Regió7 » Esports » Futbol » Segona B Grup 1 » Resultats i classificació

Resultats i classificació de Segona divisió B

Resultats de la jornada 9ª

20.10.2018 - 21.10.2018
20/10 Valladolid B Real Valladolid B 0 - 0 Cultural Leonesa Cultural Fi
21/10 Ponferradina Ponferradina 0 - 0 UD Las Palmas Atlético L.Palmas At. Fi
21/10 Fuenlabrada Fuenlabrada 2 - 0 Atlético de Madrid B At. Madrid B Fi
21/10 Celta B Celta de Vigo B 1 - 1 Real Madrid Castilla R.M. Castilla Fi
21/10 Inter de Madrid Internacional de Madrid-Boadilla 0 - 0 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca Fi
21/10 Unión Adarve Unión Adarve 3 - 2 Navalcarnero Navalcarnero Fi
21/10 Deportivo B Deportivo Fabril 0 - 1 San Sebastián de los Reyes S.S Reyes Fi
21/10 Salmantino Salamanca CF UDS 0 - 1 Rápido Bouzas Rápido Bouzas Fi
21/10 Burgos CF Burgos CF 0 - 1 Pontevedra Pontevedra Fi
21/10 Guijuelo Guijuelo 0 - 0 Coruxo Coruxo Fi
 

Classificació jornada 9ª Segona B Grup 1

EQUIP Punts TOTALS A CASA FORA
PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC PJ PG PE PP GF GC
1 Ponferradina Ponferradina 21 9 6 3 0 12 2 5 4 1 0 9 1 4 2 2 0 3 1
2 San Sebastián de los Reyes S.S Reyes 20 9 6 2 1 17 6 4 3 1 0 8 1 5 3 1 1 9 5
3 Real Madrid Castilla R.M. Castilla 19 9 5 4 0 16 7 4 3 1 0 9 2 5 2 3 0 7 5
4 Fuenlabrada Fuenlabrada 17 9 5 2 2 12 5 5 4 0 1 10 3 4 1 2 1 2 2
5 Cultural Leonesa Cultural 16 9 5 1 3 13 7 4 2 0 2 8 4 5 3 1 1 5 3
6 Guijuelo Guijuelo 16 9 5 1 3 8 9 5 4 1 0 5 1 4 1 0 3 3 8
7 Internacional de Madrid-Boadilla Inter de Madrid 14 9 3 5 1 14 9 5 2 3 0 11 4 4 1 2 1 3 5
8 Celta de Vigo B Celta B 14 9 4 2 3 9 7 5 2 1 2 7 4 4 2 1 1 2 3
9 UD Las Palmas Atlético L.Palmas At. 14 9 4 2 3 5 5 4 2 1 1 3 2 5 2 1 2 2 3
10 Pontevedra Pontevedra 13 9 3 4 2 7 7 4 1 3 0 3 2 5 2 1 2 4 5
11 Unión Adarve Unión Adarve 12 9 3 3 3 13 13 5 2 2 1 5 4 4 1 1 2 8 9
12 Real Valladolid B Valladolid B 11 9 2 5 2 7 7 5 2 2 1 5 4 4 0 3 1 2 3
13 Atlético de Madrid B At. Madrid B 10 9 2 4 3 13 15 4 1 2 1 6 4 5 1 2 2 7 11
14 Coruxo Coruxo 10 9 2 4 3 5 7 4 1 1 2 2 3 5 1 3 1 3 4
15 Unionistas Salamanca Unionistas Salamanca 9 9 2 3 4 4 8 4 1 2 1 3 3 5 1 1 3 1 5
16 Burgos CF Burgos CF 8 9 2 2 5 4 9 5 1 2 2 3 4 4 1 0 3 1 5
17 Salamanca CF UDS Salmantino 6 9 1 3 5 8 17 5 1 1 3 6 10 4 0 2 2 2 7
18 Navalcarnero Navalcarnero 5 9 1 2 6 11 17 4 0 2 2 4 7 5 1 0 4 7 10
19 Deportivo Fabril Deportivo B 4 9 1 1 7 7 13 5 1 0 4 4 7 4 0 1 3 3 6
20 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 4 9 1 1 7 1 16 4 0 1 3 0 5 5 1 0 4 1 11

Buscador de deportes