Regió7 » Esports » Bàsquet » Lliga ACB » Classificació

Resultats i classificació de Lliga ACB

Resultats de la jornada 4ª

12.10.2019 - 13.10.2019
12/10 San Pablo Burgos San Pablo Burgos 92 - 82 UCAM Murcia UCAM Murcia Fi
12/10 Real Betis Coosur Real Betis 69 - 71 Casademont Zaragoza Zaragoza Fi
12/10 Unicaja Unicaja 77 - 65 Joventut de Badalona Joventut Fi
12/10 Iberostar T. Iberostar Tenerife 90 - 78 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro Fi
13/10 Real Madrid Real Madrid 89 - 64 Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada Fi
13/10 Herbalife G.C. Herbalife Gran Canaria 80 - 67 MoraBanc Andorra Andorra Fi
13/10 Bilbao Basket RETAbet Bilbao Basket 79 - 75 Kirolbet Baskonia Baskonia Fi
13/10 FC Barcelona Barça 97 - 94 Valencia Basket Valencia B. Fi
13/10 Estudiantes Movistar Estudiantes 87 - 79 Baxi Manresa Baxi Manresa Fi
 

Classificació jornada 4ª Lliga ACB

EQUIP PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Real Madrid Real Madrid 4 4 0 350 273 (+77)
2 San Pablo Burgos San Pablo Burgos 4 4 0 340 297 (+43)
3 Casademont Zaragoza Zaragoza 4 3 1 319 295 (+24)
4 RETAbet Bilbao Basket Bilbao Basket 4 3 1 339 322 (+17)
5 Barça FC Barcelona 4 3 1 368 353 (+15)
6 Valencia Basket Valencia B. 4 2 2 357 320 (+37)
7 Iberostar Tenerife Iberostar T. 4 2 2 319 315 (+4)
8 Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. 4 2 2 306 302 (+4)
9 Unicaja Unicaja 4 2 2 304 309 (-5)
10 UCAM Murcia UCAM Murcia 4 2 2 330 340 (-10)
11 Movistar Estudiantes Estudiantes 4 2 2 336 355 (-19)
12 MoraBanc Andorra Andorra 4 2 2 300 322 (-22)
13 Kirolbet Baskonia Baskonia 4 1 3 344 334 (+10)
14 Baxi Manresa Baxi Manresa 4 1 3 297 310 (-13)
15 Coosur Real Betis Real Betis 4 1 3 314 344 (-30)
16 Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada 4 1 3 302 340 (-38)
17 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 4 1 3 326 374 (-48)
18 Club Joventut de Badalona Joventut 4 0 4 296 342 (-46)

Buscador de deportes

Proxima jornada

Jor. 5ª 19.10.2019 - 20.10.2019
19/10 Andorra MoraBanc Andorra   -   San Pablo Burgos San Pablo Burgos 18:00h.
19/10 Zaragoza Casademont Zaragoza   -   RETAbet Bilbao Basket Bilbao Basket 18:00h.
19/10 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro   -   Real Madrid Real Madrid 20:30h.
19/10 Joventut Joventut de Badalona   -   Movistar Estudiantes Estudiantes 20:30h.
20/10 Baxi Manresa Baxi Manresa   -   Iberostar Tenerife Iberostar T. 12:30h.
20/10 Baskonia Kirolbet Baskonia   -   Coosur Real Betis Real Betis 17:00h.
20/10 Fuenlabrada Montakit Fuenlabrada   -   UCAM Murcia UCAM Murcia 17:00h.
20/10 Valencia B. Valencia Basket   -   Unicaja Unicaja 18:30h.
20/10 FC Barcelona Barça   -   Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. 20:00h.