Resultats i calendari de Lliga de les Nacions

Grup A1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Alemania 0 - 0 Francia Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Francia 2 - 1 Holanda Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Holanda 3 - 0 Alemania Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Francia 2 - 1 Alemania Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Holanda   -   Francia 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Alemania   -   Holanda 20:45h.

Classificació del grup A1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Francia 7 3 2 1 0 4 2 2 2 0 0 4 2 1 0 1 0 0 0
2 Holanda 3 2 1 0 1 4 2 1 1 0 0 3 0 1 0 0 1 1 2
3 Alemania 1 3 0 1 2 1 5 1 0 1 0 0 0 2 0 0 2 1 5

Grup A2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Suiza 6 - 0 Islandia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Islandia 0 - 3 Bélgica Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bélgica 2 - 1 Suiza Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Islandia 1 - 2 Suiza Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Bélgica   -   Islandia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Suiza   -   Bélgica 20:45h.

Classificació del grup A2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bélgica 6 2 2 0 0 5 1 1 1 0 0 2 1 1 1 0 0 3 0
2 Suiza 6 3 2 0 1 9 3 1 1 0 0 6 0 2 1 0 1 3 3
3 Islandia 0 3 0 0 3 1 11 2 0 0 2 1 5 1 0 0 1 0 6

Grup A3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Italia 1 - 1 Polonia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Portugal 1 - 0 Italia Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Polonia 2 - 3 Portugal Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Polonia 0 - 1 Italia Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Italia   -   Portugal 20:45h.

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Portugal   -   Polonia 20:45h.

Classificació del grup A3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Portugal 6 2 2 0 0 4 2 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 3 2
2 Italia 4 3 1 1 1 2 2 1 0 1 0 1 1 2 1 0 1 1 1
3 Polonia 1 3 0 1 2 3 5 2 0 0 2 2 4 1 0 1 0 1 1

Grup A4

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Inglaterra 1 - 2 España Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 España 6 - 0 Croacia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Croacia 0 - 0 Inglaterra Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 España 2 - 3 Inglaterra Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Croacia   -   España 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Inglaterra   -   Croacia 15:00h.

Classificació del grup A4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 España 6 3 2 0 1 10 4 2 1 0 1 8 3 1 1 0 0 2 1
2 Inglaterra 4 3 1 1 1 4 4 1 0 0 1 1 2 2 1 1 0 3 2
3 Croacia 1 2 0 1 1 0 6 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 6

Grup B1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 República Checa 1 - 2 Ucrania Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Ucrania 1 - 0 Eslovaquia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Eslovaquia 1 - 2 República Checa Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Ucrania 1 - 0 República Checa Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Eslovaquia   -   Ucrania 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 República Checa   -   Eslovaquia 20:45h.

Classificació del grup B1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ucrania 9 3 3 0 0 4 1 2 2 0 0 2 0 1 1 0 0 2 1
2 República Checa 3 3 1 0 2 3 4 1 0 0 1 1 2 2 1 0 1 2 2
3 Eslovaquia 0 2 0 0 2 1 3 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 0 1

Grup B2

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Turquía 1 - 2 Rusia Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Suecia 2 - 3 Turquía Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Rusia 0 - 0 Suecia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Rusia 2 - 0 Turquía Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Turquía   -   Suecia 18:00h.

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Suecia   -   Rusia 20:45h.

Classificació del grup B2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Rusia 7 3 2 1 0 4 1 2 1 1 0 2 0 1 1 0 0 2 1
2 Turquía 3 3 1 0 2 4 6 1 0 0 1 1 2 2 1 0 1 3 4
3 Suecia 1 2 0 1 1 2 3 1 0 0 1 2 3 1 0 1 0 0 0

Grup B3

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Irlanda del Norte 1 - 2 Bosnia y Herzegovina Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Bosnia y Herzegovina 1 - 0 Austria Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Austria 1 - 0 Irlanda del Norte Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bosnia y Herzegovina 2 - 0 Irlanda del Norte Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Austria   -   Bosnia y Herzegovina 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Irlanda del Norte   -   Austria 18:00h.

Classificació del grup B3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Bosnia y Herzegovina 9 3 3 0 0 5 1 2 2 0 0 3 0 1 1 0 0 2 1
2 Austria 3 2 1 0 1 1 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1
3 Irlanda del Norte 0 3 0 0 3 1 5 1 0 0 1 1 2 2 0 0 2 0 3

Grup B4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Gales 4 - 1 República de Irlanda Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Dinamarca 2 - 0 Gales Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 República de Irlanda 0 - 0 Dinamarca Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 República de Irlanda 0 - 1 Gales Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gales   -   Dinamarca 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Dinamarca   -   República de Irlanda 20:45h.

Classificació del grup B4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Gales 6 3 2 0 1 5 3 1 1 0 0 4 1 2 1 0 1 1 2
2 Dinamarca 4 2 1 1 0 2 0 1 1 0 0 2 0 1 0 1 0 0 0
3 República de Irlanda 1 3 0 1 2 1 5 2 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 4

Grup C1

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Albania 1 - 0 Israel Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Escocia 2 - 0 Albania Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Israel 2 - 1 Escocia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Israel 2 - 0 Albania Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Albania   -   Escocia 20:45h.

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Escocia   -   Israel 20:45h.

Classificació del grup C1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Israel 6 3 2 0 1 4 2 2 2 0 0 4 1 1 0 0 1 0 1
2 Escocia 3 2 1 0 1 3 2 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 1 2
3 Albania 3 3 1 0 2 1 4 1 1 0 0 1 0 2 0 0 2 0 4

Grup C2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Finlandia 1 - 0 Hungría Fi
08/09 Estonia 0 - 1 Grecia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Finlandia 1 - 0 Estonia Fi
11/09 Hungría 2 - 1 Grecia Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Estonia 0 - 1 Finlandia Fi
12/10 Grecia 1 - 0 Hungría Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Estonia 3 - 3 Hungría Fi
15/10 Finlandia 2 - 0 Grecia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Grecia   -   Finlandia 20:45h.
15/11 Hungría   -   Estonia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Grecia   -   Estonia 20:45h.
18/11 Hungría   -   Finlandia 20:45h.

Classificació del grup C2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Finlandia 12 4 4 0 0 5 0 3 3 0 0 4 0 1 1 0 0 1 0
2 Grecia 6 4 2 0 2 3 4 1 1 0 0 1 0 3 1 0 2 2 4
3 Hungría 4 4 1 1 2 5 6 1 1 0 0 2 1 3 0 1 2 3 5
4 Estonia 1 4 0 1 3 3 6 3 0 1 2 3 5 1 0 0 1 0 1

Grup C3

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Noruega 2 - 0 Chipre Fi
06/09 Eslovenia 1 - 2 Bulgaria Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Bulgaria 1 - 0 Noruega Fi
09/09 Chipre 2 - 1 Eslovenia Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Noruega 1 - 0 Eslovenia Fi
13/10 Bulgaria 2 - 1 Chipre Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Noruega 1 - 0 Bulgaria Fi
16/10 Eslovenia 1 - 1 Chipre Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Chipre   -   Bulgaria 20:45h.
16/11 Eslovenia   -   Noruega 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Bulgaria   -   Eslovenia 20:45h.
19/11 Chipre   -   Noruega 20:45h.

Classificació del grup C3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Noruega 9 4 3 0 1 4 1 3 3 0 0 4 0 1 0 0 1 0 1
2 Bulgaria 9 4 3 0 1 5 3 2 2 0 0 3 1 2 1 0 1 2 2
3 Chipre 4 4 1 1 2 4 6 1 1 0 0 2 1 3 0 1 2 2 5
4 Eslovenia 1 4 0 1 3 3 6 2 0 1 1 2 3 2 0 0 2 1 3

Grup C4

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Lituania 0 - 1 Serbia Fi
07/09 Rumanía 0 - 0 Montenegro Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Montenegro 2 - 0 Lituania Fi
10/09 Serbia 2 - 2 Rumanía Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Lituania 1 - 2 Rumanía Fi
11/10 Montenegro 0 - 2 Serbia Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Rumanía 0 - 0 Serbia Fi
14/10 Lituania 1 - 4 Montenegro Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Serbia   -   Montenegro 15:00h.
17/11 Rumanía   -   Lituania 20:45h.

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Montenegro   -   Rumanía 20:45h.
20/11 Serbia   -   Lituania 20:45h.

Classificació del grup C4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Serbia 8 4 2 2 0 5 2 1 0 1 0 2 2 3 2 1 0 3 0
2 Montenegro 7 4 2 1 1 6 3 2 1 0 1 2 2 2 1 1 0 4 1
3 Rumanía 6 4 1 3 0 4 3 2 0 2 0 0 0 2 1 1 0 4 3
4 Lituania 0 4 0 0 4 2 9 3 0 0 3 2 7 1 0 0 1 0 2

Grup D1

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Kazajstán 0 - 2 Georgia Fi
06/09 Letonia 0 - 0 Andorra Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 10.09.2018
09/09 Georgia 1 - 0 Letonia Fi
10/09 Andorra 1 - 1 Kazajstán Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Georgia 3 - 0 Andorra Fi
13/10 Letonia 1 - 1 Kazajstán Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Kazajstán 4 - 0 Andorra Fi
16/10 Letonia 0 - 3 Georgia Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 16.11.2018
15/11 Kazajstán   -   Letonia 16:00h.
16/11 Andorra   -   Georgia 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Andorra   -   Letonia 18:00h.
19/11 Georgia   -   Kazajstán 18:00h.

Classificació del grup D1 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Georgia 12 4 4 0 0 9 0 2 2 0 0 4 0 2 2 0 0 5 0
2 Kazajstán 5 4 1 2 1 6 4 2 1 0 1 4 2 2 0 2 0 2 2
3 Letonia 2 4 0 2 2 1 5 3 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1
4 Andorra 2 4 0 2 2 1 8 1 0 1 0 1 1 3 0 1 2 0 7

Grup D2

Jornada 1ª

08.09.2018 - 08.09.2018
08/09 Bielorrusia 5 - 0 ¡San_Marino! Fi
08/09 Luxemburgo 4 - 0 Moldavia Fi

Jornada 2ª

11.09.2018 - 11.09.2018
11/09 Moldavia 0 - 0 Bielorrusia Fi
11/09 ¡San_Marino! 0 - 3 Luxemburgo Fi

Jornada 3ª

12.10.2018 - 12.10.2018
12/10 Bielorrusia 1 - 0 Luxemburgo Fi
12/10 Moldavia 2 - 0 ¡San_Marino! Fi

Jornada 4ª

15.10.2018 - 15.10.2018
15/10 Bielorrusia 0 - 0 Moldavia Fi
15/10 Luxemburgo 3 - 0 ¡San_Marino! Fi

Jornada 5ª

15.11.2018 - 15.11.2018
15/11 Luxemburgo   -   Bielorrusia 20:45h.
15/11 ¡San_Marino!   -   Moldavia 20:45h.

Jornada 6ª

18.11.2018 - 18.11.2018
18/11 Moldavia   -   Luxemburgo 18:00h.
18/11 ¡San_Marino!   -   Bielorrusia 18:00h.

Classificació del grup D2 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Luxemburgo 9 4 3 0 1 10 1 2 2 0 0 7 0 2 1 0 1 3 1
2 Bielorrusia 8 4 2 2 0 6 0 3 2 1 0 6 0 1 0 1 0 0 0
3 Moldavia 5 4 1 2 1 2 4 2 1 1 0 2 0 2 0 1 1 0 4
4 San Marino 0 4 0 0 4 0 13 1 0 0 1 0 3 3 0 0 3 0 10

Grup D3

Jornada 1ª

07.09.2018 - 07.09.2018
07/09 Azerbaiyán 0 - 0 Kosovo Fi
07/09 Islas Feroe 3 - 1 Malta Fi

Jornada 2ª

10.09.2018 - 10.09.2018
10/09 Kosovo 2 - 0 Islas Feroe Fi
10/09 Malta 1 - 1 Azerbaiyán Fi

Jornada 3ª

11.10.2018 - 11.10.2018
11/10 Islas Feroe 0 - 3 Azerbaiyán Fi
11/10 Kosovo 3 - 1 Malta Fi

Jornada 4ª

14.10.2018 - 14.10.2018
14/10 Azerbaiyán 1 - 1 Malta Fi
14/10 Islas Feroe 1 - 1 Kosovo Fi

Jornada 5ª

17.11.2018 - 17.11.2018
17/11 Azerbaiyán   -   Islas Feroe 18:00h.
17/11 Malta   -   Kosovo 18:00h.

Jornada 6ª

20.11.2018 - 20.11.2018
20/11 Kosovo   -   Azerbaiyán 20:45h.
20/11 Malta   -   Islas Feroe 20:45h.

Classificació del grup D3 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Kosovo 8 4 2 2 0 6 2 2 2 0 0 5 1 2 0 2 0 1 1
2 Azerbaiyán 6 4 1 3 0 5 2 2 0 2 0 1 1 2 1 1 0 4 1
3 Islas Feroe 4 4 1 1 2 4 7 3 1 1 1 4 5 1 0 0 1 0 2
4 Malta 2 4 0 2 2 4 8 1 0 1 0 1 1 3 0 1 2 3 7

Grup D4

Jornada 1ª

06.09.2018 - 06.09.2018
06/09 Armenia 2 - 1 Liechtenstein Fi
06/09 Gibraltar 0 - 2 Macedonia Fi

Jornada 2ª

09.09.2018 - 09.09.2018
09/09 Macedonia 2 - 0 Armenia Fi
09/09 Liechtenstein 2 - 0 Gibraltar Fi

Jornada 3ª

13.10.2018 - 13.10.2018
13/10 Armenia 0 - 1 Gibraltar Fi
13/10 Macedonia 4 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 4ª

16.10.2018 - 16.10.2018
16/10 Armenia 4 - 0 Macedonia Fi
16/10 Gibraltar 2 - 1 Liechtenstein Fi

Jornada 5ª

16.11.2018 - 16.11.2018
16/11 Gibraltar   -   Armenia 20:45h.
16/11 Liechtenstein   -   Macedonia 20:45h.

Jornada 6ª

19.11.2018 - 19.11.2018
19/11 Liechtenstein   -   Armenia 20:45h.
19/11 Macedonia   -   Gibraltar 20:45h.

Classificació del grup D4 en la jornada 4ª

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Macedonia 9 4 3 0 1 8 5 2 2 0 0 6 1 2 1 0 1 2 4
2 Gibraltar 6 4 2 0 2 3 5 2 1 0 1 2 3 2 1 0 1 1 2
3 Armenia 6 4 2 0 2 6 4 3 2 0 1 6 2 1 0 0 1 0 2
4 Liechtenstein 3 4 1 0 3 5 8 1 1 0 0 2 0 3 0 0 3 3 8

Buscador de deportes