Regió7 » Esports » Bàsquet » Lliga ACB » Classificació

Resultats i classificació de Lliga ACB

Resultats de la jornada 4ª

13.10.2018 - 14.10.2018
13/10 Andorra MoraBanc Andorra 77 - 82 Baxi Manresa Baxi Manresa Fi
13/10 FC Barcelona Barça Lassa 99 - 55 Tecnyconta Zaragoza Zaragoza Fi
13/10 Breogán 86 - 79 Movistar Estudiantes Estudiantes Fi
14/10 Real Madrid Real Madrid 92 - 69 Divina Seguros Joventut Joventut Fi
14/10 UCAM Murcia UCAM Murcia 72 - 62 San Pablo Burgos San Pablo Burgos Fi
14/10 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 78 - 81 Valencia Basket Valencia B. Fi
14/10 Fuenlabrada Montakit Fuenlabrada 60 - 110 Kirolbet Baskonia Baskonia Fi
14/10 Guipuzcoa B. Delteco GBC 73 - 79 Iberostar Tenerife Iberostar T. Fi
14/10 Unicaja Unicaja 89 - 76 Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. Fi
 

Classificació jornada 4ª Lliga ACB

EQUIP PJ PG PP PF PC (Dif)
1 Barça Lassa FC Barcelona 4 4 0 352 274 (+78)
2 Real Madrid Real Madrid 4 4 0 357 294 (+63)
3 Kirolbet Baskonia Baskonia 4 3 1 373 284 (+89)
4 Unicaja Unicaja 4 3 1 350 317 (+33)
5 Iberostar Tenerife Iberostar T. 4 3 1 320 291 (+29)
6 MoraBanc Andorra Andorra 4 2 2 293 290 (+3)
7 Baxi Manresa Baxi Manresa 4 2 2 305 309 (-4)
8 Valencia Basket Valencia B. 4 2 2 305 320 (-15)
9 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro 4 2 2 314 332 (-18)
10 Tecnyconta Zaragoza Zaragoza 4 2 2 300 350 (-50)
11 UCAM Murcia UCAM Murcia 3 1 2 216 221 (-5)
12 Movistar Estudiantes Estudiantes 3 1 2 233 240 (-7)
13 Breogán 3 1 2 236 265 (-29)
14 Divina Seguros Joventut Joventut 3 1 2 201 233 (-32)
15 Herbalife Gran Canaria Herbalife G.C. 4 1 3 342 352 (-10)
16 San Pablo Burgos San Pablo Burgos 4 1 3 304 335 (-31)
17 Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada 4 1 3 290 340 (-50)
18 Delteco GBC Guipuzcoa B. 4 0 4 272 316 (-44)

Buscador de deportes

Proxima jornada

Jor. 5ª 20.10.2018 - 21.10.2018
20/10 San Pablo Burgos San Pablo Burgos   -   Breogán 18:00h.
20/10 Herbalife G.C. Herbalife Gran Canaria   -   MoraBanc Andorra Andorra 18:15h.
20/10 Iberostar T. Iberostar Tenerife   -   Movistar Estudiantes Estudiantes 20:30h.
20/10 Baxi Manresa Baxi Manresa   -   Unicaja Unicaja 20:30h.
21/10 Joventut Divina Seguros Joventut   -   Delteco GBC Guipuzcoa B. 12:30h.
21/10 Baskonia Kirolbet Baskonia   -   UCAM Murcia UCAM Murcia 17:00h.
21/10 Monbus Obradoiro Monbus Obradoiro   -   Real Madrid Real Madrid 17:00h.
21/10 Zaragoza Tecnyconta Zaragoza   -   Montakit Fuenlabrada Fuenlabrada 17:00h.
21/10 Valencia B. Valencia Basket   -   Barça Lassa FC Barcelona 19:15h.