30 de novembre de 2017
30.11.2017

Totes les classificacions del Cros Escolar Ciutat de Manresa 2017

La prova va reunir 850 esportistes

16.12.2017 | 07:10
Un moment del Cros Escolar Ciutat de Manresa 2017.

Cadet masculí


1 Aleix Ribera Flores Escola Joviat
2 Oriol Montiel Moreno Ins Mig Món
3 Toni Massegú La Salle Manresa
4 Mamadou Duolde Guillem Catà

Cadet femení


1 Aïda Alsina Ins Pius Font I Quer
2 Shara Benedicte Ins Cal Gravat
3 Irina  Torras La Salle Manresa
4 Judit  Pujol Puig Institut D' Auro
5 Laura Solé Institut D' Auro

Infantil masculí


1 Jan Montiel Moreno Ins Mig Món
2 Max Linuesa Hidalgo Ies Moianès
3 Pau Guiteras El Moianès Llevant
4 Pau Crespiera Piella Ies Moianès
5 Pau Pujol Collell Escola Joviat
6 Ares Serra Lanza Oms I de Prat
7 Ignasi  Botifoll Gibert D'aurillach
8 Vicent Vallés Institut Quercus
9 Eudald Ester Oms I de Prat
10 Saad Chaouech Ins Cal Gravat
11 Nassim Tinizou Lluis De Peguera
12 Gerard Miguel "Oms I De Prat"
13 Nabel Benyeucif Ins Cal Gravat
14 Sami Drissi Ins Lacetània
15 Adrià Soler Fedac Sant Vicenç

Infantil femení


1 Nayade Lavado Institut Castellet
2 Marta  Ribalta Fedac Manresa
3 Ivet Garcia Miquel Bosch I Jover
4 Mar Bricollé Institut Castellet
5 Talia Parada Mig-Món. Súria
6 Xènia Playà Miquel Bosch I Jover
7 Martina Call Miquel Bosch I Jover
8 Hanane Kazzout Oms I de Prat
9 Núria Gómez Institut Cal Gravat
10 Laia Cors   Paidos Sant Fruitos
11 Alba  Atienza Dols Ins Castellet
12 Ainhoa González Ave Maria
13 Inés Dominguez Ins Cal Gravat
14 Bruna Giménez Ins Cal Gravat
15 Salma El Bakkay La Renaixença
16 Nora Jing "Oms I De Prat"
17 Judit Budia "Oms I De Prat"
18 Maribel Carmona "Oms I De Prat"

Aleví masculí 2006


1 Mohamed Haimad Pare Algué
2 Zakaria Azraf Escola Bages
3 Pau Torras Cozar Escola Pia Moià
4 Ahmed Amri Muntanya Del Drac
5 Sergi Sogorb Escola Flama
6 Ot Carrera Escola Joventut Callús
7 Oriol Bernardich Escola Flama
8 Guillem Ballonga Ametllers
9 Mounaim Nadi Bages
10 David Gómez     Puigberenguer
11 Aleix García Escola Joviat
12 Josep Vallès Crespo Ametllers
13 Miquel Eslava Escola Dr. Ferrer
14 Mouad Kssikes La Renaixença
15 Jose Torras Escola Serra I Hunter
16 Roc Fargas     Puigberenguer
17 Marwan El Kabiri La Renaixença
18 Lahcer Aznuy Escola Sant Ignasi
19 Pau Méndez Ave Maria Manresa
20 Adil Kadri Pare Algué
21 Abdellah El Amrani Pare Algué
22 Mohamed Yassin La Renaixença
23 Mohamed Mouna Sant Ignasi
24 Angel Samaniego Ave Maria
25 Souleiman La Renaixença
26 Ayoub Badou La Renaixença
27 Joel Torà Calle L'Ave Maria
28 Otman Tayebi Pare Algué
29 Vladislav Bentsa Pare Algué

Aleví femení 2006


1 Ingrid Alsina Escola Flama
2 Clàudia Garrido Escola Flama
3 Mariona Massegú La Salle
4 Ona Bonet Escola Puigberenguer
5 Berta Orozco Carme Cardona
6 Marina Anguera Escola Flama
7 Alicia Llovet Zer El Cardener
8 Irene Cifuentes I Burés Ítaca
9 Xenia Flores Escola Flama
10 Salma El Bakkay La Renaixença
11 Laia  Gost Argemí Escola Barnola
12 Jana Martínez  Puigberenguer
13 Joana Rodoreda Dr. Ferrer
14 Júlia Portí Escola Vedruna Artés
15 Marina Serra Puigberenguer
16 Gal·La Blanqué Puigberenguer
17 Sirra Cissoko Puigberenguer
18 Naiara Serra Serra I Hunter
19 Aya Zatiou Escola Sant Ignasi
20 Nayely Escola La Renaixença

Aleví masculí 2007


1 Nil Trulls AE Sallent-Els Pins
2 Boubakar Diallo Pare Algué
3 Zouhair El Aitor Sant Ignasi
4 Daniel Suarez Oms I de Prat
5 Josep Victori Vedruna Manresa
6 Arnau Carmona Escola Flama
7 Martí Vall Escola Juncadella
8 Oriol Massaneda Serra Espill
9 Yassine Hammouchi Sant Ignasi
10 Hamza Essaguir Escola Del Drac
11 Marwan Ben ¡ La Renaixença
12 Nizar Ftila Pare Algué
13 Bernat Saumoy El Moianès
14 Monsef El Aasmi Sant Ignasi
15 Èric Soler Ave Maria Manresa
16 Guiu Basiana Vedruna Manresa
17 Xavier Victori Vedruna Manresa
18 Bru Font Arpa Escola L'espill
19 Walid Tarou Escola Sant Ignasi
20 Hassam Drissi Puigberenguer
21 Joan Servitja Escola Flama
22 Alex  Gomez Escola Flama
23 Pol Ballesteros Escola Riu D'or
24 Jordi Sellas Ave Maria Manresa
25 Eric Martinez Escola Sant Vicenç
26 Martí Romero Vedruna Manresa
27 Yong Chen Pare Algué
28 Alex Formigon Pare Algué
29 Anouar  Zbir Pare Algué
30 Arnau Oña Ave Maria Manresa
31 Ilias Bensuliman La Sèquia
32 Pau Tarter Huerta Escola Flama
33 Sohaib Escola La Renaixença
34 Fa Chen Lin Pare Algué
35 Walid Sellami La Renaixença
36 Ebrima Saho La Renaixença
37 Mohamed Reda Escola Del Drac
38 Ader Gallegos Escola Sant Ignasi

Aleví femení 2007


1 Jenay Hernandez Sallent-Balsareny
2 Abril Francitorra Catalunya
3 Núria Puigdengolas Joviat
4 Berta Francitorra Catalunya
5 Ona  Martínez Zer Moianes
6 Maria  Sanchez Escola Flama
7 Laia Pla Gonzalez Joviat
8 Oana Roxana Escola Catalunya
9 Mohamed Berraha E. Del Drac
10 Queralt Casanovas Ave Maria
11 Aitana  Martiñan Ametllers
12 Claudia A. Vedruna Manresa
13 Doae Berraha Muntanya Del Drac
14 Paula  Arnaus Juarez Bages
15 Anna Martín Ave Maria Manresa
16 Oumaima Escola Sant Ignasi
17 Nohemi Montserrate Ave Maria
18 Mariam Lagriba Pare Algué
19 Júlia Jándula Ave Maria Manresa
20 Laura Rodríguez Escola L'olivar
21 Amal Amghar La Renaixença
22 Ranya Belattouiya La Renaixença
23 Aitana Solà La Salle Manresa
24 Ainhoa Ayala Pare Algué
25 Valeria Guerrero Ave Maria
26 Aina  De La Cruz Escola Flama
27 Núria Mahamud Ave Maria
28 Alae Hammouchi Sant Ignasi
29 Farida Aharak Pare Algué
30 Aida  Diaw Escola La Renaixença
31 Mariama Diary La Renaixença
32 Nora Aouada La Renaixença
33 Somaisha Escola La Renaixença

Benjamí masculí 2008


1 Joan Guiteras Escola Josep Orriols
2 Jan Rubiralta Martinez Ametllers
3 Gerard Alberch Monsenyor Gibert
4 Martí Carbonell Ave Maria
5 Àxel  Zaragoza Pla Del Puig
6 Yassir Bay Bay Pare Algué
7 Lhoussaine Ben Amar Pare Algué
8 Marc Sebastian La Salle Manresa
9 Arnau Guitart Puig Escola Flama
10 Eudald Teixidor    Puigberenguer
11 David Serra La Salle Manresa
12 Yasser Nadi Bages
13 Oriol Cenar Escola La Sèquia
14 Sohail Akhazzan Pare Algué
15 Pere Blanco Escola Flama
16 No registrat
17 Mohamed Escola La Font
18 Arnau Puiggròs Moianes Ponent
19 Guifré  Puiggròs Moianes Ponent
20 Marc Ponsa Zer Moianes Ponent
21 Maroua Raissouni Escola Del Drac
22 Eol Serra "Oms I De Prat"
23 Adam Boukjija Escola Del Drac
24 Bernat Llovet Zer El Cardener
25 Ivan López Ave Maria Manresa
26 Oussama Kadri La Renaixença
27 No registrat
28 Ouad To Bal Escola La Font
29 Mohamed El A. Escola Del Drac
30 Ayoub Dehaira Escola Del Drac
31 Cesc Masachs Ave Maria Manresa
32 Mohamed Escola Sant Ignasi
33 Ethan Cruz Ave Maria Manresa
34 Josep Llobet Ribes Escola Bages
35 Genis Ester "Oms I De Prat"
36 Kevin Ayala Gutierrez Pare Algué
37 Mourad Berraha La Sèquia
38 Adam Nekkar Pare Algué
39 Badre Abid Escola La Font
40 Ismael Ramirez Pare Algué
41 Khalid El Escola La Renaixença
42 Joan Requena Escola Flama
43 Lokman Boujaadi La Renaixença
44 Héctor Ares Ave Maria Manresa
45 Mamdaou Celou La Renaixença
46 Ahmed Harsac Escola La Font
47 Amin Gasmi Malki Escola La Font
48 Saram Gous La Renaixença
49 Zakaria Akhazzan La Renaixença
50 Nil Sarmiento Escola Del Drac

Benjamí femení 2008


1 Kautar Azraf Escola Bages
2 Xènia  Portet La Salle Manresa
3 Carla Rovira La Salle Manresa
4 Emma Sant Puig Escola Bages
5 Maria  Massegú La Salle Manresa
6 Aina  Gost Argemí Escola Barnola
7 Farah  Ait Daoud Pare Algué
8 Julia Call Rojo Escola Dr. Ferrer
9 Carla Comellas Pujol Escola Flama
10 Maria Redondo Escola Flama
11 Ona Guerrero Francesc Macià
12 Nidia Vidal Escola La Sèquia
13 Judith Pujol Collell Escola Joviat
14 Ingrid Romero Escola La Sèquia
15 Mariona Rojas Ave Maria
16 Khadija Kilouli Escola La Font
17 Aya Ben Escola La Renaixença
18 Mariam Haimad Pare Algué
19 Ibtihal Mouna Escola Sant Ignasi
20 Sabrina Kadri Escola Sant Ignasi
21 Mariam Ezzahrioui La Renaixença
22 Sami El Bouazzati Pare Algué
23 Hiba  Fares Escola Sant Ignasi
24 Laia Rovira Vedruna Manresa
25 Jana Guix Ave Maria Manresa
26 Ibtihal Mouna Escola Sant Ignasi
27 Meriem La Renaixença
28 Aya Abbou Escola Del Drac
29 Ariana  Iglesias La Salle Manresa
30 Souhaila Escola La Renaixença
31 Noor Arjeuan Escola La Font
32 Yousra Escola La Font
33 Calijatou Touray Yaffa Pare Algué
34 Iman El Baghdadi Escola La Font
35 Sara  Bravo Jover Pare Algué
36 Paula Del Amo Martinez Itaca
37 Meriem Touaf Pare Algué
38 Nour El Bahri Pare Algué
39 Marwa Ait Escola La Renaixença
40 Mercy Ruth La Renaixença
41 Nussaiba El Harrati Pare Algué

Benjamí masculí 2009


1 Mohamed El Aasmi Sant Ignasi
2 Jan  Padrós Zer Moianes Ponent
3 Raúl Garrido Ave Maria Manresa
4 Iker Moreno Coca Escola Bages
5 Erik Clemente Francesc Macià
6 Roger Carmona Escola Flama
7 Aran Mesa Prat Escola Flama
8 Oriol Garcia Bahi Escola Flama
9 Guiu Cors Paidos Sant Fruitós
10 Dylan González Torres Amat
11 Marti Soldevila Escola Flama
12 Ot Ruiz Busquets Escola Flama
13 Biel Massegú La Salle Manresa
14 Hamza Bris Escola La Renaixença
15 M'hamed El Bab La Renaixença
16 Marti Prat Correro Escola Flama
17 Iu Morral Guillem De Balsareny
18 Dídac Lavado Escola Puigsoler
19 Joan Sorribes Ave Maria Manresa
20 Arnau Mahamud Ave Maria
21 Elias Ejjaabak Escola Sant Ignasi
22 Didac Vidal Escola La Sèquia
23 Aniol Martínez Puigberenguer
24 Adam  Douffa Escola Sant Ignasi
25 Biel Batriu    Puigberenguer
26 Youssef Azraf Serra I Hunter
27 Akram Faid Meroun Escola Bages
28 Houssam Escola La Renaixença
29 Ibrahim Escola Sant Ignasi
30 Said Zafoud Pare Algué
31 Soufian Ben Amar Pare Algué
32 Sergi Fernandez Sant Fruitós
33 Mohamed Escola Sant Ignasi
34 Adam  Aznag Escola Sant Ignasi
35 Oubay  Kherbach Sant Ignasi
36 Mohamed Daoudi La Renaixença
37 Adrià Pujol
38 Hkhalid El Baghati Sant Ignasi
39 Joan Montoya Patrocini Cardona
40 Josep Mena Vedruna Manresa
41 Nabil Monsenyor Gibert
42 Mohamed   Escola Sant Ignasi
43 Anas Chali   Escola Sant Ignasi
44 Ricard Comajuncosa   La Sèquia
45 Mohamed Dia La Renaixença
46 Ebenecer Giasi Pare Algué
47 Rayan Ach Escola La Renaixença
48 Claudio Alejandro La Renaixença
49 Marouan Bouhout Pare Algué
50 Kevin Chasi La Renaixença
51 Inram Hmama La Renaixença
52 Amin El Filali Escola Sant Ignasi
53 Ot Grane Auge Escola Flama
54 Mihail Bilibov Escola Sant Ignasi
55 Youssef El Amine Sant Ignasi
56 Ilyas Jaoudallah La Renaixença
57 Jan Cotillas Escola L'ave Maria

Benjamí femení 2009


1 Carme Ibars Vedruna Manresa
2 Julia Garcia Escola Sant Vicenç
3 Laura Ortega Pinos Escola Flama
4 Marina Serra Puigberenguer
5 Marina Solé Escola Riu D'or
6 Claudia Castillo Escola Flama
7 Arianne Borau Balsareny
8 Julia Arcos Escola Sant Vicenç
9 Martina Falip Escola Riu D'or
10 Aina Solé Corrons Escola Riu D'or
11 Iria Garcia Escola Puigberenguer
12 Lia Gomez Díez Escola Flama
13 Clara Sunyer Patrocini Cardona
14 Anna Mir Vedruna Manresa
15 Laia Rodriguez Escola La Serreta
16 Jana Vall Guillem De Balsareny
17 Júlia Gusart Escola La Serreta
18 Laia Morral Guillem De Balsareny
19 Sara Blanco Guillem De Balsareny
20 Erika Quirante Puigberenguer
21 Laia Martín Escola Ave Maria
22 Carla Miras Escola Flama
23 Elsa Navarro Escola Sant Vicenç
24 Victòria Noemí Oms I de Prat
25 Bruna Sala Escola Flama
26 Carla Romero Escola Flama
27 Queralt Mascaro Escola Flama
28 Nidia Esquius Ave Maria Manresa
29 Elna Maluquer Escola Flama
30 Ariadna Maestre Escola Joviat
31 Leyre Gómez Escola Riu D'or
32 Walae Kherbach Sant Ignasi
33 Sanas Selmouni Pare Algué
34 Sira Picas Escola Puigberenguer
35 Judit Alsina La Renaixença
36 Lluna Farres   Puigberenguer
37 Mariam Labtah Pare Algué
38 Toutou Baila La Renaixença
39 Ingrid Sala Sanfeliu Escola Flama
40 Manar Azmiyet La Renaixença
41 Yasmin Raissouni Escola Del Drac
42 Maroua Bouhout Pare Algué
43 Marina Blanqué Puigberenguer
44 Hanae Boumlaki Sant Ignasi
45 Inas Saidi Escola La Renaixença
46 Rim Kadri Pare Algué
47 Faffa  Bahriz Daddi Pare Algué
48 Sara Jebbari La Renaixença
49 Sara Beniysa La Renaixença
50 Rehab Khyara La Renaixença
51 Paula Fernandez Escola Riu D'or
52 Martina Fer. Puigberenguer
53 Queralt Torres.      Puigberenguer
54 Fatima El Baghati La Renaixença
55 Hiba Mahrez La Renaixença
56 Fanta Sidibe Escola Sant Ignasi
57 Chayemae Chali   Sant Ignasi
58 Omnia El Kharraz Serra I Hunter
59 Alicia Sarmiento Escola Del Drac
60 Manar Elbriak Escola Del Drac

Prebenjamí masculí 2010


1 Marc  Chapinal Fedac Montserrat
2 Mohamed El Baghdadi La Sèquia
3 Unai Estrada Escola Flama
4 Pol Puigmal Blanco Escola Flama
5 Bernat Vall Escola Juncadella
6 Biel Camps La Salle Manresa
7 Nil Llorens Grima Escola Flama
8 Pau Alberch Escola Catalunya
9 Eloi Diaz Marquez Ametllers
10 Marouane Muntanya Del Drac
11 Adam Amalik Escola La Sèquia
12 Ayman Ouaha Escola Sant Ignasi
13 Ferran Fornells Escola Flama
14 Rye Thiam Escola La Renaixença
15 Jaume Sagués Escola Montserrat
16 Elias Mitraz Escola La Font
17 Adrià Portet La Salle Manresa
18 Mohamed B. Muntanya Del Drac
19 Guillem Portí Vedruna Artés
20 Gerard Ave. Vedruna Manresa
21 Quim Martinez Escola Flama
22 Pau Rodoreda Escola Dr. Ferrer
23 Pep Garcia Peidro Escola Flama
24 Yasser Alhazzan Escola Collbaix
25 Lluna Serra Escola Sant Jordi
26 Pau Baylina Vedruna Manresa
27 Lluc Gordillo Torres Amat
28 Aleix Esgueva Prat Escola Joviat
29 Aimane Boulahya Pare Algué
30 Zakaria Haimad Pare Algué
31 Mouhamed Fadal La Renaixença
32 Jordi Castell Escola Flama
33 Julio Adrià Claudio Escola Joviat
34 Adam  Dabo Lopez Escola Flama
35 Abdellah Kadri Escola Sant Ignasi
36 Adam Ait Blal Escola Ítaca
37 Martí  Girona   Sant Fruitós
38 Soufian Ben Escola Sant Ignasi
39 Bernat Riba Alsina Escola Flama
40 Ilyas Nekkar Pare Algué
41 Ivan Casado Serra I Hunter
42 Arnau Sucarrats Escola Riu D'or
43 Unai Martinez Escola Flama
44 Solaimane El Imrani Pare Algué
45 Bruno De La Muñoza Flama
46 Pau Plans Martínez Escola Joviat
47 Sulayman Akhazzan Pare Algué
48 Smail Ouacha Pare Algué
49 Pere Parareda Escola Flama
50 Arturo Claveria Pare Algué
51 Mikael Benali Escola La Font
52 Badrdeen Tarou Sant Ignasi
53 Gerard Serra Moianes Ponent
54 Arnau Del Olmo Escola Flama
55 Bernat Mieza Escola Flama
56 Adam Moussyih Del Drac
57 Joan Casas Félix Escola Joviat
58 Bruno  Justicia Escola La Sèquia
59 Mahoamed Marroun La Sèquia
60 Pep Alberti Riba Escola La Flama
61 Pere San Nic El Moianès Ponent
62 Abel Ramon Vedruna Manresa
63 Marc  Comellas Escola La Sèquia
64 Rayan Berraha Escola La Sèquia
65 Ot Espinal Perez Escola Flama
66 Darian Padilla Vedruna Manresa
67 Oriol Garcia Jubert Escola Flama
68 Daniel Manzano Escola Flama
69 Zeshan Gars La Renaixença
70 Arnau Delis Ave Maria Manresa
71 Rayan Renbouk Sant Ignasi
72 Adrià Peñafiel La Salle Manresa
73 Ismael El Gazouli Serra I Hunter
74 Arnau Torres Escola Flama
75 Roger Puit La Salle Manresa
76 Marc Clemente Escola Flama
77 Asier  Llobregat Escola Joviat
78 Ilias El Haffari La Renaixença
79 Nizar Benchik La Renaixença

Prebenjamí femení 2010


1 Abril Andrades "Oms I De Prat"
2 Jana Romero Vedruna Manresa
3 Laia Garcia Escola Dr. Ferrer
4 Nora Vera Guillem De Balsareny
5 Judit Martín Grima Escola L'espill
6 Rosa Llovet Zer El Cardener
7 Victòria  Serrano Sant Vicenç
8 Núria Servitja Escola Flama
9 Berta Dominguez Escola Flama
10 Salma Gasmi Escola La Font
11 Fiona  Masfret Joviat
12 Rihab   Berraha Puigberenguer
13 Estel Dalmases Escola Balsareny
14 Emma Rigat Escola Flama
15 Mariamu Saho La Renaixença
16 Aura Lafuente Escola Flama
17 Nia Sebastian La Salle Manresa
18 Wissal Karoumi Sant Ignasi
19 Júlia  Ponsa Zer Moianes Ponent
20 Ioana Lorena Escola Sant Ignasi
21 Queralt Torras "Oms I De Prat"
22 Rayhan Zatiou Escola Sant Ignasi
23 Jannat Benabdelkrim Sant Ignasi
24 Ariadna Planes Escola Riu D'or
25 Jana  Llovera Jaume Balmes
26 Aya Ghailan Pare Algué
27 Laia Viñas Castellana Ametllers
28 Clara Puigdengolas Joviat
29 Anna Ubach Escola Flama
30 Julia Domingo    Puigberenguer
31 Mariona Morros Escola Ave Maria
32 Soumaya Lagriba Pare Algué
33 Basma Boutougha Pare Algué
34 Hiba El Harrati Pare Algué
35 Ranin Bensaid Pare Algué
36 Denisa Benacer Sant Ignasi
37 Nuria Bernardich Escola Flama
38 Laura López Serra I Hunter
39 Meritxell Masachs Ave Maria
40 Irina Culebras Escola Riu D'or
41 Maroua Aghabalo Sant Ignasi
42 Sofia Diaz Escola Sant Ignasi
43 Julia Mascaro Torra Escola Flama
44 Jannat El Harrati Pare Algué
45 Arlet Serracanta Escola Flama
46 Salma Azougagh Sant Ignasi
47 Chimaham Ezeomedo Sant Ignasi
48 Inssame El Kabiri Sant Ignasi
49 Aya Mohammadi   Sant Ignasi
50 Laia Pladellorens Escola Flama
51 Janna Llorens Escola La Sèquia

Prebenjamí masculi 2011


1 Pol Fernandez Escola Collbaix
2 Arnau Rovira La Salle Manresa
3 Eric Rodriguez Escola Flama
4 Iago Sanchez Fedac Manresa
5 Yassir Azzioui Escola Sant Ignasi
6 Jawad Ait Escola Sant Ignasi
7 Max Bueno Escola  La Font
8 Zakaria Jaoudallah La Renaixença
9 Pau Massegú La Salle Manresa
10 Guillem  Gàlvez Sant Miquel
11 Gerard Brucart Escola Flama
12 Xavier Benítez Ave Maria
13 Max  Gordillo Sallent-Torres Amat
14 Gerard Carmona Escola Flama
15 Aitor Cabello Monsenyor Gibert
16 Otger Solé Escola Francesc Macià
17 Oriol Carbonell Ave Maria
18 Sifaw  El Bab La Renaixença
19 Guillem Moreno Joncadella
20 Ayman Tounsi Fedac Manresa
21 Biel De La Cruz Escola Flama
22 Jan Garcia La Salle Manresa
23 Moslim El Quettak Pare Algué
24 Adam Rachdi Pare Algué
25 Bernat Noguera Naval Ítaca
26 Carles Badrenas Ave Maria
27 Ayman Akhazzan La Renaixença
28 Biel Gonzalez Escola Flama
29 Joel Fernandez Escola Riu D'or
30 Àlex Gutiérrez Escola Joviat
31 Nil Olivé   Escola Puigberenguer
32 Ferran Peramiguel Ave Maria
33 Marc Rodriguez Tort La Serreta
34 Guillem Mena Vedruna Manresa
35 Sergi Rius Monsenyor Gibert
36 Saad Hamdane Pare Algué
37 Adam Aarab La Renaixença
38 Redah Mareh La Renaixença
39 Hatim Bouharrate La Renaixença
40 Zengxi Pan La Renaixença
41 Bilal El Baghati Sant Ignasi
42 Anas  Fares Escola Sant Ignasi
43 Pau  Pizarro Fedac Montserrat
44 Gorka Antunez Escola La Font
45 Erik Piera Ave Maria Manresa
46 Aaron Surpin Escola La Font
47 Adrià  Carnero Torres Amat
48 Ilyas Aarab La Renaixença
49 Arnau Alvarez Vedruna Manresa
50 Dylan Vega "Oms I De Prat"
51 Ayman Aarab Pare Algué
52 Pau Casellas Escola Sant Jordi
53 Rida Sellami La Renaixença
54 Serafí Sanllehí Escola Joviat
55 Yeray Olmo La Salle Manresa
56 Hamza Zbir Pare Algué
57 Ablai Mane Dr. Ferrer D'artés
58 Derek Gomez Escola Flama
59 Urs Santacreu Escola Flama
60 Yahya Echenouilli Pare Algué
61 Youssef El Gazouli La Renaixença
62 Nil Serena Codina Sant Ignasi
63 Adam Karroum La Renaixença
64 Biel Genovart Monsenyor Gibert
65 Jihaa Ajghouf La Renaixença
66 Stepan Bentsa Pare Algué
67 Omar Abd. Monsenyor Gibert
68 Wian Ben Moussa Pare Algué

Prebenjamí femení 2011


1 Iara Suarez "Oms I De Prat"
2 Laila Azraf Escola Bages
3 Jana Camacho Torres Amat
4 Irene Peña La Salle Manresa
5 Iris Valles Torres Escola Catalunya
6 Aina Prat Correro Escola Flama
7 Cloe Carreras La Salle Manresa
8 Ona Trulls Escola Els Pins
9 Insaf Belkouch Escola Sant Ignasi
10 Xènia Alberch Monsenyor Gibert
11 Maroua Raissouni Escola Drac
12 Ona Vallribera Torres Amat
13 Jana Sibila Ae Sallent-L'espill
14 Marina  Iglesias La Salle Manresa
15 Jana Riba Corral Sant Fruitós
16 Syrah Romera "Oms I De Prat"
17 Xènia Vendrell Escola Joviat
18 Naia Betsabé "Oms I De Prat"
19 Isidre Serra Sant Jordi Fonollosa
20 Dina Saidi Kadi La Renaixença
21 Laura Vergara La Salle Manresa
22 Aya Mouna Escola Sant Ignasi
23 Laia Costa "Oms I De Prat"
24 Sira Ramírez Montserrat
25 Laia Marti Escola La Sèquia
26 Marina Portet Escola La Sèquia
27 Bernat Riba Alsina Escola Flama
28 Anna Roura Rivera Fedac Súria
29 Martina Romero Vedruna Man.
30 Laura Brunet Escola Flama
31 Berta Valera Pujol Escola Flama
32 Ona Leon Ae Sallent-Torres Amat
33 Ibrahima Sidibe Sant Ignasi
34 Aina  Masegosa Escola La Flama
35 Jana Perez Escola Sant Miquel
36 Ewail Ben Moussa Pare Algué
37 Jana Moncunill Escola Flama
38 Mawit Cirera Casas Escola Flama
39 Aihnara Hidalgo La Sèquia
40 Riham Boumlaki Sant Ignasi
41 Candela Vives Escola La Flama
42 Laia Portell Escola Flama

Mini masculí 2012


Abdessamad El Amine Sant Ignasi
Abel Colom Soler Sant Fruitós
Adam Boutougha Pare Algué
Adrià Coll Escola Vedruna Manresa
Ahmed Ezzahrioui La Renaixença
Aidan Martín   Puigberenguer
Aleix Comajuncosa   La Sèquia
Alex Vega    Puigberenguer
Amadou Diallo Pare Algué
Arnau Ballesteros Escola Riu D'or
Arnau Galera "Oms I De Prat"
Arnau Llobet Ribes Escola Bages
Arnau Molina Gusart Escola Flama
Biel Arocas Arcas Escola Paidos
Biel Noguera Escola Riu D'or
Biel Soldevila Escola La Flama
Boet Baylina Vedruna Manresa
Daniel Carrasco Escola Flama
El Mehdi Douffa Escola Sant Ignasi
Ferran  Alberti Riba Escola Flama
Francesc Puigdellívol Escola Flama
Gerard Delis Manzanares Ave Maria
Guillem Diaz Marquez Ametllers
Guillem Domingo Ferrer Artés
Iker  Gonzalez Escola La Sèquia
Jadiel Padilla Vedruna Manresa
Jan De Toro Vedruna Manresa
Jan Soler Osorno Escola Riu D'or
Jaume   Puigdellívol Escola Flama
Jaume San Nicolàs El Moianès
Joan Bertran Magem Dr. Ferrer
Joan Soldevila Escola Flama
Lluc Mesa Prat Escola Flama
Marc  Maestre Escola Joviat
Marti  Gimenez Vedruna Manresa
Martí Calvet Xaver Ampa Les Bases
Miguel Maldonado Sant Ignasi
Miquel  Tort Vila Sant Fruitós
Mohamed   Taoussi Pare Algué
Mustafa Kharbouch Pare Algué
Oriol Reguant Escola La Sèquia
Oriol Sanllehí Riba Escola Flama
Oscar Artero Ave Maria Manresa
Ot Alonso Escola Montserrat
Pau Bonache Vedruna Manresa
Pau Ricart Farré Escola Flama
Roc Martín Grima Escola L'espill
Roger Soler Codina Pare Algué
Roger Sucarrats Escola Riu D'or
Rudi Hernandez Zer El Cardener
Xavier Rovira Vedruna Manresa
Yassin Karoumi Escola Sant Ignasi
Zoheir Benabi Pare Algué

Mini femení 2012


Agnès Rojas Ave Maria Manresa
Aina Esgueva Prat Escola Joviat
Aina Garcia Ampa Les Bases
Dina Mohcin Escola La Sèquia
Elna Vers Escola Montserrat
Emma Melendo Vedruna Manresa
Fatima Benamar Pare Algué
Gal·La Rigat Bayerri Escola Flama
Hafsa Benbrahim Pare Algué
Helena Busquets Escola Catalunya
Ilènia Font Canaleta Flama
Iman Moussyih Escola Del Drac
Irene Navarro Ruiz Sant Vicenç
Ivet Font Canaleta Escola Flama
Janat Bourlache Pare Algué
Janat Renbouk Hayek Sant Ignasi
Júlia  Cots Masella Sant Fruitós
Julia Cenar Madueño La Sèquia
Júlia Guix Godoy Ave Maria
Laia Casas Felix Escola Joviat
Laia Domene Soria Ampa Les Bases
Laia San Nicolas Sant Fruitós
Lila Farrés  Massan Puigberenguer
Maram Akhazzan Escola Collbaix
Marina Batriu    Puigberenguer
Martina Font    Puigberenguer
Martina Valero Oms I De Prat
Meriem Ouacha Pare Algué
Nassima Drissi Puigberenguer
Ona Cotillas Ave Maria Manresa
Paula Alonso Escola La Sèquia
Paula Heras Escola Jaume Balmes
Rokaya Selmouni Pare Algué
Salma Arajdal Pare Algué
Salma Kadri Escola La Renaixença
Sira Morros Vedruna Manresa
Ugom Ezeomedo Escola Sant Ignasi
Violeta Planell Puigberenguer
Xènia Arévalo Escola Catalunya


Mini masculí 2013


Adam Hamdi Escola La Sèquia
Àlex Chapinal FedacMontserrat
Alex Ortuño Escola Riu D'or
Amadou Sillah Pare Algué
Anas  El Baghati Escola Sant Ignasi
Aran  Gonzalez Vedruna Artés
Ayman  Azzioui Escola Sant Ignasi
Bernat Flores Escola La Flama
Bilal Beniysa Escola La Renaixença
Bilal Labtah Pare Algué
Coumba Sidibe Escola Sant Ignasi
David Luna Paidos Sant Fruitós
Didac Llorens Escola La Sèquia
Dwayne Cruz Aquino Ave Maria
Erin Domene Escola Catalunya
Gerardo Wilson Ave Maria Manresa
Gil Serracanta Ventura Flama
Guifre Perez Paidos Sant Fruitós
Guillem Tomàs Ampa Les Bases
Imran Arajdal Pare Algué
Jan Manevy Carvajal Escola Agrupació Sant Jordi De Fonollosa
Jan Monroig Ferrer D'artés
Jan Vall Parra Escola Flama
Joan   Ferrer Puigberenguer
Joan Pladellorens Escola Flama
Josep Aligué Vedruna Manresa
Lluc  Bas Chinchilla  Escola Paidos
Luckderral J.Fabine Pare Algué
Marc Benítez Ave Maria Manresa
Marti Junyent Escola La Sèquia
Max Sánchez Sarmiento Ítaca
Miquel Vall Paidos Sant Fruitós
Mohamed Amin Rachdi Pare Algué
Nil Borràs Escola Puigberenguer
Nil Peñafiel La Salle Manresa
Nil Torres Biosca Escola Flama
Noble Joshua Annan Pare Algué
Ousmane Diallo Pare Algué
Pau Comallonga Escola Catalunya
Pau Puig I Solà Ampa Les Bases
Piero López Vilar Escola Catalunya
Pol Biel Gamisans Escola Flama
Rayan Berraha Escola La Sèquia
Roger Domingo    Puigberenguer
Roger Torras "Oms I De Prat"
Roger Torres Del Rio Escola Flama
Salman  Salmon Escola La Sèquia
Soulayman El Harrati Pare Algué
Victor Garcia Escola Puigberenguer
Yassine Kchikach Escola La Sèquia

Mini femení 2013


Abril Sanllehí Escola L'olivar
Abril Vidal Albets Sant Fruitós
Aicha Zafoud Pare Algué
Alba Marti Escola La Sèquia
Ana Portet Escola La Sèquia
Aran Leon Ae Sallent-Torres Amat
Ariadna Majoral Escola La Flama
Ariadne Rondon Ave Maria
Aura Nogueras Escola La Sèquia
Berta Pons Bella Puigberenguer
Blanca Gonzalez     Puigberenguer
Claudia Garcia Vizcaino Itaca
Clàudia Gonzalez "Oms I De Prat"
Elisabet Sanllehí Escola Joviat
Èlia Garcia La Salle Manresa
Estel Massey Escola La Salle
Greta Perez   Puigberenguer
Greta Sanchez Ferrer D'artés
Jana Bachiri Escola La Sèquia
Jana Martínez Puigberenguer
Laia Ibañez Vedruna Manresa
Lara Pesoa Serra Escola Sant Ignasi
Lia  Trullàs Freixanet Escola Flama
Mariam Rouray Yaffa Pare Algué
Marta Alguacil Vedruna Manresa
Martina Hernández Vilalta Espill
Martina Miró Escola Catalunya
Merce Catot Escola Dr. Ferrer
Mia Jubells  Garcia Escola La Sèquia
Nuria Ponti Escola La Sèquia
Queralt Sauquillo Escola Catalunya
Rayhana Boulharche Pare Algué
Salma El Baghati Escola Sant Ignasi
Silvia Prat Barrao Escola Flama
Tiana Sanchez Fedac Montserrat
Veronica Hidalgo Escola La Sèquia

Mini masculí 2014


Adrià Santasusana Balsareny
Alejandro Tevar Escola Sant Ignasi
Ayman Essaguir Del Drac
Carl Bjorn Cullman Escola La Salle
Daniel Mesas La Salle Manresa
Genis Carnero Torres Amat
Haroun Berraha Escola Del Drac
Houssam El Fil Escola Sant Ignasi
Hugo  Cabello Monsenyor Gibert
Ibai Saez Gonzalez Fedac Súria
Izan Mora  Plaza  Puigberenguer
Jan  Rodriguez Escola La Serreta
Lola Gallardo Puigberenguer
Mohamed Mous. Escola Del Drac
Mohamed Yasir Pare Algué
Nadir Attabi Lahchiri Pare Algué
Pol Culebras Escola Riu D'or
Pol De Vega Paidos Sant Fruitós
Youssef Hamdane Pare Algué

Mini femení 2014


Aina Arevalo Escola Catalunya
Alba Ricart Farré Escola Flama
Anna Morera Torres Escola Riu D'or
Arlet Ballestero Escola Sant Jordi
Arlet Caro Aliste Escola Fonollosa
Bruna Vallribera Torres Amat
Ines Bahiz Daddi Pare Algué
Irati Iriondo Costa Jaume Balmes
Jana Aarab Pare Algué
Laura Iglesias La Salle Manresa
Malak Renbouk Escola Sant Ignasi
Mariona Noguera Naval Ítaca
Marissa Martínez Escola Les Bases
Naia Fernandez Ampa Les Bases
Nora Guemereg Escola Les Bases
Paula Martínez La Salle Manresa
Sira Riba Corral Paidos Sant Fruitós
Txell Genovart Monsenyor Gibert
Vera Moreno Zer Moianes Ponent

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook
Enllaços recomanats: Premis cinema