Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix
Regió 7 - Página no existeix

Calendari de Preferent Tenerife

Jornada 1ª

01.09.2017 - 03.09.2017
01/09 CD Marino B 2 - 2 Icodense Fi
01/09 Victoria 1 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
01/09 CD Águilas Atlético 3 - 1 Orotava Fi
02/09 CD Charco del Pino 2 - 3 Puerto Cruz Fi
02/09 La Florida 1 - 1 UD Cruz Santa Fi
03/09 Unión Tejina 1 - 0 Juventud Laguna Fi
03/09 Guancha 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
03/09 Tacoronte 3 - 0 At.Granadilla Fi
03/09 Valle Frontera 3 - 1 EMF Santiago del Teide Fi
 

Jornada 2ª

08.09.2017 - 10.09.2017
08/09 Portezuelo Tegueste 2 - 1 CD Marino B Fi
08/09 Juventud Laguna 0 - 0 Victoria Fi
08/09 CD San Lorenzo 3 - 0 Unión Tejina Fi
08/09 EMF Santiago del Teide 0 - 2 Tacoronte Fi
09/09 Puerto Cruz 2 - 2 La Florida Fi
09/09 At.Granadilla 1 - 1 Guancha Fi
09/09 Orotava 1 - 0 Valle Frontera Fi
09/09 Icodense 3 - 2 CD Charco del Pino Fi
10/09 UD Cruz Santa 2 - 0 CD Águilas Atlético Fi
 

Jornada 3ª

15.09.2017 - 01.11.2017
15/09 CD Marino B 1 - 0 Juventud Laguna Fi
15/09 Victoria 0 - 0 CD San Lorenzo Fi
15/09 Unión Tejina 0 - 3 At.Granadilla Fi
16/09 CD Charco del Pino 0 - 4 Portezuelo Tegueste Fi
16/09 La Florida 3 - 1 Icodense Fi
17/09 Guancha 1 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
17/09 Tacoronte 2 - 0 Orotava Fi
17/09 UD Cruz Santa 1 - 1 Puerto Cruz Fi
01/11 CD Águilas Atlético 2 - 1 Valle Frontera Fi
 

Jornada 4ª

22.09.2017 - 24.09.2017
22/09 Portezuelo Tegueste 2 - 1 La Florida Fi
22/09 CD San Lorenzo 1 - 0 CD Marino B Fi
22/09 EMF Santiago del Teide 2 - 4 Unión Tejina Fi
23/09 Orotava 1 - 1 Guancha Fi
23/09 Puerto Cruz 1 - 1 CD Águilas Atlético Fi
23/09 Juventud Laguna 0 - 1 CD Charco del Pino Fi
23/09 At.Granadilla 1 - 1 Victoria Fi
23/09 Icodense 5 - 1 UD Cruz Santa Fi
24/09 Valle Frontera 0 - 1 Tacoronte Fi
 

Jornada 5ª

29.09.2017 - 01.10.2017
29/09 CD Marino B 2 - 1 At.Granadilla Fi
29/09 Victoria 2 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
29/09 CD Águilas Atlético 2 - 2 Tacoronte Fi
30/09 CD Charco del Pino 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
30/09 Puerto Cruz 2 - 0 Icodense Fi
30/09 La Florida 4 - 2 Juventud Laguna Fi
01/10 UD Cruz Santa 3 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
01/10 Unión Tejina 1 - 3 Orotava Fi
01/10 Guancha 6 - 1 Valle Frontera Fi
 

Jornada 6ª

06.10.2017 - 08.10.2017
06/10 Portezuelo Tegueste 1 - 1 Puerto Cruz Fi
06/10 EMF Santiago del Teide 1 - 2 CD Marino B Fi
07/10 Valle Frontera 1 - 2 Unión Tejina Fi
07/10 Juventud Laguna 0 - 1 UD Cruz Santa Fi
07/10 At.Granadilla 1 - 0 CD Charco del Pino Fi
07/10 Orotava 1 - 1 Victoria Fi
07/10 Icodense 3 - 2 CD Águilas Atlético Fi
08/10 Tacoronte 1 - 0 Guancha Fi
08/10 CD San Lorenzo 1 - 3 La Florida Fi
 

Jornada 7ª

10.10.2017 - 12.10.2017
10/10 Puerto Cruz 3 - 1 Juventud Laguna Fi
10/10 CD Charco del Pino 5 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
11/10 Icodense 4 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
11/10 UD Cruz Santa 3 - 0 CD San Lorenzo Fi
11/10 La Florida 2 - 0 At.Granadilla Fi
11/10 CD Marino B 1 - 2 Orotava Fi
11/10 Unión Tejina 1 - 2 Tacoronte Fi
11/10 CD Águilas Atlético 3 - 1 Guancha Fi
12/10 Victoria 6 - 0 Valle Frontera Fi
 

Jornada 8ª

13.10.2017 - 15.10.2017
13/10 Portezuelo Tegueste 0 - 0 CD Águilas Atlético Fi
13/10 Juventud Laguna 1 - 2 Icodense Fi
13/10 CD San Lorenzo 1 - 0 Puerto Cruz Fi
13/10 EMF Santiago del Teide 0 - 0 La Florida Fi
14/10 At.Granadilla 1 - 1 UD Cruz Santa Fi
14/10 Orotava 3 - 0 CD Charco del Pino Fi
15/10 Tacoronte 1 - 1 Victoria Fi
15/10 Guancha 4 - 0 Unión Tejina Fi
15/10 Valle Frontera 2 - 1 CD Marino B Fi
 

Jornada 9ª

20.10.2017 - 22.10.2017
20/10 Portezuelo Tegueste 1 - 2 Juventud Laguna Fi
20/10 Icodense 3 - 2 CD San Lorenzo Fi
20/10 CD Marino B 2 - 1 Tacoronte Fi
20/10 Victoria 2 - 1 Guancha Fi
20/10 CD Águilas Atlético 1 - 0 Unión Tejina Fi
21/10 Puerto Cruz 1 - 2 At.Granadilla Fi
21/10 La Florida 0 - 1 Orotava Fi
22/10 UD Cruz Santa 2 - 1 EMF Santiago del Teide Fi
22/10 CD Charco del Pino 1 - 4 Valle Frontera Fi
 

Jornada 10ª

27.10.2017 - 29.10.2017
27/10 Juventud Laguna 1 - 1 CD Águilas Atlético Fi
27/10 CD San Lorenzo 5 - 2 Portezuelo Tegueste Fi
27/10 EMF Santiago del Teide 0 - 1 Puerto Cruz Fi
28/10 At.Granadilla 0 - 2 Icodense Fi
28/10 Orotava 0 - 1 UD Cruz Santa Fi
28/10 Unión Tejina 1 - 0 Victoria Fi
29/10 Valle Frontera 5 - 1 La Florida Fi
29/10 Tacoronte 0 - 0 CD Charco del Pino Fi
29/10 Guancha 1 - 1 CD Marino B Fi
 

Jornada 11ª

03.11.2017 - 05.11.2017
03/11 Juventud Laguna 1 - 3 CD San Lorenzo Fi
03/11 Portezuelo Tegueste 1 - 1 At.Granadilla Fi
03/11 CD Marino B 1 - 2 Unión Tejina Fi
03/11 CD Águilas Atlético 0 - 0 Victoria Fi
04/11 Puerto Cruz 1 - 0 Orotava Fi
04/11 CD Charco del Pino 2 - 1 Guancha Fi
04/11 La Florida 0 - 2 Tacoronte Fi
04/11 Icodense 2 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
05/11 UD Cruz Santa 1 - 2 Valle Frontera Fi
 

Jornada 12ª

10.11.2017 - 12.11.2017
10/11 CD San Lorenzo 2 - 0 CD Águilas Atlético Fi
10/11 At.Granadilla 3 - 0 Juventud Laguna Fi
10/11 EMF Santiago del Teide 1 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
10/11 Victoria 2 - 0 CD Marino B Fi
11/11 Orotava 0 - 1 Icodense Fi
11/11 Unión Tejina 3 - 1 CD Charco del Pino Fi
12/11 Valle Frontera 0 - 2 Puerto Cruz Fi
12/11 Tacoronte 1 - 0 UD Cruz Santa Fi
12/11 Guancha 2 - 0 La Florida Fi
 

Jornada 13ª

17.11.2017 - 19.11.2017
17/11 CD San Lorenzo 0 - 2 At.Granadilla Fi
17/11 Juventud Laguna 1 - 3 EMF Santiago del Teide Fi
17/11 Portezuelo Tegueste 1 - 0 Orotava Fi
17/11 CD Águilas Atlético 3 - 1 CD Marino B Fi
18/11 Puerto Cruz 1 - 2 Tacoronte Fi
18/11 CD Charco del Pino 0 - 4 Victoria Fi
18/11 La Florida 1 - 0 Unión Tejina Fi
19/11 Icodense 2 - 3 Valle Frontera Fi
19/11 UD Cruz Santa 3 - 0 Guancha Fi
 

Jornada 14ª

24.11.2017 - 23.12.2017
24/11 EMF Santiago del Teide 0 - 1 CD San Lorenzo Fi
24/11 Victoria 2 - 0 La Florida Fi
24/11 CD Marino B 0 - 0 CD Charco del Pino Fi
26/11 Valle Frontera 1 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
28/11 Unión Tejina 3 - 5 UD Cruz Santa Fi
06/12 Tacoronte 1 - 1 Icodense Fi
13/12 At.Granadilla 5 - 1 CD Águilas Atlético Fi
20/12 Guancha 2 - 0 Puerto Cruz Fi
23/12 Orotava 1 - 2 Juventud Laguna Fi
 

Jornada 15ª

01.12.2017 - 03.12.2017
01/12 CD San Lorenzo 2 - 0 Orotava Fi
01/12 Portezuelo Tegueste 0 - 4 Tacoronte Fi
01/12 CD Águilas Atlético 2 - 3 CD Charco del Pino Fi
02/12 At.Granadilla 0 - 2 EMF Santiago del Teide Fi
02/12 Puerto Cruz 3 - 3 Unión Tejina Fi
02/12 La Florida 1 - 0 CD Marino B Fi
02/12 Icodense 4 - 0 Guancha Fi
03/12 Juventud Laguna 2 - 1 Valle Frontera Fi
03/12 UD Cruz Santa 1 - 2 Victoria Fi
 

Jornada 16ª

06.12.2017 - 10.12.2017
06/12 Guancha 1 - 1 Portezuelo Tegueste Fi
06/12 CD Águilas Atlético 0 - 2 EMF Santiago del Teide Fi
07/12 Victoria 1 - 0 Puerto Cruz Fi
09/12 Orotava 2 - 0 At.Granadilla Fi
09/12 CD Charco del Pino 1 - 1 La Florida Fi
10/12 Valle Frontera 0 - 0 CD San Lorenzo Fi
10/12 Unión Tejina 1 - 4 Icodense Fi
10/12 CD Marino B 2 - 1 UD Cruz Santa Fi
10/12 Tacoronte 3 - 0 Juventud Laguna Fi
 

Jornada 17ª

15.12.2017 - 17.12.2017
15/12 EMF Santiago del Teide 1 - 1 Orotava Fi
15/12 CD San Lorenzo 0 - 0 Tacoronte Fi
15/12 Juventud Laguna 0 - 1 Guancha Fi
15/12 Portezuelo Tegueste 3 - 1 Unión Tejina Fi
16/12 Puerto Cruz 1 - 0 CD Marino B Fi
16/12 UD Cruz Santa 2 - 1 CD Charco del Pino Fi
16/12 Icodense 3 - 0 Victoria Fi
16/12 La Florida 0 - 1 CD Águilas Atlético Fi
17/12 At.Granadilla 3 - 1 Valle Frontera Fi
 

Jornada 18ª

21.12.2017 - 09.01.2018
21/12 Portezuelo Tegueste 2 - 1 Victoria Fi
04/01 Puerto Cruz 2 - 1 CD Charco del Pino Fi
04/01 At.Granadilla 1 - 2 Tacoronte Fi
04/01 CD San Lorenzo 5 - 2 Guancha Fi
07/01 Orotava 3 - 0 CD Águilas Atlético Fi
07/01 EMF Santiago del Teide 2 - 2 Valle Frontera Fi
07/01 Icodense 4 - 1 CD Marino B Fi
07/01 UD Cruz Santa 0 - 0 La Florida Fi
09/01 Juventud Laguna 1 - 4 Unión Tejina Fi
 

Jornada 19ª

12.01.2018 - 14.01.2018
12/01 Victoria 3 - 0 Juventud Laguna Fi
12/01 CD Marino B 2 - 1 Portezuelo Tegueste Fi
12/01 CD Charco del Pino 0 - 0 Icodense Fi
13/01 CD Águilas Atlético 0 - 2 UD Cruz Santa Fi
13/01 La Florida 1 - 0 Puerto Cruz Fi
13/01 Unión Tejina 2 - 0 CD San Lorenzo Fi
14/01 Valle Frontera 0 - 1 Orotava Fi
14/01 Guancha 2 - 0 At.Granadilla Fi
14/01 Tacoronte 1 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
 

Jornada 20ª

19.01.2018 - 21.01.2018
19/01 Portezuelo Tegueste 1 - 0 CD Charco del Pino Fi
19/01 EMF Santiago del Teide 0 - 1 Guancha Fi
19/01 CD San Lorenzo 5 - 2 Victoria Fi
19/01 Juventud Laguna 1 - 1 CD Marino B Fi
20/01 Valle Frontera 2 - 2 CD Águilas Atlético Fi
20/01 At.Granadilla 2 - 1 Unión Tejina Fi
20/01 Orotava 1 - 1 Tacoronte Fi
20/01 Icodense 2 - 1 La Florida Fi
21/01 Puerto Cruz 0 - 0 UD Cruz Santa Fi
 

Jornada 21ª

26.01.2018 - 28.01.2018
26/01 Victoria 2 - 1 At.Granadilla Fi
26/01 CD Águilas Atlético 1 - 0 Puerto Cruz Fi
26/01 CD Marino B 1 - 2 CD San Lorenzo Fi
26/01 Unión Tejina 4 - 1 EMF Santiago del Teide Fi
26/01 La Florida 1 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
27/01 CD Charco del Pino 6 - 1 Juventud Laguna Fi
28/01 Guancha 0 - 0 Orotava Fi
28/01 Tacoronte 1 - 1 Valle Frontera Fi
28/01 UD Cruz Santa 2 - 0 Icodense Fi
 

Jornada 22ª

02.02.2018 - 14.03.2018
02/02 Portezuelo Tegueste 2 - 2 UD Cruz Santa Fi
02/02 Juventud Laguna 2 - 4 La Florida Fi
02/02 CD San Lorenzo 2 - 1 CD Charco del Pino Fi
03/02 At.Granadilla 2 - 2 CD Marino B Fi
03/02 Orotava 2 - 2 Unión Tejina Fi
03/02 Icodense 0 - 0 Puerto Cruz Fi
04/02 Tacoronte 3 - 1 CD Águilas Atlético Fi
04/02 Valle Frontera 2 - 1 Guancha Fi
14/03 EMF Santiago del Teide 2 - 6 Victoria Fi
 

Jornada 23ª

09.02.2018 - 11.02.2018
09/02 Victoria 1 - 1 Orotava Fi
09/02 CD Charco del Pino 2 - 2 At.Granadilla Fi
09/02 CD Marino B 5 - 3 EMF Santiago del Teide Fi
09/02 CD Águilas Atlético 1 - 0 Icodense Fi
10/02 Guancha 1 - 1 Tacoronte Fi
10/02 Puerto Cruz 5 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
10/02 La Florida 0 - 2 CD San Lorenzo Fi
10/02 UD Cruz Santa 3 - 1 Juventud Laguna Fi
11/02 Unión Tejina 1 - 0 Valle Frontera Fi
 

Jornada 24ª

23.02.2018 - 28.03.2018
23/02 Juventud Laguna 1 - 3 Puerto Cruz Fi
23/02 Portezuelo Tegueste 1 - 1 Icodense Fi
24/02 Orotava 1 - 1 CD Marino B Fi
07/03 EMF Santiago del Teide 2 - 3 CD Charco del Pino Fi
14/03 At.Granadilla 2 - 1 La Florida Fi
21/03 Tacoronte 2 - 2 Unión Tejina Fi
21/03 CD San Lorenzo 4 - 1 UD Cruz Santa Fi
27/03 Valle Frontera 1 - 2 Victoria Fi
28/03 Guancha 3 - 4 CD Águilas Atlético Fi
 

Jornada 25ª

02.03.2018 - 04.03.2018
02/03 CD Charco del Pino 0 - 2 Orotava Fi
02/03 Victoria 0 - 1 Tacoronte Fi
02/03 CD Águilas Atlético 0 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
03/03 Puerto Cruz 4 - 1 CD San Lorenzo Fi
03/03 La Florida 1 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
03/03 Icodense 3 - 0 Juventud Laguna Fi
04/03 CD Marino B 0 - 0 Valle Frontera Fi
04/03 UD Cruz Santa 0 - 0 At.Granadilla Fi
04/03 Unión Tejina 0 - 3 Guancha Fi
 

Jornada 26ª

09.03.2018 - 11.04.2018
09/03 Juventud Laguna 0 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
09/03 CD San Lorenzo 3 - 3 Icodense Fi
10/03 At.Granadilla 0 - 1 Puerto Cruz Fi
10/03 Unión Tejina 1 - 0 CD Águilas Atlético Fi
11/03 Valle Frontera 2 - 0 CD Charco del Pino Fi
11/03 EMF Santiago del Teide 1 - 3 UD Cruz Santa Fi
11/03 Guancha 1 - 1 Victoria Fi
11/03 Tacoronte 4 - 1 CD Marino B Fi
11/04 Orotava 0 - 1 La Florida Fi
 

Jornada 27ª

16.03.2018 - 18.03.2018
16/03 Victoria 0 - 2 Unión Tejina Fi
16/03 CD Águilas Atlético 0 - 2 Juventud Laguna Fi
16/03 CD Marino B 3 - 2 Guancha Fi
16/03 Portezuelo Tegueste 0 - 3 CD San Lorenzo Fi
17/03 Icodense 2 - 1 At.Granadilla Fi
17/03 CD Charco del Pino 0 - 7 Tacoronte Fi
17/03 Puerto Cruz 5 - 1 EMF Santiago del Teide Fi
18/03 UD Cruz Santa 3 - 3 Orotava Fi
18/03 La Florida 1 - 1 Valle Frontera Fi
 

Jornada 28ª

23.03.2018 - 25.03.2018
23/03 Victoria 1 - 2 CD Águilas Atlético Fi
23/03 CD San Lorenzo 3 - 4 Juventud Laguna Fi
23/03 EMF Santiago del Teide 4 - 5 Icodense Fi
24/03 At.Granadilla 1 - 0 Portezuelo Tegueste Fi
24/03 Orotava 0 - 3 Puerto Cruz Fi
24/03 Unión Tejina 0 - 2 CD Marino B Fi
25/03 Guancha 2 - 0 CD Charco del Pino Fi
25/03 Valle Frontera 0 - 2 UD Cruz Santa Fi
25/03 Tacoronte 4 - 0 La Florida Fi
 

Jornada 29ª

06.04.2018 - 08.04.2018
06/04 Juventud Laguna 1 - 1 At.Granadilla Fi
06/04 CD Marino B 1 - 2 Victoria Fi
06/04 CD Águilas Atlético 4 - 0 CD San Lorenzo Fi
06/04 Portezuelo Tegueste 5 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
07/04 Icodense 4 - 0 Orotava Fi
07/04 CD Charco del Pino 2 - 3 Unión Tejina Fi
07/04 La Florida 3 - 1 Guancha Fi
08/04 Puerto Cruz 1 - 0 Valle Frontera Fi
08/04 UD Cruz Santa 0 - 2 Tacoronte Fi
 

Jornada 30ª

13.04.2018 - 15.04.2018
13/04 At.Granadilla 0 - 2 CD San Lorenzo Fi
13/04 CD Marino B 3 - 1 CD Águilas Atlético Fi
13/04 Victoria 1 - 0 CD Charco del Pino Fi
13/04 EMF Santiago del Teide 1 - 4 Juventud Laguna Fi
14/04 Orotava 2 - 2 Portezuelo Tegueste Fi
14/04 Unión Tejina 1 - 2 La Florida Fi
15/04 Guancha 1 - 1 UD Cruz Santa Fi
15/04 Tacoronte 3 - 1 Puerto Cruz Fi
15/04 Valle Frontera 3 - 2 Icodense Fi
 

Jornada 31ª

20.04.2018 - 22.04.2018
20/04 Juventud Laguna 0 - 1 Orotava Fi
20/04 UD Cruz Santa 2 - 1 Unión Tejina Fi
20/04 CD Águilas Atlético 0 - 0 At.Granadilla Fi
20/04 CD San Lorenzo 3 - 1 EMF Santiago del Teide Fi
21/04 Icodense 1 - 3 Tacoronte Fi
21/04 Puerto Cruz 1 - 1 Guancha Fi
21/04 CD Charco del Pino 1 - 5 CD Marino B Fi
21/04 La Florida 0 - 1 Victoria Fi
22/04 Portezuelo Tegueste 2 - 3 Valle Frontera Fi
 

Jornada 32ª

27.04.2018 - 29.04.2018
27/04 CD Charco del Pino 2 - 3 CD Águilas Atlético Fi
27/04 EMF Santiago del Teide 1 - 3 At.Granadilla Fi
27/04 CD Marino B 6 - 2 La Florida Fi
28/04 Orotava 4 - 1 CD San Lorenzo Fi
28/04 Unión Tejina 2 - 3 Puerto Cruz Fi
28/04 Tacoronte 3 - 3 Portezuelo Tegueste Fi
28/04 Victoria 2 - 2 UD Cruz Santa Fi
29/04 Valle Frontera 4 - 2 Juventud Laguna Fi
29/04 Guancha 1 - 2 Icodense Fi
 

Jornada 33ª

04.05.2018 - 06.05.2018
04/05 EMF Santiago del Teide 2 - 2 CD Águilas Atlético Fi
04/05 Juventud Laguna 0 - 0 Tacoronte Fi
04/05 Portezuelo Tegueste 1 - 1 Guancha Fi
05/05 At.Granadilla 0 - 1 Orotava Fi
05/05 Icodense 5 - 2 Unión Tejina Fi
05/05 Puerto Cruz 1 - 1 Victoria Fi
05/05 La Florida 4 - 1 CD Charco del Pino Fi
05/05 UD Cruz Santa 1 - 1 CD Marino B Fi
06/05 CD San Lorenzo 4 - 1 Valle Frontera Fi
 

Jornada 34ª

10.05.2018 - 13.05.2018
10/05 CD Marino B 3 - 2 Puerto Cruz Fi
10/05 Orotava 6 - 0 EMF Santiago del Teide Fi
11/05 CD Charco del Pino 1 - 2 UD Cruz Santa Fi
11/05 Unión Tejina 3 - 4 Portezuelo Tegueste Fi
11/05 Victoria 3 - 1 Icodense Fi
12/05 CD Águilas Atlético 1 - 1 La Florida Fi
13/05 Valle Frontera 4 - 2 At.Granadilla Fi
13/05 Guancha 3 - 3 Juventud Laguna Fi
13/05 Tacoronte 1 - 1 CD San Lorenzo Fi
 

Buscador de deportes

Regió 7 - Página no existeix