1 Iban Ponce Martínez Decide
2 María Luisa Ceballos González Decide
3 Véronica Olmedo Reche Decide

Candidatura Núm. 10: JUNTS Per Vilanova (JUNTS)
1 Jordi Barón Escriche Junts
2 Cristina Checa Molinera Junts
3 Ricard Macarro Flores Junts
4 Esperança Grado Pérez Junts
5 Joan Carles Bernáldez Domingo Junts
6 Jordi Sala Balañá Junts
7 Maria Alejandra Rodríguez Gasulla Junts
8 Ricard Caballero Casellas Independent Junts
9 Victoria Mollfulleda López Junts
10 Neus Del Rio Puiggros Independent Junts
11 Pau Duran Moreno Junts
12 Alberto Carol Guerrero Junts
13 Pere Sala Hernández Junts
14 Patricia Paz Verdera Independent Junts
15 Maria Teresa Busquet Ferrer Junts
16 Maria Roser Català Buera Junts
17 Josep Maria Massana Torres Junts

Suplent
1 Jaime Rovira Brescó Junts
2 Maria Luque Hidalgo Independent Junts
3 Francisco Gel Moreto Independent Junts
4 Digna Bonsfills Escala Junts
5 José Vilarrubias Aguilera Junts
6 Núria Escriche Magallón Junts
7 Antonio Orga Espluguas Junts
8 Alejandro Vives Nieto Junts 9 Joan Francesc Bisbal Vives Junts

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook