10 de desembre de 2019
10.12.2019
Regió7

Les seleccions

09.12.2019 | 22:49

CATALUNYA CENTRAL
Categoria benjamí: Albert Ferrer (Vedruna Puigcerdà), Gerard Carabantes (Vedruna Puigcerdà), Ian Heréncia (ManresA FS), Marc Estrella (Manresa FS), Luis Fuentes (Futsal Vicentí), Joel Santamaria (At. Vilatorrada), Luca Beana (At. Vilatorrada), Marçal Gómez (Futsal Vicentí), Izan Ceballos (Futsal Vicentí), Hugo Garcia (EFS Masquefa), Víctor Ascariz (FS Piera), Salvador Casado (Manresa FS)

Categoria aleví: Daniel Rodrigo (Vedruna Puigcerdà), Aleix Garcia (CEFS Manlleu), Josep Domènech (Manresa FS), Marc Torner (Vedruna Puigcerdà), Pol Falomí (Vedruna Puigcerdà), Cristian Canal (Manresa FS), Biel Mora (At. Vilatorrada), Khalil El Khiraoui (CEFS Manlleu), Jofre Bragulat (CE Bellver), Sirius Coll (Manresa FS), Amin Zariouh (CEFS Manlleu) i Pol Aparicio (CFS Òdena)

Categoria infantil: Iván Silva (Manresa FS), Mario Plaza (Manresa FS), Héctor Pastor (Manresa FS), Ferran Armengol (Vedruna Puigcerdà), Aleix Estanyol (Vedruna Puigcerdà), David Mellado (Futsal Vicentí), Joel Chavarria (At. Vilatorrada), Marc Gil (CFs Cubelles), Imad Malek (CFS Òdena), Raúl Arredondo (FS Montbui), Allan Garcia (Futsal Vicentí), Aaron Chouza (At. Vilatorrada)


Categoria cadet: Eloy Collazos (Manresa FS), Aleix Pérez (Manresa FS), Roger Vilaseca (Manresa FS), Claudio Gómez (Vedruna Puigcerdà), Bernat Redondo (Vedruna Puigcerdà), Dani Marcos (Vedruna Puigcerdà), Arnau Pujols (CFS Vic), Àlex Van Tuijl (CFS Cubelles), Carlos Fajardo (Futsal Vicentí), Arnau Ariso (At. Vilatorrada), Aitor Saavedra (At. Vilatorrada), Pere Jové (CFS Vic)


CATALUNYA CENTRAL/BAIX LLOBREGAT
Infantil femení: Maria Montserrat. Garcés (P. Esplugues), Paloma Cantillo (FS Castelldefels), Judit Fariña (AE Vallirana), Ainara Amador (FS Olesa), Marta Pi (AE Vallirana), Carlota Cobler (EFS Jordi Torras), Martina Villazan (Molins 99), Meritxell Martín (AE Vallirana), Lara Rodríguez (P. Esplugues), Paula Villar (P. Esplugues), Anna Garcia (Molins 99), Noah Picas (Vedruna Puigcerdà)


Cadet femení: Judit Preciado (FS Castelldefels), Martina Hernández (FS Castelldefels), Jordina Muntané (Vedruna Puigcerdà), Mariona Solsona (Molins 99), Sara Tarragó (Molins 99), Lucía Noguera (FS Castelldefels), Zoe Campos (Vedruna Puigcerdà), Lucía Garcia (AE Vallirana), Joana Grau (Vedruna Puigcerdà), Paula Nieto (P. Esplugues), Lucía Gimeno (P. Esplugues), Paula Jiménez (P. Esplugues)

Compartir a Twitter
Compartir a Facebook

LaLiga

Saps què pots fer en aquest espai tan exclusiu?

Alex Gallar i Pape Diamanka, jugadors de l'Girona FC, van presentar l'Àrea Movistar LaLiga, un espai que uneix la passió pel futbol, ​​l'entreteniment i les noves tecnologies.


L'últim El més llegit