AVIÀ
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Josep Subirana Jove
2. Mai Alsina Galan
3. Adrià Rebolledo Romera
4. Marc Badia Male
5. Maria Luisa Guitart Espelt
6. David Benítez Campins
7. Juli Josep Lladós Vallory
8. Araceli del Carmen Soriano Sánchez
9. Joauim de Marimon Vilalta
10. Ramon Orriols Sabata
11. Jordi Soler Pujol
Suplents:
1. Carles Barcons Comellas
2. Dolors Bascompte Rincón
3. Rosa Maria Cunill Canal
4. Jaume Figuls Casas
5. Jordi Jubany Boixader
6. Ioan Damian Ban
Convergència I Unió (CiU)
1. Llorenç Altozano Sevilla
2. Marc Graus Ballús (Ind.)
3. Francesc Mas Vidal (Ind.)
4. Maria Alba Sanclimens Feliu
5. Josep Bertran Company (Ind.)
6. Jordi Cots Viladrich (Ind.)
7. Teresa Biosca Pérez (Ind.)
8. Josep Puigpelat Garcia (Ind.)
9. Santiago Roca Roig (Ind.)
10. Irene Altozano Sabio (Ind.)
11. Fernando Armengou Fernández (Ind.)
Som Avià (SA)
1. Patrocini Canal Burniol
2. Ramon Gangolells Vilardell
3. Elisenda Martí Valls
4. Albert Caellas Cardona
5. Carles Navarro Solsona
6. Rosendo Mangot Casanoves
7. Sara Subirana Muntada
8. Jose Rafart Coma
9. Francesc Muxí Puig
10. Olga Caballol Marfany
11. Francisco Hernandez Ruiz
Suplents:
1. Mercè Moral Galisteo
2. Maria Angela Farras Solé
BAGÀ
Compromís Per Bagà - Candidatura De Progrés (CP)
1. Nicolás Viso Alamillos
2. Maria Angustias Viso Hernández
3. Francisco Maldonado Cara
4. Sònia Baños Gómez (Ind.)
5. Lluís Casas Pons (Ind.)
6. Anna Sampedro Compañó (Ind.)
7. Sergi Méndez Borràs (Ind.)
8. Julia Rodríguez Pacheco (Ind.)
9. Francesc Artigas Prat (Ind.)
10. Sandra Fuentes Gras (Ind.)
11. Antonio Martínez Sánchez
Suplents: :
1. Filomena Noguera Casals
Convergència I Unió (CiU)
1. Pep Llamas Girones
2. Eva Álvarez Tejero
3. Jorge Escudero Gili (Ind.)
4. Antonio Ahicart Peralta (Ind.)
5. Joan Noguera Ferrer (Ind.)
6. Eduardo Ortiz Lazo (Ind.)
7. Pedro Carceles Serrat (Ind.)
8. Pilar Redon Victoria (Ind.)
9. Ana Maria Madrid Pau (Ind.)
10. Jose Garcia Marquez (Ind.)
11. Francisco Castañeda Cruz (Ind.)
Suplents:
1. Ramon Garcia Alarcon (Ind.)
Junts Per Bagà - Acord Municipal (JxB)
1. Joan Oña Folcrà
2. Jordi Rosell Pérez
3. Ramon Comajuan Pló
4. Joan Manuel González Camps
5. Elisa Alos Llado
6. Lluc Guitart Casablancas
7. Dídac Vivó Ruiz
8. Maria Carme Espel Pedrals
9. Albert Coronado Torregrosa
10. Glòria Matas Montmany
11. Francesc Cisa Camps
Suplents:
1. Pere Pedrals Pujol
BERGA
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Ermínia Altarriba Gorgas (ERC)
2. Jaume Giménez Palau
3. Jordi Pujals Pérez
4. María Dolores Tous Bruch
5. Aleix Camprubí Pont
6. Maria Queralt Fernández Prats
7. Ramon Camps García
8. Josep Torrabadella Circuns
9. Anca Maria Bejan
10 Joan-Ramon Bella Heras
11.Arturo Leandro Martínez Alcazar
12.Josefa Díaz García
13. Miguel Antonio Gimeno Merino
14. Maria del Pilar Carreras Vilardell
15. Samir Boughlid Salhi
16. Maria Teresa Badia Soler
17. Josep Xoy Soler
Suplents:
1. Isabel Blázquez Acosta
2. Joan Josep Guillén Garfias
3. Maria Pilar Servitje Porta
4. Maria Teresa Espelt Corretja
5. Jordi Parera Orriols
Candidatura D'unitat Popular - Poble Actiu (CUP-PA)
1. Montserrat Venturós Villalba
2. Anna Alsina López
3. Francesc Ribera Toneu
4. Oriol Camps Cervera
5. Sílvia Armengou Coca
6. Mònica Garcia Llorens
7. Eloi Escútia Fors
8. Ivan Sànchez Rodriguez
9. Hug Tuyet Plans
10. Roser Valverde Lojo
11. Martí Ballus Edo
12. Marià Miró Manubens
13. Lourdes Santaulàlia Potrony
14. Xavier Torrabadella Boixader
15. Balma Badal Díez
16. Ignasi Romero Herguedas
17. Anna Maria Guijarro Casas
Suplents:
1. Albert López Rubio
2. Abda Forés Castilla
3. Marc Vizcano Pedro
Partit Popular (PP)
1. Joan Antoni López Noguera
2. Ana Maria Exposito Prat (Ind.)
3. Esteve Liria Teixido
4. Maria López Noguera
5. Eduardo David Zuñiga Coll Garcia
6. Angelines Gutierrez Martinez
7. Juan Camps Avellaneda
8. José Luis Bermudez Mendez
9. Nuria Carreras Granero
10. Maria Dolores Comellas Miró
11. Jacques Louis Henri Francome
12. Paula Llobet Vellido
13. José Manuel Terrero Rodriguez
14. Josefina Marin Rodriguez
15. Beatriz Cañadas Parellada
16. Josep Lluís Ribera Mercade
17. Maria Dolores Montserrat Cullere
Partit dels Socialistes de Catalunya - Candidatura de Progrès
1. Rosalia Monroy Sánchez
2. Josep Oriol Tomas Huyn-Quan-Chieu (Ind.)
3. Antonio Picado Cardoso
4. David Tolagasi Correa (Ind.)
5. Meritxell Codina García
6. Jose Soria Clotet
7. Marcos Diaz Pardo (Ind.)
8. Mª Dolores Camprubí Buj (Ind.)
9. Félix Sánchez Rivero (Ind.)
10. Mª Dolors Soria Romera (Ind.)
11. Rafael Antonio Fernàndez Martínez (Ind.)
12. Pedro Rodríguez Galdón (Ind.)
13. Dolors Álvarez Pons
14. Ángel Pérez Arranz (Ind.)
15. Ainhoa Sánchez Punzano (Ind.)
16. Maria Luisa Escuer Vinue
17. Bernardo Plata Jimeno (Ind.)
Iniciativa Per Catalunya Verds - Entesa
1. Juan Antonio Torres Bedman
2. Ester Hernandez Valverde
3. Tania Espel Cea
4. Eva Gonzalez Crespo
5. Ignacio Hierro Grandoso
6. Manuel Almansa Garcia
7. Jose Antonio Hernandez Vinagre
8. Jordi Camprubi Martin
9. Maria Montserrat Cubino Romero
10. Maria Ines Mosquera García
11. Maria Mercè Freixa Tornamira
12. Francesc Xavier Anglès Traserra
13 Dorotea Cea Romero
14 Jaume Espel Riera
15. Zenodia Gonzalez Masferrer
16. Nuria Rubio Estevez
17. José Montañà Boixader
Suplents:
1. Teresa Escolano Tomas
Convergència I Unió (CiU)
1. Antoni Biarnés Mas
2. Pau Bessa Caserras
3. Queralt Perarnau Ribera
4. Maria Antonia Ortega Canet
5. Ramon Minoves Pujols
6. Francesc Xavier Francas Bartes
7. Jorge Travé Muntada
8. Miguel Angel Tarín Arisó
9. Ariadna Herrada Gost
10. Maria Isabel Martínez Martínez
11. Begoña Teresa Picazo Galera
12. Eric Macià Pujantell
13. Jordi Camps Domènech
14. Maria Angeles Guitart Guixer
15. Antoni Torrentallé Sansa
16. Maria Isabel Iglesias Traserra
17. Juli Gendrau Farguell
Suplents:
1. Maria Montserrat Magnet Sabata
2. Rafael Martínez Sol
BORREDÀ
Treballem Junts Per Borredà-Candidatura D'unitat Popular- Poble Actiu (TJB-CUP-PA)
1. Antoni Chueca Abanco
2. Jordi Codina Ventura
3. Anna Manso Pujol
4. Assumpta Duran Oller
5. Montserrat Rota Serra
6. Xavier Puigcercós Picas
7. Isabel Escribano Rota
Suplents:
1. Carla Vert Soler
2. Adrià Casòliva Ricart
3. Josep Camprubí Llumà
Compromís Per Borredà - Candidatura De Progrès (CP)
1. Joan Roma Cunill (CP)
2. Mª Concepció Barniol Terricabras (Ind. )
3. Anna Mª Cunill Llobera (Ind. )
4. Rosa Mª Soler Caparrós (Ind. )
5. Ivan Tubau Portell (Ind. )
6. Sergi Busoms Soler (Ind. )
7. Rogelio Cano Navarro (Ind.)
Suplents:
1. Meritxell Rota Sañas (Ind.)
2. Joan Rovira Bosoms (Ind.)
3. Jesús Solanellas Altarriba
Partido Popular (PP)
1. Maria del Carmen Vida Servian
2. José María Seguí Lanfranco
3. Manuel Merino Bermúdez
4. Wilder Santillán Rodríguez
5. Consuelo Lorca Sierra
6. Cintia del Carmen Saldaña Rengifo
7. Enrique Gómez González
CAPOLAT
Clam-Acord Municipal (CLAM-AM)
1. Enric Campillo Robles
2. Maria Dolors Lladó Ruiz
Partit Popular (PP)
1. Juan Miguel Quiroga
Independents per Capolat
1. Mireia Besora Sans
2. Jose Maria Mosoll Sant
3. Ma.Carme Boixader Montanya
Casserres
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Josep Colillas Sabartés
2. Guillem Galcerà Niubó Solé
3. Josep Maria Genescà Soler
4. Xavier Parcerisa Vilanova
5. Ramon Maria Soler Simón
6. Jordi Escaler Puig
7. Immaculada Farràs Pons
8. Jordi Genescà Sitjes
9. Rosa Genoves Sala
Suplents:
1. Adam Boixader Casamartina
2. Teresa Magem Barniol
3. Josep Olle Casabella
Convergència I Unió (CiU)
1. Jordi Selga Feixas
2. Jose Narciso Vilaclara Roger
3. Maria Lluïsa Padrós Pujol (Ind.)
4. Pere Sitjes Carrio
5. Marc Pujantell Aguilar (Ind.)
6. Eduardo Arroni Benedicto
7. Manuel Perez Galdran (Ind.)
8. Maria Angela Figuls Torrabadella (Ind.)
9. Juan Marsiñach Simon (Ind.)
Suplents:
1. Natalia Camps Vilar
2. Ester Prat Alsina
3. Montserrat Roset Estivill
CASTELL DE L'ARENY
Partit Popular (PP)
1. Rosa Maria Llurba Ortiz
Convergència I Unió (CiU)
1. Pedro Raja Carmona
CASTELLAR DE N'HUG
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Eduard Coronado González (ERC)
2. Francesc Xavier Borras Salvat
Partit Popular (PP)
1. José Maria López Armero
Convergència I Unió (CiU)
1. Salvador Junca Armengou
2. Maria Dolores Campoy Galera
3. Juan Armengou Orriols
CASTELLAR DEL RIU
Partit Popular (PP)
1. Verónica Cañizares Martín
Convergència I Unió (CiU)
1. Adrià Solé Giralt
2. Francisco Javier Raja Fernández
3. Silvia Torner Bernardo
4. Antonio Gomez Tirado
5. Francisco Cervantes Ramos
CERCS
Partit Independent Del Bergueda - Independents Per Cercs (P.I.B.E.R.)
1. German Sánchez Martínez
2. Esteban Tejera Oliver (Ind.)
3. Jaume Alberti Díaz (Ind.)
4. Juan Luis Peralta Perarnau
5. Marisol Venegas Martín (Ind.)
6. Isabel Hermosilla Martínez
7. Ruth Sánchez Heredia
8. Verònica Tejera Pascual (Ind.)
9. Francisco Chamorro García (Ind.)
Clam-Acord Municipal (CLAM-AM)
1. Marie Kapretz (ERC)
2. Jordi Gayet Pes
3. Daniel Garcia Ragues
4. Marta Vaquer Valle
5. Albert Pons Camps
6. Aleix Garcia Casals
7. Teresa Carrillo Calderer
8. Eduardo Roca Vendrell
9. Miquel Belmonte Orero
Convergència I Unió (CiU)
1. Jesus Calderer Palau
2. Ana Isabel Rodriguez Codina
3. Montserrat Idañez Ramos
4. Esteve Ripoll Culell
5. Javier Serra Soler
6. Sebastian Martin Boza Duran
7. Carles Martínez Casas
8. Alberto Comellas Escorihuela
9. Ferran Civil Arnabat
FÍGOLS
Independents Per Fígols - Acord Municipal (IpF - AM)
1. Josep Calduch Barrancos
Partit Popular (PP)
1. Antonio Batlle Segarra
Convergència I Unió (CiU)
1. Antonio Garcia Diaz
GÓSOL
Partit Popular de Catalunya (PP)
1. Jorge Agustín Porqueras
Candidatura de Progrés (PSC-CP)
1. Lorenzo Álvarez Ontivero
Convergència i Unió (CiU)
1. Lluís Campmajó Puig
2. Josep Molins Torres
3. Albert Colell Molins
4. Josep Corominas Arnau
5. M. Carme Sánchez Rodríguez
GIRONELLA
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Albert Xoy Serra
2. Marc Rojas Saña
3. Joana Pons Soto
4. Aniol Colillas Canal
5. Ester Tarrés Villegas
6. Jordi Bartoló Calvo
7. Marti Pons Soto
8. Susana Colominas Vallez
9. Immaculada Casas Argerich
10. Maria Dolors Serra Colillas
11. Anna Marginet Badia
Suplents:
1. Josep Vila Garrote
Iniciativa Per Catalunya Verds-Entesa (ICV-E)
1. Oscar Besa Garcia (ICV-E)
2. Eva Maria Dominguez Vazquez (ICV-E)
3. Silvia Lleonart Cardona (ICV-E)
4. Anna Fius Cañada (ICV-E)
5. Gerard Cervera Pros (ICV-E)
6. M. Carmen Gonçalves Casado (ICV-E)
7. Jose Ignacio Alonso Valeta (ICV-E)
8. J. Carlos Hernandez Lusilla (ICV-E)
9. Carlota Nou Plana (ICV-E)
10. Daniel Garcia Rueda (ICV-E)
11. Francisca Calero Suarez (ICV-E)
Convergència I Unió (CiU)
1. David Font Simon
2. Sílvia Corbera Torrentbo
3. Maria Angeles Salles Perarnau
4. Josep Maria Castellà Antich
5. Mònica Flores Morales
6. Roger Ballús Nuñez
7. Lluís Vall Carrillo
8. David Saborido Gonzalez
9. Sílvia Giner Joaquin
10. Maria Teresa Terricabres Pous
11. Martí Santamaria Masforroll
Suplents:
1. Alfonso Ballús Cots
Partit Popular (PP)
1. Julio Coll Castellon
2. Maria Rivas Gamazo
3. José Noguera Urbano
4. David Fernández Pujolar
5. Marta Reyes Vizcarro
6. Maria Dolores García Garrido
7. Maria Julia León Tejero
8. Leandro Samper Martínez
9. Maria Carmen Morro López
10. Marcos Millán Gallego
11. Josefa López Aranda
GISCLARENY
Partit Popular (PP)
1. Cristina García Rodríguez
Convergència i Unió (CiU)
1. Joan Tor Tomás
GUARDIOLA DE BERGUEDÀ
Junts per Guardiola (JXG)
1. Olga Saus Marginet
2. Fernando Sayes Jato
3. Anabel Franco Santos
4. Silvia Campoy Curriu
5. Lucia Viso Sanchez
6. Immaculada Companyó Tomàs
7. Gerard Torrens Casals
Suplents:
1. Marta López Suarez
2. Montserrat Viladès Freixa
3. Gerard Ferrer Fernandez
4. Alba Colom Barbeta
5. Josep Maria Plana Simon
6. Ester Noguera Trafí
7. Joan Casals Morillas
Convergència i Unió (CiU)
1. Josep Pere Lara Tristante
2. Boris Lapuerta Coll
3. Marc Calmet Calveras
4. Joana Freixa Codina
5. Alba Noguera Gordo
6. Ana Morillas Lopez
7. Jose Corominas Ferrer
Suplents:
1. Ahlam Koubaáh Assarray
2. Laura Tristante Soler
3. Montserrat Ribera Puig
Partit Popular (PP)
1. Jordi Carreras Granero
2. Fidel Velez Ferris
3. Maria Noguera Fernandez
4. David Llobet Vellido
5. Rosa Navarro Chiva
6. Maria Berta Riesco Cabeza
7. Jose Antonio Coto Roquet
LA NOU DE BERGUEDÀ
Candidatura D'unitat Popular - Poble Actiu (CUP-PA)
1. Joan Marcet Fuentes (CUP-PA)
2. Mercè Samsó Sagrera (CUP-PA)
3. Martina Marcet Fuentes (CUP-PA)
4. Maria Mercè Fuentes Pujol (Ind.)
Partit Popular (PP)
1. Juan Diego Calvo León
Compromís per La Nou I Malanyeu - Candidatura de Progrès (CP)
1. Eleuteri Adelantado Guitart (CP)
2. M. Inmaculada Bou Rabassó (Ind.)
3. José Casals Esquerrer (Ind.)
4. Sara Escarré Junca (Ind.)
LA POBLA DE LILLET
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Enric Pla Aramberri
2. Carles Trafi Vilalta
3. Anna Pons Sellas
4. Xavier Serra Alsina
5. Jordi Boixader Vilella
6. Mariona Casas Roldan
7. Roger Mateus Illa
8. Jordi Sala Tubert
9. Patricia Zapatero Zapata
Suplents:
1. Bernardi Sánchez Edo
2. Marc Ramos Casals
3. Joan Coma Font
4. Pere Puig Rosell
Convergència i Unió (CiU)
1. Vincenç Linares Clota
2. Josep Salvador Casals Pons
3. Joan Josep Penas Canseco
4. Santiago Soler Calvo
5. Alfonso Jacinto Sanz Blanco
6. Albert Linares Ortin
7. Agustin Chinchilla Cunill
8. Bruna Ventura Julian
9. Jaume Comaposada Casas
Suplents:
1. Enric Soto Fernandez
2. Ramon Molina Xixons
3. Josep Casanova Llimós
Compromís Per La Pobla De Lillet - Candidatura de Progrés (CP)
1. Mª Carme Rosell Espelt (CP)
2. Abel García Marín (CP)
3. Ricard Hernández Campà (Ind.)
4. Máximo Alcántara Montero (Ind.) 5. Juan José Macias Ruiz (Ind.)
6. Mª Carme Riera Isern (CP)
7. Carlos Dacosta Aguayo (Ind.)
8. Cándido Caro Iglesias (Ind.)
9. Aurora Cardona Roda
Suplents:
1. Narcís Pou Moran (Ind.)
LA QUAR
Convergència i Unió (CiU)
1. Antonio Franch Cid
Candidatura de Progrés (CP)
1. Neus Casas Santaeugenia
Partit Popular (PP)
1. Juan Correa Santana
L'ESPUNYOLA
Esquerra Republicana de Catalunya - Acord Municipal (ERC- AM)
1. Rudy Gelinne
2. Josep Altarriba Plana
3. Maria Dolors Rosell Macià
4. Jordi Cabanas Llorens
5. Eduard Perarnau Badia
6. Gemma Comella Pujol
7. Elisabeth Serra Santasusagna
Suplents:
1. Montserrat Caballol Sola
2. Albert Altarriba Romagosa
Convergència I Unió (CiU)
1. Anna Maria Serra Puigpiquer
2. Jose Ribera Muntada
3. Juan Jose Figols Sala
4. Martí Rosell Macia
5. Jose Muntada Pujols
6. Juan Rosas Barons
7. Jesús Puig Alsina
Partit Popular (PP)
1. Juan Antonio Molina López
2. Maria del Pilar Guillen Bayon
3. Alberto Díaz Expósito
4. Sylvia Margarita Falconi Falquez
5. Ramón Ruíz Rodríguez
6. Jorge Fernandez Gonzalez (Ind.)
7. Willmer Walter Agreda Quispe
MONTCLAR
Montclar - Acord Municiapl (M - AM)
1. Romà Giró Sobrevias
2. Raquel Sala Prat
3. Laura Serrano Macià
4. Miquel Solsona Ribera
Partit Popular (PP)
1. Jorge Sánchez Rozalen
Convergència I Unió (CiU)
1. Josep Vilar Tristany
2. Dolores Parera Guijarro
3. Josep Rosas Rafart
4. Jose Circuns Parera
MONTMAJOR
Montmajor per la Independència - Entesa (MxI - E)
1. Ricardo Figueras Marco
2. Francisco Male Muixi
3. Ramon Riba Gil
4. Maria Rosa Jou Coma
5. Ana Maria Pons Capsada
6. Cristina Male Figols
7. Francisco Javier Octavio Gisbert
Suplents:
1. José Comellas Figols
2. Lidia Martínez Gros
3. Montserrat Altayo Morral
Independents Per Montmajor - Candidatura De Progrès (CP)
1. Victor Esgueva Abad (Ind.)
2. Elies Planas Cinca (Ind.)
3. Elisabet Capdevila Puigpiquer (Ind.)
4. Xavier Cano Fernández (Ind.)
5. Alba Vilaredes Riu (Ind.)
6. Javier Ribolleda Tejera (Ind.)
7. J. Cristobal Gómez Vilaseca(Ind.)
Suplents:
1. Gemma Malé Gilibets (Ind.)
2. Josep Mª Fígols Cinca (Ind.)
3. Nerea Gómez Pino (Ind.)
4. Juan Antonio Torres Moya (Ind.)
Convergència I Unió (CiU)
1. Maria Teresa Marmi Figols
2. Pedro Jose Martinez Marquez
3. Jose Maria Algué Palà
4. Maria Carme Clotet Bosoms
5. Josep Maria Sunyer Miralda
6. Antoni Feliu Simon
7. Josep Torrabadella Garriga
Suplents:
1. Jose Maria Solé Riu
2. Anna Farras Mujal
3. Marc Argerich Santasusagna
4. Esteban Vilaredes Pujols
Partit Popular (PP)
1. José De Azevedo Torra
2. Manuel Ojeda Martínez
3. Maria Esther Ortega Soliz
4. José Manuel Ordaz Jiménez
5. Angeles Romaniega Álvaro
6. Julián García Gabarre
7. Juan Carlos López Rodríguez
OLVAN
Moviment D'esquerres - Acord Municipal (MES - AM)
1. Judit Carreras Tort
2. Mariano Anglerill Gine
3. Ariadna Cabiscol Tomas
4. Jesús Cabana Carbonell
5. Judit Parra Ampurdanes
6. Jose Mena Rueda
7. Xavier Rodriguez Muñoz
Suplents:
1. Maria Dolors Colell Serra
2. Marc Sabata Serra
3. Maria Angeles Riba Clusellas
4. Montserrat Carreras Macia
5. Fermin Arias Sucarrats
Partit Popular (PP)
1. Marta Torramorell Simon
2. Elias Estrada Rius
3. Maria Dolores Simon Fornell
4. Trinidad Izquierdo Toral
5. Palmira Casellas Pons
6. José Silvestre Perez
7. Juana Boza Castaño
Convergència I Unió (CiU)
1. Martí Orriols Soler
2. Lluís Boixader Aubets
3. Meritxell Colomer Santané
4. Marta Gutierrez Riu
5. Marta Solanich Fornell
6. Jordi Jordana Vila
7. Judit Subirana Pujol
Suplents:
1. Maria Begoña Romero Garcia
2. Jose Armengol Ballus
3. Vicente Gramunt Furió
4. Pedro Arias Teixidor
5. Jesús Casas Comellas
6. Rosa Maria Corominas Sant
7. Maria Carmen Lopez Aranda
PUIG-REIG
Junts Per Puig-Reig - Acord Municipal (JxP - R - AM)
1. Joep Maria Altarriba Roca
2. Mireia Canal Cabanas
3. Alba Santamaria Puig
4. Antoni Pérez Martos
5. Jesús Subirats Soler
6. Alba Camps Roca
7. Josep Campos López
8. Ramon Maria Santasusana Pons
9. Marina Bertran Comellas
10. Mercè Rabeya Casellas
11. Anna Martínez Ragués
Suplents:
1. Josep Jodar Lladó
2. Gemma Pérez Comerma
3. Manuel Serrano Alsina
4. Anna Vancells Prat
5. Ramon Santasusagna Dolla
Convergència I Unió (CiU)
1. Antonio Clement Guitart
2. Maria Carme Rosell Noguera
3. Eudald Serra Gimenez
4. Eva Serra Casellas
5. Daniel Martin Pujol
6. Robert Molas Cardona
7. Inmaculada Comas Reina
8. Josep Parera Traserra
9. Francisco Javier Vilà Crispi
10. Alicia Saez Cots
11. Montserrat Soto Cervantes
Suplents:
1. Susana Rodriguez Ruano
2. Roger Coll Comas
3. Maria Pilar Beltran Per
4. Joan Rosell Prat
Ara Puig-Reig (APR)
1. Ramon Ros Codina
2. Pedro Luis Picado Rodríguez
3. Sandra Simón Santos
4. Francisco Vargas Romero
5. Karen Torres Traserra
6. Eva Rodríguez Gómez
7. Manuel Aguila Arevalo
8. Pedro Javier Del Rio Olivera
9. Maria Isabel Perpiñá Huerta
10. Mireia Fernandez Pons
11. Manuel Peralta Garcia
Suplents:
1. Ivan Castaño Diaz
2. Francisco Fernandez Fernandez
3. Nuria Bagues Vivancos
Partit Dels Socialistes De Catalunya - Candidatura De Progrès (PSC-CP)
1. Josefina Serrano Alsina (PSC-CP)
2. Jordi Ayza Martínez (Ind.)
3. Mª Carme Romero Martínez (Ind.)
4. Eric Peñarroja Sánchez (Ind.)
5. Begoña Sánchez Fuertes (Ind.)
6. Carlos Calvo García (Ind.)
7. Estela Ruiz Muñoz (Ind.)
8. Josep Millás Hermosilla (Ind.)
9. Adan Alí Córdova Garrido (Ind.)
10. Patricia Del Pozo González (Ind.)
11. Saturnino Amelio Serrano Mainar (Ind.)
SAGÀS
Agrupació D'electors De Sagàs (AES)
1. Silvia Triola Costa
2. Jordi Pellicer Cortina
3. Miquel Rovira Prat
4. Josep Maria Poal Maldonado
5. Miquel Betriu Bajona
Partit Popular (PP)
1. José Manuel Oliver Mora
SALDES
Tots Som Poble - Acord Municipal (TsP - AM)
1. Moisès Masanas López
2. Jasmina Prat Badia
3. Roser Jordana Verdaguer
4. Ignasi Torra Roqueta
5. Francisco Izquierdo Capdevila
6. David Casero Baena
7. Joan Maria Vila Farràs
Suplents:
1. Carlos Ronda Ecrich
Compromís Per Saldes - Candidatura De Progrès (CP)
1. Dolors González Dana (CP)
2. Jorge Simón Rotllant (CP)
3. Laura Coronas Martorell (Ind.)
4. Concepción Guillemas Pons (Ind.)
5. Noemí Fontdevila Girabent (Ind.)
6. Josep Tomás Campa (CP)
7. Francisco Ortega Galan (Ind.)
Convergència I Unió (CiU)
1. Ismael Albert Calvo Clemente
2. Monica Rotllant Perarnau
3. Jose Pons Prat
4. Ramon Boixader Prat
5. Xavier Montoliu Gonzalez
6. Joan Antoni Calvo Clemente
7. Jorge Gallardo Barcelo
Partit Popular (PP)
1. Gabriel Ricardo Coll García
2. M.Carmen Olivares Hernández
3. Antonio García González
4. Montserrat Estrada Arnal
5. Jaime Vidal González
6. Carmen Flores Caparros
7. Francisco Mendoza Jiménez
SANT JAUME DE FRONTANYÀ
Esquerra Republicana De Catalunya-Acord Municipal (ERC-AM)
1. Rubén Lladós Gómez
2. Ivet Moncusí Valls
Partit Popular (PP)
1. Diana Garcia Rodriguez
SANT JULIÀ DE CERDANYOLA
Cerdanyola - Acord Municipal (CERDANYOLA - AM)
1. Agustí Elias Cunill
2. Carles Monforte Sagarra (Ind.)
3. Pere Casals Montero (Ind.)
4. Joaquim Costa Dumenjó (Ind.)
Partit Popular (PP)
1. Maximiliano Garcia Pesquero
Sta. MARIA DE MERLÈS
Convergència I Unió (CiU)
1. Josep Costa Garet (Ind.)
2. Jaime Bardolet Palau (Ind.)
3. Juan Molas Rifa (Ind.)
4. Josep Pares Cutrina (Ind.)
5. Sandra Rusiñol Pujols (Ind.)
Partit Popular (PP)
1. Vanesa Tena Sánchez
VALLCEBRE
Convergència I Unió (CiU)
1. Lluís Cadena Andreu
2. Jordi Lapuente Perarnau
3. Josep Natan Guitart Torner
4. Laura Vallbona Martinez
5. Alberto Valera Garcia
6. Maria de Fatima Male Camprubi
7. Maria Dolores Isach Boixader
Suplents:
1. Marc Emilio Brufau Morisson-Lacombe
Partit Popular (PP)
1. Ramón Francisco Mediavilla Torres
2. M.Asunción Casanova Doménech
3. Jorge Galcera Castro
4. Luis Martínez García
5. Manuel Huercano Cumbo
6. José Amadeo Choez Olvera
7. Montserrat Gómez Andreo
VILADA
Junts per Vilada-Acord Municipal (JpV-AM)
1. Vicenç Massana Codina
2. David Rodríguez Boeta
3. Sandra Torres Sabata
4. Joaquim Espelt Santandreu
5. Elisabet Boixader Pujol
6. Delia Montesinos Lopez
7. Paula de Argacha Junyent
Suplents:
1. Maria Cristina Artal Paricio
2. Joan Sabata Font
3. Joaquim Pons Casadesus
4. Abel Alvira Perez
5. Ferran Rota Massana
Fem Pinya per Vilada - Candidatura de Progrés (CP)
1. Montserrat Badia Piqué (Ind.)
2. Carme Cirera Artigas (CP)
3. Jordi Castillón Bello (Ind.)
4. Cristina Puigmartí Bondia (Ind.)
5. Isabel Cara García (Ind.)
6. Narcís Juanola Pujol (Ind.)
7. Francsico Picas Teixidor (Ind.)
Convergència I Unió (CiU)
1. Pere Farré Capel
2. Pedro Canal Marti
3. Xavier Altadill Peiro (Ind.)
4. Esteve Solé Andreu
5. Andreu Ros Estragues
6. Maria Queralt Bonet Sanchez
7. Ramon Picas Sala (Ind.)
VIVER I SERRATEIX
Independents per Viver-Acord Municipal (IpV-AM)
1. Meritxell Fernández Puigbó
Partit Popular (PP)
1. Mercedes Nuñez Nuñez
Convergència I Unió (CiU)
1. Isabel Serra Montaña
2. Ramon Maria Pujol Pagerols
3. Maria Alba Rovira Casas
4. Javier Sancliments Massanes
5. Joan Simon Esquius
Mirant pel Poble - Candidatura De Progrès (CP)
1. Nati Usón Pons (Ind.)