Calendari de Tercera divisió del Grup 6

Jornada 1ª

24.08.2018 - 26.08.2018
24/08 At. Saguntino 3 - 1 Villarreal C Fi
25/08 Jove Español 2 - 1 Crevillente Fi
25/08 Novelda 2 - 2 Vilamarxant Fi
25/08 Acero 1 - 3 Atzeneta Fi
25/08 Elche Ilicitano 2 - 1 Torre Levante Fi
25/08 Silla FC 0 - 2 Olimpic Fi
26/08 CD Roda 2 - 1 Paterna C.F Fi
26/08 La Nucía 3 - 0 Alzira Fi
26/08 Orihuela 3 - 0 Paiporta CF Fi
26/08 Eldense 1 - 2 Rayo Ibense Fi
 

Jornada 2ª

01.09.2018 - 02.09.2018
01/09 Atzeneta 0 - 0 Jove Español Fi
01/09 Paiporta CF 0 - 1 La Nucía Fi
01/09 Torre Levante 1 - 3 Eldense Fi
01/09 Rayo Ibense 0 - 0 Silla FC Fi
01/09 Vilamarxant 0 - 0 Acero Fi
01/09 Villarreal C 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
02/09 Paterna C.F 0 - 2 At. Saguntino Fi
02/09 Crevillente 0 - 0 CD Roda Fi
02/09 Alzira 0 - 0 Novelda Fi
02/09 Olimpic 3 - 2 Orihuela Fi
 

Jornada 3ª

08.09.2018 - 09.09.2018
08/09 Jove Español 3 - 2 Vilamarxant Fi
08/09 Acero 0 - 1 Alzira Fi
08/09 Novelda 2 - 0 Paiporta CF Fi
08/09 At. Saguntino 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
09/09 Paterna C.F 1 - 2 Crevillente Fi
09/09 CD Roda 1 - 0 Atzeneta Fi
09/09 Silla FC 0 - 1 Torre Levante Fi
09/09 Orihuela 1 - 1 Rayo Ibense Fi
09/09 La Nucía 1 - 0 Olimpic Fi
09/09 Eldense 2 - 0 Villarreal C Fi
 

Jornada 4ª

15.09.2018 - 16.09.2018
15/09 Elche Ilicitano 1 - 2 Eldense Fi
15/09 Vilamarxant 2 - 1 CD Roda Fi
16/09 Rayo Ibense 1 - 1 La Nucía Fi
16/09 Paiporta CF 1 - 0 Acero Fi
16/09 Torre Levante 0 - 0 Orihuela Fi
16/09 Atzeneta 2 - 0 Paterna C.F Fi
16/09 Villarreal C 0 - 0 Silla FC Fi
16/09 Crevillente 1 - 0 At. Saguntino Fi
16/09 Alzira 3 - 1 Jove Español Fi
16/09 Olimpic 4 - 3 Novelda Fi
 

Jornada 5ª

22.09.2018 - 23.09.2018
22/09 Jove Español 2 - 1 Paiporta CF Fi
22/09 At. Saguntino 2 - 0 Eldense Fi
22/09 Acero 1 - 0 Olimpic Fi
22/09 CD Roda 1 - 1 Alzira Fi
22/09 Silla FC 0 - 3 Elche Ilicitano Fi
23/09 Paterna C.F 1 - 3 Vilamarxant Fi
23/09 Orihuela 1 - 0 Villarreal C Fi
23/09 Crevillente 1 - 0 Atzeneta Fi
23/09 Novelda 3 - 0 Rayo Ibense Fi
23/09 La Nucía 1 - 1 Torre Levante Fi
 

Jornada 6ª

29.09.2018 - 30.09.2018
29/09 Rayo Ibense 0 - 1 Acero Fi
29/09 Atzeneta 2 - 0 At. Saguntino Fi
29/09 Villarreal C 0 - 1 La Nucía Fi
29/09 Vilamarxant 1 - 3 Crevillente Fi
30/09 Elche Ilicitano 1 - 2 Orihuela Fi
30/09 Paiporta CF 0 - 1 CD Roda Fi
30/09 Torre Levante 0 - 2 Novelda Fi
30/09 Alzira 0 - 0 Paterna C.F Fi
30/09 Eldense 2 - 0 Silla FC Fi
30/09 Olimpic 2 - 0 Jove Español Fi
 

Jornada 7ª

06.10.2018 - 07.10.2018
06/10 Jove Español 2 - 0 Rayo Ibense Fi
06/10 Atzeneta 1 - 1 Vilamarxant Fi
06/10 Novelda 0 - 1 Villarreal C Fi
06/10 Acero 0 - 0 Torre Levante Fi
07/10 CD Roda 2 - 2 Olimpic Fi
07/10 Crevillente 3 - 2 Alzira Fi
07/10 Paterna C.F 1 - 0 Paiporta CF Fi
07/10 At. Saguntino 2 - 0 Silla FC Fi
07/10 La Nucía 1 - 0 Elche Ilicitano Fi
07/10 Eldense 1 - 0 Orihuela Fi
 

Jornada 8ª

12.10.2018 - 14.10.2018
12/10 Villarreal C 4 - 2 Acero Fi
13/10 Elche Ilicitano 1 - 1 Novelda Fi
14/10 Paiporta CF 1 - 1 Crevillente Fi
14/10 Torre Levante 0 - 2 Jove Español Fi
14/10 Rayo Ibense 2 - 1 CD Roda Fi
14/10 Silla FC 0 - 0 Orihuela Fi
14/10 Vilamarxant 1 - 1 At. Saguntino Fi
14/10 Alzira 2 - 3 Atzeneta Fi
14/10 Olimpic 1 - 0 Paterna C.F Fi
14/10 Eldense 0 - 0 La Nucía Fi
 

Jornada 9ª

31.10.2018 - 14.11.2018
31/10 Novelda 1 - 2 Eldense Fi
31/10 At. Saguntino 2 - 0 Orihuela Fi
31/10 Acero 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
31/10 Vilamarxant 4 - 0 Alzira Fi
31/10 Silla FC 2 - 1 La Nucía Fi
01/11 Crevillente 0 - 4 Olimpic Fi
01/11 Paterna C.F 2 - 1 Rayo Ibense Fi
01/11 Jove Español 1 - 1 Villarreal C Fi
01/11 Atzeneta 1 - 0 Paiporta CF Fi
14/11 CD Roda 1 - 0 Torre Levante Fi
 

Jornada 10ª

26.10.2018 - 28.10.2018
26/10 Villarreal C 2 - 0 CD Roda Fi
27/10 Torre Levante 1 - 1 Paterna C.F Fi
27/10 Elche Ilicitano 0 - 2 Jove Español Fi
28/10 Paiporta CF 1 - 1 Vilamarxant Fi
28/10 Rayo Ibense 3 - 1 Crevillente Fi
28/10 Silla FC 2 - 0 Novelda Fi
28/10 Orihuela 2 - 0 La Nucía Fi
28/10 Alzira 0 - 2 At. Saguntino Fi
28/10 Olimpic 2 - 1 Atzeneta Fi
28/10 Eldense 0 - 0 Acero Fi
 

Jornada 11ª

03.11.2018 - 04.11.2018
03/11 Acero 1 - 0 Silla FC Fi
04/11 CD Roda 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
04/11 Jove Español 3 - 1 Eldense Fi
04/11 Atzeneta 2 - 1 Rayo Ibense Fi
04/11 Alzira 1 - 0 Paiporta CF Fi
04/11 Crevillente 3 - 1 Torre Levante Fi
04/11 Novelda 1 - 5 Orihuela Fi
04/11 At. Saguntino 2 - 0 La Nucía Fi
04/11 Vilamarxant 2 - 2 Olimpic Fi
04/11 Paterna C.F 1 - 3 Villarreal C Fi
 

Jornada 12ª

10.11.2018 - 11.11.2018
10/11 Torre Levante 0 - 1 Atzeneta Fi
10/11 Rayo Ibense 1 - 0 Vilamarxant Fi
11/11 Elche Ilicitano 0 - 0 Paterna C.F Fi
11/11 Paiporta CF 1 - 0 At. Saguntino Fi
11/11 Eldense 3 - 0 CD Roda Fi
11/11 Villarreal C 1 - 2 Crevillente Fi
11/11 Olimpic 4 - 0 Alzira Fi
11/11 Silla FC 2 - 0 Jove Español Fi
11/11 Orihuela 2 - 1 Acero Fi
11/11 La Nucía 1 - 1 Novelda Fi
 

Jornada 13ª

17.11.2018 - 12.12.2018
17/11 Jove Español 0 - 1 Orihuela Fi
17/11 Atzeneta 0 - 1 Villarreal C Fi
17/11 Acero 1 - 2 La Nucía Fi
17/11 At. Saguntino 1 - 0 Novelda Fi
18/11 CD Roda 0 - 2 Silla FC Fi
18/11 Paiporta CF 0 - 0 Olimpic Fi
18/11 Paterna C.F 1 - 1 Eldense Fi
18/11 Crevillente 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
18/11 Vilamarxant 1 - 0 Torre Levante Fi
12/12 Alzira 2 - 1 Rayo Ibense Fi
 

Jornada 14ª

24.11.2018 - 25.11.2018
24/11 Torre Levante 1 - 2 Alzira Fi
24/11 Rayo Ibense 2 - 1 Paiporta CF Fi
24/11 Novelda 3 - 2 Acero Fi
25/11 Elche Ilicitano 1 - 2 Atzeneta Fi
25/11 Villarreal C 4 - 1 Vilamarxant Fi
25/11 Orihuela 2 - 2 CD Roda Fi
25/11 Olimpic 1 - 0 At. Saguntino Fi
25/11 Silla FC 1 - 0 Paterna C.F Fi
25/11 La Nucía 3 - 0 Jove Español Fi
25/11 Eldense 1 - 2 Crevillente Fi
 

Jornada 15ª

01.12.2018 - 02.12.2018
01/12 Jove Español 3 - 1 Novelda Fi
01/12 Atzeneta 1 - 2 Eldense Fi
01/12 At. Saguntino 1 - 1 Acero Fi
02/12 CD Roda 1 - 3 La Nucía Fi
02/12 Paiporta CF 0 - 1 Torre Levante Fi
02/12 Paterna C.F 1 - 2 Orihuela Fi
02/12 Olimpic 0 - 0 Rayo Ibense Fi
02/12 Alzira 1 - 0 Villarreal C Fi
02/12 Crevillente 1 - 1 Silla FC Fi
02/12 Vilamarxant 3 - 0 Elche Ilicitano Fi
 

Jornada 16ª

07.12.2018 - 09.12.2018
07/12 Elche Ilicitano 2 - 0 Alzira Fi
07/12 Rayo Ibense 2 - 3 At. Saguntino Fi
08/12 Acero 3 - 1 Jove Español Fi
09/12 Novelda 1 - 1 CD Roda Fi
09/12 Silla FC 1 - 1 Atzeneta Fi
09/12 Torre Levante 0 - 0 Olimpic Fi
09/12 Villarreal C 5 - 1 Paiporta CF Fi
09/12 Eldense 3 - 0 Vilamarxant Fi
09/12 Orihuela 2 - 1 Crevillente Fi
09/12 La Nucía 1 - 1 Paterna C.F Fi
 

Jornada 17ª

15.12.2018 - 16.12.2018
15/12 Atzeneta 1 - 0 Orihuela Fi
15/12 At. Saguntino 2 - 0 Jove Español Fi
15/12 Vilamarxant 0 - 1 Silla FC Fi
15/12 CD Roda 2 - 1 Acero Fi
16/12 Paterna C.F 1 - 0 Novelda Fi
16/12 Paiporta CF 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
16/12 Rayo Ibense 1 - 1 Torre Levante Fi
16/12 Olimpic 2 - 0 Villarreal C Fi
16/12 Alzira 1 - 1 Eldense Fi
16/12 Crevillente 0 - 1 La Nucía Fi
 

Jornada 18ª

21.12.2018 - 23.12.2018
21/12 Acero 4 - 3 Paterna C.F Fi
21/12 Villarreal C 2 - 0 Rayo Ibense Fi
22/12 Jove Español 0 - 0 CD Roda Fi
22/12 Silla FC 0 - 1 Alzira Fi
22/12 At. Saguntino 0 - 0 Torre Levante Fi
22/12 Novelda 1 - 1 Crevillente Fi
22/12 La Nucía 2 - 0 Atzeneta Fi
23/12 Elche Ilicitano 0 - 0 Olimpic Fi
23/12 Orihuela 1 - 1 Vilamarxant Fi
23/12 Eldense 1 - 1 Paiporta CF Fi
 

Jornada 19ª

04.01.2019 - 06.01.2019
04/01 Paterna C.F 1 - 1 Jove Español Fi
05/01 Torre Levante 1 - 0 Villarreal C Fi
05/01 Rayo Ibense 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
05/01 Paiporta CF 2 - 4 Silla FC Fi
05/01 Alzira 0 - 1 Orihuela Fi
05/01 CD Roda 1 - 1 At. Saguntino Fi
05/01 Atzeneta 2 - 0 Novelda Fi
05/01 Olimpic 1 - 1 Eldense Fi
06/01 Crevillente 1 - 1 Acero Fi
06/01 Vilamarxant 0 - 2 La Nucía Fi
 

Jornada 20ª

12.01.2019 - 13.01.2019
12/01 Atzeneta 1 - 1 Acero Fi
12/01 Torre Levante 1 - 1 Elche Ilicitano Fi
12/01 Vilamarxant 1 - 1 Novelda Fi
13/01 Paterna C.F 1 - 2 CD Roda Fi
13/01 Villarreal C 0 - 1 At. Saguntino Fi
13/01 Paiporta CF 0 - 3 Orihuela Fi
13/01 Olimpic 3 - 1 Silla FC Fi
13/01 Crevillente 0 - 1 Jove Español Fi
13/01 Alzira 0 - 0 La Nucía Fi
13/01 Rayo Ibense 2 - 0 Eldense Fi
 

Jornada 21ª

18.01.2019 - 20.01.2019
18/01 Elche Ilicitano 2 - 1 Villarreal C Fi
19/01 Jove Español 1 - 0 Atzeneta Fi
19/01 Acero 0 - 1 Vilamarxant Fi
19/01 At. Saguntino 1 - 0 Paterna C.F Fi
19/01 CD Roda 1 - 1 Crevillente Fi
20/01 Novelda 1 - 2 Alzira Fi
20/01 Orihuela 1 - 0 Olimpic Fi
20/01 Silla FC 1 - 0 Rayo Ibense Fi
20/01 La Nucía 5 - 2 Paiporta CF Fi
20/01 Eldense 3 - 1 Torre Levante Fi
 

Jornada 22ª

26.01.2019 - 27.01.2019
26/01 Atzeneta 1 - 2 CD Roda Fi
26/01 Rayo Ibense 0 - 1 Orihuela Fi
26/01 Vilamarxant 0 - 1 Jove Español Fi
27/01 Elche Ilicitano 3 - 3 At. Saguntino Fi
27/01 Torre Levante 1 - 1 Silla FC Fi
27/01 Villarreal C 1 - 1 Eldense Fi
27/01 Paiporta CF 2 - 1 Novelda Fi
27/01 Olimpic 0 - 0 La Nucía Fi
27/01 Crevillente 0 - 1 Paterna C.F Fi
27/01 Alzira 1 - 0 Acero Fi
 

Jornada 23ª

02.02.2019 - 03.02.2019
02/02 Jove Español 1 - 2 Alzira Fi
02/02 CD Roda 1 - 1 Vilamarxant Fi
02/02 Acero 2 - 0 Paiporta CF Fi
03/02 At. Saguntino 0 - 0 Crevillente Fi
03/02 Paterna C.F 0 - 2 Atzeneta Fi
03/02 Novelda 0 - 0 Olimpic Fi
03/02 Eldense 1 - 0 Elche Ilicitano Fi
03/02 Silla FC 0 - 2 Villarreal C Fi
03/02 Orihuela 4 - 0 Torre Levante Fi
03/02 La Nucía 2 - 0 Rayo Ibense Fi
 

Jornada 24ª

09.02.2019 - 10.02.2019
09/02 Elche Ilicitano 3 - 1 Silla FC Fi
09/02 Atzeneta 0 - 1 Crevillente Fi
09/02 Alzira 0 - 0 CD Roda Fi
09/02 Rayo Ibense 1 - 1 Novelda Fi
09/02 Vilamarxant 0 - 1 Paterna C.F Fi
09/02 Olimpic 3 - 1 Acero Fi
10/02 Eldense 0 - 1 At. Saguntino Fi
10/02 Paiporta CF 1 - 0 Jove Español Fi
10/02 Torre Levante 0 - 0 La Nucía Fi
10/02 Villarreal C 1 - 3 Orihuela Fi
 

Jornada 25ª

16.02.2019 - 17.02.2019
16/02 CD Roda 3 - 0 Paiporta CF Fi
16/02 Jove Español 1 - 1 Olimpic Fi
16/02 At. Saguntino 0 - 0 Atzeneta Fi
16/02 Acero 4 - 1 Rayo Ibense Fi
16/02 Novelda 1 - 0 Torre Levante Fi
16/02 Silla FC 2 - 2 Eldense Fi
17/02 Paterna C.F 2 - 1 Alzira Fi
17/02 Crevillente 2 - 0 Vilamarxant Fi
17/02 Orihuela 2 - 0 Elche Ilicitano Fi
17/02 La Nucía 1 - 1 Villarreal C Fi
 

Jornada 26ª

22.02.2019 - 24.02.2019
22/02 Villarreal C 2 - 2 Novelda Fi
23/02 Elche Ilicitano 0 - 1 La Nucía Fi
23/02 Torre Levante 2 - 1 Acero Fi
23/02 Vilamarxant 1 - 1 Atzeneta Fi
23/02 Rayo Ibense 1 - 1 Jove Español Fi
24/02 Paiporta CF 3 - 4 Paterna C.F Fi
24/02 Alzira 2 - 2 Crevillente Fi
24/02 Olimpic 0 - 0 CD Roda Fi
24/02 Orihuela 3 - 1 Eldense Fi
24/02 Silla FC 0 - 1 At. Saguntino Fi
 

Jornada 27ª

02.03.2019 - 03.03.2019
02/03 Jove Español 2 - 1 Torre Levante Fi
02/03 Atzeneta 3 - 2 Alzira Fi
02/03 Acero 1 - 3 Villarreal C Fi
03/03 CD Roda 2 - 0 Rayo Ibense Fi
03/03 Paterna C.F 2 - 0 Olimpic Fi
03/03 At. Saguntino 2 - 0 Vilamarxant Fi
03/03 Crevillente 4 - 0 Paiporta CF Fi
03/03 Novelda 2 - 2 Elche Ilicitano Fi
03/03 Orihuela 3 - 1 Silla FC Fi
03/03 La Nucía 5 - 0 Eldense Fi
 

Jornada 28ª

09.03.2019 - 10.03.2019
09/03 Rayo Ibense 0 - 0 Paterna C.F Fi
09/03 Torre Levante 2 - 1 CD Roda Fi
09/03 Villarreal C 0 - 1 Jove Español Fi
10/03 Elche Ilicitano 2 - 2 Acero Fi
10/03 Paiporta CF 2 - 2 Atzeneta Fi
10/03 Alzira 1 - 1 Vilamarxant Fi
10/03 Olimpic 0 - 2 Crevillente Fi
10/03 Eldense 1 - 2 Novelda Fi
10/03 Orihuela 1 - 0 At. Saguntino Fi
10/03 La Nucía 3 - 0 Silla FC Fi
 

Jornada 29ª

15.03.2019 - 17.03.2019
15/03 CD Roda 3 - 0 Villarreal C Fi
15/03 At. Saguntino 0 - 0 Alzira Fi
16/03 Paterna C.F 2 - 0 Torre Levante Fi
16/03 Atzeneta 1 - 1 Olimpic Fi
16/03 Vilamarxant 4 - 0 Paiporta CF Fi
16/03 Acero 1 - 1 Eldense Fi
17/03 Jove Español 0 - 0 Elche Ilicitano Fi
17/03 Crevillente 2 - 1 Rayo Ibense Fi
17/03 Novelda 2 - 0 Silla FC Fi
17/03 La Nucía 0 - 0 Orihuela Fi
 

Jornada 30ª

22.03.2019 - 24.03.2019
22/03 Elche Ilicitano 1 - 0 CD Roda Fi
23/03 Torre Levante 0 - 2 Crevillente Fi
23/03 Villarreal C 2 - 3 Paterna C.F Fi
24/03 Paiporta CF 1 - 3 Alzira Fi
24/03 Olimpic 2 - 1 Vilamarxant Fi
24/03 Rayo Ibense 2 - 2 Atzeneta Fi
24/03 Eldense 0 - 0 Jove Español Fi
24/03 Silla FC 2 - 0 Acero Fi
24/03 Orihuela 1 - 0 Novelda Fi
24/03 La Nucía 0 - 0 At. Saguntino Fi
 

Jornada 31ª

30.03.2019 - 31.03.2019
30/03 CD Roda 2 - 2 Eldense Fi
30/03 Jove Español 1 - 1 Silla FC Fi
30/03 Atzeneta 2 - 0 Torre Levante Fi
30/03 At. Saguntino 3 - 1 Paiporta CF Fi
30/03 Acero 0 - 1 Orihuela Fi
30/03 Vilamarxant 2 - 1 Rayo Ibense Fi
30/03 Crevillente 0 - 2 Villarreal C Fi
30/03 Novelda 1 - 1 La Nucía Fi
31/03 Paterna C.F 1 - 0 Elche Ilicitano Fi
31/03 Alzira 0 - 1 Olimpic Fi
 

Jornada 32ª

06.04.2019 - 07.04.2019
06/04 Torre Levante 3 - 2 Vilamarxant Fi
06/04 Villarreal C 4 - 3 Atzeneta Fi
06/04 Elche Ilicitano 0 - 1 Crevillente Fi
06/04 Novelda 3 - 2 At. Saguntino Fi
07/04 Olimpic 4 - 1 Paiporta CF Fi
07/04 Rayo Ibense 0 - 0 Alzira Fi
07/04 Eldense 1 - 2 Paterna C.F Fi
07/04 Silla FC 4 - 0 CD Roda Fi
07/04 La Nucía 3 - 1 Acero Fi
07/04 Orihuela 1 - 1 Jove Español Fi
 

Jornada 33ª

13.04.2019 - 14.04.2019
13/04 Jove Español 1 - 3 La Nucía Fi
13/04 Acero 1 - 1 Novelda Fi
13/04 Atzeneta 2 - 2 Elche Ilicitano Fi
13/04 At. Saguntino 0 - 1 Olimpic Fi
13/04 CD Roda 1 - 1 Orihuela Fi
13/04 Alzira 1 - 3 Torre Levante Fi
13/04 Crevillente 1 - 0 Eldense Fi
13/04 Vilamarxant 2 - 1 Villarreal C Fi
14/04 Paterna C.F 0 - 1 Silla FC Fi
14/04 Paiporta CF 2 - 3 Rayo Ibense Fi
 

Jornada 34ª

18.04.2019 - 24.04.2019
18/04 Eldense 2 - 0 Atzeneta Fi
18/04 Novelda 1 - 0 Jove Español Fi
19/04 Silla FC 1 - 1 Crevillente Fi
19/04 Torre Levante 1 - 1 Paiporta CF Fi
19/04 Villarreal C 1 - 0 Alzira Fi
19/04 Elche Ilicitano 2 - 4 Vilamarxant Fi
20/04 Acero 1 - 1 At. Saguntino Fi
20/04 La Nucía 1 - 1 CD Roda Fi
21/04 Orihuela 1 - 0 Paterna C.F Fi
24/04 Rayo Ibense 3 - 1 Olimpic Fi
 

Jornada 35ª

27.04.2019 - 28.04.2019
27/04 Paterna C.F 1 - 2 La Nucía Fi
27/04 Jove Español 1 - 2 Acero Fi
27/04 Atzeneta 2 - 1 Silla FC Fi
27/04 At. Saguntino 4 - 2 Rayo Ibense Fi
27/04 Alzira 1 - 2 Elche Ilicitano Fi
27/04 Crevillente 0 - 1 Orihuela Fi
27/04 CD Roda 2 - 0 Novelda Fi
27/04 Vilamarxant 4 - 1 Eldense Fi
28/04 Paiporta CF 0 - 3 Villarreal C Fi
28/04 Olimpic 1 - 0 Torre Levante Fi
 

Jornada 36ª

04.05.2019 - 05.05.2019
04/05 Jove Español 2 - 1 At. Saguntino Fi
04/05 Torre Levante 2 - 1 Rayo Ibense Fi
04/05 Villarreal C 0 - 1 Olimpic Fi
04/05 Acero 4 - 1 CD Roda Fi
05/05 Elche Ilicitano 6 - 2 Paiporta CF Fi
05/05 Novelda 3 - 1 Paterna C.F Fi
05/05 Silla FC 1 - 2 Vilamarxant Fi
05/05 Eldense 1 - 0 Alzira Fi
05/05 La Nucía 1 - 3 Crevillente Fi
05/05 Orihuela 3 - 0 Atzeneta Fi
 

Jornada 37ª

10.05.2019 - 12.05.2019
10/05 CD Roda 3 - 0 Jove Español Fi
11/05 Alzira 0 - 2 Silla FC Fi
12/05 Paiporta CF 1 - 3 Eldense Fi
12/05 Vilamarxant 0 - 1 Orihuela Fi
12/05 Torre Levante 1 - 2 At. Saguntino Fi
12/05 Rayo Ibense 1 - 1 Villarreal C Fi
12/05 Olimpic 0 - 2 Elche Ilicitano Fi
12/05 Atzeneta 1 - 0 La Nucía Fi
12/05 Crevillente 1 - 0 Novelda Fi
12/05 Paterna C.F 3 - 2 Acero Fi
 

Jornada 38ª

17.05.2019 - 19.05.2019
17/05 Novelda 1 - 2 Atzeneta Fi
17/05 Silla FC 4 - 1 Paiporta CF Fi
18/05 Orihuela 4 - 0 Alzira Fi
18/05 Jove Español 3 - 2 Paterna C.F Fi
19/05 Villarreal C 0 - 0 Torre Levante Fi
19/05 Elche Ilicitano 0 - 1 Rayo Ibense Fi
19/05 Eldense 0 - 3 Olimpic Fi
19/05 La Nucía 0 - 1 Vilamarxant Fi
19/05 Acero 0 - 0 Crevillente Fi
19/05 At. Saguntino 0 - 0 CD Roda Fi
 

Buscador de deportes