Regió7
Regió7 » Esports » Futbol » Tercera divisió » Promoció ascens a segona divisió B

Promoció ascens a segona divisió B

Resultats de Promoció ascens a segona divisió B. Primera fase. Jornada 1ª

18/07 12:00h. CD Marino 0 - 1 Tamaraceite Fi
18/07 18:30h. Laredo 3 - 1 Tropezón Fi
18/07 19:00h. Lealtad 0 - 1 Caudal Fi
18/07 19:00h. Tarazona 1 - 0 Zaragoza B Fi
18/07 19:30h. Compostela 3 - 1 Barco Fi
18/07 19:30h. Portugalete 1 - 0 Baskonia Fi
18/07 20:00h. L´Hospitalet 0 - 0 Sant Andreu Fi
18/07 20:00h. Alcoyano 0 - 0 GCD San Joan Fi
18/07 20:00h. Zamora 2 - 1 Numancia B Fi
18/07 20:00h. Real Betis B 3 - 1 Utrera Fi
18/07 20:00h. Mutilvera 0 - 0 Pamplona Fi
18/07 20:00h. SD Logroñés 2 - 0 Arnedo Fi
18/07 21:00h. Navalcarnero 1 - 1 Alcalá Fi
18/07 21:00h. Poblense 1 - 1 Felanitx Fi
18/07 21:00h. CF Lorca Deportiva 0 - 0 Mazarrón FC Fi
18/07 21:30h. Socuéllamos 1 - 0 Toledo Fi
18/07 22:00h. Linares Deportivo 0 - 1 Real Jaén Fi
18/07 22:00h. Villanovense 2 - 0 Extremadura B Fi
19/07 12:00h. Tenisca 0 - 4 UD San Fernando Fi
19/07 18:30h. G. Torrelavega 1 - 1 Racing B Fi
19/07 19:00h. Llanera 2 - 3 Covadonga Fi
19/07 19:00h. Teruel 1 - 2 Brea Fi
19/07 19:30h. Ourense CF 2 - 1 Arosa Fi
19/07 19:30h. Sestao 0 - 0 CD Vitoria Fi
19/07 20:00h. Terrassa 1 - 0 Europa Fi
19/07 20:00h. Alzira 1 - 3 Atzeneta Fi
19/07 20:00h. G.Segoviana 0 - 0 Arandina Fi
19/07 20:00h. CD El Ejido 3 - 2 CF Motril Fi
19/07 20:00h. San Juan 2 - 4 Beti Kozkor K.E. Fi
19/07 20:00h. Varea 1 - 0 Casalarreina Fi
19/07 21:00h. Unión Adarve 1 - 3 Alcorcón B Fi
19/07 21:00h. CD Ibiza-Pitiusas 0 - 1 Mallorca B Fi
19/07 21:00h. Atlético Pulpileño 0 - 0 Mar Menor Fi
19/07 21:30h. Quintanar del Rey 1 - 2 Guadalajara Fi
19/07 22:00h. Lucena B 1 - 1 Xerez B Fi
19/07 22:00h. Coria 0 - 1 Cacereño Fi

Partits de Promoció ascens a segona divisió B. Fase final. Jornada 1ª

Calendari
25/07 12:00h. UD San Fernando 1 - 2 Tamaraceite Fi
25/07 18:30h. Laredo 2 - 0 G. Torrelavega Fi
25/07 19:00h. Covadonga 2 - 0 Caudal Fi
25/07 19:30h. Tarazona 3 - 0 Brea Fi
25/07 19:30h. Portugalete 1 - 0 Sestao Fi
25/07 19:30h. Compostela 1 - 1 Ourense CF Fi
25/07 20:00h. SD Logroñés 1 - 1 Varea Fi
25/07 20:00h. CD El Ejido 1 - 1 Real Jaén Fi
25/07 20:00h. Alcoyano 0 - 1 Atzeneta Fi
25/07 20:00h. L´Hospitalet 1 - 1 Terrassa Fi
25/07 20:00h. Zamora 2 - 1 G.Segoviana Fi
25/07 20:00h. Mutilvera 1 - 0 Beti Kozkor K.E. Fi
25/07 20:45h. Villanovense 1 - 1 Cacereño Fi
25/07 21:00h. CF Lorca Deportiva 1 - 1 Atlético Pulpileño Fi
25/07 21:00h. Poblense 2 - 1 Mallorca B Fi
25/07 21:30h. Socuéllamos 0 - 0 Guadalajara Fi
25/07 22:00h. Real Betis B 4 - 1 Lucena B Fi
25/07 22:00h. Navalcarnero 1 - 1 Alcorcón B Fi

Buscador de deportes

Olimpiadas 2012

Olimpiadas

Juegos Olímpicos

Sigue a España en los , Juegos Olímpicos y mantente informado con las últimas noticias de cada deporte.